mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 17.04.2024 : 00:15:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 962712 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #60 : sobota, 15.11.2008 : 22:27:27 »

Sploh ne dvomim, da se ne bi razumeli. Ave je nad samci itak navdušena Cheesy. Skipi je pa povsem nekonflikten Kiss. Boš videla, kako se on razživi zunaj v družbi, ga ni za spoznat Cheesy Grin.

No, danes smo pa bili malo Flip in malo Skip  Grin. Mislim ej. Oba se končata na ip  Roll Eyes.  Mislim da mu bo Ave všeč, taka samozavestna punca. Po moje ga bo kr nabutala če se bo preveč igral tarzana  Grin.

PS Tega pesjana pa BOM spoznala!! Grin Wink A ne moonbeam?? Huh

Ja seveda. Vsi ga boste spoznali. Bomo imeli eno turnejo ala Flip  Wink

In kaj smo mi počeli danes. Malo smo tačke sprobali. Hodili 2,5 ure in se sploh nismo utrudili. Najprej smo bili v enem stanovanju, potem še v drugem. Obnašamo se zelo lepo. Res je priden, kamorkoli ga peljemo. Malo smo raziskali Žalec. Smo šli po Rokijevih tačkah, malo okrog ribnika. Tu najdeš lesene kipce, ki so prav smešni. Smo se malo poslikali. Slikce so s telefonom, pa še tema se je delala, zato so malo slabše kvalitete.

Slika 1: Resen pogled. Sej ne vem kaj je gledal tu  Grin
Slika 2: Ja tu smo se pa že malo utrudili in nataknili haltija. Z njim se ga da vodit zelo lepo. Navadil se je hitro. Upam pa, da ga kmalu ne bomo več potrebovali. Res pa je, da ga lažje obvladam, sploh ko hodimo mimo ljudi in po cesti.
Slika 3: To smo obiskali gozdnega škrata  Tongue
Slika 4: Kdo je varuh krajine pa tko vemo  Wink



* pogled.jpg (47.39 KB, 300x300 - pogledano 663 krat.)

* lepotec.jpg (45.92 KB, 300x300 - pogledano 681 krat.)

*  (45.04 KB, 300x300 - pogledano 702 krat.)

* varuh krajine.jpg (39.18 KB, 300x300 - pogledano 667 krat.)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #61 : sobota, 15.11.2008 : 22:27:59 »

Pa še naš dojenček, Miša  Kiss


* ajatutaja.jpg (31.54 KB, 300x300 - pogledano 659 krat.)
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #62 : sobota, 15.11.2008 : 22:32:38 »

Ja seveda. Vsi ga boste spoznali. Bomo imeli eno turnejo ala Flip  Wink

Jej!! Cheesy
Krasna sta oba! Cheesy Cheesy Kiss

Prav malo na gladkodlakega prinašalca spominja tale Flip! Krasen je! Cheesy
Miša je pa took luštna na tejle slikici! A se mi samo zdi ali je pa zeloo zrastla??
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #63 : sobota, 15.11.2008 : 22:41:31 »

O marička, Flip! Pa ti si tako lep, da sem kar brez besed (in meni se to glih ne dogaja Wink )
Uau! Kakšen dec! Pa super šefinjo si si izbral, kaj boš še ti doživel in videl v tvojem pasjem življenju.
Moonbeam, lepo te je brati spet pozitivno. Grin
Logiran
luna83
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 301


« Odgovor #64 : sobota, 15.11.2008 : 22:48:22 »

Spet jočem moonbeam, tokrat od sreče!!! ;DVesela vesela vesela sem res,kot da bi te celo življenje poznala. Sem vedela, sem vedela in sem ti tudi v enem postu napisla to.  Cheesy
Komaj čakam na nove slikice in vaše dogodivščine. Joj super. Uživajte maksimalno!!!!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #65 : sobota, 15.11.2008 : 22:57:36 »

A se mi samo zdi ali je pa zeloo zrastla??[/size]

Ja je zrastla Smiley. Pazimo, da se ne zredimo preveč. Vsak dan imamo gimnastične vaje , zdaj pa sploh ko ima Flipa in skrbi za redno razgibavanje.  Sploh ne more lenarit. Grin


O marička, Flip! Pa ti si tako lep, da sem kar brez besed (in meni se to glih ne dogaja Wink )
Uau! Kakšen dec! Pa super šefinjo si si izbral, kaj boš še ti doživel in videl v tvojem pasjem življenju.
Moonbeam, lepo te je brati spet pozitivno. Grin

Spet jočem moonbeam, tokrat od sreče!!! ;DVesela vesela vesela sem res,kot da bi te celo življenje poznala. Sem vedela, sem vedela in sem ti tudi v enem postu napisla to.  Cheesy
Komaj čakam na nove slikice in vaše dogodivščine. Joj super. Uživajte maksimalno!!!!

Ja, Flip je pa pravi mačo. Sem prav ponosna, da je lahko moj  Wink  V živo je še lepši. Sploh se ga ne morem nagledati.
Mi je fant sporočil, da ko me ni, spi pred zunanjimi vrati in čaka Tongue.  Kar se pa učenja tiče, pa ne vem s kom bom imela več dela, s Flipom ali Boštjanom. Ko mu Boštjan kaj reče gre mimo njega kot da ga ni. Al pa ga pogleda in si po moje misli, ja kdo si pa ti, sej te sploh ne rabmo tle. Pol pa k men leti Grin.  
Flip je pa prinesel en kup energije v naša življenja, sploh moje. Spet komaj čakam, da pridem domov iz službe ali od kjerkoli, če Flipa ni zraven. Resnično, jaz sem presrečna. Zvečer se večkrat zbudim in gledam, če je še tu. Krasen je  Kiss  MOJ je  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #66 : nedelja, 16.11.2008 : 00:14:21 »

Flip je kavč odkril  Grin. Sploh ne gre več dol  Tongue. Takole smo pa mi počivali danes. Prostora ni več...



*  (35.48 KB, 300x300 - pogledano 660 krat.)
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #67 : nedelja, 16.11.2008 : 00:15:15 »

Iiii, razvajene ritke  Kiss
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #68 : nedelja, 16.11.2008 : 06:49:32 »

Flip je kavè odkril Grin. Sploh ne gre veè dol Tongue. Takole smo pa mi poèivali danes. Prostora ni veè...



hehehe... kaj maš pa ti brihtnega psa! Wink

ne bom pozabila najinega prvega skupnega sprehoda, ko me je binulja opozorila: "veš, to je tako kot Grah, no mogoče ne tako hudo, samo kar skače... hehe... sej boš vidla! Cheesy"

in potem sva šla - in sploh ni bilo tako hudo - v bistvu je bilo prav super Wink

res sem vesela, da je prišel k vama. moraš pa od začetka delat na tem, da bo tudi Boštjana upošteval. horjulski pesjani so navajeni ženske komande in to se jim pozna tudi ko pridejo v nov dom. mojadva mene veliko bolj ubogata kot Larsa, pa čeprav on več časa preživi z njima. se trudimo in vadimo šolske zadeve izmenično, pa hraniva ju tudi oba. počasi, počasi gre na boljše - nismo pa še tam kjer bi hoteli bit. Wink

želim vam eno fajn nedeljo - mi bomo šli na doooolg sprehod! lp, maja Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #69 : nedelja, 16.11.2008 : 08:07:17 »

horjulski pesjani so navajeni ženske komande in to se jim pozna tudi ko pridejo v nov dom.

Hehehe...saj je zabavno, ampak ni čisto res. Namreč: ne glede na "navajenost" pes upošteva tistega, ki zna vspostavit avtoriteto. To je vsa skrivnost. No, zdaj pa čakam na kak zabaven komentar na tole mojo trditev  Grin.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #70 : nedelja, 16.11.2008 : 08:33:43 »

Namreč: ne glede na "navajenost" pes upošteva tistega, ki zna vspostavit avtoriteto. To je vsa skrivnost. No, zdaj pa čakam na kak zabaven komentar na tole mojo trditev Grin.

he he.... kar pa znamo očitno bolje narediti ženske.... vzpostaviti avtoriteto namreč. Roll Eyes Grin

Katarina
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #71 : nedelja, 16.11.2008 : 09:05:57 »

Čeprav so slike slabše kvalitete, nič zato  Smiley Flip je čudovit. Dojenček pa tudi  Wink Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #72 : nedelja, 16.11.2008 : 09:12:52 »

he he.... kar pa znamo očitno bolje narediti ženske.... vzpostaviti avtoriteto namreč. Roll Eyes Grin

Katarina

To je pa čisto res  Roll Eyes. Si ne predstavljam v šolo poslat Boštjana in Flipa  Grin Grin Grin Ker potem boste imeli komedijo. Res je, da še ni imel psa, a karkoli mu rečem, naj bo odločen ga pol kr gleda in čaka, na ne vem kaj že. Pa mu stokrat povem  Tongue. Bo treba še Boštjana v šolo poslat. Vsi bi se tako radi razpravljali s psom, namesto dajali ukaze. Kratko in jedrnato, pa vse gre. Tko kot pri moških in komande njim, kratko in jedrnato  Roll Eyes.

Drugače pa danes prvič nismo zalivali po stanovanju  Cheesy. Madona, ko ti 35 kg pes dvigne taco in začne špricat  Grin.  Pol sem se pa spomnela Royalty in ga počla  Grin. He he, se hecam. Sem pa ob 6-ih zjutraj zbudila vse sosede. Pa je kr ustavil brizgo. Danes smo pa že pridni in lulamo zunaj.

Zdaj čakamo, da se šef vstane in potem gremo  Wink.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #73 : nedelja, 16.11.2008 : 09:22:50 »

Meni kakršnakoli teorija o avtoriteti pri psih ne rata,nikakor. Roll Eyes

 
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #74 : nedelja, 16.11.2008 : 09:24:14 »

he he.... kar pa znamo oèitno bolje narediti ženske.... vzpostaviti avtoriteto namreè. Roll Eyes Grin

Katarina

ja moji fantje se samo neki lupčkajo pa buci-bucajo, pa kostke po postelji zakopavajo... in potem pridem jaz  Tongue in naredim red! če bi moji trije furali gospodinjstvo... Roll Eyes Roll Eyes bi v bistvu pili pivo, jedli bikove pimplje in se praskali. tako pa hvala-bogu-za-mamo kuhamo organsko pridelane kašice in pijemo eko brusnični sok, pa še obnašat se je treba lepo! (itak da se pritožujejo, ampak se ne dam!!! Wink)
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines