mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 09:15:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 262 263 264 265 266 [267] 268 269 270 271 272 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972935 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #3990 : ponedeljek, 12.07.2010 : 21:16:32 »

Joj, še eno kampersko imam na zalogi - tale je od moje prijateljice, ki ima hiperaktivno borderko. Oni so hodili tri leta v en velik kamp na Cresu (Punta Križa), ki ima dosti takih skritih "separejčkov", tako da nisi ravno v središču vsega dogajanja. Za psičko so s sabo vzeli žičnat boks-kletko, kjer je psica prav z veseljem in zmatrana od vsega novega tudi čez dan lepo počivala, čez noč pa so to kletko postavilo čisto ob vhod v šotor (ker pač notri ni bilo prostora) tako, da so se lahko videli, jo pokrili z rjuho, da je nastala taka "hišica" in baje do jutra vsi spali braz problema. Prijateljica pravi, da se njena "podivjana"(pa ni res, samo borderka je pač Wink ) psica na morju, kjer je toliko novega čisto drugače obnaša kot doma in da se ji zdi, da jo je bilo mogoče ponoči celo malo strah, zato je čisto mirno  prespala v svoji varni kočici.
Tako, da ... mogoče bi bil Flip čisto priden v/ob šotoru z vama Smiley
Probajte magari kam kampirat samo za dva dni in boste videli, kako vam gre.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #3991 : ponedeljek, 12.07.2010 : 22:08:42 »

Moon, kaj nimaš ti enega fensi šmensi transportnega boksa? Da ne listam zdaj nazaj po straneh... Za dodatno zapiranje lahko poskrbiš s kosom verige in s ključavnico (obešanko). Potegneš skozi rešetke, pa okrog,  pa magari še čez vrvi od šotora, pa zakleneš. Ali pa si omisliš, kot je rekla mamaF, dovolj velik šotor, da lahko boks postaviš not. Zakleneš pa tudi po potrebi. Šotori niti niso tako obupno dragi, se mi zdi. In ti ne bo nihče Flipa odnesel. (Itak, da ti ga ne bo, ker od tistih par norcev, ki so mahnjeni na velike črne pse, že ima vsak svojega. )
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3992 : torek, 13.07.2010 : 00:18:06 »

Ni res. Tam, ko mi hodimo vsako leto imajo prenočišča tudi v hiški in lahko zraven spijo tudi psi. Smiley

Aha, vem kje misliš Smiley  Tam so pa res neke hiške. Mi smo bili malo višje. Bomo še razmislili o tej kamping zadevi  Tongue


FŽ, če bi Flip zgasnil tkole iz pesjaka in na poti videl kaj zanimivega, ne bi letel k nam. Ma, on sploh ne bi letel za nami, ker je zlo samostojen pes in nas niti ne rabi  Tongue  ET je pa kr k vam letela. Pridna punca  Kiss

MamaF, tole z boksom v šotoru sva tudi že razmišljala in očitno bo tole edina stvar, ki bo sprejemljiva  Tongue Pa s ketno privezat boks na mojo roko, seveda  Evil

EnaNika, ja boks imamo. Ampak pustit ga zunaj pred šotorom se mi ne zdi sprejemljiva opcija. Očitno bomo rabili velik šotor, če bomo želeli spati vsi noter  Grin  Tko še ne mislimo kampirat v kratkem, zato imamo še čas, da razmislimo.  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3993 : torek, 13.07.2010 : 08:26:26 »

Če rabiš VELIK šotor se mi oglasi v Mickini temi. Lahko not spraviš še Maršija od AneJ in ET od FŽ, pa še oba mačka lahko vzameš s sabo in vsakega daš v svoj boks. Samo najbrž bi bil ta za vaju prevelik, ane Lips Sealed Tongue
Če misliš da ne, pol se pa slišiva Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3994 : torek, 13.07.2010 : 08:55:01 »

Joj, še eno kampersko imam na zalogi - tale je od moje prijateljice, ki ima hiperaktivno borderko. Oni so hodili tri leta v en velik kamp na Cresu (Punta Križa), ki ima dosti takih skritih "separejčkov", tako da nisi ravno v središču vsega dogajanja. Za psičko so s sabo vzeli žičnat boks-kletko, kjer je psica prav z veseljem in zmatrana od vsega novega tudi čez dan lepo počivala, čez noč pa so to kletko postavilo čisto ob vhod v šotor (ker pač notri ni bilo prostora) tako, da so se lahko videli, jo pokrili z rjuho, da je nastala taka "hišica" in baje do jutra vsi spali braz problema. Prijateljica pravi, da se njena "podivjana"(pa ni res, samo borderka je pač Wink ) psica na morju, kjer je toliko novega čisto drugače obnaša kot doma in da se ji zdi, da jo je bilo mogoče ponoči celo malo strah, zato je čisto mirno  prespala v svoji varni kočici.
Tako, da ... mogoče bi bil Flip čisto priden v/ob šotoru z vama Smiley
Probajte magari kam kampirat samo za dva dni in boste videli, kako vam gre.
Punta križa je zakon za pse in vse ostale. Je pa tisti del, ki je tako s separejčki, nudističen. Pa psi so dobrodošli na plaži in se prav z veseljem pridejo na močit. Kamp je miren in tudi cenovno ugoden, pa zrihtan. Imajo tudi posebne tuše za pse. Bili smo tam lani (sicer brez psa) in nam je bilo fuuuuul ful všeč. Dosti sence in predvsem je mir. Tla pa so zemljata, tako, da lahko psa privežeš na tisto spiralo za v tla ali pa tudi za drevo, saj jih je tam ogromno. Imajo tudi internetno stran, da si ogledaš, kako je.
Flipi, ti bi tam super truper užival!  Kiss


Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #3995 : torek, 13.07.2010 : 09:57:15 »

ET vedno hoče predvsem k nam, Moon. Vsa njena nesreča (ko je sama doma, v avtu...) je v tem, da nas en trenutek nima in je pač saaamaaa. Pri AniJ so ji bili recimo ful všeč mucki. Ves čas je vlekla k njim in hotela nekaj počet z njimi. No, ko je pridirjala iz 'zapora' (ki je bil btw. samo par metrov stran, za hišo), bi jih lahko tam okrog plesalo 10, pa še par rac, srn in zajcev, ona bi še vedno tekla k ljudem. Tolk o samostojnosti Roll Eyes.
Včasih skoraj res pogrešam kakšno lastnost bolj samozadostnega psa, kot je bila npr. naša prejšnja ali pa kot je tvoj Flipi. Kakšna reč zna bit pri njih precej enostavnejša. Čeprav po drugi strani tudi ni kar tko, da te nekdo ljubi do onemoglosti in ne gleda ne levo ne desno, ko zate pleza čez hribe in doline - še za mojega nisem ziher, če bi se mu dalo v zameno za mojo bližino tako energično vdirat iz tiste kletke Grin.
Ideja o kampiranju in psu, ki si ga čez noč privežeš na nogo, da ti ga kdo ne ukrade, pa ni nova. So tudi mene že večkrat obhajale zelooo podobne misli Tongue Wink. Se res tako navadiš na tele naše priveske - kot je rekla King-Roy - da bi se nam brez njih najbrž res odpeljalo, tko da kaka kraja sploh ne pride vpoštev Smiley.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3996 : torek, 13.07.2010 : 10:10:43 »

Punta Križa JE res ZAKON. Preverjeno večkrat Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #3997 : torek, 13.07.2010 : 10:12:06 »

Kamp se pa imenuje AC Baldarin  Wink, lahko pa se zraven kampa najamejo tudi ene stare ribiške hiše (tam pri pomolu, mislim da jih oddaja neka agencija na M. Lošinju)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3998 : sreda, 14.07.2010 : 10:39:07 »

Pa sej je fajn iz v hiško, ampak kamping je pa nekaj čisto posebnega za doživet  Cheesy  Hvala za par idej  Wink
Flipi je pa že skoraj našel idealen šotor  Roll Eyes

http://www.enaa.com/oddelki/sport/izd_1629_SNF80048_Sotor_HIGH_PEAK_IKARIA_3
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3999 : sreda, 14.07.2010 : 10:42:07 »

ET vedno hoče predvsem k nam, Moon. Vsa njena nesreča (ko je sama doma, v avtu...) je v tem, da nas en trenutek nima in je pač saaamaaa. Pri AniJ so ji bili recimo ful všeč mucki. Ves čas je vlekla k njim in hotela nekaj počet z njimi. No, ko je pridirjala iz 'zapora' (ki je bil btw. samo par metrov stran, za hišo), bi jih lahko tam okrog plesalo 10, pa še par rac, srn in zajcev, ona bi še vedno tekla k ljudem. Tolk o samostojnosti Roll Eyes.

Uf, da bi bil to Flip bi zgasnil za prvo raco  Roll Eyes  Zato pa moram biti toliko bolj previdna, ker si te napake ne morem privoščiti. Tko je zagret za ta lov, da bi letel do konca sveta in nazaj.  Roll Eyes 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4000 : sreda, 14.07.2010 : 11:00:03 »

Kul izbira šotora. Flipi, ti že veš, kaj rabiš Smiley Smiley
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #4001 : sreda, 14.07.2010 : 11:25:02 »

kamping je pa nekaj čisto posebnega za doživet  Cheesy 
Se ne bi mogla bolj strinjat Afro. Ne zamenjam mirnega senčnega kampa za nič Roll Eyes. Z Bitom smo že ful prekampirali, en podaljšan vikend je bila tudi takratna začasnica Nika zraven ... in ker letos še niti ene noči nisem prespala v šotoru sram, se moram nemudoma domislit, kdaj bom to nadoknadila! Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4002 : sreda, 14.07.2010 : 11:47:15 »

Se ne bi mogla bolj strinjat Afro. Ne zamenjam mirnega senčnega kampa za nič Roll Eyes. Z Bitom smo že ful prekampirali, en podaljšan vikend je bila tudi takratna začasnica Nika zraven ... in ker letos še niti ene noči nisem prespala v šotoru sram, se moram nemudoma domislit, kdaj bom to nadoknadila! Wink

 Afro
Mi smo kot otroci vedno kampirali, ko smo šli s starši na morje. Roki je bil za čuvaja in zelo priden privezan na kakšno drevo  Kiss  Midva sva že prejšnje leto mislila it v nabavo šotora za kampiranje na morju. No, potem sem pa jaz malce zatežila, da še nismo pripravljeni za kamping zaradi Flipa  Roll Eyes in je šef moral spremeniti načrt, zaradi tečne babe, zato smo potem šli v hiško. Zdaj pa se mi zdi, da se bližamo tudi tej avanturi  Cheesy   
SD, tisto z Niko ste bili na Soči, a ne. Upam, da boste imeli čimprej priložnost za šotor postavit  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #4003 : sreda, 14.07.2010 : 11:53:03 »

Evo, Flipi! Točno to je tapravi šotor za ata, mamo pa zate (seveda tebi pripada največji in najbolj kamot sprednji del, itak Grin

Moon, Sindikalna mati ti sporoča, da je tale skrb za ubogega "zapostavljenega" črnuha več kot vzorna Wink
Pa še en kamperski namig, kar se klinov tiče. Tisti klini, ki jih dobiš zraven s šotori so bolj "boga mati", če mal bolj zapiha, ali če ste na kakšnem mehkem terenu ali pa, če ga po nesreči nabiješ v kamen, pa tudi... no, ja, če Flip zagleda laboda Grin
V najbližji gradbeni trgovini kupite nekaj dolgih jeklenih žebljev (16 - 20 cm), ki se vam bodo soper obnesli namesto navadnih klinov, boš videla.
Če imaš v žlahti še kakega mojstra z varilnim aparatom, pa naj ti na žebljevo glavo privari še manjšo železno paličko, da nastane pravi klin v obliki črke T. To ti zdrži še tako močno burjo in celo jato rac Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4004 : sreda, 14.07.2010 : 11:59:43 »

To ti zdrži še tako močno burjo in celo jato rac Cheesy

 Grin ta je pa dobra  Tongue  Hvala za namig  Wink    Mi smo že čisto noter padli v tole kamping zadevo. Zdaj samo še čakamo, če bo lahko imel šef dopust v istem času kot šefica in smo zmagali  Cool
Tisto o privezovanju za nogo bomo pa tudi uporabili, čist tko, samo preventivno  pevka
Logiran
Strani: 1 ... 262 263 264 265 266 [267] 268 269 270 271 272 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines