mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 08:56:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 290 291 292 293 294 [295] 296 297 298 299 300 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972926 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4410 : ponedeljek, 20.09.2010 : 12:52:51 »

No, iz cisto ocitnih razlogov (ker imamo pac mi doma najlepsega crnega macka), ne moremo reci, da je Muri najlepsi, je pa definitivno prvi spremljevalec  Evil


Muri pa vsekakor pomete z vso konkurenco na podrocju slovenske popevke in bi bil definitivno absolutni zmagovalec  Grin Tongue Wink

Khm, vašo glisto bi bilo potrebno malo porediti najprej, pa zrast bo moral, pa malo več dlake okrog glave, potem se pa lahko prijavite za najlepšega. No do takrat, bomo mi čuvali titulo najlepšega, največjega črnega mačka  Azn vegi

Cats, ti imaš pa tko najlepšega, največjega oranžnega mačka, tko da se ne preveč tle mešat s kantavtorji, ker itak Muri zmaga  Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #4411 : ponedeljek, 20.09.2010 : 13:08:45 »

moon, jaz bi bila cela vesela, če se on sam ne bi rinil v pevske vode, verjemi Po moje ga je včerajšnja usodna napaka, ko sem mu dovolila, da je ene 4 minute gledal Mišo Molk, za vedno spremenila in zdaj prepeva take tehtne komade, da bi ga še Atomik Harmonik najeli za koavtorja  butnglavc

Al pa bogi revež od groze ni mogel spat in je raje tulil in kričal, kdo ve 
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #4412 : ponedeljek, 20.09.2010 : 13:19:07 »

Meli ni edini, ki nogel spat.  Roll Eyes Tudi jaz sem bedela večino noči, le da tulila nisem, pa bi komot lahko.  Grin Tongue
In ne boste verjeli, tudi jaz sem pošpegala na prvi program in videla ojoj .... kr neki nategnjenega in zabuhlega.  predaja
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #4413 : ponedeljek, 20.09.2010 : 13:21:23 »

Eh, nekaj je v zraku. Moja tamala (dvonožna) in še nekaj njih odraslih je bilo tudi tečnih k strela predaja
V četrtek je luna in znano je, da ene par dni prej najbolj seka
Pomoje je ogled MM na TV samo še potenciral že itak odlične predispozicije za pevske izpade Kralja ljudskih src Evil
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #4414 : ponedeljek, 20.09.2010 : 14:24:44 »

Khm, va�o glisto bi bilo potrebno malo porediti najprej, pa zrast bo moral, pa malo ve� dlake okrog glave, potem se pa lahko prijavite za najlep�ega. No do takrat, bomo mi �uvali titulo najlep�ega, najve�jega �rnega ma�ka� Azn vegi


Ne, ne....naš tak je...petit Smiley

Ga ni možno poredit in ne bo nikoli velik (ceprav ima dobre 4 kile!  Wink)...Tako da definitivno je najlepejsi  crni macek Tongue
Muri ima itak nek beli zmazek na prsih, tako da ga lahko celo diskvalificiramo iz kategorije crnih  Evil (Manu ima le 3 bele kocine!)



Hvala bogu da moji ne pojejo.... No, glede na polno luno, pa se ocitno vam vsem s pevsko nadarjenimi in MM fani macki  Evil obetajo zanimive noci  Tongue
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #4415 : ponedeljek, 20.09.2010 : 20:38:51 »

To kar nekaj v tri krasne nakladate. Najlepši med črnimi je moj Simba. Pa še 2 črna pomagača ima za zraven, tako da definitivno zmagajo!
Kar se pa dretja, tuljenja, prepevanja ipd. tiče pa sem prepričana, da še vedno vodi naša Inca (ko govorim po tlf me je še vsak vprašal, kdo se tako dere zadaj - je pač treba gobcat takoj, ko kdo drug odpre usta  Roll Eyes Shocked Cool ).
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4416 : ponedeljek, 20.09.2010 : 21:54:45 »

Japajade. Zdaj pa imate kar naenkrat vsi najlepše črne mačke  Roll Eyes   Kr sprijaznite se. Najlepši črn, Maine Coon, ki se skoti na svet vsakih sto let, pač živi v Celju  Azn


A ima kdo kej proti, sprašuje Muri  Angry
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #4417 : ponedeljek, 20.09.2010 : 21:59:10 »

 Grin Grin Grin (Lips Sealed) Še sreča, da nimam (črnega) mačka, da se mi ni treba kregat. Tongue Evil
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4418 : ponedeljek, 20.09.2010 : 22:00:01 »

Grin Grin Grin (Lips Sealed) Še sreča, da nimam (črnega) mačka, da se mi ni treba kregat. Tongue Evil

No, če ga slučajno kdaj fašeše, črnega mačka, se ve kje si na lestvici  Azn
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #4419 : ponedeljek, 20.09.2010 : 22:05:17 »

Grin Grin Grin (Lips Sealed) Še sreča, da nimam (črnega) mačka, da se mi ni treba kregat. Tongue Evil

Mam 2 zate. Evo, pa zmagava obe. Jaz, ker se ju losam, ti pa, ker pol zmagaš številčno  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4420 : ponedeljek, 20.09.2010 : 22:06:49 »

Mam 2 zate. Evo, pa zmagava obe. Jaz, ker se ju losam, ti pa, ker pol zmagaš številčno Tongue

Aha, malo sutra. Najlepši je en in edini  Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4421 : ponedeljek, 20.09.2010 : 22:07:05 »

Tko je. zjutraj, preden vstanem, pomislim najprej na dve stvar  Roll Eyes 

Prva: Muri mi ne sme uit skozi vrata.
Druga: Flip mi ne sme uit za kakšno srno, raco, prtico, mačko.


Dve stvari, na katere pomislim, preden zaprem oči.

Prva:  Cheesy  Muri je doma  Kiss
Druga:  Cheesy Flipi je doma  Kiss


Life is good  Cool
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #4422 : ponedeljek, 20.09.2010 : 22:12:26 »

Mam 2 zate. Evo, pa zmagava obe. Jaz, ker se ju losam, ti pa, ker pol zmagaš številčno Tongue

Bah. Bi, ful, pa ne morem. Žal. Sad (Če pretiravam z mački, se "non-stop" solzim, kiham, smrkam, kožne spremembe se pojavijo, pa težko diham in - če imam srečo Tongue - "fašem" še astmatični napad. Sad Držite pesti, da bo imunoterapija pomagala. Smiley)

No, če ga slučajno kdaj fašeše, črnega mačka, se ve kje si na lestvici Azn

(Še sreča, da imam najlepšega črnega psa. Azn No, psico. Wink)
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #4423 : ponedeljek, 20.09.2010 : 22:15:41 »

(Še sreča, da imam najlepšega črnega psa. Azn No, psico. Wink)

Čaki čaki malo  Shocked   To se pa tko ve, kdo je najlepši, črn pes  Azn

Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #4424 : ponedeljek, 20.09.2010 : 22:33:58 »

Aja je lepša. Predvsem pa veliko bolj črna  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 290 291 292 293 294 [295] 296 297 298 299 300 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines