mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 15.06.2024 : 13:43:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 387650 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1875 : torek, 13.05.2014 : 12:22:09 »

Mila, bravo, temu se pravi obvladat babo iz pojstle spravit!  Grin Grin
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1876 : torek, 13.05.2014 : 23:17:13 »

Mila, tale Tvoja je res čudna Huh
...
Čez ene deset sekund pa kriki, skakanje, letanje... Je ugotovila, da imam pod repom zalimano celo produkcijo iz zadnje še frišne serije lastnih izdelkov   Evil

Matr se je drla  :lol: še Kretenčkota si nista upala blizu  Cool

Ko pa v drugih temah štorje o raznih takih produktih bere, se pa valja od smeha Lips Sealed
 
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1877 : sreda, 14.05.2014 : 23:30:03 »

Ja, pa je res čudna. Lepo pride Milica povedat, da je treba rito zrihtat, pa se madam kar ne dvignejo s postelje... Ja pol pa je, tko kot je  Evil
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1878 : sreda, 11.06.2014 : 21:38:13 »

Baba se je vrnila   Angry

Pa tako lepo je bilo, ko Je ni bilo doma. Zlata Soseda nas je lepo rihtala, pol je pa prišla Ena Tanova. Ne vem, kje jo je Moja našla, ampak je bila kr soliden material za ukazovanje, kar sem takoj pogruntala in tole Tanovo maltretirala kukr se je le dalo  Cool Vsakič je mogla it na balkon eno uro sedet in me čohat, medtem ko sem jo špikala v koleno, da je ne bi revma zagrabila  Cool Kaj je ta folk bedast, da si pusti tkole ukazovat, neprecenljivo  Cool

No, in pol je prišel dan, da se Moja vrne. In se je vrnila. Pride not in takoj začne z vpitjem. Ja madona, baba tečna, a nis mogla ostat tam, kjekoli si že bila  Angry Pol je pa začela vprašanja zastavljat. A jaz zgledam k Jonas mogoče   Angry Pa glejte no ta seznam vprašanj:

- kdo je na hodniku bruhal. Ja kdo pa bi. Nogometna reprezentanca, mogoče. Saj so se lepo videli sledovi debelih nog   Roll Eyes
- kdo je iz omare kup cunj na tla vrgel in jih angorno oplemenitil. Lih nimam druzga dela, pa da se grem tega s temi mizernimi cunjami, na katere se niti dlake lepo ne primejo več  Roll Eyes
- kdo se je onegavil z njeno belo bluzo na sred dnevne sobe. Mislm no. Spolni manijak je v tej bajti le en  Roll Eyes
- kdo ji je gate iz predala ven pometal in zložil okoli postelje, da lahko prec vidi, kolk jih je. Ta pa je tudi bosa. Fetiš na njene gate klele ima le en bolnik  Roll Eyes
- kdo je v njeni najljubši posteljnini izvrtal ogromno luknjo. Kako kdo. Lubadarji, kdo drug. Saj so rekli na MKO, da je te nadloge odločno preveč  Evil
- kdo je kovter odvlekel v hodnik in ga namočil v skledo z vodo. Cunami, cunami je bil, Njo pa N-Č briga, kako smo se rešili  Angry Angry
- kdo je najbolj priden v tej bajti. No, tega pa ni vprašala, kokoš. Pa bi ji lahko prec povedala.  Roll Eyes

In lih smo se za silo nekako prilagodili novim kriznim razmeram, ker baba šteje zalogaje in noče na balkon  Angry pol pa pride na vrata Armija  Shocked in iz patrije ven prigomazi ena Suha Južna  Shocked Sem ji po vseh predpisih povedala, da kle prvo streljamo, potem pa sprašujemo za geslo, ampak SJ je to šlo zuuuum skozi glavo. Jo bo treba še kdaj prestrašit, da bo bolj spoštljiva.   Evil

TR je godrnjal cel dopoldan, TS je pa čist hin, ker mu je Bolha dala ene sedemindvajst bucev in je celo jest pozabil od težkega presenečenja   Evil  Tile butci se Ni-Ko-Li ne bodo naučili, kako je treba ravnati z damo  Angry Čeprav sta si tamala in dama približno tko podobni k krava in bicikl, ampak vseeno   Evil

Iz pekla bede in nerazumevanja vas lepo pozdravlja vaša, od čudaških idej nore babe že fejst utrujena

Mila
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1879 : sreda, 11.06.2014 : 22:44:36 »

Eh, ja, kaj vse moras ti prenasat, Mila.  Angry Upam le, da je SJ le na zacasnem obisku in ti ne bo dozivljenjsko hrane in vode odzirala.  Angry No, moras pa priznat, da take barve primerka se nimate v vasi bajti.  Wink
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1880 : četrtek, 12.06.2014 : 07:20:57 »

Milica, lubica, težko življenje imaš, prov res.  Cry Lips Sealed
In v vsej te že splošno znani mizeriji, ti še armijo pripelje na vrata.  Angry
Lajf saks, pa naj še tko jodlajo o karmi.  Lips Sealed Zagotovo si ti tega nisi n-i-k-o-l zaslužila.  Angry
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1881 : petek, 13.06.2014 : 10:34:57 »

Omojbog! Mila, tale Tvoja pa res zna poskrbet za zabavo butnglavc

Saj človek ne ve, al je lepšehujše, ko je doma, ali takrat, ko je ni ... ker zadnje cajte ti ob povratkih z raznih mistIrioznih potovanj redno kakšno ušpiči Lips Sealed Evil Pa pakirat zna očitno tudi tako perfektno, da se ji pol cunj iz kovčka po tleh vsuje, potem ste pa vi krivi za ves kažin Angry Ker ona, kao starost ni lepa butnglavc itak sproti pozabi, kaj vse je pustila po tleh nastlano, preden je šla ...
Ah, ja Lips Sealed

Ne vem, no ... po moje je pametno, da ključ od vhodnih vrat zasežeš, pa naj ostane doma za zmeraj. Jo boš imela vsaj pod kontolo Cool
Za futr nabavljat imate pa itak Čohalnika, ki Tvoje trpljenje zelo razume, a ne Wink

Edina dobra stvar tem najnovejšem ekscesu je to, da ti je domov pripeljala tole gospodično, ki izgleda ena zelo kultivirana, da ne rečem dostojanstvena damica. Tale bo po moje znala pokazat TRju in TSju določene manire. Bi rekla, da si dobila končno eno žensko odporo v hišo Afro

Drži se! Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1882 : petek, 13.06.2014 : 11:51:19 »

Pa pakirat zna očitno tudi tako perfektno, da se ji pol cunj iz kovčka po tleh vsuje, potem ste pa vi krivi za ves kažin Angry Ker ona, kao starost ni lepa butnglavc itak sproti pozabi, kaj vse je pustila po tleh nastlano, preden je šla ...

Sm jst vedla, da je to razlog!!! 
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1883 : petek, 27.06.2014 : 08:36:11 »

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1884 : petek, 27.06.2014 : 19:50:51 »

Zihr niste pogruntali, da je Mila v resnici okrajšava za MIzerabl LAjf  wtf

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1885 : petek, 27.06.2014 : 21:25:33 »

Afro
Logiran

Unikatne tablice in portretki
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1886 : petek, 27.06.2014 : 22:04:02 »

Boščka Cry

 
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1887 : sobota, 28.06.2014 : 06:33:13 »

Jžš.  ljubezen
Mila, nej tvoja piše kar če Angry, mi točen vemo, da si njena ljubezen.  Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1888 : sobota, 28.06.2014 : 21:44:26 »

Hehehehehe! 
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1889 : četrtek, 03.07.2014 : 12:31:15 »

O tem, da je TR intelektualni sistemski minus ni treba zgubljati besed.

Ampak tole pa vseeno zapišem za bodoče rodove: po novem hodi sr*t v en wc, pol pa zakopava po drugem   huh huh huh :multifejspalm:

LP, M.
Logiran
Strani: 1 ... 121 122 123 124 125 [126] 127 128 129 130 131 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines