mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 10:48:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 400 401 402 403 404 [405] 406 407 408 409 410 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 975645 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #6060 : petek, 18.11.2011 : 10:49:15 »

O, Flipko že ve, kdaj se ne sme pustit odgnat. Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6061 : petek, 18.11.2011 : 10:56:14 »


Če jih pogledaš, niso nič kaj posebnega. So kosmati, veliko pojedo, nič ne delajo, včasih je njihova oskrba draga, večino časa prespijo in jih briga za cel svet. Včasih, ampak res včasih se pa zgodi, da te vidijo, vse tvoje dvome, skrbi, težave in takrat najdejo način, da ti povedo, hej, jaz sem tu, vidim te.  

Kako lepo si tole napisala, moon - kar nekaj mi je v uč padlo... Kiss objem
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #6062 : petek, 18.11.2011 : 11:52:14 »

Enako Kiss.
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #6063 : petek, 18.11.2011 : 13:13:55 »

Res zelo lepo napisano in še kako resnično. Priden Flipko, ker skrbiš za tvojo  ljubezen
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #6064 : petek, 18.11.2011 : 18:19:24 »

Moon, lepo se to bere.  ljubezen
Sem si resnično zaželela, da bi tudi pri nas bilo tako (moj Roy se žal briga izključno za svojo rit).
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #6065 : petek, 18.11.2011 : 18:22:20 »

Res si lepo to napisala..  ljubezen
In najboljši so, tile naši kosmati terapevti  Kiss
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #6066 : petek, 18.11.2011 : 18:49:16 »

Moon, lepo se to bere.  ljubezen
Sem si resnično zaželela, da bi tudi pri nas bilo tako (moj Roy se žal briga izključno za svojo rit).


Pri nas je enako. Riti lovske  Angry
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #6067 : petek, 18.11.2011 : 22:01:15 »

Moon, lepo se to bere.  ljubezen
Sem si resnično zaželela, da bi tudi pri nas bilo tako (moj Roy se žal briga izključno za svojo rit).

Pri nas je enako. Riti lovske  Angry
Se pridružujem v klubu  Angry  Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6068 : sobota, 19.11.2011 : 04:00:12 »

Naj vas potolažim, tudi Flipi ni bil vedno tak. Na začetku je bil on v svojem ptičarskem svetu. Še zdaj je, zunaj, ko je treba lovit, pa ko je hrana. Pa v gužvi je itak vse ostalo žur in me sploh ne vidi  Roll Eyes   
Ptičar na slednem povodcu, na njegovem terenu, ni prav nič romantičen in takrat me ne vidi, ne sliši, ne čuti. V bistvu je tkole  Cheesy   


Doma je pa čisto drugačen, zdaj pa sploh po treh letih. Je pa res, da se veliko pogovarjam z vsemi, sploh s Flipijem, zdaj gremo to delat, a greš ti to, pejva sem, pejva tja, tisto ne smeš, pa tko naprej.
Vedno mu jasno pokažem, kako se počutim. Če me razjezi se jezim in sem huda, on pa cel ponižen sedi pred mano in sprejme kar sledi, če sem vesela, da ga vidim, vriskam in piskam, on se veseli z mano. Če me kaj boli, ker me je po nesreči poškodoval ali pa zanalašč, se pač jočem ( kao  Roll Eyes) in na začetu je itak vse ignoriral, ampak po treh letih se je začel odzivati, mu ni vseeno, kaj počne in če se jočem, me je treba potolažit. Najprej me gleda potem pa pride z nosom in mi poskuša odmakniti roke iz obraza in hitro lupčke dat. Bolj kot se mu umikam in jočem, bolj želi da neham in vztraja in hiti umakniti roke z obraza, ker mu je hudo. In če bi bil človek, bi mi verjetno rekel, ne se jokat no, sej nisem mislil no  sram.

Postal je zelo odziven in to mi je zelo všeč  ljubezen   Ampak to ima tudi posledice. Takšen je bil tudi Roki. Ko se navežeš na takšnega psa, je bolečina ob izgubi neznosna. Čeprav nočem preveč razmišljati o tem, se včasih še preveč zavedam, da bo nekoč spet zelo hudo. Vsako leto, ko prištejem še eno zraven se še bolj zavem, kaj bom nekega dne izgubila. Bi bilo enostavneje, če bi bil to nek pes pač, ki maha z repom in te je vesel, to je pa tudi vse. Flipi ne sodi v to povprečno kategorijo. Da nazaj veliko več kot samo repkanje in talanje lupčkov. Zato je pa tako poseben in se včasih  razumeva, čeprav jaz ne govorim peščine, niti on človeščine  Tongue   ljubezen  

Tristo kosmatih medvedov  Cheesy  Nov smeško vidim  objem      Iiiii, nIce Afro
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6069 : sobota, 19.11.2011 : 04:09:51 »

Ta teden nam sonce lepo služi  ljubezen  Čeprav je zunaj mraz se grejo vsi posončkat za par minut, ampak potem pa hitro na toplo. V povprečju imajo zdaj željo po atriju in zunanjosti samo 10 minut na dan, pa še to, ko je sonce. 
Nekako takole zgledajo skupinska sončkanja  ljubezen  
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #6070 : sobota, 19.11.2011 : 11:36:53 »

Ne, vem, kaj vam bolj zavidam: atrij ali sonček  Tongue
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #6071 : sobota, 19.11.2011 : 12:27:54 »

Oh, sončeeek. Pri nas je že dva dni megleno. Tudi včeraj, ko sem šla do Smlednika, je bila povsod od Nm do tam sama megla. Undecided Še dobro, da v takih dneh kdo kakšno sončno fotko objavi! Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6072 : sobota, 19.11.2011 : 13:13:11 »

Ne, vem, kaj vam bolj zavidam: atrij ali sonček Tongue

Cats, verjamem, da mi ne zavidaš črnega mačka  Evil  Drugače pa atrij in sonček skupaj, neprecenljivo  Afro

Oh, sončeeek. Pri nas je že dva dni megleno. Tudi včeraj, ko sem šla do Smlednika, je bila povsod od Nm do tam sama megla. Undecided Še dobro, da v takih dneh kdo kakšno sončno fotko objavi! Cheesy

Pri nas je že cel teden sončen, danes je pa megla tudi pri nas. Ampak smo imeli kar nekaj sončnh dni, zato še ni krize  Tongue   
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #6073 : sobota, 19.11.2011 : 13:30:44 »

Moon, vem kako se počutiš, ko razmišljaš o staranju in izgubi Flipkota. G. Pes bo decembra star 10 let in tudi jaz včasih razmišljam o tem, kaj bo, ko bo.  Sad Potem pa se mentalno oklofutam, ker zamujam lepe trenutke s svojim kosmatincem, zaradi razmišljanja in o stvareh, ki sploh še niso tu, in si rečem "We'll cross that bridge, when we come to it!" in se hitro spet posvetim lepim trenutkom s svojimi živalmi, ki so ob meni in z mano tukaj in zdaj!  ljubezen
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6074 : sobota, 19.11.2011 : 14:06:53 »

Moon, vem kako se počutiš, ko razmišljaš o staranju in izgubi Flipkota. G. Pes bo decembra star 10 let in tudi jaz včasih razmišljam o tem, kaj bo, ko bo. Sad Potem pa se mentalno oklofutam, ker zamujam lepe trenutke s svojim kosmatincem, zaradi razmišljanja in o stvareh, ki sploh še niso tu, in si rečem "We'll cross that bridge, when we come to it!" in se hitro spet posvetim lepim trenutkom s svojimi živalmi, ki so ob meni in z mano tukaj in zdaj! ljubezen

No Jinx, se strinjam s tabo. Vsekakor se veselim življenja s Flipijem in ne razmišljam preveč o stvareh, ki še niso blizu. Včasih se pa zgodi, da se spomnem, ampak samo za trenutek. Vse ostalo je pa itak eno samo veselje brez črnih misli.  Wink   
Logiran
Strani: 1 ... 400 401 402 403 404 [405] 406 407 408 409 410 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines