mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 16:36:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 360 361 362 363 364 [365] 366 367 368 369 370 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975744 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5460 : torek, 10.05.2011 : 11:15:12 »

Ja pa kaj se  Evil Danes, ko sem jim brikete tehtala na pultu revez ni videl na pult, ker je malo visji od prejsnjega. In gospod se odloci kr gor skocit. Je skoraj v skledico priletel. Je bil dol nagnan po hitrem postopku in potem stokal pod pultom, mauuu mauuu  Roll Eyes

Bostjan je bil cisto sokiran, ko je opazil, da so plosco malce posevno vgradili v pult Roll Eyes Danes ze pridejo to popravit, ker tkole pac ne moremo kuhat  Tongue
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5461 : torek, 10.05.2011 : 11:24:16 »

jst pa sem bila z zagorsko (slovensko, da ne bo pomote) kuhinjo zelo zelo zadovoljna (no, še vedno sem) postavili v nekaj urah, naredili tipitopi, vse je štimalo. Meli smo eno reklamacijo v roku 6 mesecev, ki so jo v izredno hitrem času popravili.
čestitam za novo pridobitev! Vidim, da res uživate!  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5462 : torek, 10.05.2011 : 11:35:42 »

Mi smo z zelezniki tudi zadovoljni. Fajn so jo ustimali. Samo ta vrata se pa bo. Nic hujsega. Mere so zelo natancne in pase noter super. Sem vec kot zadovoljna  Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5463 : torek, 10.05.2011 : 11:47:16 »

  veselje Afro Juhu! Ampak, moram pa priznat, pa si je nisem upala takrat izbrat, barva mi je fenomenalna!  Afro
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5464 : torek, 10.05.2011 : 11:52:44 »

V zivo je se lepsa  Smiley Sva se odlocala med klasiko in cem bolj svezim. Malo spremembe ne skodi  Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5465 : torek, 10.05.2011 : 12:34:42 »

Mi imamo tudi zagorsko. Ko so pripeljali pobutano korito so ga brez problema zamenjali za novo, dražje (brez doplačila), ker se v celi Sloveiji ni več dalo najti takega (je šel iz proizvodnje), ko pa so mi namontirali spodnji del kuhinje, sem ugotovila, da sem naročila za svojo višino previsoke nogice in je bil pult previsoko. So prešraufali vse, brez težav, samo delo sem morala plačati. Nisem pa zadovoljna s pultom. Na enem delu se je malo dvignil in spoji, kjer je pult rezan in nato sestavljen, so prav šalabajzerski.

Super za bolj svežo izvedbo kuhinje Afro Afro
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5466 : torek, 10.05.2011 : 12:38:37 »

Ko smo pri kuhinjah, jaz sem mojo plačala na zadnji dan veljavnosti dinarjev (sem nosila veliko papirnato vrečo polno bankovcev v trgovino, pol je šef zaklenil vrata in smo trije te milijarde šteli kakšno uro pa pol ). Res je, da sem se pri dobavi ful nervirala, ker je med tem šla po gobe država in je bil problem z vsem. Toda Mariborčanom je treba priznat, da je po 20tih letih vse še vedno res ful ohranjeno. Pult si pa zasluži globok poklon - od prvega dne nanj odlagam vroče lonce, ponve in pekače, in se mu N-Č ampak N-Č ne pozna.

Edina resna vsebinska napaka vaših lepih novih kuhinj je, da branite mačkom dostop na pult  pevka
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #5467 : torek, 10.05.2011 : 13:04:10 »

Tudi prejsenji pult je bil prepovedan  Evil  Sicer pa, ko bo atrij zrihtan jim kamot se pult ven damo, pa naj tam gor skacejo  Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5468 : torek, 10.05.2011 : 13:18:41 »

Kar se odlaganja vročih zadev tiče, je pult BP. Sem pa enkrat naredila grd osmojen flek v skoraj novi kuhinji enih družinskih prijateljev (seveda takih, ful picajzljastih, ki so imeli vedno vse novo in oh in sploh). Šit, šit, šit...
Sploh takrat nisem vedela, da eni pulti tega ne prenesejo - mi smo imeli vedno take, da lahko odložiš vročo posodo gor.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5469 : torek, 10.05.2011 : 13:22:06 »

Mi imamo tudi zagorsko. Ko so pripeljali pobutano korito so ga brez problema zamenjali za novo, dražje (brez doplačila), ker se v celi Sloveiji ni več dalo najti takega (je šel iz proizvodnje), ko pa so mi namontirali spodnji del kuhinje, sem ugotovila, da sem naročila za svojo višino previsoke nogice in je bil pult previsoko. So prešraufali vse, brez težav, samo delo sem morala plačati. Nisem pa zadovoljna s pultom. Na enem delu se je malo dvignil in spoji, kjer je pult rezan in nato sestavljen, so prav šalabajzerski.

Super za bolj svežo izvedbo kuhinje Afro Afro
No, no, ravno pult smo reklamirali. Problem je bil, da je veselo zamakalo na koncu pulta in je začelo cveteti. Ker je še bila garancija, sem jo valjda uveljavila. Prišli so takoj, zamenjali čez kakšen teden, in zraven so mi dali še trak, ki ga naj sama zalikam gor, če se slučajno začne odmikat, da ne pride do zamakanja. Do sedaj se še ni (že nekaj let). So pa priznali, da je to njihova šibka točka... Smiley in popravili takoj tako, da zdaj res res drži. Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #5470 : torek, 10.05.2011 : 13:25:33 »

Jaz sem bila pa šlampasta in je pretekel garancijski rok, preden sem uveljavljala garancijo. Pa še en hec je - če tam konkretno zaliješ in ne pobrišeš takoj, potem nastane hribček. Ko se pa posuši, pa skoraj povsem uplahne in je nekaj časa trajalo, da sem sploh dojela da se nekaj dogaja. Plus - ni se mi dalo kuhinje še enkrat razkopavat predaja
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5471 : torek, 10.05.2011 : 14:30:10 »

So bili hitri in natančni, ne vem, če je zamenjava trajala eno uro. Seveda, pa je šlo ven korito in steklokeramična plošča. vse so zmerili, naredili že v tovarni in samo še prinesli. In je bilo. Po mojem ni hudega, če se vržeš v to.  Wink
Logiran
Itlam
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.168


WWW
« Odgovor #5472 : torek, 10.05.2011 : 16:04:51 »

Zelo lepa kuhinja Smiley Wink .
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #5473 : torek, 10.05.2011 : 16:14:50 »

Edina resna vsebinska napaka vaših lepih novih kuhinj je, da branite mačkom dostop na pult  pevka

katastrofa  Shocked Shocked  Angry
Mišika, Murči, dajta povedat šefoma, da ima kuhinja 3 dimenzije ... dolžino, širino in VIŠINO.
ni čudno, da ubogi revček tako žalostno joka, če lahko samo v kotu sedi čisto pri miru  Roll Eyes

ps: hm ... pri nas so mize in pulti dovoljeni ... odločna prepoved velja le za plezanje po oberliftu.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #5474 : torek, 10.05.2011 : 16:15:19 »

Kuhinjski pulti so pri nas edino prepovedano mesto v stanovanju. Poleg zunanjih okenskih polic in balkona, jasno.Še bolj kot iz higienskih iz varnostnih razlogov, ker mi je Šnapi enkrat skoraj skurila kuhinjo.
Ma ne boš verjela, kako sta pametna, že vsaj eno leto ni noben niti probal iti na pult.
Zelo je lepa, Smiley čeprav je bila moja otroška želja (in je še zdaj), da bom enkrat imela zeleno. Tako pastelno kot je tvoja.
Logiran
Strani: 1 ... 360 361 362 363 364 [365] 366 367 368 369 370 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines