mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 09:32:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 963496 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #90 : nedelja, 16.11.2008 : 21:22:29 »

P.s. Prav milo se mi stori, ko vidim, da jih ima še kdo drug rad, horjulčke.

What's there not to love? Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #91 : nedelja, 16.11.2008 : 21:23:47 »

A ni to en fejst mečkabilen Horjulček  Grin


*  (43.61 KB, 300x300 - pogledano 539 krat.)
Logiran
mara
odvisnež
*****
Sporočil: 587


« Odgovor #92 : nedelja, 16.11.2008 : 21:28:32 »

 Smiley Kiss
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #93 : nedelja, 16.11.2008 : 21:57:27 »

Joooj, kako ste lepi Cheesy Čudovit je, res... in tako fletni ste skupaj Smiley
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #94 : nedelja, 16.11.2008 : 22:04:33 »

 Kiss Kiss Kiss Super Irina sta na tej fotki!! Cheesy Cheesy

Res te je lepo videt s "tole pasjo mrcino". Krasen par sta!! Kiss Kiss
Daj enega  Kiss še v najnem imenu! Wink
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #95 : nedelja, 16.11.2008 : 22:06:11 »

Joj moonbeam ne moreš si predstavljati s kakšnim veseljem vedno znova prebiram to temo Smiley
Upam, da nameravate kakšen vikend priti v Velenje, na sprehod okoli jezera? Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #96 : nedelja, 16.11.2008 : 22:14:44 »

Superduper krasni ste. Vidim da uživate 200 na uro. Kar tako naprej. Flip je res en krasen pes. Kako se mu pa dlaka sveti Kiss Cheesy Grin Kiss
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #97 : nedelja, 16.11.2008 : 23:49:14 »

Ma kako vas je lepo brati! Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #98 : nedelja, 16.11.2008 : 23:52:32 »

Ja ne vem koga ste vi imeli v tem Horjulu, ampak Flip je tako priden kuža.  Roll Eyes 

Flip počasi  Cool. Dobro mu gre.

pa sej smo pisali, da je pameten in povsem učiljiv pes  Tongue sem prepričana, da sem nekje vmes napisala, da je priden  Smiley sej je bil - brez heca. Od 1. dneva, ko je prisel v zavetisce, se je obnasal kot da je ze od nekdaj tam. Takoj se je prilagodil, navadil. No, drugo so bili izpusti hehe...kjer je bil pac Flip - sem, tja, gor, naokoli, dol in kamorkoli si se obrnil, je pred tabo sedel Flip, te gledal kot da ti bo lihkar dvojno salto na glavo izvedel, potem pa odirjal z ritjo naprej in z glavo bum ob steno/drevo/stango....najbolje je bilo, ko je Runciju dajal (cez vrata pesjaka) pokloncke hahaha....ga je imel tako za norca, da Runci prvih 5 min sploh lajal ni  Grin

Bi pa rada napisala še nekaj. To kar je Gargamelca napisala v temi za Flipa, o njegovem karakterju, predvsem to me je pritegnilo. In to zelo pomaga. Vsaj meni je. Zato sem zelo hvaležna Gargamelci in vsem tistim, ki poskušate ubesedit te Horjulčke in jih približat tistim, ki jih berejo. Super ste  Wink

bejž bejž, priznaj da si vedela, da je pravi zate,ko je Smet napisala, da bo najbrz nekega dne nekoga fental, ker ga bo pomotoma pohodil  Grin jst se še zdaj krohotam tvojemu zadnjemu v postu v njegovi temi, kjer sprašuješ o pohojanju mačk  Grin Grin Grin

sej so vsi unikati in vsi posebni, pa vendar se ti na vsake toliko časa nekdo zares v srce vsede. Taksen, malo poseben, malo nor, taksen s principi  Smiley Po Bimbotu, Gluji, Roci, Lili je bil Flip definitivno eden taksnih, na katere je bil Ming lahko malo ljubosumen Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #99 : ponedeljek, 17.11.2008 : 00:07:22 »

bejž bejž, priznaj da si vedela, da je pravi zate,ko je Smet napisala, da bo najbrz nekega dne nekoga fental, ker ga bo pomotoma pohodil  Grin

sej so vsi unikati in vsi posebni, pa vendar se ti na vsake toliko časa nekdo zares v srce vsede. Taksen, malo poseben, malo nor, taksen s principi  Smiley Po Bimbotu, Gluji, Roci, Lili je bil Flip definitivno eden taksnih, na katere je bil Ming lahko malo ljubosumen Tongue

 Smiley  Mišo je pa res zadnjič malo nagazil  sram. Boga reva se je pol 1 uro kujala v kopalnici za wc školjko in ni hotla ven, ne da ni želela al da bi se bala, ampak ni hotla, ker je bil njen ponos uničen  Grin. In od takrat naprej ima mala taktiko. Ko gre Flip za njo v smeri kopalnice, zbeži za školjko. Ko gre v Flip za njo v smeru kuhne, zbeži na stol pod mizo, kjer je ne doseže. In če gre proti dnevni, se skrije pod posteljo. Pol je pa cela srečna in tala klofute  Grin
Vsi so nekaj posebnega. So toliko posebni, kot človek želi, da so. Pa če so zlati, črni, progasti ali sivi. Jaz se tega zavedam.
Gargamelca, ga posebej zate naučim, da te spotakne, ko se bosta srečala. Good old Flip, si boš pol cel večer pela Grin 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #100 : ponedeljek, 17.11.2008 : 00:08:26 »

Joj moonbeam ne moreš si predstavljati s kakšnim veseljem vedno znova prebiram to temo Smiley
Upam, da nameravate kakšen vikend priti v Velenje, na sprehod okoli jezera? Wink

Vsekakor  Wink. Pokličemo Oskarja na zmenek, ko bomo šli labode gledat.  Tongue
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #101 : ponedeljek, 17.11.2008 : 00:17:17 »

da te spotakne, ko se bosta srečala.
pa jst mislim, da to že obvlada  Grin a veš, tako kot kakšna grozljivka fora - si ga videl na drugem koncu travnika kako lula, pa si se obrnil, da zagrabis deko in ze je bil pred tabo. Ko si moral pomislit, al je nor on ali ti? Grin

sicer pa verjetno ne vidi nic drugega kot tebe (beri pohojen Mišin ponos); drugace pa cakam binuljo da pove storijo, kako Bojcija ni videl (ki je skoraj enako velik kot on), kaj sele, da bi macko  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #102 : ponedeljek, 17.11.2008 : 00:20:40 »

drugace pa cakam binuljo da pove storijo, kako Bojcija ni videl (ki je skoraj enako velik kot on), kaj sele, da bi macko  Grin

 Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #103 : ponedeljek, 17.11.2008 : 00:33:48 »

Krasna sta na uni fotki ko ga stiskaš! Cheesy Še jezička ma zunaj, te je gotovo prelupčkal a ne? Moram ga spoznati, res! Pa tebe!
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #104 : ponedeljek, 17.11.2008 : 08:11:24 »

Res vaju je lepo gledat skupaj. Oba sta tako srečna. Flip na slikcah kar žari. Z Mišo bosta pa tudi prijatelja postala.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines