mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 22:26:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 148 149 150 151 152 [153] 154 155 156 157 158 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 384010 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2280 : sreda, 20.07.2016 : 18:45:57 »

Vroče je...
Logiran
nujnorabim
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #2281 : sreda, 20.07.2016 : 20:41:29 »

 Ja valda, saj je poletje  Wink
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #2282 : sreda, 20.07.2016 : 23:09:13 »

Učki so pa kot Soča  ljubezen
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #2283 : četrtek, 21.07.2016 : 14:41:28 »

Kakšna lepa zelenookica!   Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2284 : četrtek, 21.07.2016 : 19:47:19 »

Kako si skrajšat čas ali prednosti sodobnih komunikacij

Se vi kdaj vprašate, spoštovane bralke, kako dolgčas je vašim najljubšim bitjem, ko se vi greste kam se gonit naokol? A? Bi rekla, da vas to ne gane preveč, in, da si mislite, itak samo spijo in se prekladajo iz kavča na fotelj in nazaj.

Japajade   Roll Eyes

Starinskih vidov zabave in rekreacije, kot so dizajniranje inTerijerjev, preurejanje omar, angorno plemenitenje cunj ali pa kakšn bolj prizemen hobi, k je npr vrtnarstvo al pa sortiranje odpadkov sploh ne bom omenjala. Ker mi smo klele sodobni in ne sto let za leseno žlico k nekateri, ki jih ne bomo imenovali  Roll Eyes

Skratka, govorimo o tehnologiji, ki nas obkroža.

Dobesedno obkroža, ker kamorkol pogledaš v tem stanovanju je kakšna škatla vštekana v štrom. Koliko miljonov  ubogih hrčkov poganja svoja kolesa da bi ta štrom naredilo, to pa nobenga briga. Še Teslo bi do kosti obrala s porabo  Angry

(Teslo sicer živi kle in to v dvojini, ampak Jaz govorim o enem drugem. Whatever).

Torej, Baba pušča kle naokoli vse sorte naprav. Telefon, tablico, računalnik, pa še kaj. In potem je dejansko čist logično, da se z zadevami ukvarja še kdo razen Nje.

Zadnje čase se igramo Pokemonov. To je jako uporabna igrica, ker sta dva, taka dost glupasta, vedno čist pri roki. Jaz hodim okol in, če kakšnega zagledam, ukrepam. Narediš pa lahko več stvari, vsaka pa nosi drugačno število točk. Najmanj ti nese, če koga prestrašiš, ko gre mim. Najbolj donosno je, če se na koga pobruhaš. In kle sem Šampijonka  Cool Trofej imam že lepo število  Cool  Cool Unim dvema se še sanja ne, da sta del navidezne resničnosti. TR se je danes čist konkretno usral na sred kuhinje, in le Njen predčasni prihod ga je rešil, da ga ne zadane lastni projektil  Evil Sam kukr ga poznam, ne bo treba dolg čakat na ponovitev  Roll Eyes

Amak najboljši hec je bil, ko smo se skupi spravli pisat na računalnik  Omadonasanta, bi to mogli videt  Sem vprašala, komu bomo pisali in je TR zatežu, da on hoče pisat Naši Babi. Copata stara prešvicana  butnglavc Kretenčkov Sine itak nima svojga mnenja, ker se pisanja ne da kr tko požret, in mu je bilo čist vseen če bi pisali na OZN al na SMC al pa Božičkovi teti.

No, pa smo začeli  Evil Jaz sem predlagala, da Ji napišemo tako pismo, k da bi Jo kdo hotu ožent. Kar je samo po sebi histerija, ampak pustimo si met sanje ker jutri bo nov dan al kako že. TR se je silu v ospredje in je hotu on tipkat. Sem ga kr pustila, ker bo tako bolj verodostojno, če bi ji Jaz pisala bi prec posumila, da jo kakšna baba hoče zvlečt med rjuhe. Bedak se je postavu pred računalnik, vklopil velike črke (ker tamalih niso jemali, ko je on mim šole hodu) in napisu:

                                               ISEEM PRIJATELICO

Pol smo vsi nekaj časa občudovali ta izvirni in monumentalni uvod. Jaz sem vprašala, kakšna naj bi bla ta prjatelca. Kretenčkov Sine je pogledal v križ in izvalil k iz topa "Z računalnikom!" Pa sem že hotla protestirat, ko sem se spomnla, da Ji to piše Nek Moški, in je taka logika čist za pričakovat. TR je tole natipkal in potem samostojno dodal:

                                                     Neprevečgrdo.

Če b zdaj meli smajlič za fejspalm, bi jih ene 5 kil kle napopala  butnglavc butnglavc On je pa zagovarjal, da je to vendar pomembno, da ni čist tko babaroga, da ti uide, če jo slučajno po noči srečaš, ko gre lulat. Glede na to, kolikokrat njemu uide, bi rekla, da se na to spozna  butnglavc

No, pol sem Jaz hotla vsilit, da bi še kaj pametnega dodali, in sem predlagala, da napišemo še kolk naj bo stara. Pol je pa ratu problem. Kolk je ta Naša sploh stara? K zvezde, to vemo, ampak kolk je to v cifrah? Smo šli mal guglat in na koncu z gotovostjo opredelili, da ima točno 18-60 let. To je pa pomembno zato, da se ve, daje Oglas točno za Njo mišljen  Evil

O tem, kako smo pisali naprej, ne bom več razlagala, ker potem se je še KS spravu za tipkovnico in ko ga ta začne srat, to počne zelo na dolgo. Zadevo smo potem prečekirali, natisnili, včeraj ko ni gledala vrgli skozi okno in sosedov pes jo je zjutraj zataknil v njen kastlc.

Pol pa Moja pride danes domov, usede se za mizo, študira ta papir in na konc reče: Milamojalubica, kaj pa, če jaz tega tipa pokličem?  sram

TRja je tko zvilo, da je komaj priletu do pleničke  KS je tiščal glavo pod tisto crknjeno žival v košarici in se delal, da ga ni  Jaz sem jo pa le nezainteresirano pogledala in nazaj zaprla oči.

Pa naj še kdo reče, da je normalna. Ajde, naj.  Angry Angry Angry Angry
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #2285 : četrtek, 21.07.2016 : 21:37:15 »

 
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #2286 : četrtek, 21.07.2016 : 22:39:59 »

Zakaj si pa telefonsko prečrtala?
 
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #2287 : petek, 22.07.2016 : 05:31:23 »

TR ni edini, ki mu uide u ranu zoru 
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #2288 : petek, 22.07.2016 : 05:55:54 »

 

Ta drugi del pisma bi morali poslati na OZN. Ko ravno iščejo generalnega sekretarja  Grin
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2289 : petek, 22.07.2016 : 07:07:13 »

Ta drugi del pisma bi morali poslati na OZN. Ko ravno iščejo generalnega sekretarja  Grin

 

Telefonsko je pa prečrtala najbrž zato, ker je že v prvi uri dobila 100 klicev in je treba zdaj naredit Excel tabelo z urnikom sestajanja!   Cool

Uboga Mila, kolk maš dela. Ker boš verjetno Excel ti naredila? Teslo v dvojini najbrž ne obvlada drugega kot osnove Worda. Predvidevam. Lahko se pa motim in bosta presenetila!  Tongue
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2290 : petek, 22.07.2016 : 11:50:21 »

 

Zakaj si pa telefonsko prečrtala?
 

Telefonsko je prečrtala, ker je vedela, da se bomo vse, ki tole beremo, takoj na telefon usedle in se greble za tole terno Grin Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2291 : petek, 22.07.2016 : 11:51:50 »

... pod pogojem, da niste preveč grde  Evil
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2292 : petek, 22.07.2016 : 12:14:42 »

Ja, ta pogoj mene mal skrbi Undecided
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #2293 : nedelja, 31.07.2016 : 14:17:01 »

 
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2294 : nedelja, 31.07.2016 : 23:44:25 »

Umrla

Mila, ti si moja kraljica Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 148 149 150 151 152 [153] 154 155 156 157 158 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines