mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 10:43:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975643 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1170 : torek, 27.01.2009 : 01:00:13 »

FŽ, tole je varka, verjem. V živo je vsa mila, tiha, resna, zadržana in kar je še takega. Ne morš verjet  Tongue.
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1171 : torek, 27.01.2009 : 01:02:27 »

Na podlagi dejstva, da sem kolegij Fizikalne meritve svojčas uspešno opravila, o Statistiki da ne govorimo  Cool bi rekla, da kar tko verjet zmagovalcem na lepe oči glih ni in, da bi nam zdaj zares morali postrečt z fotodokumentacijo merjenja  Wink Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1172 : torek, 27.01.2009 : 01:05:49 »

FŽ, tole je varka, verjem. V živo je vsa mila, tiha, resna, zadržana in kar je še takega. Ne morš verjet  Tongue.

To je bil zihr tipičen primer face 'vsapridnakermehudatetasmetkaproučuje', ki si jo je pod vašim klancem nadela.
Vse za Flipa, sej veš  Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1173 : torek, 27.01.2009 : 01:14:07 »

To je bil zihr tipičen primer face 'vsapridnakermehudatetasmetkaproučuje', ki si jo je pod vašim klancem nadela.

A ti si si jo tud  Huh? Pa si v resnici čist podivjana  Huh Tongue?
Logiran

fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1174 : torek, 27.01.2009 : 01:28:36 »

You never know, hehe   Wink
Bom rajš tih, ker se mi zdi, da se moj horjulski pes čist zares vedno bolj odmika...   Roll Eyes
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #1175 : torek, 27.01.2009 : 01:57:02 »

Moonbeam...jst mislim, da bi ti mogla Jaffa piskote dobit glede na te grafe Shocked Ampak izjava, ki me je ubila, je bila pa o Polinih "imate skoraj 2m repov doma"  Grin

Nujno, ampak res nujno(!!!) se eno tekmovanje...jst bi res rada videla za kg, da vidimo koliko povprecna (no ja...) macka tehta  Smiley

Lp, Maja
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1176 : torek, 27.01.2009 : 08:42:39 »

Moonbeam, jaz častim liter fruktala jagodnega in škatlo jafic, ko si se tako potrudila Kiss
In pol ti nam klobase prodajaš, da ne maraš sladkih stvari Roll Eyes Tongue maraš, maraš, samo zbirčna si Cool

Gargamel, dej hitr taornk maco dol z diete, da bo lahko konkurenčna na tekmovanju za najtežjo mačko Wink
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #1177 : torek, 27.01.2009 : 08:48:45 »

Jest sploh ne vem, zakaj se tule gre? Roll Eyes Tongue Grin
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #1178 : torek, 27.01.2009 : 09:11:50 »

Gargamelca, a ti bi se šla kile rada....? Tongue
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #1179 : torek, 27.01.2009 : 09:13:46 »

Evo čisto pozabila izmerit, ampak mislim, da bi bili kar konkurenčni. Eh bom za šalo pomerila danes, če se bom spomnila.

Veste kaj pri mačkah nimate šans - Smetka pobere vsaj prvi dve nagradi  Tongue Tongue  Grin Grin.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1180 : torek, 27.01.2009 : 09:52:20 »

moonbeam, eno 10 dobiš tule od nas za izvrstvno opravljeno seminarsko nalogo iz statistike Grin Grin Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1181 : torek, 27.01.2009 : 10:03:23 »

A se lahko najprej samo  Grin Grin Grin pa ko končam potem komentiram  Grin Grin Grin.

A vi bi novga?  Huh 
Sej v bistvu me res še nekaj zanima.  Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1182 : torek, 27.01.2009 : 10:22:12 »

In glede na to, da se o meni govori kakšna sem jaz, naj vas še malo updatam, kakšna je Irina v resnici.

Jaz upam, da se zavedate, da se jaz z vami tle družim samo and only zarady psov  Cool. Pravzaprav mi za človečnjaško družbo niti ni toliko. Na kakšno vašo fešto se bom morala zelo prepričevat, da bom sploh prišla, tko da verjetn ne bom, mogoče za pusta, da me ne prepoznate  Grin. Bom pa pršla na mojpesnet piknik jeseni, ker bo tooooolk psov tam    Cheesy. I love dogs  Roll Eyes.   In ja sem tiha, mirna, dokler človeka ne spoznam in vem, če je za hece al sploh mojo družbo. Če ni  ga izbrišem iz imenika. Če je, pa tistim ni dolgčas, beleive me. Smo se že v hlače lulal pa še kej  Grin. Ampak, tale VIP je strogo varovan in ne spustimo kr tko ljudi not, tko da ne upat, da boste kam prlezl  Roll Eyes. Lahko pa povabite Flipa na divajanje, ga z veseljem pripeljem, ponavadi vzamem poleg še Boštjana in se on z družbo ukvarja, ker je zlo komunikativen, jaz pa s psi, ker za vas nimam časa  Roll Eyes. In tako smo vsi srečni in zadovoljni, predvsem jaz, ker mi ni treba človečnjakov poslušat in Flip, ker je spoznal novega prijatelja.
In ja, do Smetke sem pač mogla prit, po mačke pa pse. Sm pa upala, da bodo sami prikorakali po dvorišču, pa se žal to ni zgodilo. Tko da...  Grin
Uf strani je pa res ogromno  Roll Eyes

No pa če se hočete še z metri ukvarjat, me zanima kako dolge nosove in ušesa imajo psi?
Pri mačkah pa kile. Torej navedete ime in starost mačke.

PSI-uho
1. Flip (15 cm)

PSI-gobček
1. Flip (10,5 cm)

MAČKE-teža
1. MURI (5,2 kg-9 mesecev) kolk je sploh Muri star  Huh Smiley
2. MIŠA (4,1 kg-9 mesecev)

Pa še navodila, kako merite ušesa in nos.
Nos med očmi pa do konca smrčka. Med očmi pomeni od začetka kjer se začnejo zaspančki. Uho pa od konice pravokotno na glavo. Za mačke pa tko veste kako jih stehtat. Pa za obilnejše ne uporabljat kuhinjskih tehtnic  Grin


* uho_nos.jpg (23.52 KB, 300x300 - pogledano 242 krat.)
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #1183 : torek, 27.01.2009 : 10:28:54 »

Uff, pri pasjih ušesih in gobčkih bomo zihr tazadnji Tongue Gobčka skoraj ni Smiley, ušesa so pa polna dlak, ampak to ne šteje,ne? Undecided

Znamo pa kako trofejo odnest pri kilogramih  Grin Grin Pri nas bi še velikost prav prišla...al pa dolžina povešenega bušija ....  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1184 : torek, 27.01.2009 : 10:40:29 »

moonbeam, ker nisem škrtica, se ne veselim preveč, da mi ne bo treba častit fructala in jafic Tongue.
Ker očitno ne bo prav veliko priložnost za to Roll Eyes Sad
Bomo pa tule malo več kvakali, spet pa si razpisala en natečaj kjer nimamo šans Angry Sad
Itak je pa važno sodelovati in ne zmagati, je reku un ki je bil skoraj zadnji  Cheesy Grin
Logiran
Strani: 1 ... 74 75 76 77 78 [79] 80 81 82 83 84 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines