mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 08:55:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 116 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972925 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1800 : petek, 27.03.2009 : 19:39:27 »

Moonbeam, izsušena črna dlaka potegne na rjavo. Wink

Mogoče je res kriv šampon.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1801 : petek, 27.03.2009 : 21:04:31 »

Moonbeam, izsušena črna dlaka potegne na rjavo. Wink

Mogoče je res kriv šampon.

 Shocked s šamponi ziher več ne eksperimentiram. Mi je že žal  Tongue.

Imam pa zdaj pršilko poleg in ga vsake toliko navlažim, da ne bo dlaka preveč izsušena. A bo to pomagalo? Vsaj do naslednjega kopanja...
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1802 : petek, 27.03.2009 : 21:33:31 »

pomagal bi balzam Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1803 : petek, 27.03.2009 : 21:36:20 »

pomagal bi balzam Wink



Aja, Flipi ni čisto črn, ima rjave odtenke. Glede na to, da ni čistokrven črnuh  Wink   Kalsang te bom kr na ZS glede teh šamponov  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1804 : petek, 27.03.2009 : 21:45:55 »

Shocked s šamponi ziher več ne eksperimentiram. Mi je že žal  Tongue.

Imam pa zdaj pršilko poleg in ga vsake toliko navlažim, da ne bo dlaka preveč izsušena. A bo to pomagalo? Vsaj do naslednjega kopanja...

Tole s pršilko sem se hecala, da ne bo kdo mislil, da tole pomaga  Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #1805 : petek, 27.03.2009 : 21:49:22 »

Jaz pa že šla špricat Nika za vsak slučaj da ne bodo rjave dlake porjavele Grin Joj moram se že spravt z računalnika, fant bo hud!
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #1806 : petek, 27.03.2009 : 21:49:47 »

Eh, črne dlake porjavele seveda Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #1807 : petek, 27.03.2009 : 21:53:40 »

Haha Moonbeam ti jih pa pokaš danes.. Tongue  Cheesy Cheesy Cheesy

Jaz imam toliko stvari za dlako pa nič ne pomaga.. najprej bo treba nagobčnik potem pa vse špricat.. Tongue Iz drugih razlogov nagobčnik kot pri Flipu seveda.. .. Tongue
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #1808 : sobota, 28.03.2009 : 22:40:06 »

Irina resno študiram...
Nekje med branjem o Flipovim navdušenjem nad pernatim in tvojo idejo o golobu na glavi, se mi je utrnila ena taka misel... Kaj pa če bi probala s Perotom?
lp
T.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1809 : nedelja, 29.03.2009 : 00:48:11 »

Irina resno študiram...
Nekje med branjem o Flipovim navdušenjem nad pernatim in tvojo idejo o golobu na glavi, se mi je utrnila ena taka misel... Kaj pa če bi probala s Perotom?
lp
T.

He he, samo če mi najdete perota, ki čivka  Tongue.

V bistvu, sej ne pričakujem, da bo Flip kot Rex. Zdaj ga že precej poznam, na kaj se odziva, kje moram pazit, kako se moram odzvat. S pozornostjo že tudi po milimetrih napredujeva  Smiley. Malo potrebuje še pomoči, ampak se odziva Smiley.  Fajn je tudi, ko ugotoviš, da se malenkost boji vode in to malo izkoristiš v šoli, ga parkrat zaliješ, zato da Irina sliši tršico Xeno, kaj govori. Ker drugače tole zveni takole. Xena govori: psa morate ----- ko pes vidi, potem naredite ---- in v tem je finta in upam, da ste razumeli. Pol pa Irina  Huh Roll Eyes  kaj že, nič nisem slišala, razen weeee weee weeee weeee wiuuuu aaaa iiii od Flipa  Grin
Drugače je pa bil danes Flipov dan v šoli. Namreč, skakali smo čez ovire  Cheesy. Zelo je užival in končno se ni dolgočasil  Tongue. Agility bo prava izbira za njega. Ga že vidim, kako bo užival. Jaz pa tudi, ko si bom pela, malo agilityja na dan, prežene kile stran  Roll Eyes Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1810 : ponedeljek, 30.03.2009 : 09:07:16 »

Danes se je zgodilo nekaj nedopustnega  Huh.
Muri se je ZASPAL  Shocked!
Ura 7. Vse tiho. Pridem na hodnik. Vsi ze pokonci, razen crnuha, ki je se dremuckal na svoji polici  Grin. Ga pogledam, on mene. Tisina. Pa recem, Muri, a si se zaspal. Muri pa, gruuuu.  Grin
Murijev delovnik se zacne ob 7. Glas je potrebno zacet trenirat ze zjutraj. Sem mu vceraj pozabila povedat, da se je ura prestavila  Roll Eyes in zato je bogi revez zamujal 1 uro  Grin
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #1811 : ponedeljek, 30.03.2009 : 22:25:45 »

Moon, a ga nisi prestavila Roll Eyes ?  (Naviješ rep v desno, če se ura prestavlja nazaj, pa v levo).
Pici je bila točna  Cool - no, navili je nismo, ampak ima več kot očitno tisti mehanizem, da se ob gibanju sproti navija. Navita vedno bolj in bolj... Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1812 : torek, 31.03.2009 : 06:59:50 »

Moon, a ga nisi prestavila Roll Eyes ?  (Naviješ rep v desno, če se ura prestavlja nazaj, pa v levo).
Pici je bila točna  Cool - no, navili je nismo, ampak ima več kot očitno tisti mehanizem, da se ob gibanju sproti navija. Navita vedno bolj in bolj... Wink
Še dobro, da ima Pici tisti mehanizem - kako bi jo sicer navila, FŽ, a, glede na navodila, ki si jih dala Moonbeamki?
 Grin
Ti ga pa pihneš Cheesy....tale je pa res dobra. Kaj pa nisi prej povedala, bi jst svoje kosmatince pravočasno navila/prestavila.... Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1813 : torek, 31.03.2009 : 08:41:16 »

Ajaojao kaj ste nardile punce  Shocked. Zaradi tega napisanega je Muri vceraj cel dan vrtel rep v desno. Najbolj, ko smo scipali kremplje. In kaj se zgodi danes?  Shocked Bil je prezgoden in to cele pol ure  Roll Eyes. Ubogi Muri, ker tale ura ga je cisto iz tira spravila. Vceraj zvecer je pozabil pet  Shocked. Se zaspat nisem mogla, ker je bilo tako tiho. A se lahko kam pritozim?  Lips Sealed

Za nase mace se kmalu zacenja novo obdobje. Namrec, za kaksen mesec Misa in Muri praznujeta prvi rojstni dan  Cheesy. In potem se bo zgodilo. Kitten briketom potece rok  Smiley. Bodo zamenjani. Zdaj smo pa pred dilemo za kaj menjat  Roll Eyes. Stanje je taksno. Muri se je razvil v pravega macora in linija je popolna, ne presuha ne predebela. Nasa Misa je pa kaksna 2 meseca nazaj nehala rast  Shocked. Ostala bo mini muca  Kiss. To je posebna vrsta zelo redkih muc. Je pa ratala taka mala bunkica. Ni debela, samo malo bunkasta, lahko bi rekli svaljkasta  Roll Eyes. Tolk berem o svaljkastih psih, zdaj imam pa svaljkasto muco  Grin. Smo ze zaceli hoditi v fitnes. Treniramo na raznih pripomockih iz perila  Tongue. Skacemo cez kozo, to je po pultu. Rokoborbe z Murijem so itak redno na seznamu. Skratka, ukrepi so, da ne ratamo se bolj svaljkasti  Roll Eyes. Se ze veselimo novega obdobja  Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1814 : torek, 31.03.2009 : 14:47:25 »

vDrugače je pa bil danes Flipov dan v šoli. Namreč, skakali smo čez ovire  Cheesy. Zelo je užival in končno se ni dolgočasil  Tongue.

Ja, se mu je na cela usta smejalo - zakaj pa misliš, da sem samo zanj "zvišala nalet"? Grin Cool

Katarina
Logiran
Strani: 1 ... 116 117 118 119 120 [121] 122 123 124 125 126 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines