mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:58:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Avica in Skipi in en kup mačk
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 28   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avica in Skipi in en kup mačk  (Prebrano 88064 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #15 : četrtek, 13.11.2008 : 10:48:28 »

Ja res, kako jo posluša, pa kot da bi pokimal  Smiley ji povedal, da se strinja z njo  Wink lepo res  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #16 : četrtek, 13.11.2008 : 10:53:34 »

Ful ste lušni - sta si pa, po slikicah sodeč, v grobem kar malo podobna po zunanjosti a ne? Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #17 : četrtek, 13.11.2008 : 11:00:38 »

Kdo to, kocka ?  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #18 : četrtek, 13.11.2008 : 11:03:08 »

Ja naslovnika teme, anede? Roll Eyes Kdo pa drug Smiley
 Kiss Kiss pasjemačji druščini...
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #19 : četrtek, 13.11.2008 : 11:05:43 »

Ej, tudi v šoli sta pridna - očetje so pa vedno malo zmedeni, kadar je potrebno mularijo "med poukom" kontrolirat. Grin

Pa ne preveč ponavljat, pol bo dolgcajt v soboto, če boste vsi napiflani. Wink

Katarina
Logiran
tina malina
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #20 : četrtek, 13.11.2008 : 11:07:23 »

Royalty mislim da je čas da kupite večji kavč, ker tole gre pa res zlo na tesno Grin Grin Tongue

lp,Tina

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #21 : četrtek, 13.11.2008 : 11:10:28 »

Ja naslovnika teme, anede? Roll Eyes Kdo pa drug Smiley
 Kiss Kiss pasjemačji druščini...

A nista bratec in sestrica, ali se jaz motim ?  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #22 : četrtek, 13.11.2008 : 11:17:34 »

Če prav zastopim ne... Najprej je bila Ave in potem Skipi...
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #23 : četrtek, 13.11.2008 : 11:58:56 »

Skipi in Avica nista v "žlahti".

Če se ne motim, je Avica ena od kužkov iz teme Daltoni
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #24 : četrtek, 13.11.2008 : 12:02:42 »

kocka, obarvana sta res precej podobno, Ave je sicer bolj črno bela ima pa ponekod tudi temno rjavo vmes, kar se še posebaj vidi na soncu. Skipi je pa trikolor, on ima pa povsod še svetlorjave oznake. Sta si pa na hitro precej podobna ja, naju tudi ljudje zunaj sprašujejo, če sta v sorodu. Pa katere pasme sta, ker sta tako lepa Smiley.

Na slikah se sicer ne opazi toliko, vendar je Ave precej višja od Skipa, pa tudi težja skoraj 10 kg. Predvidevam pa, da bo Skipi še kaj zrastel oziroma da še raste, saj je star komaj dobro leto. Ave se je pri dveh letih še kar potegnila par cm. Se tudi pozna pri hrani, da Skipi rabi več. Hranim ju z enako količino, pa se noben od njiju ne redi, kar pomeni da se Skip še razvija, za Ave je pa taka količina ravno prava.

Avico sva v Horjulu posvojila 24.12.2006, Skipija pa letos, 22.8.

Bi si upala trdit, da nista čisto nič v sorodu, ker sta povsem drugačen mix. Ave je definitivno mešana s hrtom (dolge noge, dolg trup, hrtovski značaj - nezaupljiva do tujcev, domači lahko delajo z njo kar hočejo), pa nekaj ovčarskega (bi ona rada konje malo  skupaj v čredo in naokrog ganjala) mora biti vmes in seveda še bogve kaj...

Za Skipa je pa že Smetka napisala, da je husky-škot mix, (pa še kaj zraven...)kar se lepo pokaže po načinu gibanja in po oglašanju - tako smešno zavija, lajat skoraj ne zna.

Sicer pa mi je bil mix pasem najmanj pomemben, ko smo izbirali pse.

Ave je Daltonka ja Wink.

Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #25 : četrtek, 13.11.2008 : 12:27:42 »

Tina, večjega kavča ne bi imeli kam dat Tongue. Moramo najprej kupiti večje stanovanje, ali pa kar hiško z vrtom... Cool Ampak še nismo tam, je treba prej še kaj našparat. Je pa v planu ja, enkrat... Smiley

Tršica, hvala za tole Smiley. Sem upala, da je ja ata malo pretiraval. Sicer sem mu pa doma vse razložila kako in kaj, ampak je zgleda poslušal z enim ušesom, moški pač Roll Eyes. Ne bomo preveč vadili, da ne bo res prehudo...Sicer pa doma nam gre fajn, ko pa pridemo ven je pa vse ostalo tumač zanimivo, da bi mi vaje iz poslušnosti delali  Cool.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #26 : četrtek, 13.11.2008 : 12:33:04 »

Ahaaaaaa, hvala za obrazložitev, sem pa ves čas mislila, da sta v sorodu.  sram Res sta si po slikah sodeč zelo podobna, ali pa sta tako lep parček, da sem ju kar "vtaknila" skupaj  Kiss Wink Full sta lušna  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #27 : četrtek, 13.11.2008 : 12:34:42 »

Hehe, lušni ste, pa naj kdo reče da si nista podobna - lahko bi sedaj, ko imate fantka pa punčko začeli novo pasmo - npr. hrtsky Cheesy
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #28 : četrtek, 13.11.2008 : 15:03:37 »

hrtovski značaj - nezaupljiva do tujcev, domači lahko delajo z njo kar hočejo

Aha, sm jst vedla da je naša Glu tud mal s hrtom mešana. Čeprav po geštelu to dobro skrije Wink
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #29 : četrtek, 13.11.2008 : 18:48:51 »

 Grin Grin Grin
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 28   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Avica in Skipi in en kup mačk
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines