mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:43:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 959497 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #45 : petek, 14.11.2008 : 16:30:12 »

AAAAAAAA, Flip je tvoja sreča na vrvici, ja zakon! Čestitam, pa lepo se imejte  Cheesy

Hvala Branka!
Tudi Bučkota pridemo pozdravit, ko bomo v tvojih koncih  Wink. Objem vsem  Kiss
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #46 : petek, 14.11.2008 : 16:40:36 »

Boljšega doma za tega naspidiranca si skoraj ne predstavljam. Upam, da ga hribi pošteno utrudijo Tongue.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #47 : petek, 14.11.2008 : 16:46:17 »

Hvala Branka!
Tudi Bučkota pridemo pozdravit, ko bomo v tvojih koncih  Wink. Objem vsem  Kiss

Se že veselim, in Bučko tud  Smiley

Komaj čakam na slikice, pa zanima me, če sta si Roki in Flip kaj podobna po karakterju. No, saj vem, da boš za Flipa odprla temo  Wink in komaj čakam, da spet berem tvoje vesele besede.  Cheesy Ne veš kako sem vesela zate  Kiss Objemček za vse  Kiss Smiley
Logiran
nyssa
rad pišem
****
Sporočil: 438


« Odgovor #48 : petek, 14.11.2008 : 17:10:55 »


Ja seveda. Pax-ija moram še spoznat. Sprehod nam ne uide  Wink. Pa vedno sem si želela temnolasca  Grin. Je rekel fant, da zdej ga pa imam.  Roll Eyes

Hehe, wellcome to the dark and handsome ( and crazydog ) club  Cheesy
Ja...no...kako se ti sliši nedelja popoldne?  sram  Cool Al boš Flipa peljala k babici na nedeljsko kosilo?  Tongue  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #49 : petek, 14.11.2008 : 21:20:31 »

Jupiii, šele sedaj videla Cheesy
Moonbeam, čestitam!!! Uživajte dvesto na uro Kiss Kiss Kiss
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #50 : petek, 14.11.2008 : 23:05:08 »

Ooooo moončica, kako je pa tole ena lepa novička  Cheesy Roki je že vedel, koga ti poslati  Smiley

Uživajte maksimalno, zaslužite si  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #51 : petek, 14.11.2008 : 23:22:50 »

Hehe, wellcome to the dark and handsome ( and crazydog ) club  Cheesy
Ja...no...kako se ti sliši nedelja popoldne?  sram  Cool Al boš Flipa peljala k babici na nedeljsko kosilo?  Tongue  Smiley

Flip pa ima te dni tako zaseden urnik  Roll Eyes. Jutri bomo šli v Žalec, kjer ga bo spoznalo par ljudi. Nedeljo smo pa rezervirali za izlet  Smiley.
Nyssa te pokličem te dni enkrat, pa se dogovoriva za zmenek  Wink.

In kaj smo mi počeli danes? Šli smo na prvi dolgi sprehod. Flip je navdušen nad življenjem in to vztrajno kaže. Pozdravit je želel vse, ki jih je srečal, še muho bi želel pozdraviti. Levo roko sem skoraj izgubila nekje na poti. Zdaj vem zakaj imamo dve roki  Grin. Drugače pa mislim, da se bo pridno učil. Si zapomni zadeve kr hitro. Verjetno si bom pomagala s haltijem. Vsaj na začetku, da se stvari zalaufajo. Mu pa mormo kakšno šolo zrihtat  Roll Eyes.
Malo smo se še postrigli in skrtačili. Dlako ima že zdaj čudovito. Lepa črna, ki se sveti. Pravi lepotec  Kiss.
Mišo ima zelo rad in vsak dan sta bolj pridna  Roll Eyes.   

Lepo se imejte vsi skupaj  Wink

Ooooo moončica, kako je pa tole ena lepa novička  Cheesy Roki je že vedel, koga ti poslati  Smiley

Uživajte maksimalno, zaslužite si  Kiss

 Wink Ja, bolj pravi ne bi mogel bit. Ima vse sestavine, ki si jih lahko želim. Kot, da bi bil skoten ravno in samo zame. Popolna kombinacija vsega. Pa klopni pes je. Non stop za ritjo  Grin. Zelo zadovoljna Moonbeam  Cool
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #52 : petek, 14.11.2008 : 23:34:35 »

Jaz sem pa tako vesela! Komaj čakam slikce! Wink
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #53 : petek, 14.11.2008 : 23:41:28 »

moonbeam, res te je lepo brat veselo. Flip ne bi mogel najti boljšega doma, polnega razumevanja za njegovo navdušenje nad življenjem. Res vam želim, da se boste imeli skupaj maksimalno fajn Smiley. Pa da boš obdržala obe roki Grin. Naša Ave je tudi včasih še vlečna služba, ampak je zdaj, ko je odrastla in se malo zresnila, že veliko bolje Smiley.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #54 : petek, 14.11.2008 : 23:53:25 »

moonbeam, res te je lepo brat veselo. Flip ne bi mogel najti boljšega doma, polnega razumevanja za njegovo navdušenje nad življenjem. Res vam želim, da se boste imeli skupaj maksimalno fajn Smiley. Pa da boš obdržala obe roki Grin. Naša Ave je tudi včasih še vlečna služba, ampak je zdaj, ko je odrastla in se malo zresnila, že veliko bolje Smiley.

He he. Vlečna služba  Grin.  Tole vlečno službo bomo pa zraven na izlet vzeli, ko se vidimo. Upam, da se bo lepo pogovarjal s Skipom in Ave. Za vlečno službo in njeno varnost smo pa poskrbeli. Tko kot sem pa jaz danes utrujena pa že dolgo nisem bila  Smiley. Mislim da grem samo še v posteljo.  Tongue

Jaz sem pa tako vesela! Komaj čakam slikce! Wink

Do slikc še sploh nisem prišla. Jih moram dat dol s fotoaparata. Seveda pa posnamem nove ta vikend, ko bomo zunaj  Cheesy.

Nočko  Tongue
Logiran
kobilica
rad pišem
****
Sporočil: 261


« Odgovor #55 : sobota, 15.11.2008 : 08:32:07 »

Čestitke, Irina.  Cheesy

Mislim, da je Roki tam gori zelo srečen, ko te spet vidi srečno in nasmejano.  Smiley

Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #56 : sobota, 15.11.2008 : 08:54:04 »

Joj Irina, veš kaj takega lepotca kot si pa ti domov odpeljala!! (veš, da sem mogla prebrat tisto temo v kateri so bile njegove slikice - ko je še čakal, da se spomniš pridet ponj Wink )
Res sem vesela skupaj s tabo!!
Seveda bom z veseljem pogledala tudi slikice, ko jih boš naložila..

PS Tega pesjana pa BOM spoznala!! Grin Wink A ne moonbeam?? Huh
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #57 : sobota, 15.11.2008 : 09:59:36 »

moonbeam kaj naj ti drugega rečem: čestitke k novem članu Cheesy
Ne bo zamenjal Rokija, bo pa zapolnil praznino in zamenjal žalost za veselje...
Meni je bilo ob slovesu s Tori mnogo mnogo lažje, da sem imela še dva nadebudneža, sem preživela lažje kot če bi bila Tori edina sram

uživajta, Flip je lahko res srečen, da je ''dobil'' tebe Smiley Ne dvomim, da se v pogledu na življenje in navdušenju ne bi ujela Wink
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #58 : sobota, 15.11.2008 : 10:25:14 »

He he. Vlečna služba  Grin.  Tole vlečno službo bomo pa zraven na izlet vzeli, ko se vidimo. Upam, da se bo lepo pogovarjal s Skipom in Ave.

Sploh ne dvomim, da se ne bi razumeli. Ave je nad samci itak navdušena Cheesy. Skipi je pa povsem nekonflikten Kiss. Boš videla, kako se on razživi zunaj v družbi, ga ni za spoznat Cheesy Grin.
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #59 : sobota, 15.11.2008 : 21:51:08 »

moobeam super si!!

sem se pa odločila enako kot nezzek, da ga bom spoznala!! Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines