mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 16:29:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Zbiranje predmetov na vmesnih lokacijah
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zbiranje predmetov na vmesnih lokacijah  (Prebrano 15213 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #30 : sreda, 26.11.2008 : 09:12:51 »

V soboto zvečer bi lahko peljala stvari v Novo Gorico ali Ajdovščino k Niki2. Na Primorsko vsekakor grem, a res šele zvečer, ker sem do 16-ih na delavnici s Tačkami na Vrhniki.

Zanima pa me, ali lahko pridem k tebi, Kocka, po stvari v Trzin in kako ti kaj ustrezajo večerne ure v teh dneh (po 19.00 na primer). Kaj lahko še peljem, Jana? Z veseljem poberem čimveč, če ne kar vse Wink

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #31 : sreda, 26.11.2008 : 09:16:13 »

Hehe, nimam pojma, koliko robe je pri kocki. Jaz poberem danes se pri Miss Teji, pa Darja bo menda se nekaj zadev pripravila in bom imela nabasan avto.

Kocka, koliko robe je pri tebi, oz. koliko avtomobilov ocenjujes, da se bo potrebovalo? Wink Cheesy
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #32 : sreda, 26.11.2008 : 09:29:06 »

Ja SunnyDay lahko prideš, samo malo prej se najavi, da stvari znosim dol, da ne bova potem še tega delali zvečer.
Jana ne strašit...
Pri meni sta dve škatli (skupaj založeni ena na drugo sta nekoliko manjši kot npr. pralni stroj) in kar precej (cca 10) vreč - tistih velikih od najboljšega soseda npr...
Sta pa škatli precej lahki (nisem odpirala) in bom pogledala, ali lahko dam še kaj tja notri, da bo malo racionalizacije pri prostoru.

Sedaj ko vem, da ni treba označevati kaj je kdo prinesel, lahko torej zmešam stvari od različnih donatorjev al kako?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 26.11.2008 : 09:35:25 »

Ja, lahko zmesas. Tam se bo vse razpakiralo in gospa Majda bo pripravila po velikostih itd.
Lani smo imeli za vsak paketek oznako donatorja in botra. Je bilo smiselno, ker smo darovali enemu "obdarjencu" - Centru v Vipavi in tam so potem vzgojiteljice razporedile, kateri otrok bo kaj dobil. Zdaj pa gre za trenutno se "neznane" obdarovance, ki jih bo pac po potrebah izbrala gospa Majda in jim dala tisto, kar potrebujejo in ne glede na to, kako smo mi pripravili paketke. Tudi igrace bodo sle med cim vec otrok. Zato se mi zdi bolj smiselno pripraviti seznam, ki bo morda lahko visel pri njej, kot pa oznacevati paketke in jim dodajati botre, ko pa bo za njih vedela samo gospa Majda.

Skratka, lahko das v skatlo, skupaj z drugimi stvarmi.
Logiran

alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #34 : sreda, 26.11.2008 : 11:41:56 »

Jaz imam v avtu še robo od zmagice in eme.  sram
Kocka - dobiš jutri (pripelje vse skupaj Pmaxi)
Hvala, Pmaxi!  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #35 : sreda, 26.11.2008 : 11:50:03 »

OK Wink
No torej SunnyDay, bo tegale še nekaj več. Ko dobim robo poročam....
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #36 : sreda, 26.11.2008 : 12:35:40 »

OK, zmenjeno. Bom prišla iskat jutri zvečer ali v petek zvečer.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #37 : četrtek, 27.11.2008 : 09:20:52 »

Punce, edini problem je, ker grem v soboto ali nedeljo smucat. Se danes vam sporocim, kateri dan bo to - ali sobota ali nedelja. Odvisno od vremena v tistih krajih.
Saj bi odlozila, a to bo en redkih dni (ali morda edini) v tej sezoni, ko bom lahko sla smucat z mojim deckotom - potem bo celo zimo okoli zaradi svojih obveznosti in ga skoraj ne bom videla ... Sicer je res, da ga 'prenasam' ze skoraj 14 let, a vseeno mi bo po njem pozimi dolgcas, haha Wink
Se bomo ze kako uskladile glede te akcije ...
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #38 : četrtek, 27.11.2008 : 09:49:35 »

Nika2, čisto razumljivo. Vidva le uživajta! Wink
A gospo Majdo bi se dalo kako vprašat, če bi njej odgovarjalo, da ji ta vikend dostavim?
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #39 : četrtek, 27.11.2008 : 09:50:10 »

Moje stvari je včeraj pobrala Jana Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #40 : četrtek, 27.11.2008 : 09:53:37 »

Kocka, kako pa do tebe pridem? Če boš imela še od alexx oz. Pmaxi, bi prišla danes, pa bi te rada poklicala ali ti kako drugače sporočila točno uro, seveda pa rabim tudi naslov ...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #41 : četrtek, 27.11.2008 : 09:58:12 »

Ja ni problema pokliči na 041 325 549 doma bom pa šele po 17:30. A bo OK?
Za napotke kako me najdeš je pa najbolje, da ti razložim kar po telefonu Smiley

Alexx? A bo danes šlo?
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #42 : četrtek, 27.11.2008 : 09:59:41 »


A gospo Majdo bi se dalo kako vprašat, če bi njej odgovarjalo, da ji ta vikend dostavim?

Seveda, jo bomo Wink V najslabsem primeru mene ne bo zraven. Tako da ti lahko kar racunas na ta vikend. Go. Majdo bomo seveda vprasali, kdaj ji ustreza. Sporocimo.

LP
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #43 : četrtek, 27.11.2008 : 10:36:11 »

Ja ni problema pokliči na 041 325 549 doma bom pa šele po 17:30. A bo OK?
Za napotke kako me najdeš je pa najbolje, da ti razložim kar po telefonu Smiley
Jaz ob 17.30 še niti doma ne bom, kaj šele v Trzinu Wink. Računam, da se ob 19.30 naslikam. Upam, da mi boš uspela razložit, ja, ker Trzina ne poznam niti približno Cheesy Sad
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #44 : četrtek, 27.11.2008 : 10:39:27 »

Do sedaj so me še vsi našli Wink
Mi boš povedala s katere strani boš prišla in bo šlo...
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Zbiranje predmetov na vmesnih lokacijah
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines