mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 22:22:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 383906 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #75 : torek, 13.01.2009 : 23:37:56 »

Danes sem dobila paket  Cool

Je prišla Moja iz službe... Ste opazili, da tile moji zapiski ratujejo dolgočasni? Vedno se stvari začnejo dogajat, ko Ona pride iz službe. Meni se to zdi čist odveč, da bi prav vsak dan pa še za tolk ur nekam šla, sploh pa, ko v nedeljo objavi, da je dežurna in, da mora iti  Angry Ja, seveda, ti Mila pa ždi doma in prah preganjaj in se z mravljami pogovarjaj, pajade  Angry

No, in danes je zopet prišla iz službe, ura je bila napol spodobna, se pravi, da mi v želodcu ni preveč škrtalo. Kot vsak dan sem naredila napor in jo prišla počakat v hodnik. Pa ne zato, ker bi ji neko čast ukazovala, temveč predvsem iz razloga, ker se takega spektakla, kot je Njen prihod, ne splača zamujati. Vedno se kaj zgodi, ali ji kaj iz rok pade, ali pa se zatakne na kljuko, ali pa (moja najljubša scena) kar čez prag prileti not na nos (kaže, da v teh nekaj urah pozabi, da je prag tam, kjer je bil od vekomaj)  Cheesy In danes se je predstava ponovila, prvo je bilo slišati rožljanje ključev (tak šop ima, da se je bolj z njo ne hecat, dokler ga ima v roki  Shocked ) in potem so se vrata odprla, in je notri stopila Moja. Obložena, kajpak. Polne roke vrečk, okej, to je pa pri njej standard, pa še nekaj sumljivo velikega in rjavega je imela, z nekakšno modro vrvico povezanega. Za vsak slučaj sem se držala stran, namreč nikoli ne veš, kakšna pošast lahko not čepi  Shocked mogoče kaka veverca ali pa sraka  Shocked in previdno čakala, naj ona sama nekaj topogledno naredi. K sreči ni bilo treba dolgo čakat, ker me je firbec hudo matral, da je vzela škarje, nekaj z njimi mahala in potem rekla, Lej lubica moja, kaj si lepega dobila, da boš imela za na pot  Kiss

Notri je pa bila - borša  Huh

Borša?? Karirasta potovalna borša?? In jaz naj zdaj kažem navdušenje ali kaj??  Roll Eyes Mičkan sem povohljala, pa nič ni bilo videti, da bi v borši bilo še kaj, no, užitnega. In sem že bila na tem, da se obrnem in vzvišeno odkorakam, ko sem naenkrat zagledala   Shocked ovojni papir  Kiss Kiss

Torej, take divote pa še ne  Kiss Kiss Kar dobre pol ure sem porabila, da sem si ga detajlno pregledala in ovohala in prevohala in prečekirala in oh in sploh  Kiss Pa še mi ga je Ona obrnila na stran, da sem lahko not zlezla in se fajn imela od same sreče, da sem nevidna očem in obenem v takem nobl okolju - a sem povedala, da je tole pripotovalo iz tujine zelo oddaljene?  Cool No, povejte po pravici, kolk vas dobiva pošto, pa še tako super ekstra na daljavo, a?  Cool Cool

Zdaj pa hitim nazaj še mal uživat v svoji pošiljki. Kar začuti se dih velemesta in vse, kaj zraven gre, ko se not sedi. Moja je pustila fotoaparat v službi, ker ga mende tam nekaj nuca - he he, naj ji bo, vsaj se bom inkognito predajala užitkom  Cool Prav lepo vas pozdravlja totalno kul paketoprejemnica (boršo si lahko domov nesete, me ne gane pol posto)

                                                                                     Mila  Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #76 : sreda, 14.01.2009 : 08:41:21 »

ooooo Mila, kolk sem pa jst pogrešala tvojih prigod, to pa prou ne morš!
 Cheesy
Mej se še naprej fajn od same sreče ob vohljanju velemesta  Smiley- ampak, a veš kva, borša mi da mislit, da boš velemesto morda pa le povohala tudi bolj od blizu?! Wink

Pa pozdravi Tvojo! Smiley
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #77 : sobota, 17.01.2009 : 10:49:24 »

Mila, daj povej tisti Tvoji, da je tale http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,20068.15/topicseen.html natečaj zaključen!!!!!
(da ne bo slučajno spregledala!)  Angry


ps: si pa dosti upa tale Tvoja! A si ti natečaj sploh odobrila?!?  Shocked
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #78 : sobota, 17.01.2009 : 16:22:44 »

O kok sm ti fouš Milica. Jaz bi tudi, da mi kdo prinese boršo (no jaz bi rabila ornk zaboj), pa da bi me kam s sabo vzel. Kam daleč Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #79 : nedelja, 18.01.2009 : 15:56:23 »

Včeraj sem bila sama doma  Angry

No ja, prav celi dan včerajšnji nisem, če smo čist odkriti, tisti spalni del do ene sedmih zjutraj je Moja bila še prisotna, potem je pa iz postelje skočila, na hitrco mi vrgla nekaj slastnega v krožniček in odvihrala v kopalnico. Prec mi je bilo sumljivo - vsakič, ko dobim kaj zeloooo dobrega za zajtrk, temu sledi kaj, no, manj dobrega  Roll Eyes in me občutek za filing ni prevaral, prišla je ven vsa nališpana kot en petelinček in povedala, Čao lubica, jaz pa grem, vidiva se zvečer pa pridna bod.  Angry Pridna, kot da je tega treba posebej poudarjat, kdaj pa jaz nisem bila pridna, lepo prosim?  Cool

In je šla. Sem jo mal špijunirala skozi spalnično okno, tam se da lepo videt, kaj v becirku dogaja, če se na postelji zlekneš v tapravem azimutu  Wink in potem se je dan vlekel kot kurja čreva (prisežem, da ne vem, odkod v mojem uglajenem besednjaku ta živopisen izraz  Huh ), nakar je v ključavnici nekaj škrtnilo, vrata so se odprla in not je stopila  Shocked Neka Ženska?!? Po začetnem šoku sem hitro ugotovila, da jo pravzaprav poznam. Je povedala, da me je prišla mal počekirat. Okej, kaj sem pa jaz klele, pošast iz Amazonije, da me hodijo ogledovat?  Roll Eyes Sem jo že hotla vprašat, če je vstopnico plačala, ko se je sklonila in iz torbice potegnila neko rdečo škatlo s smejočim se mačkom  Shocked dišalo je pa tko omamno, da se mi je skoraj skeglalo  Kiss Kiss In en dva tri, je že nasula nekaj v mojo skledico  Kiss Kiss

Po pravici povedano, mi je bilo takoj jasno, da tale reč diši po prepovedanem in, da Moja ne bo ravno zadovoljna. Po drugi strani, a sem jaz dala ključ Uni Ženski mogoče? In sem se pogumno vrgla na degustacijo, in moram s ponosom povedat, da sem uspela otrebit in popapcat samo tiste tanove briketke, vsi tastari so pa ostali not.  Cool

Obiskovalka je hitro šla, celo po predalih ni stikala (ne poznava se dovolj dober, da bi ji razkazala, kako je fajn, če se v omaro z rjuhami zavlečeš  Lips Sealed ) in se je dan potem še naprej vlekel in se je stemnilo in je bila noč in je moja biološka ura že znorela od alarmiranja, Moje pa nikjer. O, kaj me bo slišala, ko pride, sem si mislila, kaj se to pravi, takole se potepat  Angry

Veste, kdaj je prišla domov? Ob polnoči  Roll Eyes Odprla vrata in že z vhoda, še preden sem se narihtala v strogo pozo, začela z vprašanji, če sem lačna in, če bi raje jetrca al purančka... Zmedla me je totalno, sploh se nisem spomnila, da moram bit huda, ker sem bila v hudi dilemi, kaj od ponujenega naj zberem. Za koktejle Moja še ni slišala, pri njej vžge samo ločevalna dieta, vedno samo ena reč na krožniku  Roll Eyes

Pa še jest nisem dobro začela, ko je zagledala tisto novo škatlo in začela robantit. Ojojoj, sem se že ustrašila, da mi jo bo stran vrgla, in se pripravila, da jo bom branila na vse načine (celo pripravljena sem bila še enkrat skočit na glavo v pomivalno korito z zaključnim štrbunkom v solatno skledo polno detrženta, če bi kaj pomagalo), k sreči je rekla, da je preveč utrujena in, da se bova pogovorili drug dan. No ja, ker je bilo že krepko čez polnoč, sem računala, da to pomeni v ponedeljek, takrat se ji pa vedno mudi v službo, ker zamuja in bi potem do večera mogoče že mal pozabila (ni več tko rosno mlada, hvalabogu  Wink ).

Toda Moja ni tko brihtna, da bi znala pravilno štet, in je danes že ob devetih stala ob pultu in trebila briketke in nekaj bentila v brado o pameti Tiste, ki ji je zmešala stare in nove. Nisem si mogla pomagat, kar ene parkrat me je potegnilo gor v naporu, da bi jih vsaj ene par rešila, na kar se je zgodil čudež.  Shocked Moja je nehala tisto počet, nekako me sumljivo gledala, in potem vzela enga tistega rdečga srčkastega in rekla, Mila, sedi! Ja, kaj naj, a čem letet, sem si misla, in se usedla. In hop! briketek, ta omamno dišeči đank fud briketek je bil pred mojim nosom.  Cheesy Pa sem si mislila, no ja, slučajno je to naredila, kje bi Ona kaj tazga sama od sebe poštekala  Roll Eyes pa ne, kar ene parkrat me je prosila, naj sedem (najbolj všeč mi je, ko mi ukaže, jaz pa že sedim  Grin ) in vsakič je briketek končal v mojem lačnem in zmatranem želodcu  Cheesy

Zdaj pa tole steklenko, v katero je zmetala rdeče srčke, skrbno varujem. Vsiljivca, ki bi mi jo izmaknil, bom neusmiljeno fentala  Cool Moja je nekaj rekla, da bo jutri kupila nekaj na kl  Huh in da bova potem srčkali. Pomoje bo klavir prinesla, brala je, da je un lumpasti kužolin klavir dobil in prec mora še ona enga met, zgleda  Roll Eyes Pa še je bilo slišat, da Uni Ženski ne bo več kluča dajala, ker da je neresna in, da tega ni smela naredit - edina fajn oseba, ki je prišla v zadnjih dneh, Ona pa tako  Angry in, da me bo k alexx dala v varstvo (okej, to pa ne more bit glih slabo, se mi zdi  Wink ).

V glavnem, na koncu sem se spomnila, da bi jaz mogla bit tista huda in ji povedala, kaj si mislim o takih potepih in nebrigi za uboge nebogljene in prestradane živali  Angry Ona pa meni, da je ostala toliko, kot ostale prijateljice. Ja a smo v osnovni šoli, lepo te prosim, da se bomo na prijateljice ven vlekli, a daj no  Roll Eyes Trenutno sem jo poslala v kopalnico, naj tam mal v miru razmisli o svojem početju. In še stranišče naj spuca, ko je že tam. Red mora bit.  In disciplina. Cool

Prav lepo vas pozdravlja vaša trpinčena in osamljena in zanemarjena

                                                                                               Mila  Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #80 : ponedeljek, 19.01.2009 : 06:46:28 »

ajoj, Mila...ej počak, nič ne skrbi, bom jst Tvojo teti zmagici zatožla, pa te bo zmagica pršla rešit in če meniš, da bi teta zmagica rabla okrepitev (ne poznam, kako hudo strašna je tvoja tko zares, do ne-mačkov mislm), pridem še jst zraven, ni vraga, da jo ne poštimava! Angry

Se mi pa zdi, a veš, Mila, glede na tisti kl...., ki ga bo tvoja kupla, da bomo deležni v kratkem enih hudo fajnih filmčkov klele v tvojem pisanju.  Cheesy
Veš kva nared: ko bo nardil klik, se ti lepo usedi al pa kar že pač ti bo Tvoja rekla, da nared (stoja na trepalnicah odpade, to ji pa kr povej - v nasprotnem primeru pa klele gor napiš, pa pride reševalni bataljon v zgoraj opisani sestavi nad Tvojo) in tale prsmojena Tvoja bo cela vesela in bo sipala same njami zadeve v tvoj zmatrani, s pajčevinami prepreden želodček. Ubogej me - pa boš vidla, da bo res tko! Wink Cheesy

Mili, lubika mušniska, vidve s tvojo sta pa tooooolk fletne, res no - hvala vama obema za en krasen začetek sicer najbolj zoprnega dne v tednu!
Smiley Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #81 : sreda, 21.01.2009 : 12:10:20 »

Danes bom kratka   Angry

Včeraj sem se namreč spomnila, da so že trije meseci, da sem tole Mojo vzela v varstvo in sem ji sklenila pripravit presenečenje. Vedno jamra, da sovraži zimo in mraz in sneg in vse to, in se mi je utrnila ideja - kaj pa, če ji naštimam eno tropsko vzdušje?  Cheesy

Delala sem kot četica zamorčkov, toda splačalo se je. Na koncu je kopalnica zgledala, kot ena prava plaža. Taka, brazilska. Enakomerna plast peska po tleh in občasno kakšna brisača položena sem ter tja. Uh, kok sem bila ponosna  Cool

Ko je Moja prišla domov, se ni šla sončit  Huh hvaležnost pa taka, naj si kar misli, da se bom še naprej trudila zanjo  Roll Eyes Namesto tega je vzela tisto hrulečo pošast in ves moj trud enostavno - uničila  Lips Sealed

Kaj naj še rečem, kaj?? Vsaka beseda je odveč  Sad

Užaljeni pozdrav od z nerazumevanjem obkrožene in zaničevane dobrosrčne humanitarke
                                                              Mile  Kiss Kiss

P.S: Zbutala sem ga, prav zares, samo da veste. On bo meni hrup zganjal po kopalnici, pajade  Angry Angry Angry
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #82 : sreda, 21.01.2009 : 12:21:38 »

Mila, pazi se ga. Po moje ga ima Tvoja raje kot tebe. Zakaj bi drugače takoj njega poklicala? Kaj pa če te lepega dna ta pošast enostavno požre?!?   Lips Sealed  Res se mi smiliš, Mila   sram
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #83 : sreda, 21.01.2009 : 12:27:42 »

Mila, če si Perote poštimala, boš pa tudi hrumečo zverino Cool...
Drž´se Roll Eyes

Plaža je bila pa super ideja BTW, res ne vem, kaj se Tvoja gre Angry
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #84 : sreda, 21.01.2009 : 13:01:39 »

Mila, plaža je bila res kulska ideja,  Cheesy  ampak Tvojo po moje skrbi kšn šlaufek preveč, pa ne upa skočit u bikinke in se posončit, zato je pa tkole čudn reagirala. Ne vem, no - ugibam samo.
Sem pa prepričana, da ko malce prespi prvi šok, bo videla, kako zelo si se potrudila zanjo in se ti bo opravičila s čim še posebej slastnim za v tvoj ubogi želodček. Cheesy
Sej res - kako pa je kaj z ono rečjo na kl.... neki - a že maš? Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #85 : sreda, 21.01.2009 : 17:53:44 »

Predraga spoštovana Mila!
Po zelo srečnem naključju sem danes dobila link do tvoje teme. Ne samo, da si najlepš, NAJLEPŠEJŠA in sploh prekrasna mlada dama, ti povem, da tako izbrušenega mačjega jezika še nisem slišala. Pa ti boš enkrat slavna pisateljica (al pa vsaj scenaristka). Daj ti tejle Tvoji nekako dopovedat, da samo predal pisalne mize za tak talent odločno ni zadosti. Mislim, bejba, ti si zaslužiš svoj prenosnik z eno mega dizajnersko miško. Veš, kake fensi delajo zdaj (če ti Tvoja ne bo hotela nič pokazat, ti bom jaz poslala kak link). Torej, prvo računalnik, potem pa (ja, saj vem, je recesija in to....) nujno najti enga založnika za tele tvoje zgodbe! Nujno!
Namreč: zmeraj se nekaj govori o "pasjem življenju", kao sinonim za trpljenje in podobno. Ja kaj pa tvoje zgodbe - "Milino življenje" - to je šele trpljenje. In jaz sem mnenja, da bi morala biti širša javnost obveščena o tem! Recimo Peroti: če bi pristojno zakonodajno telo kdaj prebralo tvoje muke z njimi, bi ziher pri priči prepovedalo prodajo, pa ne samo prodajo, tudi proizvodnjo in posedovanje takih mučilnih naprav! A se strinjaš? Pa Božički - to bi morali prepovedati enako kot petarde, kar na oštro!

V glavnem, vedi, da je na tvoji strani še ena mačjeljubka. Samo nekaj te prosim - bi bila zelo vesela, če tole najino "zavezništvo" ostane malo inkognito.....se malo bojim, da bi mi sicer moj lumpek Ficko očital dvoličnost Shocked
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #86 : sreda, 21.01.2009 : 20:24:29 »

Mila, bejb, poglej tole miško - a ni to perfektno darilo za mlado talentirano pisateljico, damo, seveda:
http://www.fabstuff.net/products/664
...tile diamantki bi k tvojemu svilenemu kožuščku super pasali!

Tale je sicer brez repka, ampak še vedno verry fancy:
http://www.apple.com/mightymouse/

Glih, malo tejle Tvoji v razmislek Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #87 : četrtek, 22.01.2009 : 08:21:26 »

Mila, jaz ti dam pa drugačen nasvet - što ne ubija jača, oz. v prevodu: kar ne ubija, to krepi. Cool
In jaz sem prepričana, da tale Tvoje še zdaleč ne premore toliko iznajdljivosti in domišljije, da bi ti lahko pripravila kaj takega, da bi te do konca dotolklo Tongue. Ker si očitno ena Supermačka Kiss.
Torej - si na dobri poti, da boš še bolj močna in izkušena, khm v bistvu nepremagljiva Cheesy.
Zaključek - še dobr, da te tvoja tok preizkuša, ker s tem te izključno krepi in pripravlja na izzive življenja, ki je še pred tabo.
Si pa občasno zaslužiš kakšen brejk, spa program, dopust, počitnice, itak...
Večkrat. Na teden. No, pravzaprav na dan Kiss Roll Eyes Tongue Cool.
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #88 : četrtek, 22.01.2009 : 10:23:56 »

Jest sm pa tko vesela, da sta se Cats in mamaF našli Smiley Sta z istim perjem pokriti. (Mila, ne, ne s tistim iz Perota.) Iz tega še nekaj bo, in vse mačjeljubke bomo imele korist in veselje od tega. Ane? Pliz!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #89 : četrtek, 22.01.2009 : 10:45:28 »

Jest sm pa tko vesela, da sta se Cats in mamaF našli Smiley Sta z istim perjem pokriti. (Mila, ne, ne s tistim iz Perota.) Iz tega še nekaj bo, in vse mačjeljubke bomo imele korist in veselje od tega. Ane? Pliz!
podpis! Cheesy Grin
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines