mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 29.05.2024 : 08:46:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Strani: 1 ... 407 408 409 410 411 [412] 413 414 415 416 417 ... 474   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI  (Prebrano 972922 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6165 : torek, 10.01.2012 : 00:58:21 »

Če ste pa tako tumpasti, da niste od prve razumeli kaj vam dopoveduje, revež mali. Wink

Zanimivo mi je, da še te ni nihče nagovoril, kako mučiš mačka-da mora cele dneve in noči jokat, ker je zaprt...  Shocked Zgleda, da imaš prav fajn sosede. Wink

V bistvu imamo zaenkrat samo par sosedov okrog. En starejši par, ki malo slabše sliši, potem sosedo nad nami, kateri je ob prenovi velikokrat kaj v naš atrij padlo in ji je zaenkrat verjetno še nerodno kaj reči, potem en mlad par, ki ga itak nikoli ni doma  Tongue  Ostalih na našem hodniku še ni, tko da zaenkrat ni pritožb. Tisti, ki čakajo na lift si pa ob vseh krikih verjetno samo mislijo svoje in čim hitreje spokajo gor, tko kot to počno ljudje, ko je žival v stiski  Evil
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6166 : torek, 10.01.2012 : 01:01:22 »

Mislim, da so vse tvoje ugotovitve realne.  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6167 : torek, 10.01.2012 : 01:08:35 »

  sem skoraj prepričana, da ne bo junaka, ki bi želel pomagati  Grin 
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6168 : torek, 10.01.2012 : 01:12:06 »

Jaz se pa čudim, od kod prepovedi najemodajalcev glede živali ipd. Če pa operni pevci in njihove razbijaške mame razgrajajo po soseskah... Roll Eyes
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #6169 : torek, 10.01.2012 : 01:17:55 »

Babe, ful sem se nasmejala
Muriotti, ti si zakon ljubezen ljubezen (Moon, ti pa bodi vesela, da Miša ne vztraja pri nastopanju v duetu, veš, kake koncerte bi šele potem sosedje poslušali Evil ) Pa sreča, da je Flipi Ptičar in ne Polarec  Evil Grin ... če ne bi bil pa res "trio adijo"
Logiran

Unikatne tablice in portretki
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6170 : torek, 10.01.2012 : 01:24:49 »

Mogoče pa Smetka že kje pripravlja en tak 'set trio-adijo' (no, z mamo Moon vred so celo kvartet), bi se ziher kaj našlo proti blokovski monotoniji Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6171 : torek, 10.01.2012 : 01:32:14 »

Jaz se pa čudim, od kod prepovedi najemodajalcev glede živali ipd. Če pa operni pevci in njihove razbijaške mame razgrajajo po soseskah... Roll Eyes

Še dobro, da je Muriotti nejemojemalec in jaz najemodajalec, ki je milosten in ima rada takšne razgrajače   

Babe, ful sem se nasmejala
Muriotti, ti si zakon ljubezen ljubezen (Moon, ti pa bodi vesela, da Miša ne vztraja pri nastopanju v duetu, veš, kake koncerte bi šele potem sosedje poslušali Evil ) Pa sreča, da je Flipi Ptičar in ne Polarec Evil Grin ... če ne bi bil pa res "trio adijo"

O bohnedaj polarca  Grin   Boštjan mi že tko govori, da sta to prva dva in zadnja dva mačka, ki jih bomo imeli  Roll Eyes   Sem prepričana, da tolaži sam sebe, da mora zdržati samo še ene 15 let    Bolje to, kot živeti v prepričanju, da je to doživljenjski cikel, mački v naši bajti  Tongue

Mogoče pa Smetka že kje pripravlja en tak 'set trio-adijo' (no, z mamo Moon vred so celo kvartet), bi se ziher kaj našlo proti blokovski monotoniji Tongue

Sama sebe težko komentiram kot razgrajaška  Roll Eyes . Sem pa taglavna, ko se odpro vse vrata in se lovi okrog po stanovanju, pa v atrij in čez druga vrata noter, samo zavoljo kilažnine in suhih teles   

Bratstvo in edinstvo  Evil
 
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6172 : torek, 10.01.2012 : 15:15:02 »

Sama sebe težko komentiram kot razgrajaška  Roll Eyes . Sem pa taglavna, ko se odpro vse vrata in se lovi okrog po stanovanju, pa v atrij in čez druga vrata noter, samo zavoljo kilažnine in suhih teles   
Vem kaj misliš, s tem da jaz ob tem še spuščam tako bebaste zvoke, da se  človek neizbežno vpraša o moji prištevnosti vegi  Pa fajn bi bilo tudi, če bi se še na mojem, ne samo njihovem telesu pojavilo kaj suhosti, pa ni in ni uspeha...  Roll Eyes
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6173 : sreda, 11.01.2012 : 13:03:53 »

Vem kaj misliš, s tem da jaz ob tem še spuščam tako bebaste zvoke, da se  človek neizbežno vpraša o moji prištevnosti vegi  Pa fajn bi bilo tudi, če bi se še na mojem, ne samo njihovem telesu pojavilo kaj suhosti, pa ni in ni uspeha...  Roll Eyes

Za tisto po telesu pa imam jaz ptičarja in hribe  Tongue   Zdaj ko se pripravljam za izpit se mi sploh pozna, da veliko sedim na riti  Roll Eyes 

Solarna meditacija dveh črnuhov  ljubezen  Tolk ljubosumna en na drugega, ampak po drugi strani se skoz nekaj skupaj tiščita  Kiss


Tkole sta meditirala včeraj zvečer  Roll Eyes


Morš jih imet rad  ljubezen
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #6174 : sreda, 11.01.2012 : 13:14:34 »

Meni se itak zdita kot dvojčka  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6175 : sobota, 14.01.2012 : 01:42:30 »

Meni se itak zdita kot dvojčka Tongue

 Roll Eyes

 ljubezen


Naš ptičar si je prislužil eno stran v naslednji številki revije Moj pes  Cool
Itak, da je najlepšejši, šefica je pa za seme  Tongue
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #6176 : sobota, 14.01.2012 : 09:56:51 »

Super dvojčka Cheesy
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #6177 : sobota, 14.01.2012 : 10:39:51 »


Naš ptičar si je prislužil eno stran v naslednji številki revije Moj pes  Cool
Itak, da je najlepšejši, šefica je pa za seme  Tongue

Še sreča, da pride revija sama v naš nabiralnik, da ne bom pozabila   Afro
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #6178 : sobota, 14.01.2012 : 10:59:32 »

Še sreča, da pride revija sama v naš nabiralnik, da ne bom pozabila  Afro

Tudi v našega pride sama. Se že veselimo ptičarske zvezde! Smiley
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #6179 : ponedeljek, 16.01.2012 : 19:52:24 »

Sedimo pri veterinarju v čakalnici. Flipi čist cool, potem vstopi nekaj ljudi noter, Flipi še vedno cool, potem se pa začne...  Roll Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=o2SX-t3fqds&feature=youtu.be

Revež se je tako tresel, da so se tresla zraven tla, da o glasovih ne govorim. Seveda se je ljudem smilil in so ga tolažili, kako je reveža strah  Roll Eyes  Flipa ni strah vetov, še vesel je, če ga peljemo tja. Bi pa zelo rad komu rep odgriznil in tokrat so bili krivi dihurji . Punca je stala čisto na drugi strani sobe, dihurjev se ni videlo, ampak očitno jih je zavohal. Življenje ptičarja sploh ni enostavno   
Logiran
Strani: 1 ... 407 408 409 410 411 [412] 413 414 415 416 417 ... 474   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Moja sreča na vrvici-FLIP, Rokijeva muca-MIŠA in glasni panter-MURI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines