mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 09:58:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972967 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #1320 : četrtek, 29.01.2009 : 12:35:32 »

Citat
13% mačk je na meji, kjer lahko ratajo predebele. Teža od 7-7,9kg. Dejmo malo več telovadit in nič več razvajanj prosim ob 23.zvečer.

Odločno protestiram pri tejle trditvi Angry Ni upoštevana konstitucija, velikost mačke, teža kosti......moja mačka ima zihr plečno višjo kot marsikateri pes  Tongue (moja Lina je nižja od Missy Shocked)

Tako da, to so samo špekulacije in nič drugega!!! Cool Smiley

Sicer pa Missy vsak večer po 22i telovadi, ko ji hrano premaknem na pralni stroj in mora skakat gor, da doseže kak briket Tongue

In - kar se tiče naloge - sedi, 10, moonbeam Wink
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1321 : četrtek, 29.01.2009 : 12:45:55 »

Naj se na tem mestu zahvalim avtorici natečaja, saj so naši familji njegovi rezultati v veliko čast, da ne govorim, kako bodo pripomogli k našemu ugledu. Biti najmanj gobčen v tej deželi je vsekakor kompliment, ki se ga nihče ne bi branil.  Cool Roll Eyes Tongue

Uhatost pa - nisem prepričana, da ni prišlo do napake pri obdelavi podatkov. Tokrat bo treba titulo najmanj uhatega prepustiti Lotki in Ru od Čenče.  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1322 : četrtek, 29.01.2009 : 12:52:46 »

Tara uho 8,5 cm  Shocked
Se opravičujem. Smo delali pod velikim pritiskom pa rok oddaje nas je preganjal  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1323 : četrtek, 29.01.2009 : 13:10:27 »

A kot uhata/šnofljasta familija se štejejo samo tisti, ki imajo po več kosmatincev doma oz. so podali podatke o večih kosmatincih, ali tudi tisti, ki imajo samo po enega in so poslali podatke samo za tega?
Kelsang=Kalsang Tongue

Čestitke zmagovalcem v posameznih kategorijah in avtorici za uspešno izveden projekt... Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1324 : četrtek, 29.01.2009 : 13:16:28 »

A kot uhata/šnofljasta familija se štejejo samo tisti, ki imajo po več kosmatincev doma oz. so podali podatke o večih kosmatincih, ali tudi tisti, ki imajo samo po enega in so poslali podatke samo za tega?
Kelsang=Kalsang Tongue

Natečaj ni popoln. Rezultati so približki in ugotovitve za dobro voljo  Wink Grin

Pardon Kalsang  sram. Jaffkote dobiš

Odločno protestiram pri tejle trditvi Angry Ni upoštevana konstitucija, velikost mačke, teža kosti......moja mačka ima zihr plečno višjo kot marsikateri pes  Tongue (moja Lina je nižja od Missy Shocked)
Tako da, to so samo špekulacije in nič drugega!!! Cool Smiley
Sicer pa Missy vsak večer po 22i telovadi, ko ji hrano premaknem na pralni stroj in mora skakat gor, da doseže kak briket Tongue
  Wink

Aha, sej vidimo kako ji gre   Tongue Roll Eyes Smiley Očitno ste v teh 8-ih letih izpustili kar nekaj telovadb. Se bo treba bolj držat!  Smiley

Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #1325 : četrtek, 29.01.2009 : 13:23:56 »

Ok, pol so pač težke kosti! Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1326 : četrtek, 29.01.2009 : 13:26:12 »

No, saj ni hujšega - samo toliko da veš, da vse tvoje izsledke natančno preštudiramo in preberemo Roll Eyes.
Da nou kakšne večje šlamparije Tongue
Sam tko, u vednost in ravnanje Cool
Moonbeam super je vse tole Cheesy Cheesy Cheesy Wink
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #1327 : četrtek, 29.01.2009 : 13:27:59 »

Moon, a sem jst na slikah prav videla, da je Flip brez slednega povodca?Huh? Shocked  Cheesy Kiss
Bravo!
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #1328 : četrtek, 29.01.2009 : 13:35:17 »

Tale statistika je prav fajn  Smiley Sprejemljiva teza je torej do cca max 7 kg  Smiley
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #1329 : četrtek, 29.01.2009 : 13:40:45 »

Gargamel, kilogram gor al dol  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1330 : četrtek, 29.01.2009 : 13:45:15 »

Moon, a sem jst na slikah prav videla, da je Flip brez slednega povodca?Huh? Shocked  Cheesy Kiss
Bravo!

Ne ni  Smiley. Sm mu snela samo za slikanje in skoke za žogco, ker nočeš vedet kolkrat si ga je pohodu in skor obesu  Grin.
Je pa zelo priden. Kadar ni psov okrog  Grin

Tale statistika je prav fajn  Smiley Sprejemljiva teza je torej do cca max 7 kg  Smiley

Ja.  Smiley  Verjetno je tudi od velikosti mačke odvisno. Verjetno je to res najbolj idealno recimo do 7 kg. Vse kar je pa čez, pa gre verjetno proti debelosti. Lahko pa kdo, ki se bolj spozna na to reče kaj o tem, da ne bom jaz solila pamet, ker itam imam mačke pr seb šele 4 mesece  Grin.

Gargamel, kilogram gor al dol  Wink

Se vidi, da nimaš mačke  Tongue. Pri macah je gram gor ali dol. Kilogram pri 7 kg mački je že 8 in je že na dieti.
Pri psu, 30kg, 1 kg gor je 31 in je še sprejemljivo  Grin

Je pa tole kr v pomoč, da veste, kako poskrbet za mace. Vsak odvečen kilogram lahko pomeni dodatne težave pri zdravju. Ni nujno, lahko pa. Zato pazite na mace in nič več McDonalds food  Grin
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #1331 : četrtek, 29.01.2009 : 13:56:57 »

Moon, imela sem 2 čudoviti mucki in točno vem kako je.  Wink Res da sta bila oba atleta.  Roll Eyes Če bi ju le lahko takrat vzela s sabo, bi ju, pa žal ni šlo.  sram
Moja izjava je bila za hec ... sej mežikam zraven.  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1332 : četrtek, 29.01.2009 : 14:00:33 »

Moon, imela sem 2 čudoviti mucki in točno vem kako je.  Wink Res da sta bila oba atleta.  Roll Eyes Če bi ju le lahko takrat vzela s sabo, bi ju, pa žal ni šlo.  sram
Moja izjava je bila za hec ... sej mežikam zraven.  Wink

Imela SI, torej nimaš več. Torej se moraš na novo naučit. Priporočamo, da si nabaviš kr mačko in se učiš na njej  Tongue Wink
Logiran
čenča
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 311


« Odgovor #1333 : četrtek, 29.01.2009 : 19:56:11 »

A kot uhata/šnofljasta familija se štejejo samo tisti, ki imajo po več kosmatincev doma oz. so podali podatke o večih kosmatincih, ali tudi tisti, ki imajo samo po enega in so poslali podatke samo za tega?

Hahaha, mi zmagamo kot najmanj uhata familija solo, v dvojcu, na izračunan povpreček, kar češ  Grin  Cheesy. Moram naštudirat, kaj bom dala Lotki& Ru za nagrado, ker sta tako častno zastopale naše barve  Cool.
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #1334 : četrtek, 29.01.2009 : 19:58:32 »

Hehe - sem se super nasmejala - najbolj uhata in najbolj gobčna familija Grin Grin Grin!
Super raziskava!

(ps: si se že začela učit??)

Lp, Maja Wink
Logiran
Strani: 1 ... 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines