mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:18:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 380554 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #15 : četrtek, 20.11.2008 : 08:42:15 »

 Grin Grin Grin
Saj nekaj, da me danes razveseli.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #16 : četrtek, 20.11.2008 : 11:09:36 »

Mila, ti uboga revica Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #17 : četrtek, 20.11.2008 : 21:24:13 »

Hoj! Veste kaj? Danes smo imeli žur!! Cheesy

Je prišla Moja iz službe in iz vrečk je omamno dišalo  Cheesy jasno je k beli dan, da sem jaz vzorno vzgojena in, da ne stikam po vrečkah, če ravno notri ni nekaj mojega  Cool Torej, sem šla pokontrolirat, in je bila - mortadela!!  Cheesy

In potem je rekla Moja, da je danes točno en mesec, da je pri meni in, da je to dober razlog za žur. Žur, šur, sam da je kaj življenja. Prvo je postregla z hladno večerjo, za predjed je bila že omenjena mortadela, samo fruc, ko to končno pride v mojo skledico spotoma nekako zgubi ves čar in šarm in rata pravzaprav za nič  Roll Eyes ampak v nadaljevanju je bila govedina, lepo uležana (sem še jaz malo poležala na vrečki, za dobro mero) in moram rečt, da sem končno za nianso manj lačna. Bomo videli, kaj bo še na repertoarju, vrečk je bilo več in vse so bile kar polne. Težko verjamem, da je samo zase kupovala. Takointako bi lahko kakšno kilo dala dol... No ja.  Lips Sealed

No in potem je bil športni del večera, in sem se ponovno vrgla na humano uničenje pernate nadloge. Zdaj mi gre že super, predvidevam, da pošast ne bo več dolgo. Kar lepo sem razgibavala tole Mojo, in sva se imeli fajn. Razen da me je skoraj feršlog, ko je povedala, Ojoj ubogi Pero, bo treba novega nabavit  Shocked Tale baba pa res nima vsega pošlihtanega na podstrešju, vam povem.

Slikat me je tudi nameravala, toda hvalabogu so baterije škripnile in mi ni bilo treba še tega prenašat.  Cool

Zdaj pa laufam, je rekla, da se bova še igrali. Samo, da ne bo zopet kup tistih bebastih žogic ven privlekla, ne morem zastopit, kako se inteligenčno bitje s tem lahko zabava.  Roll Eyes

Žur do zgodnjih ur tudi pri vas doma vam želi vaša ta trenutek nekoliko manj uboga
                                                                                  Mila  Kiss  Kiss

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #18 : petek, 21.11.2008 : 08:53:55 »

Milči, ti ga pa pihneš Cheesy. Vse naj naj za obletnico (no, v bistvu obmesečnico), Perota, pa sori stara Roll Eyes, se mi zdi, da se ne boš mogla kar tako na hitro znebit Cool
Najbolje da z njim skleneš pakt o nenapadanju, ali še boljše, da se ukompata in skupaj obdelata Tvojo Roll Eyes Tongue Wink
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #19 : petek, 21.11.2008 : 09:02:11 »

Mili, če živiš v tisti zeleni bajti, ki jo je tvoja v eni drugi temi omenjala, potem se pazi - v roku dveh mesecev enkrat se selimo nazaj tja - jaz, strašni maček Toby, moja dva človeška služabnika in moj pes, pa seveda - MOJ PERO!  Tongue No ja, moj ima drugačno ime, ampak zgleda pa ravno tako kot tvoj Pero. Ampak jaz ga imam rad!  Kiss Ga nosim s sabo, kamorkoli grem. Sem mojega psa gledal, kako to gre - primeš igračo in jo neseš. Jaz torej Perota zgrabim za vrat in ga prinesem recimo iz kuhinje v sobo, pa na posteljo, pa se tam tepeva.
Ne skrbi, ga ne bom spustil iz stanovanja. Povem ti samo zato, da te ne bi kdaj prijelo skozi kakšna prepovedana vrata ven smuknit... Peroti so povsod!!!  Grin

Lp, Toby & Co.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #20 : petek, 21.11.2008 : 09:50:03 »

Mili - me ful veseli, da te je kooooončno mal nafutrala, tale Tvoja!  Cheesy Sej bo, Mili - sej bo, zdrž, počasi se daleč pride. Wink

Pero pa - kocka je dala dober predlog. Stopita v kompanijo in se lotita Tvoje skupaj, bo prav kmalu ona jamrala klele!  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #21 : petek, 21.11.2008 : 12:13:04 »

Toby, ko boš prišel v tisto bajto, se oglasi, pa bova kakšno rekla med tem, ko so Naši v službi  Wink Najbolj zihr je, da v kopalnici tuliš, tam se fejst sliši po šahtih, še bolj pa, če direkt v pipo v banji zapoješ  Wink

Perota pa doma pusti, sam bi mi še tega manjkalo, da tale nadloga dobi mladiče  Shocked
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #22 : petek, 21.11.2008 : 12:38:01 »

Zmenjeno. Sem vprašal mojo, ki je v tisti bajti živela veliiiko let, in pravi, da se selimo točno v štuk na sredini bajte in če se bom drl v zračnik v kopalnici, se me bo sigurno slišalo do pritličja in do najvišjega štuka; tako da boš sigurno vedela, kdaj pridemo.  Wink Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #23 : ponedeljek, 24.11.2008 : 23:08:16 »

Aha!! Pa sem ga!!  Cool

Ampak gremo lepo po vrsti. Čez vikend sva imeli obiske. Prišla nama je Teta. Teta je še kar okej gospa, sam na mačke se ne spozna totalno N-Č, niti ene same male nezdrave nepedagoške smrdljive konzervice mi ni prinesla - ne vem, a so v tam kjer že ona živi takšni skopuhi ali kaj?? No, potem ji je bilo upravičeno žal in je z mano in s Perotom malo, kako naj rečem, no, divjala. Pravzaprav sem jaz bila čist totalno kul in pridna, divjala sta Teta in Pero. Norca utrgana  Cheesy Še moram rečt, da sem zaradi Tete bila ob posteljo, si predstavljate kaj tazga? Ona šele pride sem in takoj hop na posteljo, a ti uboga Mila marš na kavč  Angry Če pa mislite, da sem kar tako pustila, da bi mi ukazovali, se pa rahlo motite, jaz sem se sklicevala na tovariša Titota in zahtevala svojo posteljo nazaj. Teta se je mogla vdat (nekaj je omenjala pametnejše in popuščanje, ampak če ji je to bila tolažba, naj ji bo, naj kar verjame  Wink ).  Tako smo poligon za igro hitro vrnili tam, kjer sodi - na MOJO posteljo, in sem Teti malo pokazala, kaj naj počne. In potem je Perotu že po malem začela pohajati sapa - no ja, Teta bi utrudila celo najmočnejše, je rekla Moja potem, ko je ta šla domov - in ni bil več tak pijonirček kot ponavadi. Jaz sem samo vljudno čakala, da ga bo konc.

In potem danes zvečer, pojma nimam kaj mu je bilo, je kar razpadel. Pa nič posebnega mu nisem storila, le skočila sem nanj ene parkrat in ga temeljito prežvečila. On pa - gecrkt!! Končno!!!!  Cheesy  Cheesy




Zdaj sem kr mal ponosna nase, če mi prav dela memorija spomina tole je moja prva žrtev. Okus mu sicer ni bil kaj prida, pa kaj čmo, lajf saks, to tkointko že veste  Wink

Prav lepo vas pozdravlja vaša Pero-free in od obiskov še kar zmatrana pa nič prav preveč nafutrana
                                                                                                            Mila  Kiss  Kiss
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #24 : ponedeljek, 24.11.2008 : 23:11:05 »

Mila ob tvojih zgodbah se vedno nasmejem Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #25 : torek, 25.11.2008 : 07:52:54 »

˝gecrkt˝  Grin Grin Grin
Mila, ti je končno ratal Wink
Zdaj boš morala pa pri vratih vahtat, da se ne bo kakšen njegov sorodnik spet infiltriral v tvoje stanovanje. Baje so zelo vztrajni, veš...
Hint - vedno zelo natančno in do konca perbrskaj vse vrečke, ruzake, torbice, žepe in ostale zadeve, ki jih Tvoja prinese od zunaj Cool Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #26 : torek, 25.11.2008 : 09:24:14 »

o Mila, ti si pa kot sonček v temle pustem dnevu!  Cheesy Grin
Super ga pihneš in me vedno nasmeješ. Sem prav vesela, da te tkole matrajo, da imaš skoz neki za jamrat! Wink
BTW - čestitke za Perota! Wink
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #27 : torek, 25.11.2008 : 17:37:02 »

Hehe, super poročilca Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #28 : četrtek, 27.11.2008 : 09:10:32 »

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrgggggggghhhhhhhhhhhh!!!!!!!  Angry  Angry

Joj kolk sem bila jezna. K hudič. K vesoljsko gromozanski kup naspidiranih hudičev. Še zdaj me pogreje, ko se samo spomnim.  Angry

Včeraj proti večeru, lepo in milo kot barokni angelček ležim na postelji in prežvekujem posmrtne ostanke blagopokojnega Perota. Topla soba, mir, zvezdice na nebu, pravi kič sladkorni od lepote. Sam še večerja v krožniku je manjkala, pa bi bilo življenje popolno. In potem se odprejo vrata, pride Moja z nasmehom št 45, malo me počoha in reče, No lej micica moja luba kaj sem ti prinesla  Kiss

In ven privleče.... rdečega Perota!!!!!  Shocked  Shocked

Kr verjet nisem mogla. Kr mežikat sem začela in onemelo strmela v tisto. Pa ženska božja, a s ti tolk totalno prismuknjena al kva, da ne razumeš niti najbolj osnovnih reči?? Komaj, s skrajnjimi nadčloveškimi napori sem se znebila nadloge, ona pa namesto da bi mi kupila orden in zbirko zrezkov privleče tole...  tole... ma brez besed sem. Še vedno.  Roll Eyes  Roll Eyes

In potem, a si predstavljate, je še bila kao huda, ker sem ga meni nič tebi nič zbutala in mu prec takoj en par peres ven populila.

Proti takemu neživljenjskemu stresu se je treba bojevati, in splošno je znano, da umetnost osvobaja. Torej, v meni od zmeraj čepi en hud umetniški zaklad in ga je tale pretres vrgel na plano. In sem tako tisto reč ki jo čez posteljo vrže, da kao jaz ne bi med rjuhe plezala  Roll Eyes, nekoliko dekoraterski obdelala. Še danes bom nadaljevala na tem projektu, potem se prijavim na razstavo v galerijo sodobne umetnosti. Tema - dekonstrukcija agresije zaradi rdeče pošasti. Ko bo artifakt gotov, vam bom slikco pripopala.  Cool Moram pa povedat, da me umetniško ustvarjanje res pomirja, luknje delat res ni mala malca in po tem si hudo zmatran. In lačen, seveda.

In pol naj še kdo pove, da ne trpim?  Sad

En hud hud pozdrav vam pošilja alternativna konceptualna umetnica
                                                                                              Mila  Kiss  Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #29 : četrtek, 27.11.2008 : 09:18:31 »

Joj, Mila... ti pa znaš!  Grin
Hvala ker me (nas) spravljaš v dobro voljo!!!!

ps: dobiš za Miklavža še enega tigrastega Perota!  Grin

pps: umetnice imam/o itak najraje! Moraš pa vedeti, da je umetniško življenje RES zelo težko!  Tongue
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines