mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 11:31:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975655 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #840 : nedelja, 18.01.2009 : 05:06:55 »

Kdaj pa kaj Xena vstane  Roll Eyes
Tole kar mam jst je hujs od dudarja. Dudarje nahranis pa gres spat, pa se praskat ne znajo. Pri tavlkem nic ne pomaga, kr sproh ne dudajo in nic ne spijo  Grin
Mojca hvala ti! Upam da nekako resimo tole.

In kje naj dobim jutri nekaj za pod rit, za spat, da bom na mehkem? Pa da se ne prepikne. Ma sej, kdo pa zdej pozimi prodaja blazine za napihnt  Grin
Logiran
Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #841 : nedelja, 18.01.2009 : 05:21:59 »

Xena bi znala čez kaki dve uri že kolovratit po svetu. Katra to the rescue!

Revčki so, ko jih stvari takole iztirijo, mi pa zraven, ko se nam srce trga, ko kaj dosti ne moremo pomagati.

Tvoj črnuhec gotovo kje skriva kakšen comfort. Preverjeno so zelo udobni. Če ga pa še nimate, imaš pa zdaj zanesljiv znak, da ga nujno rabite. Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #842 : nedelja, 18.01.2009 : 06:30:43 »

Niti moja prisotnost ne pomaga vec. Dere se in pika  Undecided
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #843 : nedelja, 18.01.2009 : 09:19:20 »

A spite?
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #844 : nedelja, 18.01.2009 : 09:34:49 »

Ne  sram
Dere se. Pa se tko se dere Au au au au  Undecided
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #845 : nedelja, 18.01.2009 : 09:39:03 »

Sori, ker smetim temo, mi lahko kdo prosim napiše sestavo in razredčitev (to so oznake kot npr. C,D, včasih CH,K...) teh kaplic? Bi tudi nam ob kakih pretresih zelo prav prišle. Irina, če ne boš dobila kje bliže, ti jih (morda laže v obliki kroglic, če jih najdem) komot zapakiram in pošljem - bodo v treh, štirih dneh pri tebi. Če te prej ne pobere od neprespanosti :-/.
Drugače ti pa lahko potihem povem, da smo meli mi čist iste fore. Moj je bil kar lepo besen, več pa rajš ne napišem (...) Zakaj je pa ne spustiš v spalnico? Pol lažje ti bo, čeprv ti bo verjetno po glavi hodila, ampak boš vsaj na mehkem.
Te lepo pozdravlja, prou nč fovš FŽ
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #846 : nedelja, 18.01.2009 : 09:42:40 »

Niti moja prisotnost ne pomaga vec. Dere se in pika  Undecided

Tole sem pa spregledala... Sad
Bodo morali bolj pametni dat kak nasvet.

P.s.: Irina, vse najboljše  Undecided
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #847 : nedelja, 18.01.2009 : 09:49:09 »

Pa ce se dere pod postlo. Bostjan pa da ne recem kaj pravi o vsem tem. 1 uro spala, skupaj po obrokih 10 min. Vrata sploh ne bom gledala. Mene vse boli.
Jutri je sluzba. Jupi. Ce me prej ne pobere. Pa kdo je reku soncu vstat. Upam da Murija ne pobere od vsega tega napora. Koliko lahko macke sploh mijavkajo?  Undecided
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #848 : nedelja, 18.01.2009 : 10:06:35 »

Uboga Moonbeamka  Undecided

Ej, mogoče se pa probate skupaj s Flipom pobrat od doma na en dolg izlet, da malo odmislite. Človek se zna prav zaplest v takile situaciji in če doma sediš in gledaš samo to, zgleda še trikrat bolj grozno. Miša ji očitno ne misli hodit preblizu, če poskriješ, kar je za uničit, pomoje ni nevarnosti... Aja, mi smo Pici na začetku konice krempeljčkov čisto malo postrigli, ker je praskala čist vse, ampak res vse. Zdaj niti ne pomisli, da bi se lotila kavča, zavese pusti pri miru, tepihe pretežno tudi (bunde so pa izjema  Cry)
Ali pa če Flipa za par uric posodiš staršem, ti pa Boštjana odpelješ na relaksiranje v ene toplice, da ne boš še za njega kmalu kapljic rabila... (a lahko še bolj povdarim, da te razumem Roll Eyes) Glede na izkušnje so moški tudi neke vrste mačke - se težko navajajo na spremembe, pa boh ne daj, da jih kaj vrže iz njihovega ustaljenega tira - hecam se (ja, ja...  Roll Eyes)
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #849 : nedelja, 18.01.2009 : 10:07:57 »

Dobro jutro tudi Boštjanu  Wink. Maček rabi stik, ne to, da se debelo gledate in ni nikomur nič jasno. Daj ga potolaži, saj ne bo izkoriščal tega kasneje, ko ne bo več v stiski. Vzemi ga v naročje, božaj, se pogovarjaj, malo ga okoli nosi (dokler lahko, ker lahek ravno ni  Tongue). Nobeno zdravilo ni tako dobro kot stik.
To pa itak veš: kadarkoli ga lahko pripelješ nazaj.
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #850 : nedelja, 18.01.2009 : 10:16:11 »

moonbeam, vse najboljše  Kiss

Za Murija pa temu, kaj ti je napisala Smetka, nimam kaj dodat. Lepo ga božaj, daj mu vedeti, da je na varnem in, da ga imaš rada. Pa bo. Smiley

Eno spalno vrečo in eno deko imam pripravljeno za tele opatijske mucke, če pa je pri tebi panika bom emi javila, naj ne hodi iskat Wink Cheesy
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #851 : nedelja, 18.01.2009 : 10:17:36 »

Zgleda da je bilo ponoči nekaj v zraku-jaz sem tudi polnoči dežurala pred blokom,ker je nekdo nekaj pojedel in ga je fejst šraufalo, ob 6h pa je kljub vsem naporom sledilo sistematično pucanje podriskanega stanovanja.

Kar se Murija tiče, se pa spomnem,da je moja mama boge jokajoče muce cele noči nosila okrog zavite v dekico ko dojenčke.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #852 : nedelja, 18.01.2009 : 10:26:50 »

Trenutno mi ni do izletov. Misi gre se bolj na zivce. Danes je kopala po wcju 10 minut. Se sploh ne hecam. Pa ne vem ce ni hotela se sebe pokopat spodaj. Pogled ima temen in namrscen.  
Muri v narocju sploh noce bit. Kr dol sili. Pa se ne morem borit z njegovimi krempli. Bozali smo se celo noc. Pa nic kaj ne pomaga. Zdaj cepi pod posteljo in nekaj gruli. Verjetno je ze precej izcrpan.
Hudo mi je, ker ne vem kaj naj. Ko sedis na tleh macek pa hodi sem in tja in se dere, na glas   Undecided. Priznam, bi bilo lazje, ce bi bla v bajti. Tko se pa nimava kam dat z Murijem, ne da bi ogrozala spanca drugih.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #853 : nedelja, 18.01.2009 : 10:45:06 »

ej Moonbeam, ne vem, če bo tole uporabno, ampak...kaj pa, če bi poskusla s "kengurujčkom" - to je kukr en ruzakček, tak za spredaj nosit dojenčke noter, da so pri pri tebi in da imaš proste roke. Noter daš eno miceno dekco, da ne bi Muri skoz luknje za nogice ven štrlel, pa je.

Sori, kej druzga, kar bi mogoče lah kej pomagalo, se pa me spomnem....ker naš ex horjulc Minimuc ni tulil in praskal ko pri norcih, on se je samo skrival pod posteljo doooolgo časa - pač toliko, kot ga je rabil, da je videl, da smo očitno dost dobri človeki, da nam lahko nakloni svojo družbo brez skrbi. Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #854 : nedelja, 18.01.2009 : 10:46:15 »

A jedel je že? Pil? Lulal, kakal?
Logiran

Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines