mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 12:56:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 380492 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2340 : sobota, 09.09.2017 : 20:50:05 »

No, izvidi krvi so bili ok, zobke bomo pa vseeno malo razredčili. Crklava se na polno in se obnaša normalno. Naj tako tudi ostane ljubezen
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2341 : nedelja, 10.09.2017 : 13:22:17 »

 veselje ljubezen Oh, če so samo zobki ... Čisto lepo se živi in na veliko papa tudi z razredčenimi, sporoča Jacko, ki je do drugega leta sam od sebe izgubil več kot polovico zob.
Ostani zdrava, Mila Kiss Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2342 : nedelja, 10.09.2017 : 16:27:49 »

Ajoj ... kaj mi to beremo, cela grozljiFka!  Shocked  Uboga Mila, kaj počne tale Tvoja s tabo ...  Angry

Je pa res, da boš s saniranim Zobovjem lahko dosti boljše jedla dobrote.  njami  In grizla ... karkoli. Al pa KogarkoliWink  Tongue  Jast sicer tega nevem iS prve roke, so mi pa Strici tako povedali. Pol bo pa že držalo.

Drž' se pa tud ti!  ljubezen
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #2343 : sreda, 20.09.2017 : 22:13:35 »

Jejhata Mila
jazd ti hočem Tvojo zašpecat, da se ti je Spet zmuznila na televizijo in da smo jo gledali Usi,
pol pa klele grozljiUko najdem Shocked
Držimo Use pesti in mišičaste rokce kosmate, da zobate tegobe čimprej minejo Kiss
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #2344 : četrtek, 21.09.2017 : 10:06:39 »

Mila, potem ko si zobe zrihtaš, lahko pa kandidiraš za preCednico Slovenije. Tvoja te bo pa naučila, kako se na teveju nastopa  Afro
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2345 : četrtek, 21.09.2017 : 10:17:38 »

Ravno zdaj je tam. Meni pa želodec zavozlan v makrame   Undecided
Logiran
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #2346 : četrtek, 21.09.2017 : 10:21:49 »

Uf, držimo pesti!!!!  objem
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2347 : četrtek, 21.09.2017 : 10:42:53 »

Tudi pri nas držimo pesti in tačke!  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2348 : ponedeljek, 25.09.2017 : 22:05:02 »

Ampak lej ti to sr****   Angry

Prejšnji teden en dan zvoni ura in Ona prec zleze iz pojstle. Bi si takoj mogla mislit, da nekaj ne štima  Angry Pol nasuje brikete, una dva kreleta se rineta zraven, Jaz diskretno čakam v ozadju, Ona se pa obrne in HOP!! Me spoka v boks  Shocked Evil Kar tko, brez jest!!  Shocked Unim je pa dala, še gledat sem mogla in poslušat svinjsko hrustanje   bruham

No, pol me je spet pelala tja na kliniko in me oddala k paket in odvihrala. Kukrkoli sem se skušala zmuznit ven, mi ni ratalo, ker une vetke ahtajo kletke k borderkoliji, buhnedaj, da malo malo odškrineš vrata  Angry O tistem, kar se je potem dogajalo, sploh nočem mislit. Pa nekaj so mi dale v pijačo, ker ko sem prišla nazaj k sebi me je vse bolelo, pa par zob mi je manjkalo. Očitno je bil pretep in aufbiks in bi dejansko rada vidla, kako so uni drugi zgledali, ker glede na to, da sem imela taco zavito, sem vsaj enega mogla fejst namahat   Evil

Pol je pa Moja prisopihala enkrat popoldan, živčna k satan, in namesto, da bi me takoj osvobodila, se je še tam pol ure pogovarjala. Ta ženska se NI-KO-LI ne bo naučila osnovnega bontona in zdrave pameti  Angry Edino, kar sem od vsega tega razumela, je bilo, da ji je vetka povedala, da zdravile moram jest na poln želodec   Evil

Doma mi je začela pod nos rinit to in ono. Damski užaljeno sem se držala do poznih večernih ur, ko me je slabost premagala in sem padla v tuno. Moja je bila čudno vesela in žvrgolela zraven s tistim kretenskim glasom, ki ga ponavadi nameni TRju, ko se userje v banjo   bruham

Drug dan je iz službe prinesla futr in ga začela nalagat v hladilnik. Dišalo je po... mortadeli?!?!   Shocked In se mi je prižgala žarnica od 150 - kaj če bi...

Naslednje jutro sem se ob zajtrku zgolj zmrdovala. Moja je kukumavčila, grozila, izsiljevala, rotila in šizila, ker nisem hotla jest, Ona mi je morala dat zdravile. Po buhvekolk časa se je le spomnila in iz friđa potegnila tisti ljubezen zavitek. Pojedla sem dve celi rezini, še unim dvem je dala, čeprav imata preveč zob in bo to treba mal uštimat. Vsaj ena kafanska tuča sledi v kratkem  Evil

Skratka, od takrat imamo zjutraj red in disciplino. Prvo mortadela, potem pa vse ostalo!!   Cool

Bojim se le, da bodo zdravile kmalu pošle in, da se bo pol začela delat, da se vračamo na staro. Pa kakor je zapisano v Ustavi, što se da to se više ne vraća, in Ona si lahko svoj spored nekam vtakne, ker Jaz, dragi moji, Jaz imam pravico na zdravo življenje, ker je povsem jasno, da sem mogla it na poseg samo zato, ker mi je manjkalo vitamina M.  jezen

V upanju, da se bo Status Quo nadaljeval do nadaljnjega, vas lepo pozdravljam

sestradana in izmučena mortadelska mučenica, M.  Kiss Kiss

P.S: Moja ima en pregled te dni in me prav zanima, kako bo zdravnici pojasnila razkošne tribal tatuje po celem telesu, ki jih je fasala, ko me je dajala v boks  Azn
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2349 : torek, 26.09.2017 : 07:25:14 »

  Mila, ena in edina! ljubezen Tribal tatuje ji je naštimala ...

Da bi lahko še naprej neprekinjeno jedla vitamin M, ti želimo iz našega brloga!  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #2350 : torek, 26.09.2017 : 08:13:14 »

Mila, zate je vitamin M mortadela, zame pa Mila  Kiss Kiss Po tejle jutranji dozi se mi je čudežno popravilo razpoloženje 
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #2351 : torek, 26.09.2017 : 11:28:55 »

 Grin Grin Kiss
Mila, jezik ti pa še boljše dela zdaj, ko je v gobčku več prostora.  Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2352 : torek, 26.09.2017 : 19:32:48 »

Mila, jast ti bom postavil spomenik Cool. Še ko te omamijo z mamilami zmoreš zbutat veterinarje ki te šlatajo po zobeh jezen.
Rispekt!  super Sonny
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2353 : petek, 20.10.2017 : 17:39:06 »

Milica je za deveto obletnico najinega skupnega življenja dobila nov praskalnik ljubezen klik
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #2354 : petek, 20.10.2017 : 20:32:42 »

Cestitke😀
Logiran
Strani: 1 ... 152 153 154 155 156 [157] 158 159 160 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines