mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 10.06.2024 : 04:18:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 387403 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #120 : nedelja, 08.02.2009 : 18:34:07 »

Jaz pa ne najdem romantične luknje sram
Vse ostalo pa  Grin Grin Grin Grin Grin
Za popi**** dobra zgodbica Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #121 : nedelja, 08.02.2009 : 19:16:22 »

Samo za kocko:




 M.  Kiss Kiss

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #122 : nedelja, 08.02.2009 : 20:50:03 »

no hvala, kocka, jst sem tud gledala pa gledala, pol sm pa rekla o šit, a bo treba h okulistu Angry in nehala se matrat....
No zdej jo pa vidm! Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #123 : ponedeljek, 09.02.2009 : 00:35:51 »

Je ta ista kot tista na prvi slikci - levi zgornji kot (malo scufano) čisto na robu ali imaš ti razvajenka celo 2 Luknji? Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #124 : ponedeljek, 09.02.2009 : 08:50:44 »

 Cheesy Grin Cheesy
Tenks Milica in Cats Kiss.
Sicer imam nove okularčke, ampak tegale pa res nisem opazila Undecided.
Pa sem šla ene trikrat pogledat Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #125 : ponedeljek, 09.02.2009 : 08:53:45 »

Khm, sej če dobro pomislim, je tole že malo Shocked Roll Eyes sram
Z mačko (pa čeprav je slavna pisateljica Mila Roll Eyes) si dopisujem po internetu o strgani prevleki...
In se veselim, ko mi poveča slikico Lips Sealed sram
Uuuuuu, mislm kva!!!?
 Grin Grin Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #126 : torek, 10.02.2009 : 00:57:35 »

Drage moje sočutne bralke (in Ficko),

pri nas je hujš k v Parlamentu. Tam vsaj besedo dobijo na en par minut, dokler jih un tagalavni ne pošprica s Pršilko al kva že majo tam za prestopnike, pri nas pa... Moja pride, pove nova pravila in tko mora bit, ti uboga Mila pa gagaj, če ti je prav ali ne, živela boš, kakor drugi blagovolijo ukazat ali pa nč.  Angry

Evo, naprimer, danes. Danes je prišla z idejo, da mini ni več dober in, da bo si midi omislila. Jaz nisem pojma imela, o čem to Ona bluzi in sem šla mal zaguglat. In lej ga zlomka, gre za - kikle  Angry Lepa reč, za zrezke ni šoldi, kikle pa bomo imeli, ja superca  Roll Eyes Pa zakaj une takratke niso več dobre in hoče tiste dolge vreče met, vraksigavedi  Roll Eyes Pol je vzela telefon in je nekomu povedala, kolk ta midi reč košta. Jaz sem samo debelo pogledala Shocked četrt krave čist malo rabljene zihr dobiš za ta denar, ali pa vsaj dve kuri, lepotno neobdelani, a se ji je skeglalo, al kaj  Roll Eyes Roll Eyes

In potem res vidim, da mi ni druge, kot da si sama zaslužim za življenje  Angry Frizeraj ne gre najboljš, stranke, ki pridejo k Njej se mi ne pustijo frizirat (čeprav sem unega gospoda, ki je bil radiator pogledat, že imela v mislih poštimanega na irokez  Cool ), in se bom mogla obrnit v drugo smer. Zato po novem imam papirnico. Pri meni se dobijo krasni pisani kuliji, svinčniki, škarje, ravnilo, palčke raznih vrst, peresa, blazinice, pa še kaj bi se našlo. In ker nismo stereotipna in dolgočasna papirnica, ponujam le preizkušene izdelke. Lahko rečem, da je svinčnik od Ikeje zelo okusen in hranljiv, zelena barvica pa niti ne preveč, ker se lima za zobe  Roll Eyes Tudi nabavljam po naročilu, nou frks, le povejte  Cool

Še nekaj sem mislila povedat, in stoposto je bilo modro in pomembno, ampak mi je ušlo iz memorije spomina. Očitno je prišel čas, da se tudi jaz odpočijem od tolikega garanja. Miren spanec vam želi zmatrana in v trdno delo prisiljena vendar kljub temu lepa in podjetna novodobna managerka
                                                        Mila  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #127 : četrtek, 12.02.2009 : 00:52:03 »

Mila, ne se ti v nč dajat! Tale Tvoja bo tebi še mooočno fauš za vse šoldke, ki si jih boš ti prislužla. In pol bo Ona tebe milo prosla, če ji daš za eno kiklco (al pa za burek Cheesy Cheesy Cheesy )
Ti si enkrat že sama nakazala, kateri poklic ti najbolj leži, a se spomniš? Samostojna svetovalka!!!! TO je zate! In da ne boš mislila, to je dandanes poklic, ki bo šel za med oz. mortadelo Grin
Poglej, vsi, od unih gor v Parlamentu, do tele Tvoje skoz jamrajo "joooj, taka kriza je, pa kaj čmo narest?" Nobeden si ne zna sam pomagat, vsi samo čakajo, da jim z neba pade Nasvet. A, seveda....kr padu bo, jaja...
Nč ne bo padu, k Mili boste šli po Nasvet in ker ima ona samo dobre Nasvete, bo tisti nasvet dober in odličen - ampak tudi drag Cheesy Cheesy - ja kaj ste pa mislili. Še Angleži, ki so sicer mal hecni, ker nimajo glih pojma o dobri papici, rečejo : nisem tolk bogat, da bi pocen kupoval.
Alora - kar je dobro, to stane.
Pa tule po forumu....joooj, kolk zgubljenih duš tava, vsi sam sprašujejo neumnosti kao "zakaj moj mucek ne je?" Nasvet: zato, ker ga bašete z neumnimi zdravimi briketi - zrezek mu dajte, pa bo jedu!!!
Al pa "zakaj moja mucka tolko mjavka?" Nasvet: zato, ker ti hoče povedat, da jo vzemi s sabo v postlo!

Najhujši so pa po časopisih, pa v čakalnicah, pa v trgovinah. Zdajle pred pomladjo vsi rabijo neke nasvete, kako shujšat. Madonca, so brez domišljije. Če bi recimo tebe to vprašali, bi lahklo rekla npr. takole: "Najprej vi lepo meni, slavni Samostojni Svetovalki dajte enih 20€ za en lep kos mesa. Pol pejte pa domov, peš - ker gibanje je zdravo, pa hladilnik spraznite, pa še vse iz hladilnika (spet peš) k meni prineste. Pa boste zihr shujšali!" Cheesy Cheesy

No, če boš rabla pa asistenta oz. Agenta za pridobivanje takih, ki rabjo Nasvete, sem ti pa kot vedno na voljo.
 Kiss :-*Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #128 : četrtek, 12.02.2009 : 08:28:42 »

Mila, vidiš - maš sicer mladega, ampak hudo brihtnega pomočnika. Ni prav nič zelen, mladosti navkljub. Je zelo blond in extra brihten. Cheesy
Na vsak način predlagam eno podjemno pogodbo! Smiley
ej vidva razturavata, res...   Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #129 : četrtek, 12.02.2009 : 21:32:51 »

Mila, psssst, da kdo od nepooblaščenih ne vidi Shocked Tole mam zate - zastonj Nasvet od enga mačka, ki se meni zelo dopade:
http://www.youtube.com/watch?v=s13dLaTIHSg&feature=rec-HM-fresh+div
http://www.youtube.com/watch?v=w0ffwDYo00Q&feature=channel
hehehe.....se mi zdi fajn Valentinovo darilo za Tvojo Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #130 : četrtek, 12.02.2009 : 21:35:53 »

Jooooj, tole poglej - kako ta bumbar ene pridne mačke ne pusti spat v miru Angry
Celo noč ji teži Undecided Cry Shocked Huh
http://www.youtube.com/watch?v=6Gknp-8ltmE
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #131 : četrtek, 12.02.2009 : 22:24:55 »

Čiribu čiriba Cool

Zelo koristna reč so javni mediji. To vse bolj in bolj ugotavljam. Ko je maček sam doma, tako prepuščen bedni usodi in samoti in pomanjkanju ne samo hrane ampak tudi dostojnih izzivov, kaj ti drugega preostane, kot kakšno reč študirat. In tako se jaz, ko sem sama, izobražujem. Radijo znam sama prižgat, televizijo tudi. In vse sorte tam izveš, ma prav zanimivo zna bit, mal poslušat pa pol sprobavat, če rata tisto, kar so govorili.  Wink

In potem je bila neka oddaja... Tukajle pa moram rečt, da me mal bega, oddaja in oddeja, kaj je kaj, ker pri nama je to tesno povezano, ni enega brez drugega... Torej, bilo je govora o hrupu. Joj, kok jaz hrupa ne maram, fuj fej!!  Angry Ko uni vlaki zoprni bremzajo, pa ko se avti zaletavajo, pa ko tulijo po cesti  Angry In so rekli, da je hrup enaka umazanija, kot so kepe v stranišču, in mene je kar v luft vrglo od navdušenja in navdihnjenja (pa še tista konzervica oni dan se mi ni prav dobro ulegla  sram ). Za začetek sem se spravila natančno zacajhnat vire najetraidočegami hrupa  Angry To je šlo hitro: sesalec  Angry mikser  Angry Angry pa še pralni stroj  Angry Angry Angry

Sam potem je mal zaštekalo, ker nisem prec vedela, kjero strategijo ubrat, da bi se znebili te nadloge  Angry Dokler se ponesreči nisem ulegla na daljinca in se mi je odprl šnelkurs za čarovniške mačke  Cheesy Kaj Heripoter, v mišjo luknjo se lahko skrije, jaz sem se učila od največjega mačjega selebriti čarovnika - Pajvikita  Cool Ali vsaj tako nekako so ga klicali, ni bilo podnapisov, pa tudi če bi bili, strmela sem kot očarana v tega črnega postavnega frajerja  Shocked Kiss Shocked Kiss Tudi Njegova je bila ena bjonda, in še dost smotana je bila, sem se z lahkoto identificirala z štorijo. Pa kako je bil lep  Kiss pa magično spreten  Kiss Kiss

Skratka, čarovniška šola se je splačala. Sesalec od včeraj ne dela, mikser od danes.  Cool Cool Kaj še ostane? Aja, pralni stroj  Wink

Lep začarano očaran pozdrav vam pošilja vaša v kopalnico po nekih nujnih opravkih hiteča čarovnica
                                                                                  Mila  Kiss Kiss

Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #132 : petek, 13.02.2009 : 21:13:36 »

jaz sem se učila od največjega mačjega selebriti čarovnika - Pajvikita  Cool Ali vsaj tako nekako so ga klicali, ni bilo podnapisov, pa tudi če bi bili, strmela sem kot očarana v tega črnega postavnega frajerja  Shocked Kiss Shocked Kiss

Že celi dan "gruntam" - kdo, kaj?!? A?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #133 : petek, 13.02.2009 : 21:53:43 »

Jej, jej, alexx, a ti vidiš, kaj ona meni dela? Pridem domov iz službe, ona pa na kavču leži in STARE FILME gleda, pa še total zaljubljeno buli v tistega mačkona na sliki  Roll Eyes Roll Eyes

Še sreča, da klele preberem od časa do časa, da sem mal na tekočem, kaj se dogaja, medtem ko me ni  Shocked

Ok, zdaj pa nazaj k pecivu  Wink Se vidimo jutri, C.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #134 : petek, 13.02.2009 : 22:09:39 »

Maček Pyewacket!  Grin  Cheesy  Cheesy
Hvala, Cats - če mi ne bi tako hitro odgovorila, še spati ne bi mogla!  Wink

Mila, danes bodi pa - LEPO PROSIM - ful pridna. Tvoja ima ful za delat! Res!
In če boš zelo ZELO zelo pridna, boš jutri nekaj dobila...  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines