mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:50:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Avica in Skipi in en kup mačk
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 28   Dol
Natisni
Avtor Tema: Avica in Skipi in en kup mačk  (Prebrano 88043 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #45 : sobota, 29.11.2008 : 21:33:03 »

 Roll Eyes
Bi se že spodobilo...
Sploh glede na to, da smo imeli danes konjsko - pasji fotosešn...
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #46 : sobota, 29.11.2008 : 22:59:33 »

Slikce, slikce, slikce Cheesy!
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #47 : torek, 02.12.2008 : 23:08:17 »

Naš Skipi je postal čist tak taprav gosposki pes, se je odločil da ne mara dežja in po novem se na sprehodih skriva pod dežnikom in noče niti lulat Lips Sealed. Ga mormo prav prosit, da vsaj parkrat dvigne nogo Roll Eyes. Zdaj skoz gledam skozi okno kdaj manj dežuje, da peljem gospodo ven Roll Eyes.

Ave ni taka fina dama in ji je vseeno če prekle padajo iz neba.

Moram pa še nekaj povedat o Skipu. Ko je prišel k nam se mi je na čase zdel malo "odsoten", kot bi bil v svojem svetu. Če se dobro spomnim je tudi Smetka enkrat nekaj podobnega napisala o njem. Zaradi tega je dajal vtis, da je khm...kako naj to lepo napišem Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes...manj inteligeneten Tongue? Vsaj tako se je izrazil moj dragi brat, ko ga je prvič videl Lips Sealed.

Zadnje čase Skipija opazujem in je vedno več časa v našem svetu, zelo dobro komunicira z ljudmi, drugimi psi in z vso okolico nasplošno. Na sprehodih je postal tudi bolj pozoren.

Že parkrat mi je dokazal svojo inteligenco. Več kot enkrat je namreč odprl pasjo kletko (od zunaj sicer) in spustil Ave ven. Zadnjič je bil pa sploh pravi genij. Ave je na sprehodu kar nekaj časa vabil k igri, delal poklončke, tleskal z zobki in se celo pogovarjal z njo Grin. Ona pa nič, je brala sms novičke po tleh. Pa se mali spomni in pobere palco s tal (drugače sploh ne mara preveč nosit igrač ali česarkoli v gobčku) in gre z njo izzivat Ave. Seveda ga je začela lovit in on se ji je spretno izmikal. Če ga je nehala lovit, je zmanjšal razdaljo med njima in jo tako spet prepričal v igro.

V glavnem ful sem vesela, da se tudi psihično lepo razvija, saj me večkrat preseneti s kakšno fajn novo zadevo, ki se jo spomni. Seveda so večkrat to tudi kakšne lumparije Roll Eyes.

Postal je tudi zelo ješč (smo odkrili, da so Avini dietni briketi njamsi tudi za Skipa) in uspel pridobiti dva kilograma. Že prej ni bil presuh, ampak zdaj ko je pridobil še več mišične mase, se je prav lepo preoblikoval.



Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #48 : torek, 02.12.2008 : 23:21:59 »

A tko je pri vas gospodih. Ja, glede na to, kako si radi tačke umivate pri vas doma, bi vam Skipi rad prihranil muke in se izogiba kislem vremenu  Grin.
Ampak tole z sms-i po tleh  Grin
Mi tudi napredujemo z briketi . Skipi, pazi, da se ne zrediš preveč Cheesy.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #49 : sreda, 03.12.2008 : 08:00:21 »

kako je pa tole lepo prebrat! meni je Skipi najbolj smešen, ko v šoli noče delat "vaj", se dela na smrt zaspanega in se vlači za fotrom po poligonu. tega so zmožni samo zelo brihtni pesjani! Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #50 : sreda, 03.12.2008 : 09:11:29 »

Ja, res je model. Zna se prav neumnega narediti, če nekaj zahtevaš od njega, pa se mu ne zdi, da bi on to tist moment naredil. V šoli je pa sploh ultra smešen Grin.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #51 : sreda, 03.12.2008 : 09:21:14 »

tega so zmožni samo zelo brihtni pesjani! Cheesy
podobno tudi jaz trdim, ko nekdo obupuje nad kao butastim psom, kateremu ni do sodelovanja Grin Wink saj mačke tudi niso kao butaste, samo zato, ker nočejo it poleg in sedet na povelje Tongue
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #52 : torek, 13.01.2009 : 15:52:29 »

Malo z zamudo popamo slikice od našega potepanja v Kranjski Gori med prazniki. Pesjana sta na snegu zelo uživala, sprehodili smo se tudi do jezera Jasne in se šli malo zdivjat v Podkoren.

Ena družinska na izviru Baba šči Roll Eyes:
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/EyCvWrxt_L4lp8sG.v.jpg

Skipi kaže jezička Tongue:
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/jqy71IwgeTOcNumu.v.jpg

Skipi pleše in se pogovarja z Ave Grin:
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/JAJPWKhwQwd5H02_.v.jpg

Pasje dirke v Podkorenu Cheesy:
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/43Gz7yvtii3RmmQP.v.jpg
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/TRZDdnWRw7xk8GXC.v.jpg

Skipi lepotec pozira Smiley:
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/8PRSmRY9q9MJvzfv.v.jpg

Vlečna služba v hrib Grin:
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/b6nrJNkVeVaSTtc2.v.jpg

Takole pa sta omagala po divjanju in sta ostala pri babici in dediju v varstvu (in bila zelo pridna Smiley), da sva se šla lahko starša parkrat spustit po belih strminah:
http://royalty.moj-album.com/slike/6504699/MZugKCAPSPmYRWlG.v.jpg




Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #53 : torek, 13.01.2009 : 16:00:53 »

Iiii Skipi, Ave, dolgonoga lepotca  Cheesy
Kak ste uzival  Cool. Se mormo enkrat do Domzal spravt, da zdaj vidimo kako Avica gleda Flipa, ta babja sefica . Tongue Sigurn ga pogresa. Zdej mamo slednega in lahko divjamo, da ne bo Irine kap  Grin
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #54 : torek, 13.01.2009 : 16:14:13 »

Fino je bilo res, psa smo sicer švercal v apartma, ampak ni blo nobene panike, ker sta bila tako pridna kot da ju ni Tongue. Še moja starša skoraj nista mogla verjet, da sta notri tako umirjena (glede na to, da nismo bili doma). Skipi je sicer malo slabše jedel - sprememba okolja pač, drugače je bilo pa vse OK.

Se moramo kaj zmenit, res. Ampak meni tal mraz tako najeda zdajle, da hodim ven samo kolikor je nujno potrebno Undecided. Ne glede na to koliko se oblečem, me zebe. Še pri konjih ne zdržim dolgo, razen če delam fizično kaj tam. Da ne govorim o dveh pasjih zmrzljivih ritah, ki cel dan spita na kavču in pomolita nos ven samo ko je treba it lulat. Zunaj se sicer nekaj delata, da jima je OK, ko pa gremo not v blok, pa z repi mahata in vlečeta v stanovanje. Ker zunaj niti ne divjata prav veliko, bi notri pričakovala, da bosta kaj bolj aktivna, pa nista. Samo ležita Shocked.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #55 : torek, 13.01.2009 : 16:33:13 »

Se dobro, da nismo sosedi, kr bi vas crve malo veckrat na luft iz vase jabolke ven zbezal, pa ogrel tud  Tongue  Pravi ste za skup  Grin. Flip nima nikol dost. Je bolj zunanji kot notranji  Cheesy
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #56 : torek, 13.01.2009 : 16:34:09 »

Royalty, res krasne fotke! Cheesy
Logiran
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #57 : torek, 13.01.2009 : 17:01:34 »

Najlepša horjulska psa in to v kombinaciji Cool Wink

(pssst, Bri drnjoha in ne ve za to ...)
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #58 : torek, 13.01.2009 : 17:13:15 »

oaza88, hvala Cool.

Binč, kdaj ju prideš spoznat v živo Roll Eyes?
Logiran
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #59 : četrtek, 15.01.2009 : 09:17:04 »

Ne bom rekel kdaj, pridem pa zagotovo! Wink

Saj Avico sem že spoznal, pa je bila takrat tako zadržana in sramežljiva in okupirana z dalmatinko ... Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 28   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Avica in Skipi in en kup mačk
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines