mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 13:23:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 150 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975686 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #2310 : ponedeljek, 24.08.2009 : 15:00:40 »

Res so cukri  Kiss Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2311 : torek, 25.08.2009 : 12:06:44 »

Kakšni prijateljčki Kiss. Tale vaš comfort je prav lepo napolnjen (no, malce placa je še Roll Eyes) Smiley.

Tisti plac je za mene  Grin Wink


Ne vem al je vreme krivo, zdaj ko je zvečer fajn frišno, ker naša dva divjata k usekana norca, ko gremo spat. Včeraj sta spet!!! feštala, danes pa Muri šepa  Sad. Mulca bosta spala ločeno, če se ne zresnita  Angry.  Zdaj smo na opazovanju. Si pa ne predstavljam v kakšnem stanju bi bili mačori, če bi bil Flip skupaj z njmi, ko nas ni doma  Roll Eyes
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2312 : torek, 25.08.2009 : 12:10:29 »

Mi imamo tudi žurke ponoči.  Wink
Moon, a veš, da imamo mi tudi Flipa doma. Roll Eyes Ena od plišastih kužkov je Flip, tako zatrjuje Lara. Smiley Pa fullll ga ima rada, tako kot pravega.   Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2313 : torek, 25.08.2009 : 12:18:20 »

A res. Iiiiii  Kiss. Žaba mala oxerjeva  Wink.   Sej ga moraš imet rad, ko je pa tak dobrovoljni štor no. Ne vem točno, kako bi opisala njegov karakter. Z vsemi prijatelj, zna nagajat, lupčke talat, zna pohodit (pa nehote  Roll Eyes), če ga nalajaš, te bo imel še vseeno rad in ti ne bo zameril. Tako neprecenljivo, črno srce je. V njem je prostora za vse, ki ga obkrožajo. Tooolk ga imam rada  Kiss

Sej veš, Lara bo pa prej al slej zrasla in višina do nosu tudi  Tongue
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #2314 : torek, 25.08.2009 : 12:28:30 »

Ah dej no, tisti ponesrečen poljubček je že zdavnej pozabljen.  Wink Danes si je skoraj glavo razbila, pa ni blo v bližini ne Flipa ne Brica,... in ne mene.  Wink Grin
Flipiju in druščini pošiljam  Kiss.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2315 : nedelja, 30.08.2009 : 21:16:39 »

Prejšenj vikend sem divjal s prjatučki, tale vikend pa polomija  Sad. Peljali so me v ograjenega in to z vseh strani. In kaj sem smel početi? Samo tole, ves čas  Shocked

Najprej v avtohišo v Celje. Tole...



Potem v Levec. Zgodilo se je tole...




Na koncu pa smo šibali proti Trbovljem. Ulivalo je sto na uro, potem so nas napadli ledeni točni kamni  Roll Eyes in ko sem že mislil, da gremo k Rokiju, na njegov veeeeelik travnik, zavijemo naprej desno in dol  Huh. Kam pridemo? Ja kam drugam kot sem...




Obhodil sem tri avtohiše in nobenega travnika, ker je šla potem moja še delat in me pustila doma brez laufanja. Pritožba! Kako že gre, eno leto si skupaj, potem se pa lahko ločiš  Roll Eyes

In povrh vsega mi je dihala za ovratnik k ena tečnoba, da si nisem mogel ogledat ama ništa.

Takole. Sem dokumentiral s skrito kamero.

http://s407.photobucket.com/albums/pp154/moonbeam1983/?action=view&current=29082009.flv

No a ste videli, kako sem bil priden. Ostalo mi je samo še to, da se poknem na tla in bedno spremljam dolgočasne pogovore iz trdega ležišča  Angry. Pa da jim malo začinim sem še bruhal  Grin 


Do konca razočaran in malo uživčnen (Missy me ziher razume) Flip  Cool

ps. Jaz ne vem, kako uspe Maju preživeti vso to skrito napetost v službi  Tongue Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2316 : nedelja, 30.08.2009 : 21:44:08 »

Missy te ful razume in soglaša, da imaš upravičen razlog za uživčnjenost Roll Eyes Cheesy
Ampak glej to z boljše strani - boš očitno imel kmalu novega štirikolesnega podanika, da te bo prevžal naokoli - na travnike, k Rokiju, na morje brez nepredvidenih postankov Tongue...
Boš taglaven frajer, ti rečem Wink Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2317 : nedelja, 30.08.2009 : 21:55:14 »

Hvala za tolažbo Missy  Kiss
Ampak to še ni vse. Tole me je šele šokiralo  Shocked. V tanovem bom imel baje ptičjo kletko  Shocked Huh  Tale moje je čist navdušena. Jaz pa ne  Angry Ne bom več mogel gledati čez zadnje okno, ko se bomo peljali dogodivščinam nasproti,  kot sem do zdaj. Edina prednost bo ta, da bo klima  Roll Eyes

Pozdrav od nevemkajnajsimislim Flipa  Cool
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2318 : nedelja, 30.08.2009 : 21:56:58 »

Ja, Flipi, glede kletke - naj te Murko mal nauči pet in boš lahko kakaduja špilal Cheesy ali pa kajježetistačrnopisanaareč, aha, tukana Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2319 : nedelja, 30.08.2009 : 21:59:02 »

Če bo Flipi začel peti kot Murko, potem ne bom več brala tele teme sploh Angry Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2320 : nedelja, 30.08.2009 : 22:01:07 »

Ja, no, dobro, Muri sem hotla napisat, in se mi je zatipkalo  Roll Eyes Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2321 : nedelja, 30.08.2009 : 22:03:56 »

Pol' pa dobr' Grin Grin Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2322 : nedelja, 30.08.2009 : 22:08:48 »

Ja, no, dobro, Muri sem hotla napisat, in se mi je zatipkalo Roll Eyes Tongue

Hja, ko smo že pri Muriju. Včeraj je moral ubogi revež par minut poslušat pralni stroj, ko smo šli spat. In ker se mi ni dalo čakati, sem ga pustila, da laufa in smo šli v posteljo. Kakšen jok in stok, ker on pač ne bo spal ob takšni glasni mašini  Shocked. Drl se je z vso močjo in ga poskušal preglasit. Še ko se je ustavila mašina, ga je motila lučka in itak je skoraj vrata od dnevne dol vrgel. Po kakšnih 15 minutah sem pa obupala in šla ugasnt lučko na pralnem in potem je bilo pa ok. Zaspal je takoj. Mislim ta razvajena krota črna  Kiss Grin

Pa danes sva se tudi skregala, ker je Flipu direkt v usta porinil glavo  Shocked. Flip je dobil košček mesa, res majhen, Muri pa s šusom v Flipov gobec. Sma se kr skregala in je malo po riti dobil. Ampak on je trma, cel sklonjen se vrne nazaj, dobesedno pripleza po tleh, z ritjo naprej in glavo nazaj, hodi ritensko do Flipa, samo da pride v kuhinjo, pogledati, kje je zdaj ta meso. Mislim ej, to moraš videti, da verjameš.  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2323 : nedelja, 30.08.2009 : 22:11:11 »

O majke mile, avša mačja Grin Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2324 : nedelja, 30.08.2009 : 22:18:36 »

Za crknt, kaj 'mate to vi zaene napsihirane mačke Grin Grin Shocked Shocked
Logiran
Strani: 1 ... 150 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines