mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 20:26:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161 162 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 379802 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2340 : ponedeljek, 01.09.2014 : 20:18:11 »

Šit, kaj?  Sad FZ, v mislih smo s tabo!  objem
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2341 : ponedeljek, 08.09.2014 : 12:23:45 »

Smetka in Jinx, sploh si nisem upala odpret foruma... ET hodi z menoj kamorkoli grem. Dobesedno sledi mi. Zdaj smo doma, v Belgiji, pred nekaj dnevi sem si prvič drznila v naš park oz bolje arboretum, na kilometre potk ob vodi, račkah, po vlažnih gozdovih, povsod, kjer je šla ne da bi enkrat imela problem z oddaljevanjem, vedno me je spremljala s pogledom, vedno jo je skrbelo zame. Tudi kadar je vohala in iskala in si mislil, da je čisto drugje. Samo gesta s prstom in je bila pri meni. Toliko veselja, kot ga je imela ona, ne prinese vsak pes. Živela je na 'double speed' kot je rekel sosed, ko smo mu povedali... Manjka mi te hitrosti, manjka poskokov, odveč imam eno oko, ki je vedno gledalo kaj počne, odveč eno roko, ki je morala bit frej zanjo, medtem ko je druga hendlala tri otroke... Ne vem kje bom dobila psa, ki bo tako noro poln življenja, ki bo živel na tako strašansko veseljaški način, ki bo tako strahotno navezan name, ki jih bo ušpičil toliko in take zabavne, da samo gledaš in brusil moj smisel za humor, obenem pa mi dajal gotovost, da res kapitalne neumosti pa mi od njega ni treba nikoli in nikdar pričakovat... ob katerem bom lahko tako gotova in mirna glede mojih mulčkov. Bila jih je vesela, z njimi zanesljiva, potrpežljiva, dobesedno eden od njih... Gledam pse, ki jih srečujem, tudi lovske in jih lastniki imenujejo energični, a to ni nič v primerjavi s tem, kar se je znalo bliskati iz nje. Zdaj vidim, da me je dobesedno polnila s svojo energijo. 

Posteljico sem prinesla s seboj in jo položila na mesto, ki BI ji bilo odrejeno v hiši, kamor smo se na horuk morali preseliti v zadnjih dveh tednih. Vse imamo še razstavljeno in zmešano. Res nas spremlja smola to poletje... Ta mali misli, da smo jo pustili v 'stari hiši' (vse skupaj s selitvijo vred ga je močno zmešalo) in mi ves čas teži, da hoče nazaj k njej, v staro hišo. Ta srednja je včeraj predlagala, da bi rajši neko sorodnico poslali v nebesa, pa da nam ET pošljejo nazaj... Včasih bi se tudi jaz strinjala... Pogreša jo moj, kao čisto nepasji mož, ki jo je imel rad, čeprav na drug način kot jaz. ves čas poudarja, da ne bo imel drugega psa, ker hoče nazaj točno njo.

Pogrešamo jo za znoret. Skoraj mesec je že, kar smo odšli na morje in nas je malo pred mejo ustavil klic moje mame. Šla je ven, ulegla se je v senco za jablano in zaspala. Te dni bi praznovala šest let... Nihče ne ve zakaj, morda srce, veterinar je posumil na možnost odprtja notranjega tumorja (nek sarkom), kar psa vzame v nekaj minutah brez prejšnjih znakov. Vse kar sem opazila je rahla mirnost zadnjih par dni in nekoliko bolj močan vonj kot ga je imela. Vrnili smo se, otroci so jo posuli z vsemi rožicami, ki jih je premogel vrt, prišli so še bratrančki. Dve uri so imeli pogreb. Jaz pa še dobro tulit nisem mogla, ker so že tako tulili oni...

Že večkrat sem se v mislih lotila spravit skupaj nekaj za v kotiček 'naše zvezdice', a je v tem trenutku še vse tako nepredstavljivo, težko najdem besede za vse to, kar manjka zdaj ko je ni. Včasih pomislim, da bi ji spekla največji jabolčni štrudel, ki ga je imela tako rada, pustila bi ji ležat na postelji in še in še, če bi se le vrnila. Bila je najboljše iz pasje vrste, kar sem si lahko želela. In evo, ni je več, moje E.T.-ike  Cry.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2342 : ponedeljek, 08.09.2014 : 12:26:28 »

Uf, moje iskreno sožalje. Cry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2343 : ponedeljek, 08.09.2014 : 12:28:45 »

župca draga, iskreno sožalje  objem Vedno bo s tabo, tvoja ET, kjerkoli boš. In tvoji otroci bodo o njej pripovedovali svojim otrokom, vesele zgodbice o psički, ki jim je nekoč bila najboljša prijateljica.  Kiss

Vesoljka zlata, naj ti bo lepo za mavrico.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2344 : ponedeljek, 08.09.2014 : 12:29:39 »

Ojoj, sožalje  Sad
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2345 : ponedeljek, 08.09.2014 : 12:34:18 »

Gledam naslov teme, aktualen je bil čisto v prvih dneh, ko je ET enostavno večino časa spala in se tako spopadala s stresom ob menjavi doma. Vmes sem ga hotela večkrat zamenjati, pa vedno nekako pozabila. No, zdaj je postal pomenljiv, naj kar ostane...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2346 : ponedeljek, 08.09.2014 : 12:35:42 »

Kako pa sta to sprejeli Pici in Milenca?
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #2347 : ponedeljek, 08.09.2014 : 12:42:31 »

 Cry Cry objem
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #2348 : ponedeljek, 08.09.2014 : 12:43:39 »

Moje sožalje, FŽ.
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2349 : ponedeljek, 08.09.2014 : 12:52:57 »

 Cry
Iskreno sožalje...božla, ti pa uživaj na mavrici Kiss.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2350 : ponedeljek, 08.09.2014 : 12:58:29 »

Uh, uh brez besed.  Cry Cry
Vsem njenim  objem objem objem   Kiss Kiss
Božla E.T., tebi pa pozdravček na mavrico.  Kiss Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2351 : ponedeljek, 08.09.2014 : 13:02:52 »

Joj, kako mi je hudo za vse vas  Cry, ker vem kako najbolj prava in najboljša mama si bila zanjo  objem, poleg svojih malih človečkov  Kiss
Verjamem pa, da bo tudi najmlajšim ostala v srčku, za zmeraj  ljubezen
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #2352 : ponedeljek, 08.09.2014 : 13:03:13 »

Kera žalost...  Cry Cry
Iskreno sožalje vsem, ki ste jo imeli radi.  Kiss
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #2353 : ponedeljek, 08.09.2014 : 13:08:41 »

Da ti srce poči  Cry
Tako zelo mi je žal, da je ni več med vami, ene in edine E. T.,
čeprav bo z vami vedno.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #2354 : ponedeljek, 08.09.2014 : 13:13:44 »

Kakšen šok Cry Cry Cry
Vsem, ki jo pogrešate   objem objem objem
ET  Kiss Kiss Kiss ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161 162 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines