mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 10:51:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 227 228 229 230 231 [232] 233 234 235 236 237 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975646 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3465 : petek, 19.02.2010 : 22:51:53 »

Draga tovarišica Miša,

z ledenomrzlo grozo sem pregledala posnete dokaze o trpinčenju in zanemarjanju, ki jih nad tabo izvaja tvoja družina  Angry Angry TR se je takoj solidariziral z teroristom in mu pritrjeval na njegovo hreščanje  Angry Angry Angry Zato me zatirane žemske moramo stopit skupaj  Cool Prvo bo treba Tvojo prevzgojit, ker v oči in srce bode pomanjkanje kakršnekoli lepe besede zate - le tistemu nasilnežu ljubkovalno gruli, pol pa ni čudo, da se tip tako obnaša  Angry Angry Angry Angry

Za enkrat ne bomo javno o naslednjih korakih, naj trepetajo  Evil

SF-SN, M.
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #3466 : petek, 19.02.2010 : 22:53:01 »

miša...na gospodarico pritisnit in se mal upret....lahko kupi vsakemu svoje ležišče a ne?
Pa vsakemu svojo miško....pa tiste sklede naj malo napolni če jih že z veseljem fotka....
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3467 : petek, 19.02.2010 : 23:38:45 »

Ja, tko je. Njemu se vedno gruli, ker drugače vrešči in se dere k sraka. Pa ko smo že pri moji. A se vi zavedate, da naju je hotela oba po pošti poslati nazaj. Buhve kam. Tole kar se pri nas dogaja je še huje od tistih 40 cm pljučne dolžine. Poglejte si dokaz...

http://www.youtube.com/watch?v=kkKcNOSffEc


A da ne verjamete?  Shocked  Poglejte si tole... Sve se izmuznila skorajšnji smrti.

http://www.youtube.com/watch?v=HN6aq9MX6rw


In ko doživiš to, da se te hočejo znebiti, se lahko v teh stresnih in težkih trenutkih zaneseš samo na svojega brata v brkih.

http://www.youtube.com/watch?v=lw-D3qSlHOk


Čist paf sm...
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #3468 : petek, 19.02.2010 : 23:40:47 »

Bojte se vsi  Evil



Na tej fotki pa izgleda, kot da se Neli še same sebe boji 
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #3469 : petek, 19.02.2010 : 23:42:03 »

Mislm.....no pa saj vidiš,da z Murijem ni tolk hudo(to ne velja za tvojo...),še vedno je tvoj bratec in te ima zeloooo rad,čeprav je včasih neznosen a ne?
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #3470 : petek, 19.02.2010 : 23:43:14 »

Nelika je pa itak zlata punca...se je verjetno prej v ogledalo vidla in se tolk ustrašila in verjetno misli,da je ta stvor še vedno zasleduje,hehe.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #3471 : petek, 19.02.2010 : 23:47:04 »


  Antistresni čistilec   Nad Muriottijem bi bili še akvaristi 100% navdušeni


Nelika je pa itak zlata punca...se je verjetno prej v ogledalo vidla in se tolk ustrašila in verjetno misli,da je ta stvor še vedno zasleduje,hehe.

Ji je od same groze še ta tretji rožiček pognal Evil Roll Eyes Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3472 : sobota, 20.02.2010 : 00:06:03 »

Zdaj pa še nekaj o mojem bratcu Flipu Smiley

Grozno se boji balonov  Grin

http://www.youtube.com/watch?v=3leTjZOvBiY


Nujno rabi novo igračo, ker po tej vedno zaspi (ne spreglejte konca) Grin

http://www.youtube.com/watch?v=CciwK5W3j7w


Takole zgleda jezni šef in pa seveda Flip po dveh urah sprehoda, kadar ga šefica ne spusti s povodca, da naredi vsaj 5 krogov  Grin

http://www.youtube.com/watch?v=LoO_36mVy70


Takole je pa Flip norel z nečakom po snegu  Cheesy

http://www.youtube.com/watch?v=X9HJ5DPEvFs

A ni fajni ta moj črn bratec  Cheesy Kiss
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3473 : sobota, 20.02.2010 : 09:31:48 »

Se opravičujem ge. Miševi Kiss za intermezzo, ampak zgornje ne more ostati nekomentirano!

Tale italijanska primadonna si zasluži kar oskar za svoje trpeče ksihte pred kamero  Roll Eyes , njene  Evil Evil Evil trenutke pač nismo uspeli ujeti v dokaz, se bo paparaci moral bolje potrudit. Mi že vemo, zakaj ji je tale oprava pisana na kožo, v bistvu bi ji lahko služila namesto zimskega plašča, tako zelo ji paše Cool   Tongue
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3474 : sobota, 20.02.2010 : 10:31:20 »

Skogkatt, verjetno je Nelika istega mnenja za tvojo opravo  Evil  Je pa vcasih res tko, da pes zgleda tolk presran, pa sploh ni tko. Tongue

Sporocilo od Flipa:
Vceraj me je sefica ugriznila 2x  Shocked Pa sploh ji nisem nagajal, ali pa jo grizel  Roll Eyes Spomnem se samo tega, ko se je zadrla NE in potem ammm  sram Od soka sem jo samo gledal in ji hitro zacel lupcke talat. In potem moramo mi nagobcnik nosit  Huh
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #3475 : sobota, 20.02.2010 : 11:43:01 »

Jezni šef ...   Shocked  Evil 
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3476 : sobota, 20.02.2010 : 12:03:04 »

Buhnedaj da se kaj prevec smuka okrog sefove mize, kjer je racunalnik. In Flip je dal tace gor na mizo in to je bilo to  Grin Flip zelo uziva, ko nagaja Bostjanu. Dobesedno se prelevi v  Evil. In bolj kot se Bostjan jezi na njega, bolj je zleht. Potem se Bostjan vstane, da ga da na prostor, Flip pa skoci na njegov stol za pisalno mizo in noce dol. Crknes od smeha, ko ju gledas. In seveda je potrebno posredovanje, ker noben ne odneha  Roll Eyes  In potem sledi, zakaj sem si glih Flipa izbrala, ce niso imeli kaj bolj mirnega  Grin 
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #3477 : sobota, 20.02.2010 : 22:20:14 »

Jst sm imela en tak čuden dejavu, ko sem poslušala šefa, haha.
Tkole se mi pogovarjamo, kadar ima Pici izpade in pol se konča z 'A mi poveš končno, zakaj si rabila Pici? Samo en dober razlog...'
Včasih jih tud E.T. sliši, ampak tako hudo ne. Desci naši, hehe Roll Eyes Grin.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #3478 : sobota, 20.02.2010 : 22:42:42 »

Boštjana (tvojega) si sploh ne morem predstavljati hudega pomojem bi se tolk režala, da bi ga samo še bolj razf*** Svojemu se itak samo režim Tongue
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3479 : sobota, 20.02.2010 : 23:50:31 »

pomojem bi se tolk režala, da bi ga samo še bolj razf*** Svojemu se itak samo režim Tongue

Nisi edina. Flipu se strga, ko se Boštjan jezi, ker se še jeziti ne zna orng  Grin   Ne vem točno v katero kategorijo bi to pasalo.  Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 227 228 229 230 231 [232] 233 234 235 236 237 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines