mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 11:01:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Avica in Skipi in en kup mačk
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 28   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avica in Skipi in en kup mačk  (Prebrano 88507 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #90 : ponedeljek, 24.08.2009 : 14:09:25 »

Plažo ste pa imeli zelo lepo  Smiley

Moon, smo jo po naključju odkrili Smiley. Je bilo pa treba pustit avto ob cesti in potem peš dol po hribu kakih 10 minut, ampak se je splačalo, ker je bila plaža res lušna, ne prepolna, voda pa čiiista Cheesy!

Dokler je bilo veliko ljudi, sta bila psa privezana, proti večeru ko se je spraznilo, smo ju pa spustili in sta norela naokrog.

Smo bili pa glavna atrakcija, ko smo prilezli dol po hribu, midva otovorjena z ruzaki, ležalkami, senčnikom, pa še vsak po enga psa na štriku...pol smo rabili kakih 20 minut, da smo vse postavili (za privezat marelo, da ti je veter ne odnaša, pride prav 10 m sledni štrik Wink), pa klin s svedrom je super za pse privezat.

Drugače pa kot pravi miskica, Ave obožuje vodo in je seveda takole kot na zgornji sliki probala tudi morje in potem pljuvala ven Grin. Še dobro da se je v hladilnem ruzaku tudi voda za žejo našla, da je mal odplaknila sol Tongue.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #91 : ponedeljek, 24.08.2009 : 21:48:01 »

Slana voda ni za kopat, tko pravijo psi  Tongue. Flip je tudi ne mara preveč. Ko je pa v sladki, pa nori k zmešanc  Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #92 : ponedeljek, 24.08.2009 : 21:57:00 »

Slana voda ni za kopat, tko pravijo psi  Tongue.
Kaj mate to vi za ene pse? Tongue VSAKA voda je dobra, sladka, slana, mirna, polna valov, globoka, plitva ... samo da je mokra Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #93 : nedelja, 25.10.2009 : 21:49:35 »

Dve od Skipija od njegovega jesenskega dopusta na morju  Wink



[attachment deleted by admin]
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #94 : ponedeljek, 26.10.2009 : 12:57:41 »

SunnyDay, od zdaj naprej imaš prepoved se pogovarjat s Skipom, ker se zdaj doma ves čas nekaj pritožuje in nam dopoveduje že navsezgodaj zjutraj Grin.


Ave je tokrat počakala doma v varstu svojega atka. Prvi dan je imela očitno ločitveno stisko, ker je dobila drisko, potem je bilo pa že vse OK. Spala je seveda na moji polovici postelje in ob moji vrnitvi domov je bile seveda bolj vesela Skipija kot mene Tongue. Šema moja Kiss.

Danes zjutraj sta se psa na sprehodu lovila in igrala kot nora, res sta bila vesela ponovnega snidenja Smiley.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #95 : nedelja, 20.12.2009 : 19:06:32 »

Ena družinska z današnjega sprehoda po snegu  Smiley


Bila je huda Avica....  Tongue


Pa še ena z bratcem Skipijem. Danes sta bila ful zaposlena, sta morala celo pot ubogega malega  Roll Eyes Roxyja preganjat. Cel žur.  Grin
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #96 : nedelja, 20.12.2009 : 19:31:51 »

Miskica hvala za fotke, prav lušne so Smiley.

Psa sta koma, spita ko ubita že odkar smo prišli domov, očitno ju je lovljenje Roxy-ja konkretno zdelalo Grin.

Pri sliki od hude Avice naj povem, da sem danes prav ponosna mama, ker je Ave dokazala, da zna bit v pasji družbi tudi čist pridna in se zna lepo obnašat Kiss.

Hvala vsem danes za prelep izlet v hrib, družba je bila super, pesjani so uživali, mormao še kdaj ponoviti super.
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #97 : ponedeljek, 21.12.2009 : 23:00:18 »

Naše mace so letos dobile darilo od božička par dni prej Smiley. Hvala Skogkatt, da nam je pomagala pri nakupu Kiss.

Drevo je bilo bilo oblegano, še preden sem ga uspela do konca sestavit, od trenutka ko je sestavljeno je pa seveda itak glavna atrakcija Cheesy.



[attachment deleted by admin]
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #98 : ponedeljek, 21.12.2009 : 23:01:44 »

Veselje:



[attachment deleted by admin]
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #99 : ponedeljek, 21.12.2009 : 23:16:32 »

He he Cheesy žuuuuuuur Cheesy uživajte Smiley
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #100 : ponedeljek, 21.12.2009 : 23:29:19 »

Ooo, ful dobro! Cheesy super
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #101 : torek, 22.12.2009 : 09:22:11 »

Hahaha...podobno kot pri nas.... Grin Grin Grin

Ze ko skatlo prinesemo je oblegana, ko jo odpremo, seveda najprej macki pregledajo vsebino, sele nato se lahko stvari ven zlozi, pri sestavljanju pa je podobno kot pri vas....vsak kos posebej je izdatno in podrobno precekiran.... Wink
To je kontrola, da je vse b.p.  Evil

Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #102 : torek, 22.12.2009 : 11:34:31 »

Pa mi je le uspelo presortirati fotke z nedeljskega pohoda. Smiley


Pohod se je začel  Na juriiiiš Cheesy






Avica in Skipi na vrhu gore s svojo mamo Cool

   


Skupinsko maltretiranje ubogega malega kužka Angry Angry Angry





     




Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #103 : torek, 22.12.2009 : 11:48:11 »

Vidim, da ste zelo uživali Smiley Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #104 : torek, 22.12.2009 : 12:27:44 »

Hahaha...podobno kot pri nas.... Grin Grin Grin

Ze ko skatlo prinesemo je oblegana, ko jo odpremo, seveda najprej macki pregledajo vsebino, sele nato se lahko stvari ven zlozi, pri sestavljanju pa je podobno kot pri vas....vsak kos posebej je izdatno in podrobno precekiran.... Wink
To je kontrola, da je vse b.p. Evil


Ja, itak da so že škatle prešnofali in prečekirali, ko so prišle. Ko sem sestavljala, so bili valda vsi zraven - strokovni nadzor, hehe. Treba je bilo seveda sprobat vsako poličko, ki je bila že zmontirana, posebaj. Na drugi fotki se vidi, da je Inga celo probala z gobčkom, če je slučajno užitno . Face so, res Grin.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 28   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Avica in Skipi in en kup mačk
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines