mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 23:58:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 150 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 384021 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2310 : sobota, 22.10.2016 : 19:22:30 »

Tudi MiDva čIstitava spoštovani PreCednici Kiss ob osmi obletnici zasidranja Afro in sva zilo vesela, da je dobila smrdljivo mortadelo njami za darilo darilo. Ga ni čez pošten smrdljiv obrok, Azn ko praznuješ obletnice, praviva MiDva Cool
udana Sonny in Miži Kiss Kiss

PS
Baba Kojn odzadi maha, da ona tudi čIstita PreCednici ljubezen, pa njeni kuharci tudi čIstita objem
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2311 : sobota, 05.11.2016 : 21:43:23 »

Prvo sem hotla napisat Stari, teb se je pa skisal   Roll Eyes

Pol sem gledala un video še stokrat. Z zvokom, brez zvoka, naprej, nazaj... In sem prišla do naslednjih ugotovitev.

Prvič. A ste vi kdaj gledal tega tipa, kako opleta z rokami? Hujš k Moja, ki je daleč tle naokol znana, da jo, ko gre strašit nacijo na teve, režiserji opozarjajo, naj se raje usede na rokce, da ne bi spet kaj zrušila / vrgla v koga / komu eno prilimala / dopolni po želji. K bi imel ščurka v srajci in se ga hoče rešit. Matr vola. Če bi mu eno žico dali zraven bi mobitel polnil kar direkt   Roll Eyes

Pol. Ste pa vidli, kolikokrat si je nos v prste obrisal? In zaradi takih ljudi, gospe in gospodje, grejo slovenske fabrike cugrunt, ker namesto da bi lepe domače robčke, izdelane iz pristnih slovenskih gozdov, po žepih nosili, oni raje s prsti vrtajo, gozdove pa dajo prvemu, ki pride zraven in trdi, da so njegovi, čeprav sploh niso, pa pustmo to. Med človeki pa tisti nosni vrtalci niso ravno cenjeni kot omikana sorta, kar je prbližno neki tazga k TR, ki mu je omika in omaka eno in isto in služi zato, da se cel umažeš in se pol greš brisat al v Njeno trenirko al pa kam drugam, kjer je prepovedano.

Pol. A ste opazili, kako mu oči skup lezejo, k Tventisenčrifoks? Pa vas to mogoče na koga spominja? Čeprav Smrdulenkotu grejo v križ le, ko razmišlja, kar se ne zgodi ravno pogosto, unemu je pa to durhmarš, pa bi se lahko reklo, da je to vsled intelekualizma in tega šmorna.

In pol pa pržgite še enkrat na zvočnik in mal poslušite, kaj fant govori. Da se Baba dela fine in pici mici, dejansko je pa k žandar. Nou šit Šerlok  Roll Eyes Da tist tip ni dovolj pameten, da bi zakuhal cel kažin. Ker moški so ponavadi brihtni, a ne  :fool:  In da je prišel čas, da se pogledamo v zrcalo. Pa da bi on raje za tipa volu, ker babo je težje okol prnest   Roll Eyes

Po tem vsem rečenem in napisanem pa jaz tebe zdaj sprašujem, Žiži, stari moj - a se ti zavedaš, kaj tebe gleda iz zrcala? A se ti zavedaš, da na drugi strani čepi skupek čudaških osebkov, o katerih je težko rečt kaj tolažilnega ali vsaj prijaznega, če jim nisi ravno mati al pa dolžen kakšnega jurja. Se ti zavedaš, da vsa ta slava in pamet in hoj in joj dejansko če mal na ono stran pogledaš pogledaš sloni na kombinaciji ene rahlo nore starejše občanke in dveh nebodigatreba kožuharjev? Od katerih je en pravkar spet lulal mim stranišča, ker so v njegovem vesolju koordinate nekoliko zvite, zaradi velike  mase neumnosti, ki mu k črna luknja polni luknjo med ušesi?

Nimam ti kaj druzga rečt, kot tole: stari, pazi nase. Ker z Babami je križ, sploh pa, če te dobijo, da se drugim dobrikaš. Da te ne bi presenetilo, ko najmanj pričakuješ. Ker veš, kaj te nore Babe naredijo razgrajačem? Mali hint: konča se na šnip-šnip  Evil

Zdaj pa gremo še mal fehtat za jest in pol spat. Kero bedno življenje, le eno muho je spustila not, pa še ta čepi na stropu in noče sodelovat v igrah lakote  jezen

Lep pozdrav tistim, ki si ga zaslužite, tisti drugi se pa lahko pod nosom obrišete (za izboljšanje tehnike si poiščite edukativni video na spletu)

M.  
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2312 : nedelja, 06.11.2016 : 03:05:16 »

Mila, luba moja, o ktermu filmu - videJu s ti tole recInzijo delala? Jst bi tut togledaU če me ne bo preveč Strah!

LY Kiss Roko!!!

Moja je pa rekla, da jo je prvič Sram da nima TV ker zadnJič koje blo Potresn pa PoPotresno u Poročilih in  je bla ziher da je Tvoja tam u TV pa je (Moja) sevede ni mogle gledat. A se je res kej stlačla u popTV škatljo??? Dej, ti boš ziher po pravici povedala! Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2313 : ponedeljek, 07.11.2016 : 17:10:29 »

POMOJE JE GLEDALA OT DONALDA FILMOTA
IN JEBILA HUDA
KERSMO MI REKLI DAMORA BIT PRECEDNICA IBERALES MILANIJA
POJ SO UNITAM ČEZ VODO ZA MOČILI
PASO DAL MELANIJO
ZDAJ MORAMO PA OD NJE NAUZGRAUŽNGA DESCA GLEDAT SKOZ
ZARAT TE GA KERJE EN ZAJEFKU ENO ČERKO

TI REČEM JAST MA ČKO VELIKI MEDVEDI PO NOVEM
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2314 : sobota, 18.02.2017 : 19:36:19 »

Danes je bilo toliko tega sr****, da sploh ne vem, kje naj začnem  Roll Eyes

Mogoče, ko me je odvlekla veterinarju... Al pa še prej, ko mi je un dedi reku... Al pa še prej, ko se je tisti vol smrdlivi rinil not v škatlo?

Če pa grem totalno od začetka, dan se je začel s kupom dreka na tleh v kopalnici. Moja očitno meni, da je to ful kul, ker je Seronjo zelo pohvalila, kot vsak dan, TR se je pa držu, k bi osebno posral Nobela in dva Pulicerja naekrat   Angry Pol je neki motovilila levo desno in zvlekla na sred sobe transporter. Unga tafinega je vzela in mi je PREC!! bilo nekaj sumljivo  Evil Pol se je oblekla, med tem se je not natlaču Debeluhar in vse nasaftal s svojo smrdečo ritjo  bruham  Ko ga je na silo dobila ven, sem se režala - ampak hudimana baba je potem zagrabila kr MENE!! in me zatlačla not  Shocked Vso moje dretje in poskakovanje in vlomilske sposobnosti niso N-Č!! zalegli, ker sem bila kr not na trdo zaprta  Angry



In pol me je pograbila in nesla v dvigalo. Not je že bil en dedi. Jaz sem se drla primerno situaciji  Roll Eyes dedi je vprašal Mojo, če sem punčka al fantek  Shocked in Moja je čist mirno rekla Punčka  :devil: Pol je pa dedi reku da zakaj ima bogo punčko čist z ruto pokrito in ni čudo, da se dere, pa mu Je Moja rekla, naj kr sam vzame dol ruto. Ma če bi ga lahko s pogledom upepelila, firbca, bi ga  Evil On je pa bil čist šokiran, da se en maček lahko dere čist tko k ena punčka  huh

No, pol sva prišli na kliniko in sem mogla čakat  Angry Pol je prišla Helena in to je bil hajlajt ov d dej, ker je vetki povedala očitno dejstvo in sicer, da sem najlepša  Cool Tista punčka bi mogoče očala rabila, da bo drugič še sama vidla od daleč, kakšne so stvari  Cool Pol sem mogla ven iz boksa in me je celo prešlatala in ene parkrat vščipnila  Angry Še tehtali sva se, in jo je Moja opozorila, da mi ne sme rečt, da sem debela. Vetka je hitro dojela, da so stvari resne in se je vzdržala komentarjev. Pol je bil konc te kolobocije, ker se je izkazalo, da je Moja spet zganjala cirkus za prazen N-Č, in sva šli domov. Oziroma Trixi je peljala, jaz sem pa radijo špilala  Evil

Aja, pa pokrov od transporterja se je odprl pred kliniko, ampak je Moja skočila k Betmen in mi takoj preprečila zamisli o kakršnikoli popestritvi današnjega dneva  Evil

Doma je vse bilo, k se neb N-Č zgodilo: še nisem prišla ven iz boksa, Kretenčkov SIne je že bil not   huh Pa da bi ga babura enkrat že zapakirala in poslala kam na Tasmanijo al kam  Evil Mojo je pol mal vest dajala, da me je matrakirala brez veze in mi je dala mlekca za pit  Pa unadva je mogla na trdo držat, k sta mi hotla polizat mleko al pa r-t!!   Angry Angry Angry



Dneva še ni konc in je neznano, kakšne še neumnosti bo zagrešila. Jaz bom tole kr zapisala, ker če je preveč teksta mi računalnik ne potegne, ker je ena stara kripa, čist tko k Moja. Počasen je, zasopel, baterija mu ne dela že buhve od kdaj in vsake tolk kaj pozabi.

V upanju, da se bo na današnji večerji poznalo, da bi mogla malo pocrklat trpeče zastresirane duše, pa čeprav je to upanje skorajda zagotovo čist zaman, vas lepo pozdravlja

Kot že rečeno, Zdrava in Najlepša mačka, M.  Cool Cool
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #2315 : nedelja, 19.02.2017 : 13:43:58 »

O ti reva uboga, ste imeli pa kar pestro. Še dobro, da ni bilo na koncu nič  Kiss. Edino razloga za paniko nisem razbrala (baba glupa, ja butnglavc ). A si tudi ti, Mila, falila wc, pa je bilo to presumljivo (ker valda preCednice vejo kam se gre, ko se gre)? sram
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #2316 : nedelja, 19.02.2017 : 16:37:31 »

Mila, ti samo ostani zdrava še naprej!
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2317 : nedelja, 19.02.2017 : 20:14:54 »

Še ena se javlja, ki iz zgodbe nikakor ni dojela Huh, kaj je Tvojo tako ustrašilo, da te je peljala pokazat na veterino Sad
Še dobro, da se znajo vsaj tam spoštljivo do tebe vesti in da si jo odnesla brez (hujših) posledic Lips Sealed. In če smem pripomniti, tvoj mercedes je u iber fensi Cool in nič čudnega, da se frajerji na njega (u njega Roll Eyes) lepijo. Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2318 : nedelja, 19.02.2017 : 20:17:38 »

Razlog za preplah sta bili dve bunkici pod kožo, od katerih se je ena začela hitro večati. Izkazalo se je, da sta le zamašeni lojnici (po domače mozoljčka). Mašala. Wink
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2319 : nedelja, 19.02.2017 : 20:21:41 »

Aaaaaa, to je bilo to Smiley. In zdaj razumem tudi tisto o ščipanju Tongue
Pijemo na mozolje objem
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2320 : nedelja, 19.02.2017 : 20:52:26 »

 drink

Glede slike št. 2 je treba še dodat dve stvari in sicer prvič, da je Mila imela svoj Adria Airways tag (v primeru, da naju morajo transportirat v Houston al pa kam na Švedsko, to je menda zadnje čase popularno) in drugič, da je iz slike razvidno, da mladeniča not ne bi mogla zapret tudi, če bi hotla  huh
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2321 : nedelja, 19.02.2017 : 21:08:19 »

... da mladeniča not ne bi mogla zapret tudi, če bi hotla  huh
Ja, to sem opazila Tongue ... ampak zaradi vljudnosti tega nisem omenjala Grin
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #2322 : ponedeljek, 20.02.2017 : 06:57:58 »

 Shocked Kera drama!
Milica, lubica, boljš pubertetniški problemi kot karkoli drucga.  Cool
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #2323 : ponedeljek, 20.02.2017 : 07:08:30 »

Lepa, pametna, (pre)vitka  Huh pa še zdrava - zmagovalna kombinacija  ljubezen
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #2324 : nedelja, 26.02.2017 : 19:42:34 »

Uf, napeto ko' štrumpfpantl... glavno, da si ti zdrava in najlepša bila in ostala!  Kiss Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 150 151 152 153 154 [155] 156 157 158 159 160 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines