mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 15:44:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 359 360 361 362 363 [364] 365 366 367 368 369 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975723 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5445 : ponedeljek, 09.05.2011 : 17:00:44 »

Muriottiju se spet dogajajo grozne stvari  Roll Eyes  Namreč, pripeljali so mu kuhinjski pult in zdaj je revež na čakanju v boksu. Po štirih urah protestov je stanje takšno  Kiss



Ne vem, kdo bo bolje vesel sestavljene kuhinje, jaz ali Muri. Po mojem kr oba  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #5446 : ponedeljek, 09.05.2011 : 19:23:51 »

Zdej ji mora dat še uporabno dovoljenje. Pri nas Milenca poštemplja vsak nov predmet, ki pride k hiši Smiley.
Juhej za kuhinjo!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5447 : ponedeljek, 09.05.2011 : 19:54:44 »

Sta že vse prešnofala  Smiley  Muri že kampira v svojem ležalniku  Smiley    Kuhinja je pa skoraj komplet. Ena vrata od omare so v postojni, ker so jih dosatavili eni drugi kuhinji, eno fronto so nam pozabili narest, pa ena vrata so prekratka  Roll Eyes Tongue  Drgač je pa super  Cool  Ampak bojo vse uštimali. Šefica je pa čist presrečna, ker je dobila svojo prvo kuhinjo  Kiss  Tongue 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5448 : ponedeljek, 09.05.2011 : 20:13:52 »

Juhu, zdaj pa kuhanje dobrot veselje bravo. Pa da ne boš pozabila likofa narest in nafutrat z najboljšo hrano trpečih štirinožcev Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5449 : ponedeljek, 09.05.2011 : 21:55:58 »

Iiiiiiiiiii, nova kuhinja, bavoooooo! Cheesy Flipi, Muri in Miša, a losos za vas je že ulovljen? Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5450 : ponedeljek, 09.05.2011 : 23:46:57 »

Kaj pa slikce kuhinje?  Undecided Kako pa naj vzdihujemo kako je lepa, če jih ni?  Angry
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5451 : torek, 10.05.2011 : 00:16:57 »

Kuhinja potrebuje še malo dodelave  Tongue

Muriotti je pa že pult krstil in bil po hitrem postopku nagnan dol  Evil
Pa spodaj še nesrečna prekratka vrata  Tongue  Ampak, dobimo nova, baje čez en mesec Roll Eyes

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5452 : torek, 10.05.2011 : 00:20:08 »

Uau! Cheesy Ful lepa kuhinja in Muriotti krasno na pult paše!  Afro Uživaj v svoji prvi kuhinji in kaj dobrega skuhaj svojim kosmatincem (potem pa še sebi, no).  Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5453 : torek, 10.05.2011 : 00:27:41 »

Bomo uživali  Wink  Kuhati pa tudi začnemo kmalu  Afro
Muriotti res da paše na pult, ampak, še vedno je to prepovedan položaj  Evil

Iiiiiiiiiii, nova kuhinja, bavoooooo! Cheesy Flipi, Muri in Miša, a losos za vas je že ulovljen? Wink

Lososov pa te dni ni nič, bolj tuna. Odpreš, nadevaš in poješ  Tongue Vsaj dokler šefici ne usposobijo štedilnika za kuhanje  Smiley  Gostije imamo itak skoz, da ja ne bi kdo v depresijo padel  Roll Eyes
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #5454 : torek, 10.05.2011 : 00:42:44 »


Muriotti res da paše na pult, ampak, še vedno je to prepovedan položaj  Evil


Verjamam, ja. Sem ravno danes imela s Samotom pogovor o tem, da ne, iz kuhinjske pipe se pa ne sme pit vode.Je zgledalo nekako takole:

Samo: "Sej me ne gleda, ne, me ne bo vidla, a ne?" in skok na pult.   Roll Eyes
Jaz: "Samo, bejž dol s pulta!"  Angry
Samo k pipi pomoli smrček: "Jaz sem toooolk žeeeeejeeeeen!"  Sad
Jaz:"Samo, baraba, bejž dol!"  jezen
Samo ušesa naza, v dir in ogorčeno:"Miiiiiijaaaaav!"  Azn
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5455 : torek, 10.05.2011 : 07:27:01 »

Muri je isti. S tem da on se odgovarja nazaj, pa kaaaaj bi rada  Roll Eyes Zdaj ko v spalnico ne sme ima prave dirke, ker vcasih mu rata skocit na posteljo, potem pa leti cez in dol. Potem spet na posteljo in k pr norcih letet ven iz spalnice. Jaz mu s prstom zugam, on pa cel srecen za ta podvig, se mu prav smeji  Grin  Lumpi nasi  Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5456 : torek, 10.05.2011 : 08:11:11 »

Kuhinja je pa skoraj komplet. Ena vrata od omare so v postojni, ker so jih dosatavili eni drugi kuhinji, eno fronto so nam pozabili narest, pa ena vrata so prekratka  Roll Eyes Tongue  Drgač je pa super  Cool  Ampak bojo vse uštimali. Šefica je pa čist presrečna, ker je dobila svojo prvo kuhinjo  Kiss  Tongue 

uau, čestitke Šefici za tako lepo kuhinjo Afro
dostavljena kompletna kuhinja je v naših koncih zelo redek pojav  butnglavc
če ne drugega, mora vsaj par ročk manjkat  Tongue
reklamacije so mukotrpne, ampak to je treba skoz dat  Cool

uboga uboga živalca, ki ne sme na pult  Cry  Shocked
Murči, kar bodi pozoren in stalno pripravljen na skok, saj te Šefla ne bo mogla skoz vahtat  Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5457 : torek, 10.05.2011 : 08:21:56 »

Pri nas imamo priljubljen šprint-tek skozi vhodna vrata do sosednjih vrat. Ampak danes, danes je v tistem trenutku prišel iz tistih vrat sosedov kužon in Tači je bil kot še nikoli tako hiter - nazaj! No, zdaj imamo spet mir za nekaj časa... Tongue Lips Sealed Evil
Pipa v kuhinji je sicer tudi prepovedana, ampak vedno najdem neke čudne stopinje po umivalniku, ko pridem domov.  Shocked Sad Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5458 : torek, 10.05.2011 : 10:55:48 »

Kuhinja potrebuje še malo dodelave  Tongue

Ja, logično, barvnega kontrasta manjka kar precej Tongue


Muriotti res da paše na pult,

No, si videla, saj ni bilo tako težko ugotoviti, KAJ v resnici manjka pri kuhinji  Evil Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #5459 : torek, 10.05.2011 : 11:02:01 »

dostavljena kompletna kuhinja je v naših koncih zelo redek pojav  butnglavc

Hja, tudi pri nas je bilo veselo s kuhinjo... že vozili so mi jo (iz Maribora) dva dni  -  prvi dan se je kamion pokvaril, drugi dan je imel gumidefekt. Ko so robo pripeljali, se je ob montaži pokazalo, da veliko manjka - da so na kamion naložili namesto s 4 dobavnic, samo s 3. Potem so šli pa še na kolektivca za 14 dni..... ah.... Roll Eyes

Logiran
Strani: 1 ... 359 360 361 362 363 [364] 365 366 367 368 369 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines