mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 07:48:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 217 218 219 220 221 [222] 223 224 225 226 227 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972893 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #3315 : nedelja, 03.01.2010 : 21:15:39 »

O super nisem vedela, da je zdajle Sreča na vrvici. Grem gledat tudi jaz Cheesy (čeprav sem že 100 krat Tongue )
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #3316 : nedelja, 03.01.2010 : 23:04:29 »

Jaz si sploh nisem hotla predstavljat Flipa z borovničkim v riti Roll Eyes Že tak sem danes opazila še eno njegovo lastnost... da je ful nadarjen letalec Grin Samo predstavljate si Flipa ko gre po hribu  navzdol in kar naenkrat dvigne sprednje tace in skoči ( poleti ) po nekaj, kar je pač zavohal s svojim ptičarskim vohom  Grin Grin Grin
Lepo je blo, Oxer upam da nam rata kdaj, da bota dva lipicanca Roll Eyes
Alfa res ste bili na Homu? Škoda ko se nismo srečali, Alfa je res en sladek hrtek...men je eden lepših primerkov, sploh ker ima bolj športno mišičasto postavo  Roll Eyes

Hom je bil danes super zadeva, sonček je sijal, psov je bilo polno, noben ni taje napadel Roll Eyes Flip je pa tudi bil v svoji običajni formi Grin
Lahko noč....
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3317 : nedelja, 03.01.2010 : 23:54:05 »

Jaz si sploh nisem hotla predstavljat Flipa z borovničkim v riti Roll Eyes Že tak sem danes opazila še eno njegovo lastnost... da je ful nadarjen letalec Grin Samo predstavljate si Flipa ko gre po hribu  navzdol in kar naenkrat dvigne sprednje tace in skoči ( poleti ) po nekaj, kar je pač zavohal s svojim ptičarskim vohom

Jaz si lahko to predstavljam  Grin  Moraš imeti izpit za letalo, če hočeš voziti Flipa ven in dokler ne bo nekdo imel tega, Flip ne gre v varstvo nikomur  Tongue  Sem pa že razmišljala, kaj bi rekla Poloni, če bi slučajno res potrebovala kdaj varstvo za Flipa. Pa je šlo v moji glavi takole: em, Polona, sej vem, da imaš polno zavetišče, ampak, če vzameš Flipa za par dni, posvojim še enega psa iz zavetišča  Tongue. Pripeljem enega, odpeljem dva in pol, ker tehnično, je Flip za 1,5 psa  Tongue
Sem pa verjetno jaz pila borovničke, ko sem šla v Horjul po njega, zato je pa zgledal tko fajni  Grin Ko zdaj razmišljam za nazaj, sploh ne vem, kaj se je tisti dan dogajalo, ker je vse zavito v črno temo. Ali pa je bil kriv dež, da nisem nič videla  Roll Eyes Evil 
Življenje s Flipom je kot vožnja z vlakom smrti, polno nevarnih ovinkov, vzponov in padcev, pospeškov, ampak, če si pripet, če ga redno servisiraš, se ti ne more nič zgoditi in vedno prideš cel do cilja Wink  Najboljši pes, kar sem ga lahko dobila  Kiss

Mi je pa ena gospa danes prijazno razložila, da svojega psa ne obvladam  Tongue Grin  Šli smo ven, v roki sem imela eno vrečo, nahrbtnik na eni rami in Flipa v drugi roki. Pa se prikaže od nekod ta beli divjak, ki je k zmešan delal kroge in se podil pred Flipoim sem in tja in itak je bil Flip cel zagret, da ga pohodi in je pač malo hopsal. Zgledalo je res, kot da je čisto podivjan, ampak verjemte mi, sem ga imela čisto pod kontrolo  Cool. Pa pride mimo lastnica od tega belega psa in se mi zadere: Vi pa svojega psa ne obvladate najbolje. Jaz pa, eh, to je še ni tko hudo, smo imeli še huje  Grin. Me tko pogleda  Huh in se umakne. Sem ji mislila reči, da njenemu pa tudi ni najbolj dobro, če sploh zna hoditi naravnost ali se skoz vrti v krogu?  Evil

Jah, take imamo mi. Muri je začel s pevskimi vajami in se trenutno trudi zbuditi vse sosede. Se bliža polna luna in zgleda, da bomo imeli spet intenzivne vaje Muriottija Tongue  Trenutno dela kroge po kuhinji  Cheesy 

Lp od naše zmešane bande  Wink
Logiran
dasika
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 182


« Odgovor #3318 : ponedeljek, 04.01.2010 : 14:35:47 »

Na vlak smrti se je težko spravit, sam ko si pa enkrat gor, bi pa kr šeeee ( moon  Roll Eyes ). Res pa je,da marsikomu ( mogoče raje kr večini ) taka vožnja pač ne odgovarja in gredo raje na kolo  Roll Eyes ( kere primerjave)
Sem pa ob tvoji primerjavi takoj pomislila, na kaj me Taja spominja, in sem se spomnila na tiste šalčke v gardalandu ( če si že mogoče bila ). Uglavnem šalčke se vrtije na tri načine naenkrat  Cheesy Pol se ti pa vrti in vrti in si cel zmešan.... Taja Cheesy
Zmešana banda želim vam en lep dan!
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #3319 : ponedeljek, 04.01.2010 : 21:46:51 »


Sem pa ob tvoji primerjavi takoj pomislila, na kaj me Taja spominja, in sem se spomnila na tiste šalčke v gardalandu ( če si že mogoče bila ). Uglavnem šalčke se vrtije na tri načine naenkrat  Cheesy Pol se ti pa vrti in vrti in si cel zmešan.... Taja Cheesy
A Flip je pa tornado blue  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3320 : ponedeljek, 04.01.2010 : 22:02:29 »

Na vlak smrti se je težko spravit, sam ko si pa enkrat gor, bi pa kr šeeee ( moon  Roll Eyes ). Res pa je,da marsikomu ( mogoče raje kr večini ) taka vožnja pač ne odgovarja in gredo raje na kolo  Roll Eyes ( kere primerjave)
Sem pa ob tvoji primerjavi takoj pomislila, na kaj me Taja spominja, in sem se spomnila na tiste šalčke v gardalandu ( če si že mogoče bila ). Uglavnem šalčke se vrtije na tri načine naenkrat  Cheesy Pol se ti pa vrti in vrti in si cel zmešan.... Taja Cheesy
Zmešana banda želim vam en lep dan!

Nisem bila še v Gardalandu, pa na kakšne vlake smrti ne bom šla, ker meni je že na poti do Mrzlice slabo od ovinkov  Tongue  Ampak tole s Tajo in šalčkami je pa za  Grin 
Taja je prav pogumna baba. Flipu kr pove, kaj mu gre, kot se za šalčko spodobi  Tongue

Tale moj Tornado je prav lepo vodljiv pes, by me seveda. Ga imam že tako naštudiranega, da se zunaj premikava kot skupna senca   Azn  Ne bi ga pa privoščila nikomur drugemu, ker potem bi pa res bilo kot Tornado  Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3321 : ponedeljek, 04.01.2010 : 23:07:46 »

meni je tudi všeč tale tornado Grin me spominja na Maja, ko je bil še mlad Evil
s Flipom se je tolk fajn ravsati Cheesy Flip je zakon  Cool
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3322 : ponedeljek, 04.01.2010 : 23:29:18 »

meni je tudi všeč tale tornado Grin me spominja na Maja, ko je bil še mlad Evil
s Flipom se je tolk fajn ravsati Cheesy Flip je zakon Cool

 Shocked a zdej boš pa rekla, da bo tornado no more, ko odraste  Cry  Hope not  Evil
Tole glede ravsanja  Roll Eyes  No coment. Sem že mislila, da se bom morala vržt na tla in štet, ten, nine, eight, seven, six, five, four, three, two, one, and the winner is Wildcat  Cheesy Grin veselje  
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3323 : ponedeljek, 04.01.2010 : 23:33:37 »

ja tak je kot Maj, ko ga lohk ornk zagrabiš, stisneš, povlečeš, mečeš,.... brez da bi cvilil ali se bogega delal Cheesy žur Cheesy
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3324 : ponedeljek, 04.01.2010 : 23:38:06 »

ja tak je kot Maj, ko ga lohk ornk zagrabiš, stisneš, povlečeš, mečeš,.... brez da bi cvilil ali se bogega delal Cheesy žur Cheesy

Si sploh ne poskušam proicirat tole metanje na kakšnega dvonožca  Grin Wink
Žur ja  Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #3325 : torek, 05.01.2010 : 08:47:11 »

ja tak je kot Maj, ko ga lohk ornk zagrabiš, stisneš, povleèeš, meèeš,.... brez da bi cvilil ali se bogega delal Cheesy žur Cheesy
Taki so najboljši! Cheesy Wrestling je zakon! Zdaj, ko je Nik že mal v letih imam pomisleke a bi se šla al ne, samo pol malo sprobam, če je še zmer za stvar Smiley In je, za to je Nik VEDNO! Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3326 : torek, 05.01.2010 : 09:34:41 »

Babe in Wresling  Grin
Vam mora Flip povedati, da je wresling pri nas prepovedan by sefica.  Cool Kakrsnakoli groba igra s Flipom je prepovedana, ker mulc potem grize in to orng, zato smo jo prepovedali davnega leta 2008  Tongue Norenje v obliki laufanja in lovljenja je ok. Kakrsna koli oblika nasilja je pa strogo prepovedana, verjemte mi, je veliko lazje shajati s Flipom tko. Nic mu ni prizaneseno. Njegovo zivljenje je sama disciplina, red in pohvale, ko naredi prav. Ko se kaksen šrauf na tem vlaku odvije, ga je treba hitro nazaj zavit, ker ko se en sprosti, se jih takoj sprosti se sto. Not good, ce si takrat poleg Tongue Zato pa zatiralci poskrbimo, da je vse zašraufano in zategjeno, tko kot mora bit Evil  Wresling pa gledamo med Miso in Murijem.  Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3327 : torek, 05.01.2010 : 17:50:36 »

Tolk je težko hoditi počasi, ko je pa zunaj tojk snega  Cheesy
 In kje so labodi, se sprašuje Flip  Huh


* 1.jpg (37.67 KB, 300x300 - pogledano 284 krat.)

* 2.jpg (30.57 KB, 300x300 - pogledano 276 krat.)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3328 : sreda, 06.01.2010 : 20:20:48 »

Moja Irina, ti bom jaz pomagal pri učenju. Boš videla, da bo šlo, zdaj ko sem jaz poleg. Pa nič ne skrbi, nisem nič jezen, ker nisva šla danes na dooolgi sprehod. Te bom jaz jutri peljal na sprehod  Evil




Tale bo še dolga  Lips Sealed. A imaš še veliko za naučiti?  Huh




Vam povem, tole učenje me je čisto zdelalo   predaja



Jaz se predam...



Lp od študenta Flipa  Cool Wink
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #3329 : sreda, 06.01.2010 : 20:59:27 »

Priden Flip, znaš že vse študentske poze! Smiley  Evil Tukaj se tudi učimo, tako da vaju popolnoma razumemo!  Roll Eyes Upam, da sta se vsaj kaj zanimivega učila in da je tudi Flipiju kaj ostalo v glavi glede na to, da je ves čas študija o sprehodu razmišljal.  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 217 218 219 220 221 [222] 223 224 225 226 227 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines