mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 07:57:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972899 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #945 : ponedeljek, 19.01.2009 : 19:29:59 »

Živ in migetalka. Danes je spoznal gospo Miš, ki se navije. Pravi nogometaš  Cheesy 
Nadzornik Miša pa v ozadju  Cool

http://s407.photobucket.com/albums/pp154/moonbeam1983/?action=view&current=muri.flv

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #946 : ponedeljek, 19.01.2009 : 19:51:35 »

Kako se je ustrašila, da ji je prestol v nevarnosti  Grin Grin Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #947 : ponedeljek, 19.01.2009 : 20:04:59 »

A pozna kdo kaksnga, ki ga macje dretje ne spravi iz tira?  Tongue
A vesoljci pa NLPji so? Wink Pozabljaš, da smo ženske superiorna, bolj razvita bitja.  Cheesy
Res bi bilo pomoje fajn, če pošlješ Boštjana nekam spat za par dni. Drugače bo pa Muri kmalu 'najboljši muc na svetu', boš vidla Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #948 : ponedeljek, 19.01.2009 : 20:17:36 »

Kako se je ustrašila, da ji je prestol v nevarnosti  Grin Grin Grin

Ja, odkar je Muri tu, je vse ogroženo. Spi poleg posode od Flipa za pit, to je najhuje za delit. Potem njen wc je štala, ko se začne kopat noter. Divja k orkan v kopalnico v nadzornega. Pol pa skoči na wc in preži na vhodu, kdaj se bo sovražnik pokazal in potem spušča take čudne grimase, da se jih še jaz ustrašim. Miške rada deli kr jih imata še preveč. Tista zadeva od mete je pa itak čist too much, če jo Muri samo pogleda  Shocked. Kraljestvo pod posteljo je stalno pod napadom, ker Muri redno tja zahaja. Ko vidi, da bo ostal, se cela užaljena spravi v kopalnico na ploščice  Grin

Res bi bilo pomoje fajn, če pošlješ Boštjana nekam spat za par dni. Drugače bo pa Muri kmalu 'najboljši muc na svetu', boš vidla Tongue

Mu ne privoščim tega veselja. Se bo žal moral izkazat iz kakšnega testa je. Family or not. A pr otrocih bo potem tudi domov letal spat. Niti sanja se mu še ne, kaj ga čaka. Sem prav vesela, da je Muri tle. Bo prinesel eno lepo izkušnjo in marsikaj se bo razkrilo  Roll Eyes. Pa na kakšno tortico ga bom povabila te dni, al pa kr vsak dan. Je fejst sladkosned  Tongue.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #949 : ponedeljek, 19.01.2009 : 20:39:07 »

Mu ne privoščim tega veselja. Se bo žal moral izkazat iz kakšnega testa je. Family or not. A pr otrocih bo potem tudi domov letal spat. Niti sanja se mu še ne, kaj ga čaka. Sem prav vesela, da je Muri tle. Bo prinesel eno lepo izkušnjo in marsikaj se bo razkrilo  Roll Eyes. Pa na kakšno tortico ga bom povabila te dni, al pa kr vsak dan. Je fejst sladkosned  Tongue.

Tako se govori! V dobrem in slabem pa podobno... Tongue Se mora kar navadit, prihodnost bo še polna presenečenj. Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #950 : ponedeljek, 19.01.2009 : 22:04:03 »

Se bo žal moral izkazat iz kakšnega testa je. Family or not. A pr otrocih bo potem tudi domov letal spat.
To mi je najbl mim pri novopečenih fotrih. En mesec ne more spančkat kot je bil navajen, pa je čisto uničen. In teče spat domov k mamici Angry Angry Angry. Mislm kvaaaaaaaaa? Jaz bi dala takemu kar odpoved.
Ko kaj takega slišim (in to se zares dogaja) se mi život stuži....
A takle imate moonbeam - se v živo navajate na to, kako je ko dojenček joka Roll Eyes...
Vam želim mirno nočko Smiley Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #951 : ponedeljek, 19.01.2009 : 22:58:52 »

To mi je najbl mim pri novopečenih fotrih. En mesec ne more spančkat kot je bil navajen, pa je čisto uničen. In teče spat domov k mamici Angry Angry Angry. Mislm kvaaaaaaaaa? Jaz bi dala takemu kar odpoved.
Ko kaj takega slišim (in to se zares dogaja) se mi život stuži....
A takle imate moonbeam - se v živo navajate na to, kako je ko dojenček joka Roll Eyes...
Vam želim mirno nočko Smiley Smiley

He he, sej v bistvu je tale naš fotr precej super, ampak do ljudi, beri mene  Tongue in je pripravljen zame osebno marsikaj narest. Kar se pa živali tiče, pa gleda na njih malo drugače kot jaz, dojema jih kot večina zemljanov. Nobene osebne ali globje povezave ne čuti z njimi. Tak pač je. To ne pomeni, da nima rad živali in da ne bi poskrbel za njih, ampak sam od sebe ne bi imel živali. Ima jih, ker sem pač jaz tu. Se je pa že navadil in je videti kanček spremembe, odkar sva skupaj. Celo reče kakšno s Flipom ali ostalima. Na začetku se mu je to zdelo precej čudno in me je malo postrani gledal  Roll Eyes  Začetki so bili precej nerodni. Si ne predstavljam, da bi imela najprej Flipa  Grin. Je Roki kr precej pripomogel k temu, da je videl, da so kužki precej prijetna družba. Na začetku se je tako branil in prvi mesec je Flipa opazoval le od daleč  Tongue. Potem smo pa naredili prelomnico, ko ga je prvič peljal sam ven, ker mene ni bilo doma. Nekateri potrebujejo malo več spodbude in smernic. Glavno je, da se mi "ta nori" na živali ne jezimo preveč in poskušamo doseč željeno stanje pri novincih  Tongue. Bolje je spreobrnit nekoga, kot ga naredit še sovražnika živali  Wink

Se splača tvegat  Wink

http://www.youtube.com/watch?v=pKmFnuKPYic&feature=PlayList&p=B573F0DD82EC409B&index=11
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #952 : ponedeljek, 19.01.2009 : 23:10:54 »

Ej moonbeam, tole ni letelo na tvojega in na tvoje živalske dojenčke, ampak na tiste ubooooge fotre, ki dobijo človeške dojenčke in po mesecu dni scagajo.
Očitno te ima tvoj reeees rad, da prenaša mačje serenade, Flipove uničevalske pohode in Mišine lovske pogone, pa sploh ni nek fanatični živaloljubec  Roll Eyes Tongue Kiss
Lucky you  Cheesy
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #953 : ponedeljek, 19.01.2009 : 23:14:55 »

Moj je isti  Grin je bil proti psu pri hiši, miljon izgovorov od tega da še midva ne boma mela za hrano do ne vem česa sedaj pa cel ponosen kaže kolegom Piine trikce.  Ko sem našla muci sem mu morala 1000x zagotoviti, da se bosta oddale, na koncu je on rekel naj ostaneta, če sem jima že tolk vsega nakupla  Grin in sedaj je Rena celo njegova ljubica  Roll Eyes. Če pa kaj ušpičijo ali uničijo godrnja in grozi, da bojo šli mački ven miši lovit, Pia v pesjak, ki ga mimogrede sploh nimamo ... jaz ga takrat kr ignoriram pa je huda ura kmal mimo  Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #954 : ponedeljek, 19.01.2009 : 23:16:11 »

Sej so vsi isti Roll Eyes
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #955 : ponedeljek, 19.01.2009 : 23:38:04 »

Ja tko je. Se mormo sprijaznit, da so moški pač posebna "species" tu na Zemlji   Tongue

Mi imamo mačji post na kvadrat  Smiley. Če se bo takole nadaljevalo, bom kupovala hrano samo za Flipa, ker očitno mačji kitten niso več "in"  Grin.  Ko pa vidijo, da se Flipu nosi za jest, sta čist nora. Jih morm ven zapret. Kitten so za podgane. 

Danes se je kr precej dogajalo. Imeli smo žurko z mišmi na vrvici. Oba itak čist nora. Muri je skakal k zmešan. Se vidi, da skače po fantovsko. Miša je bolj po damsko. Potem sta si šla, kdo bo močnejši in vlekla vrv  Grin. Miša je dobila od Murija klofuto na glavo, sem bila priča. Pol je pa šla užaljena na praskalnik sedet. Sej ne vem kaj mu je bilo.  Roll Eyes Verjetno mu je šla na živce  Grin. Še dobro, da ljudje tko ne obračunavamo, če nam gre kdo na živce.
Tu pa tam sem oba za par minut zaprla v kuhinjo. Muri je protestiral. Pa smo se malo kregali in je dal potem mir. Sej bo dojel, da bomo vedno prišli po njega in da ga ni treba biti strah.
Pralni stroj ni več baw baw  Cheesy

Bliža se ura spanca  Grin   

Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #956 : ponedeljek, 19.01.2009 : 23:41:27 »

Lahko noč vsem skupaj Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #957 : ponedeljek, 19.01.2009 : 23:47:34 »

Ja, dobro spite Kiss Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #958 : torek, 20.01.2009 : 07:32:00 »

Sej so vsi isti Roll Eyes
podpis! Wink Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #959 : torek, 20.01.2009 : 09:22:23 »

podpis! Wink Smiley

Še en podpis od mene Wink.
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines