mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 15:50:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975726 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #660 : petek, 02.01.2009 : 12:08:05 »

She's alive! Alive  Grin Wink
Hvala Oxer in lipicancovi  Tongue
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #661 : petek, 02.01.2009 : 12:28:41 »

Je bla zlo pestra žurka za nov let, pa smo šele danes orng k sebi prišli.  Grin
Zaenkrat mi gre! Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #662 : sobota, 03.01.2009 : 00:50:36 »

A joj, kaj ste vi meni danes zakuhale. Aja, preden pozabim, Flipi je bil danes povabljen na čaj, v stanovanje. Razen doma, še nisem stopila s psom v tuje stanovanje  Smiley. Hvala Oxer  Wink. Bolje da ne veste kako izgleda Flip, Maj in Ago pod mizo v kuhni. Miza se je kr tresla.  Grin
In tisto v repu je bilo tako zlepleno in zvozlano, da sem morala ven iztrižt. In to je konec naše kariere razstavljanja na pasjih razstavah  Cry. Kdo bo pa pustil Novofundlandca z ostriženim repom v ring.  Undecided   In tu je še dokaz kaj je ostalo od tega repa. Palma  Grin


* slika1.jpg (22.47 KB, 300x300 - pogledano 305 krat.)

* slika2.jpg (27.48 KB, 300x300 - pogledano 308 krat.)
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #663 : sobota, 03.01.2009 : 00:58:13 »

moonbeam tragedija!! Kakšen rep, jaz si ga še slikat ne bi upala.. a ti fotoaparat še dela??  Wink Grin Grin
Hej dokler mu ti strižeš in ne on sam (vrjemi) je vse ok.  Smiley

Hehe uživači, kar pod mizo so imeli žurko.. čudno, da ne na mizi!! Grin Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #664 : sobota, 03.01.2009 : 01:15:47 »

Ja tragedija, a ne  Undecided  Cool
He he, nezzek, na mizi smo imeli mi žurko  Wink  čeprav jim fehtanje gre dobro od tačk  Tongue.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #665 : sobota, 03.01.2009 : 18:01:42 »

Nova moda za repe! Roll Eyes
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #666 : sobota, 03.01.2009 : 19:09:17 »

Hehe a vam pošljem Bello. Jih nauči še kaj drugega kot samo fehtanja!!  Cool Grin
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #667 : nedelja, 04.01.2009 : 16:28:18 »

Bilo je res krasno, in še naša smrečka jo je odnesla brez kakšnih posledic glede na to, da so se kr naprej gnetli okrog nje.  Cheesy Grin
Flip je spet dokazal, da je zelo priden kuža.  Cool Irina, upam, da ni bil tole prvi in zadnji obisk z vaše strani.  Wink

Velenjsko "visokogorje" za nas ni bilo prezahtevno in smo prehodili vse brez kakšnih težav.
Zanima me, ali je bilo kaj učinka??? Sta psa slučajno kazala kakšne znake utrujensti??? Smiley

Res, da se je miza tresla od galame pod njo ampak ni bilo panike.  Grin

Tukaj pa še fotka Terapevta, Sreče na vrvici in Lipicanca kako so pridni.  Wink
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #668 : nedelja, 04.01.2009 : 16:29:34 »

Iiii.. kakšni cukrčki!!  Kiss Kiss

Uživači..  Roll Eyes
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #669 : nedelja, 04.01.2009 : 16:30:55 »

Kako se Flipiju učke svetijo Grin

Luštni Kiss
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #670 : nedelja, 04.01.2009 : 16:36:32 »

Dlaka na repu bo zrastla! Čez pol leta se ne bo poznalo več.  Grin  
Jst se pa bojim, da imaš ti nekaj sivih las več.

Je pa tale Flip res cuker.  Kiss Poleg vse gužve, ki se je dogala pri nas, je še večjo gužvo delala moja še ne 3 letna punčka in jo je Flip prav lepo sprejel in čuval, da je ni pomendral! Tu pa tam ji je stisnil kakšnega poljubčka in to je blo to!  Cheesy Kiss

Iskreno povedano ... Irina res ne vem kdo je tebe po očesu pokraspal.   Tongue Grin  Grin Grin  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #671 : nedelja, 04.01.2009 : 21:26:52 »

Aaaa slikca  Smiley. Da ne boste mislili, da so pridno sedeli. Tole je bilo ogrevanje, potem so pa vsi trije letali po stanovanju, predvsem pod mizo  Cheesy.

Iskreno povedano ... Irina res ne vem kdo je tebe po očesu pokraspal.   Tongue Grin  Grin Grin  Wink

Ja sivih imam nekaj in to prav od vas  Roll Eyes. Še dobr, da imam dovolj rjavih, da te skrijem. Pridemo pa šeeee   Cool. Lipicanec je lepo poskrbel za goste  Smiley
Ja tole visokogorje je pa terjalo svojo žrtev, ker je Flip spal. Mislim, da še ni pripravljen za kakšne daljše ture. Ga bo še treba strenirat  Tongue.
Kar se pa pridnosti tiče...khm...zdaj po 45 dnevni socializaciji in drenju Fliiiip neeee, pa bi res lahko že napredovali  Tongue. Je pa že kr priden. Ga ne bom preveč hvalila  Roll Eyes. Hvala obema za napotke glede vzgoje tega divjega otroka  Roll Eyes. Pridno vadimo in vlečemo  Grin Grin Grin

Smo pa imeli danes poseben obisk. In to direkt iz Ljubljane. Obiskal nas je Nik od zalarjeve  Wink. Miše mu ravno nismo predstavili, si je pa podrobno ogledal dnevno in se malo posladkal z nami. HVALA za obisk Nikec.  Kiss  
Seveda pa so velenjčani tudi vabljeni k nam, ko bodo kaj mimo hodili  Roll Eyes  Pa mislimo na Agota, da se čimprej porihta, da bo lahko šel drugič z nami. Je nekako manjkalo nekaj majhnega za kotalit po tleh  Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #672 : nedelja, 04.01.2009 : 21:49:20 »

A bejži no.. Nik je bil tam.. Ljubljančan... grrr.. a Bella pa ne al kako?? Wink Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #673 : nedelja, 04.01.2009 : 21:53:27 »

A bejži no.. Nik je bil tam.. Ljubljančan... grrr.. a Bella pa ne al kako?? Wink Wink


Tudi punce so vabljene  Wink. Do Belle se tudi enkrat zapeljemo. Tole lepotičko pa res mormo v živo videt, ker je verjetno še lepša  Cool
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #674 : nedelja, 04.01.2009 : 21:59:06 »

Tudi punce so vabljene  Wink. Do Belle se tudi enkrat zapeljemo. Tole lepotičko pa res mormo v živo videt, ker je verjetno še lepša  Cool

Nee.. v živo je kot pobrita podgana..  Roll Eyes Wink Wink Grin

Te držim za besedo!! Wink Wink
Logiran
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines