mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 09:16:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 966158 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #165 : sreda, 19.11.2008 : 15:00:32 »

Mhm! Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #166 : sreda, 19.11.2008 : 15:11:45 »

Glede na to, da je bilo to zjutraj, predvidevam, da je bila ena v soli, ena pa v sluzbi  Roll Eyes  Mi in Maj imamo pa bolj prilagodljiv urnik  Tongue  Sicer pa je bila to otvoritev "Flip on tour".  Wink  Da vidim malo kako se obnasa. In smo si izbrali prvo zrtev, terapevta Maja  Grin. Sorry skogkatt   Tongue
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #167 : sreda, 19.11.2008 : 15:17:41 »

Hehe, mislim, da bi bil Flip dovolj velik razlog za "prešpricanje" šole in službe Grin

No, upam, da ima Flip kaj hitro spet postanek v Velenju Wink

 Kiss Flipu in Miši
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #168 : sreda, 19.11.2008 : 16:15:37 »

Jaz nebi imela nič proti, če bi imeli postanek v Ljubljani.. si že videla kako so prenovili Mr. Pet v BTC-ju?? No lahko ga prideš pogledat... Grin Roll Eyes Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #169 : četrtek, 20.11.2008 : 14:58:28 »

No pa jo imamo, prvo poskodbo namrec  Undecided  Nc skrbet, Flip je ok   Grin. Jaz sem jih dobila, po ocki   Grin. Sej sem jaz kriva, ko pa norim zraven in to po vseh stirih. Ko je zacel tacati po meni, sem se spomnila besed Smetke, da bo se fental nekoga in seveda sem se rezala k zmesana in dobila lop po ocki  Smiley. Upam, da mi ne bo se bolj oteklo, ampak bom prezivela  Wink.

Zgodbo o Sv.Trojici ste slisali pri majas. Jaz imam pa zgodbo o Adamu in Evi   Grin Namrec tale moja dva sta od hudica poslana. Kooperanta da jima ni para. Sedim v dnevni. Najprej izgine Misa, potem pa se Flip. Tisina. Sem pozabila,da sem obesila vrecko za smeti na kljuko da bom ven nesla. Cujem neko ropotanje konzerve. Pridem pogledat in vidim, kako oba veselo lizeta konzervo na tleh. Misa zgasne, ostane pa bogi Flip, ki je itak kregan. Mala se pa skriva pod posteljo. Spet drugic sta jo tudi zagodla. Pridem v kuhno in najdem Flipa z glavo v kosu za smeti. A to se ni vse. Notri v kosu pa Misa. Pokrov ju ocitno ne ustavi  Grin  Zdaj je kuhna prepovedano obmocje. In tako nasa Eva zavede bogega Adama  Grin
Toliko o moski pameti in zenski iznajdljivosti Smiley
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #170 : četrtek, 20.11.2008 : 15:02:00 »

 Grin Grin Grin Fajn vas je brat!
Lumpa sta! Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #171 : četrtek, 20.11.2008 : 15:05:08 »

 Grin Grin Grin No, se boš kaj hitro naučila, da je treba vrečko za smeti pred vhodna vrata postavit Wink. Meni tudi vse razturijo, če slučajno kdaj pozabim vrečko takoj odnest ven. Mačka sem tudi že v vrečki našla in ga skoraj odnesla. Še dobro, da so vsi že tolk veliki in težki, da veš, da je nekaj čudnega Cheesy Grin. Koš imam pa kar na notranji strani kuhinjske omarice, tam je še najbolj na varnem Roll Eyes.

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #172 : četrtek, 20.11.2008 : 15:12:57 »

Ja norci so. Ampak najprej se pa rezis k zmesan. Ker Miso panika zagrabi, ker ve da tega ne sme. In pol se odvije pred tabo prizor od Tom&Jerry-ja, ko macek zbezi, ostane pa bobi kuza, ki konca v pesjaku  Grin. Po ploscicah je sele stala bezat, kr drsi in potem leti na mestu preden se odrine.  Grin.
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #173 : četrtek, 20.11.2008 : 15:27:44 »

 Grin tole s smetmi je tudi naša Rena pogruntala, ona prevrne kanto, Pia samo opazuje in ko je kanta prevrjena si hitro poberejo ven tisto kar jim diši in potem letijo vsak na svoj konec, Pia ponavadi na svoje ležišče, mački pa pod mizo, pod stol, pod kavč..  Tongue
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #174 : četrtek, 20.11.2008 : 15:32:34 »

 Grin Grin Grin Grin Super zgodbica!! Kiss Kiss
Lupa Adam in Eva... Cool Cool


Ja smetnjak imamo tudi mi notri v omarici..
Je pa smešno, ko kaj zlijejo od hrane v WC in potem Bella žalostno sedi v kopalnici in voha tisto školjko in upa, da bo kaj ven padlo.. Grin
Logiran
Polzek
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #175 : četrtek, 20.11.2008 : 15:37:59 »


   Lumpi naši  Cheesy
   Ravno sem se hotela pohvalit v novem javljanju, da mi Mona že od pomladi ni nič
   zgrizla ali požrla. Smiley

   No, potem me je pa včeraj soseda poklicala ven, ravno ko sem zlagala robo iz trgovine
   v omarice...in sicer mi je ostal samo še tavelik dvokilski hlebec kruha v papirnati vrečki... Roll Eyes Roll Eyes

  Oziroma čez 20 minut, ko se prišla nazaj samo še papirnata vrečka... Grin Grin Grin
  In pol sta babi še začudeno gledali, zakaj jima nočem dat večerje....
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #176 : četrtek, 20.11.2008 : 15:54:07 »

Tako pa zgleda kazen po lumparijah pri nas doma  Grin
Adam in Eva  Grin


* 18112008030.jpg (27.1 KB, 300x300 - pogledano 365 krat.)
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #177 : četrtek, 20.11.2008 : 15:56:05 »

Polzek tole mi je pa hudičevo znano.. samo, da kruh zamenjaš s češnjevim štrudljem!! Cool

Joj barabi, bolj kot so "žleht" boljši so!! Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #178 : četrtek, 20.11.2008 : 15:57:55 »

Tako pa zgleda kazen po lumparijah pri nas doma  Grin
Adam in Eva  Grin

Ja, prav hudo kažnjena mi zgledata, oba  Grin  Grin  Grin moonbeam, a nisi ti mal prestroga?  Cheesy
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #179 : četrtek, 20.11.2008 : 16:00:08 »

Ampak ljudje, Flip leži!! LEŽI! Kako pa to sploh rata?
Logiran

Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines