mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 08:59:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 167   Dol
Natisni
Avtor Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.  (Prebrano 379551 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #60 : sreda, 26.11.2008 : 13:50:44 »

FZ, zakaj pa niste z letalom sli k vetu  Grin. Jaz misli,da potrebuje Pici samo vecje transportno sredstvo. Tongue
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #61 : sreda, 26.11.2008 : 16:58:15 »

Predzadnja fotka je, hm, ukradena... (odrezana, zakamuflirana)
Superfotografka Xena, zmanjkalo mi jih je, upam da ne boš preveč huda, sploh ker gre za nekomercialno rabo?

Ja, je moje izostreno fotografsko oko takoj ugotovilo tale "prekršek".... in zdaj sem v bistvu ful počaščena, da je moja fotka v tem res kulovskem videu.  Smiley

... khm... saj jo lohk tut k teb kdaj pridem fotkat, če boš pri PART II brez materiala ostala. Cool Smiley

Katarina
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #62 : sreda, 26.11.2008 : 17:05:38 »

Ja, seveda, ti kar Smiley
Smetka nas itak pogreša, tko da če bo rabila bodygardko... dobrodošli obe.
Samo prej povedat, da si bo Pici pravočasno napudrala nos in viklerje v glavo dala Cool
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #63 : sreda, 26.11.2008 : 17:10:52 »

Moonbeam, jaaa. Ga res potrebuje. Sem pomislila na kovinsko kletko, ki jo imamo za Milenco - je dolga 3/4 metra, prava mala dnevna soba za eno takole 4kg pišče. Ampak kaj ko ona takooo rada steguje ven svoje lepe krempeljčke in pika vse kar doseže... Ne sedeži ne moj dragi se take obdelave ne bi preveč veselili... Dokler ne opusti takih idej, bo pač obsojena na transporter, porednica mala.
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #64 : petek, 28.11.2008 : 11:38:14 »

Slikanje postaja že razvada... Ampak naj bo, ker ne škodi zdravju Smiley

Tole bomo sprintali na veliko in dali v okvir.
In draga Milenca, vsakič, ko se boš pritožila, da ne maraš Pici, jo dobiš direkt pred nos. V dokaz  Cheesy




Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #65 : petek, 28.11.2008 : 11:44:21 »

tole je vse skupaj preveč idilično videt - nujno rabite še kakega psa, da vam malo zmeša štrene Grin
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #66 : petek, 28.11.2008 : 12:18:34 »

Ma, sem jaz vedela, da je  Milenca ena taka super mačka!
(ne moremo samo Pici hvalit!)  Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #67 : petek, 28.11.2008 : 12:29:03 »

Tole je vse skupaj preveč idilično videt - nujno rabite še kakega psa, da vam malo zmeša štrene.

Se strinjam. Ti vzameš še kakega mačka (http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,25292.0.html - samo predlog...), pa bom jaz tudi psa. Wink
Sicer se imamo pa tudi pri nas podobno kot ti pišeš v neki drugi temi... samo da bom pri nas samo jaz zmešana zbirateljica živali, moj dragi bo pa otroka pobasal in izginil v neznano.  Roll Eyes
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #68 : ponedeljek, 01.12.2008 : 10:25:51 »

V teh norih časih prijatelji štejejo dvojno Smiley

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #69 : ponedeljek, 01.12.2008 : 10:32:50 »

Kakšna podobnost  Roll Eyes. Oba brez repa  Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #70 : ponedeljek, 01.12.2008 : 16:14:34 »

Kakšna podobnost Roll Eyes. Oba brez repa Grin
ojoj, pa res, lej - oba z dvema ušesoma! Grin
ej moonbeam, ti ga pa pihneš! Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #71 : četrtek, 04.12.2008 : 21:14:02 »

Haha, šele zdejle vidla  Grin

Ja, res je. Obe brez repa... Obe z dvema ušesoma... In OBE JESTA BRIKETE!!!

Sej ne vem, kaj naj rečem, ker v bistvu niti ni smešno...
Zadnje čase po stokrat na dan letam proti skledici z briketi in vpijem 'neee' in 'fuuuuj'. Pa ne na mačke, jasno. Sicer pa briketi niti niso najhujše, danes je piskru izbilo dno... Samo za sekundo se odmaknem in že zaslišim naše dete, ko dela 'mmmmm'. Letim nazaj - Pici sedi poleg skledice in mirno gleda, kako nekdo drug papa njen zajtrk. Ta mala pa polna usta surove mlete govedine Angry Angry Jak, fuj! Angry Angry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #72 : četrtek, 04.12.2008 : 21:20:12 »

Potem se pa starsi cudijo,ko jim otroci pri 15.letih dobesedno ponorijo   Grin. (krivec:surovo meso ) Roll Eyes
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #73 : petek, 05.12.2008 : 07:42:52 »

FZ - ful lepe slike Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #74 : petek, 05.12.2008 : 07:50:48 »

 Roll Eyes Roll Eyes Shocked Shocked Cheesy Cheesy
Ej FŽ, vam pa res dogaja. Tamala je cukr na kubik (punčka mislim), ampak a ne bi mogla mački hrane postavit na kakšen pult ali pa na neko višje mesto, da mala ne bo mogla do nje?
Saj je res, da jo je sčasoma treba naučiti, da ne bo jedla mačje hrane in da je to fuj, ampak do takrat ji jo pa le umakni iz dosega požrešnih ustec, da ne boste kakšne bolezni fasali. Čisto preventivno.
Predvidevam da je (glede na slike) trenutno v fazi, ko pač vse nosi v usta. In očitno ji je okus pač všeč. Pa še mačka to je. Torej že mora bit v redu, a ne Roll Eyes. Ne moreš jo pa vedno nadzirat in biti prisotna, saj vem....
Eh luštni ste, ni kaj Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 167   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Leteča Pici, gospa Milenca in njuna speča trnuljčica E.T.
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines