mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 18:14:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 ... 161 162 163 164 165 [166] 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 379703 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2475 : petek, 20.02.2015 : 13:44:59 »

O, cuker pasji kako si luškana  ljubezen griva ti zelo paše  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2476 : petek, 20.02.2015 : 13:53:11 »

Flipi pravi, manj so kosmate, lepse so  love
Fajno babiko ste si zrihtali. Naj vam bo lepo  Kiss
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2477 : sreda, 25.02.2015 : 18:51:29 »

Flipi, tvojo izjavo bom Pii raje zamolčala  Wink
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2478 : petek, 18.09.2015 : 10:35:19 »

Še vedno vsi na broju, zdravi in zadovoljni Smiley! Tale je od danes zjutraj, po sprehodu...



Sicer pa - Pici z leti le malce manjsa norica, smo ravno debatirali, da je imela vcasih cisto posnete blazinice in nohte na zadnjih tačkah od zalaganja ovinkov, zdaj ji jih pa strižemo Shocked!

Milenca v poznih zrelih letih še vedno enako navezana na ljudi - za mačke in pse - pih! za te pa ji ni niti malo ni mar.

In Rumba - precej dober zadetek na lotu, skrajno podredljiva in nežna, ne razume svojih razsežnosti in s 60cm plečne veselo leze v naročja in uživa v Picikini družbi. No ja, njej se celo umakne in če ji predrznica zasede njeno posteljo, gre pač spat na gola tla (ko pa ona že leži in Picika lazi po njej, ponavadi na kocu zaspita skupaj, ona pač v spodnjem, Pici pa v zgornjem nadstropju). Pa še barvo se ujemata, kot je razvidno iz zgornje fotke Tongue!

Krasno je imet živali v zrelih letih!
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2479 : petek, 18.09.2015 : 13:38:02 »

Luuuštni Kiss! Fajn, da so se žvale tao dobro ujele Afro.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2480 : petek, 18.09.2015 : 13:40:59 »

Uau, kakšna odlična kombinacija! Gospa opazujejo z vrha, oranžni duet pa mirno počiva pod njenim supervizorstvom! Super, da se oglasite!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2481 : petek, 18.09.2015 : 13:56:37 »

Milenca Kraljica in njene pritlehne persone Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2482 : petek, 18.09.2015 : 14:01:43 »

Kok ste lušni!!!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2483 : petek, 18.09.2015 : 23:13:52 »

Aja, še nekaj smo pozabili povedat!
Eni psi menjajo dlako, drugi barvo, no, pri nas pa občasno zamenjamo kar pasmo Grin!
Oziroma če povem drugače - v hiši imamo migranta, ki je prirejal resnico o svojem poreklu Tongue.

Pred kratkim sem še drugič dobila v dar dnk pasji test in tako potešila radovednost, spremenila nič, smo se pa fajn nasmejali.
Jaz sem se namreč izogibala tukajšnjih zavetišč tudi zato, ker da tam prevladujejo 'bojne pasme', ki poleg starejših debelinkastih psičkov, ki za našo divjaško domačo energijo niso primerni .

No pa smo dobili rezultate:
1 starš bokser,  2. am. stafford X angl. buldog
Smeha je bilo precej, posledic nobenih, nismo je vrnili in tista četrtina staforda nam (še) ni pojedla niti mačk niti otrok Tongue.
In tako gre življenje po starem naprej Smiley.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2484 : petek, 18.09.2015 : 23:22:26 »

... en majcen popravek, čudno napisano - ... starčki za našo divjaško energijo niso primerni, 'bojni' pa v meni zbujajo nezaupanje ko govorimo o prestavljanju psov z malce bolj komplicirano naravo, dobrim spominom in potencialno bivšim slabo kinološko razgledanim lastni ego potrjevalskim lastnikom...
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2485 : sobota, 19.09.2015 : 06:54:32 »

No, ta vaša visokonoga staffordka s privihanim smrčkom  ljubezen je v bistvu čisto pravi terapevtski pes  Cheesy. Mogoče pa so jo ravno zaradi tega zapustili  Grin  Tongue

Fajn vas je spet brati  objem
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2486 : nedelja, 20.09.2015 : 18:43:44 »

Jaoooo, a pol splojh ni bokser?  Grin Grin Grin Grin Super ste!   ljubezen objem
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2487 : nedelja, 20.09.2015 : 18:54:20 »

Hehehe... Smetka je rekla: o lej, k je FŽ bul mixa posvojila, ko sem prvič fotko videla  Tongue Tongue. Sicer pa... Pici ima svojega psa, vidim. In je zadovoljna  Kiss.
Logiran

bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #2488 : nedelja, 20.09.2015 : 19:50:13 »

Men je pa več tale vaš multimix, ne glede na poreklo. Pač pa zaradi besed: precej dober zadetek na lotu".
Kako pa je z otroci? Je tako združljiva kot z mački, ali ste bolj na distanci?  Kiss objem
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #2489 : ponedeljek, 21.09.2015 : 00:14:27 »

Haha Luna, ne spljoh ne, oz samo še na pol Evil!

Dej nehi Smetka Tongue. Sej se je meni že prec na letališču zdela sumljiva, pa sem sama sebi zanikala, ker je blo tko bolj prikladno, ena taka blažena nevednost. Vmes sem jo že skor proglasila za bulmastifa in še kej. Se sploh ne pritožujem preveč, ker je faca. Edina stvar, ki jo takle zmešnjavc res počasi jemlje, je navezanost oz popolno zaupanje. Zdej sem njena in me obožuje, na začetku mi je pa take sumljive (ne negativno, samo tko, precej nezauplivo) poglede spuščala, da sem lahko samo ugibala kaj se ji plete po debeli buči. Na ven je izgledalo predvsem nekaj zelo kompiciranega Huh.

Združljiva je z vsemi in zelo trpežna. Eno zdravo distanco ustvarjam jaz umetno, ker hočem red in varnost, za vsak slučaj v bistvu in moj miren spanec. Imamo pa eno od treh dvonožnih, ki ji je treba malce bolj konkretno razlagat človeške socialne odnose. Živali pa šteka v nulo. Težko razložit, ene take sorte majhna Teple Grandin je v bistvu, na svoj način seveda in morda malo manj izrazito. Sicer pa brihtna da ji zares škodi. Da bi se s tujimi ljudmi pomenkovala ni šans, pocestne mačke pa ogovarja in kar hodijo za njo... No, ona ima en tak poseben status pri Rumbi, pes se ves čas pred njo meče na hrbet in ji trebuh kaže, ne razumem čisto dobro, kako to poteka, ampak imata prav posebne sorte simbiozo. Dejansko si lahko dovoli bistveno več kot druga dva (preveč pač ne, ker ne pustim), pes se pa kar smeje od zadovoljstva ko je z njo. Resda pripomorejo tudi skupaj pojedene banane, jabolčni krhljički, pod mizo spuščeni špageti ( Angry), ampak ni samo to, sploh ne. In ko smo kje zunaj in se tamali ne da več obiskov poslušat in neznanega okolja trpet, pač reče, da gre domov, ker mora nujno Rumbo pobožat (zadnjič smo tako pod nujno odšli od dohtarja, sama je odšla vse do avta, kjer je počakala, da sem prišla za njo. Zdej pa k Rumbi pa Milenci in Pici, je rekla!)

Pici pa ja, ona je povsem zadovoljna ima svoj osebni objekt za maltretiranje, stiskanje in umivanje, ki ga vsakodnevno do skrajnosti izkoristi. In ji je zelo kul, prav nič se ne pritožuje Smiley.
Logiran
Strani: 1 ... 161 162 163 164 165 [166] 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines