mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 06:10:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 384056 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #60 : torek, 23.12.2008 : 07:52:19 »

Okej, sej nism hotla, da pride delat zastonj Roll Eyes. Doma imam vse sorte dobre papice  Cool Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #61 : torek, 23.12.2008 : 18:24:16 »

iiiiiiiiiiiiiiiiii - a torej lahko poleg Mili pridem še jst ti mal "pospravit", predvsem seveda tele sorte dobre papice? Cheesy Wink Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #62 : četrtek, 25.12.2008 : 11:15:18 »

Danes je pa en dober dan  Cool

Oziroma, danes se zdi, da bo dober dan, ker je do zdaj bilo vse superduper fajn. Že pred osmo sem se zbasala k Moji na posteljo, da bi jo opozorila na uro, ona pa nič. Ni skočila in začela noret po stanovanju, samo se je stegnila in me začela čohat. Prav prijetno je bilo, sploh pa zato, ker tudi meni ni bilo treba hiteti po opravkih, in sva tako lepo in milo ena drugo čohljali kar eno uro. Nakar je meni že začelo krulit po želodcu, še mal nerodno mi je bilo ker se slišalo, kot bi vlak zaviral  sram K sreči je Moja pogruntala kar hitro (čudeži se včasih zgodijo, ni kaj) in je rekla čudežni besedi: Papati papati!  Cheesy  Cheesy Šla sem kar previdno za njo, ker se zna zgodit, da mi navsezgodaj servira tiste neužitne zdrave vrečke, ki jih niti povohat ne maram, ampak danes je bila na repertoarju ena slastna in omamno dišeča reč  Cheesy  Cheesy  Cheesy

In potem sem ugotovila, da Moja nima namena kam iti, da se ji nikamor ne mudi in, da so darila zavita v čudovit papir, ki kar sam leti po parketih  Cheesy  Cheesy Še rekla je, da jutri greva na potovanje in, da se bom mogla lepo obnašat. No ja, če danes ni videla, da se obnašam tko vzorno da bi me še v muzej lahko dali, pol pa ne vem. Začela sem počasi pripravljat najbolj nujne reči za na pot, torej tole novo miš samohodko vsekakor vzamem s sabo, pa štofl od flaše, rdečo dekco  Kiss, žogico bi lahko vzela tisto kosmato, pa kavč, vsekakor.

Zdaj vas še lepo pozdravljam, voščim vesele praznike, in hitim še mičkan počivat. Pot bo menda dolga, treba je nabrat moči. Vsakemu posebej en kosmati poljubček (zmagici pa dva!) pošilja vaša
                                                                                          Mila  Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #63 : četrtek, 25.12.2008 : 11:24:38 »

o Mila, je pa lepo prebrat, ko si tkole luškan zadovoljna!  Cheesy Veš, kaj predlagam? Napiši peticijo, da mora bit vsak dan Božič, pa boš vsak dan takele luškane volje, ti pa Tvoja. Wink
A vidve gresta pa kr na potovanje? Dobra si, da se ti ljubi. Pa fejst močna moraš bit, da boš še kavč s sabo vlekla. Shocked  Zato ti pa tvoja danes ni dala tazdrave vrečke, ampak eno slastno papico! Kar mal načrtuje vnaprej, pametna ženska.  Wink
Hvala za kosmati poljubček! Vračam enga nekosmatga  Kiss (=od mene) pa ene par kosmatih Kiss  Kiss  Kiss  Kiss (=od mačkonov in male pasje opice - če take tudi sprejemaš, drgač jih pa kr Tvoji zabriši Wink).
Mila in Tvoja - srečno pot! Pa kmalu se spet kaj javi. Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #64 : ponedeljek, 05.01.2009 : 20:09:41 »

Končno, koooončno doma!!  Cool

To, da sva z Mojo bili na poti, to že veste. To pa menda ja ve vsak pismen državljan, pa še uni, ki brat ne znajo, so slišali, da se o tem govori. To, da sva šli v Tujino na Morje, tega pa ne veste. In sva šli, čist zares.  Cool Peljali sva se z taksiji, avtobusi, vlaki, avtomobili in podmornicami, o ja. Oke, s podmornicami nisva ker sva zamudili furo, in sva mogli na avtobus. Pa drugič.  Tongue Moram pa povedat, da so me najbolj od vsega bili veseli obmejni policaji. Možje postave pa res vedo, kaj se to pravi Mačka  Cool V vlaku mi je nasproti sedela ena mučo debela teta, ki se mi je sladko smehljala in se ves čas oblizovala, le čakala sem, da me bo vtaknila v četrt štruce in pomazala za predjed  Shocked k sreči je Moja dala še neko zavarovanje na vrata, da se niso dala kar tako odpret, sploh pa ne od nepooblaščenih oseb  Cool

Na Tujem Morju je bilo kar kulsko. Njena Mama ima sicer veeeeeliko stanovanje, je pa nekoliko čudaška in ne pusti, da bi se po vseh sobah folk nemoteno sprehajal  Angry Sicer sem šmugnila v tisto veliko sobano kar nekajkrat, pa še Moja se je večkrat naredila neumno (no ja, ni se ji blo treba preveč delat  Kiss ) in pozabila zapret vrata  Roll Eyes Komfor je bil še kar, le postelja je bila mnogo manjša, kot doma, in je bilo treba spat po piramidalnem sistemu: najprej kavč, pa jogi, pa Moja in na vrhu namesto faraonke Jaz  Cool Na Moji sicer ni preveč prijetno spat, ker je podfutrana samo na določenih delih, in sem zato morala osvajat še kavče, fotelje, stole in ostalo šaro. Futr je bil v redu, Njena Mama mi je hotla dat ribe  Roll Eyes  Roll Eyes k sreči je Moja brž rekla, da ne ker ji bo smrdelo v sobi, in me rešila. Obiskov ni bilo veliko, pa še tisti, ki so prišli, so morali na kolena, da bi me spoznali - saj zares ni moja krivda, da so kavči v tej hiši na tako kratkih nogah  Cool Bila sem pa TAKOOOOOO pridna, da se to z besedami ne da povedat - nč razbila, nč uničila, nč umazala, ma k anglček sem bila, in še lepa za povrh.

Kar se tiče rekreacije, je pa bilo tudi v redu. Ker je pač bil čas počitnic, se je bilo treba malo sprostiti, in smo se šli igrice. Na primer, Nevidni Nindža:



Ali pa nadaljevanka Lov na Rdečega Perota: prvi del, poišči Perota, in drugi del, prežveči Perota:

       

Ali pa priprave na Velikonočne počitnice: pilates z rožljajočim jajčkom



In potem sva prišli domov in sem včeraj že ob pol sedmih zjutraj, ko je sramežljivo sonce šele pokukalo čez strehe, začela z inventuro. Vse štacune jo imajo, zakaj pa še mi ne. Vse sem pregledala, vse preštela, prekontrolirala in, kar je najbolj pomembno, dala Njej na verifikacijo. Ker je kazala namen, da bo kar v postelji poležavala, sem ji stvari nesla kar tja. In namesto, da bi mi bila hvaležna, ona se pa otepala vseh teh čudovitih reči, ki so toliko časa čepele po temačnih kotih in čakale na najino vrnitev  Roll Eyes

Ne bom več težila z nadaljnjim opisom težav vsakdanjika, le pokažem vam eno izmed dokumentarnih slik iz inventure, da boste videli, da me Novo leto ne špara  prav niti malo Angry



Tisti tanajbolj desni je novi Pero  Roll Eyes Njeni Mami se je zdelo, da bo to posrečeno darilo. Nč ne bom komentirala. N-Č.  Lips Sealed Oaza, pohiti, jo bom pripravila, da bo kroglice naredila, ti ga pa kot slučajno suni, ko boš šla domov  Wink Saj boš pol šla domov, a ne?  Shocked

Vas pa do naslednjega jamranja, in zdi se mi, da ga bo kar nekaj, pozdravlja utrujena avanturistka in velePeroposestnica

                                                                          Mila  Kiss Kiss

P.S: Pici, izziv je sprejet - le počakaj  Cool
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #65 : ponedeljek, 05.01.2009 : 20:45:56 »

Tisti tanajbolj desni je novi Pero  Roll Eyes Njeni Mami se je zdelo, da bo to posrečeno darilo. Nč ne bom komentirala. N-Č.  Lips Sealed Oaza, pohiti, jo bom pripravila, da bo kroglice naredila, ti ga pa kot slučajno suni, ko boš šla domov  Wink Saj boš pol šla domov, a ne?  Shocked

o Mila, sem ful vesela, da si doma in si lahko spet malo pojamrala in mene v dobro voljo spravla!  Cheesy
Tanove Perote NI za komentirat - maš ti čist prou. N-Č, natanko tko, kot si rekla.   Lips Sealed
Mila, glede kroglic sem ugotovila, da jih Tvoji zame sploh ni treba pacat, ker sem jst neki zapacala in najna stava ni veljavna spljoh - no lah pa pridem kdaj na kufe in ja, seveda, nazaj grede "pomotoma" sunem kšnga Perota. Mi boš nakazala, kerga, ajprou, de nau pomote.  Wink
A če bom šla pol domov? Ja valda, no, nč bat - sej mam doma tooooolk kosmatih (pa malce manj kosmatih) sončkov, da res ne morm kar pr teb pa Tvoji ostat (pa čeprav sta faci svetski!) Cheesy Kiss.
No se "slišmo". Smiley
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #66 : ponedeljek, 05.01.2009 : 20:57:57 »

Mila je nazaj  Cheesy Cheesy Cheesy

Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #67 : ponedeljek, 05.01.2009 : 23:26:27 »

Se mi zdi, da nas je kar nekaj komaj čakalo Wink Cheesy Grin
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #68 : ponedeljek, 05.01.2009 : 23:35:48 »

Ooo, Mila, popotnica! Samo, da si nazaj, da se spet lahko smejimo tvojim prigodam. Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #69 : torek, 06.01.2009 : 00:12:43 »

Ijeeee  Smiley
Popotnica  Cool  Tebi se pa fajn godi. Tole je pa super za brat. Pa da negovorim o tistih perotih  Cheesy. To bi za Mišo pomenilo kill kill kill  Grin. Ampak Mila je dama in se z njimi po damsko igra, a ne?  Tongue
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #70 : torek, 06.01.2009 : 11:08:10 »

O, Mila se vrača! Cheesy
Jaz sem pa maaaau užaljena, veš Mila, moja mi je namreč danes že vsaj desetkrat prebrala tisti del o tvoji pridnosti na potovanju. In to s posebnim poudarkom v glasu, ki naj bi pomenil - kaj že?? Skoraj bi te v obliki vsebine sendviča privoščila uni teti na vlaku, da veš. Ker to pa res ni fer - ti se hvališ, jaz revca pa trpim posledice. Če me bo spomladi odvlekla na Islandijo, o kateri kar naprej trobezlja, te bom pa reees iz hlač stresla!

No, zaenkrat naj ti bo, ker mojo vedno spraviš v dobro voljo - ful se smeje, ko te bere in kadar je take volje, še jaz lahko počnem lumparije in ni huda name.
Ti nisem nič fovš za tvoje trpljenje in te lepo pozdravljam,
zelo nepotovalna Pici

P.s.: Moja zadej vpije, da hoče slikce Mile v kakšni fensi opravi in da je izziv sprejet Roll Eyes
Ne štekam, kaj imate vi človeki s temi cunjami. Začel je Skoki, potem Poco in zdej se je ta traparija že na nas mačke razširila. Sramota, bi rekli moji smetiščni predniki, res.
No, čeprav čist mal se mi pa vseeno fajn zdi, ti povem čist potihem  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #71 : torek, 06.01.2009 : 23:06:54 »

Tudi k nam je prišla kriza  Angry

Moja je prišla iz službe, nekaj stikala po denarnici, na hitrco prebrala časopis, malo telefonarila in potem mimgrede rekla, Mila moja lubica, kriza je in recesija, sam da veš. Jaz sem samo debelo pogledala  Shocked  Shocked sicer so v poročilih rekli, da bo zmanjkalo plina, pa kaj, ko naju to ne muči, jaz ga namreč v hipu naredim, kolk je treba, celo več k to, pa še posebej šarf odišavljen je  Tongue Kaj je hotela s tem povedat, ostaja uganka. Če sploh Ona sama ve, kaj naj bi to pomenilo  Wink

Sam tale kriza mi je dala mislit, resno. Kaj, če bo zares frka in bo treba služit za milo življenje? Če več ne bo njami konzervic lepo serviranih v dvojnem ogretem krožničku?  Shocked Potem sem se pa skup vzela in rekla, čaki Mila, tko smotana pa res nisi, da si ne bi ene fajn službe znala zrihtat. Saj sem res talentirana na več strani, samo treba je najdet kaj, da me res pritegne. In sem se spomnila.  Cool Kaj, če bi odprla..... frizeraj za kure?!?  Cheesy

No, nehite se režat, čist resno mislim  Angry A ste kdaj vidli kakšno kuro da bi imela fejst urejeno pričesko? Pa pramene porihtane, pa kodre, trajno, ehoton in vse to? Niste, a ne? No, dragi moji, časi se bodo za vedno spremenili. Zdaj bom v svetu mode red delala jaz, Mila, slavna kurja stilistka  Cool Cool

In da ne ostane vse na pustih besedah, sem koj začela vadit. Kur glih pri nas nimamo, to je res rahel hendikep za moj umetnostni trening, toda pravi nadarjeni talent se znajde  Cool in sem tako pobrskala po svoji zbirki Perotov in določila tega ta dolgega, da bo preizkusni kunc. Oziroma kur... ups, mal je manjkal da se mi zapiše nekaj nespodobnega  sram  Cheesy No, takega ustvarjalnega nemira nisem občutila od takrat, ko sem okrasila pregrinjalo - btw, opažate, da je ta teden na programu eno, vse bolj in bolj podobno unemu? Zagnala sem se v delo tako, da je perje frčalo. Pa to ni samo bedna fraza iz lektire, sam da veste. Sprobala sem kar nekaj stilov, ta polizan mu ni prav pristajal k obliki telesa, pank stil tudi ne (špice se niso dale lepo formirat) in smo potem pristali na enem kako naj rečem urejenem neredu, kar je odsev njegove košate fasade, za katero se skriva duhovna ničevost. K bombonček je bil, prav zares!  Kiss

Rezultate lahko pogledate na slikah. Ena slika = tavžnd besed, pa seštevajte sami.



Zdaj pa grem Jani pisat, naj naredi nagradne kupone, da forumaši lahko svoje kure in ptiče na splošno lahko pripeljejo na bjuti tretman  Wink Tko jih bom obdelala, da jih lastne matere ne bodo spoznale, prav zares!!

Lepo vas pozdravlja vaša totalno trendi in oh-in-sploh kurjemodna avangardistka

                                                                         Mila  Kiss Kiss

P.S: Pici, nisem pozabila na izziv. Le počaki  Cool Če te pa bo Tvoja hotla našemit v Vinetuja, pri meni lahko ugodno dobi sestavne dele  Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #72 : sreda, 07.01.2009 : 07:25:52 »

 Grin Grin Grin
(no comment)
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #73 : sreda, 07.01.2009 : 08:04:53 »

Jokam...
od smeha!  Grin  Grin  Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #74 : sreda, 07.01.2009 : 12:01:26 »

Mila draga moja, ti si pa nedvomno mačja tegale dela foruma! Cheesy Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines