mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 11:04:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 384290 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #90 : četrtek, 22.01.2009 : 13:35:02 »

 Smiley Draga moja vzornica Mila, jaz, neizkušeni Ficko se ti javljam in te lepo pozdravljam. Moja mamaF še zmeraj živi v blaženi nevednosti in si isli, da sem jaz ena taka ljubka mehka kepica za mečkat in cartat in lupčkat, ne ve pa, da imam tudi jaz svoje cilje v življenju. Kot prvo bi rad postal intelektualc (al se prav napiše in-te-lek-tu-alec). Sem jo namreč slišal, ko je opevala mojega predhodnika Likarja, kako je bil pameten in plemenit in razumen, skratka pravi intelektualc. In da bo za zmeraj v njenem srcu, njegove slike pa na njenem hladilniku (joooj, veš kak lep temno plav hladilnik ima, je lep na zunaj, na znotraj pa še bolj Cheesy). In zdaj mene neki matra. Bom vprašal kar tebe, ker vidim, da imaš dosti izkušenj s tole žensko raso vrste "Moja". A ti misliš. da če bi jaz ratal pravi intelektualc, bi mF tudi moje slike dala na hladilnik? Ker se mi zdi, da če je tvoja slika na hladilniku, potem je to ko en tak znak, da je hladilnik tvoj, a ne? In to bi blo pa nekaj zame Wink.....mooooj hladilnik, poln piščanca in jetrc...mmmmm Cheesy

Pa saj po mojem mi ne manjka več dosti, včeraj me je že fuuul hvalila. Jaz sem hotel z njo malo v posteljo ona se je pa prilepla za računalnik in se krohotala ko ena mona. In mi je rekla: jeeeej Ficko, če bi ti znal brat, bi vidu, kakšne špiči ena muca Mila, jooooj, za crknit". In sem si mislil, ja super, a uni na računalniku lahko delajo vse neumnosti pa se smeješ, jaz, ubogi muc iz mesa in krvi, pa nisem smešen, ko se tristokrat potrudim pospravit njene kuhinjske omarice! Škandalozno!
No, ampak potem se je pa le odvlekla v posteljo in jaz z njo. Sem jo hotel malo razveselit, jo požgečkat z repkom pod nosom ji pogrickat ušesa, ona pa je mrtvo hladno vzela v roke eno knjigo in začela brat. Najboljše je, ko obrača strani - tu je en tak super zvok, mi tačka kar sama zleze med tiste bele liste. Potem je pa rekla: ja, kako si ti priden, a tud ti se bi rad naučil brat, ja ti moj pametniiiii, srčkan mucek, ti boš pa res en veeeelik intelektualc, ko že tak mičken šariš po knjigah. Smiley Smiley Smiley
Si ne moreš mislit, kako so pasale te besede! Yes! Še malo, pa bo hladilnik moooooooj!

Saj jaz v bistvu ŽE znam brat, samo ji tega nočem pokazat (buh ne dej da izve, da berem tvoje poste).
Aja, pa sem videl tudi, da ti je že sama nekaj pisala - ampak ne znam še odpret linkov (saj se tistemu tako reče), tistih, ko je tebi neke miši ponujala. No, če tudi tebi ne bi ratalo, ti povem, da imam jaz kar dve miši - ena je carska, ker laufa kar sama po tleh, druga pa je na žalost zaprta v eno žičnato žogo, pa ne vem, kako bi jo ven spravil, da ji pokažem zobe. Tako, da, če mi jo bo uspelo zbezat iz tiste svoje "kletke", ti jo lahko posodim, če bi jo rabila Smiley

Sem pa videl v temi od Whiskeya in Gina, kakšna carja sta. Poglej ti malo na njuno prvo stran....gledaj in se čudi: mulca imata prav SVOJ računalnik!!!!! Ti rečem, če mata računalnik, sta ziher intelektualca in če sta intelektualca.....imata verjetno tudi HLADILNIK.
Kaj praviš na to, moja ljuba vzornica?

Če nimaš nič proti, ti bom še pisal - se mi zdi, da sva nekako sorodni dušici Smiley. Ti moram še dosti povedat. Recimo o Perotih, ki so pri nas črni in rjavi in letajo naokoli. In mene jezi, ker jih niti povohat ne morem Sad Ampak o tem prihodnjič.
za zdaj: lupčka!   Tvoj vdani Ficko Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #91 : četrtek, 22.01.2009 : 15:33:29 »

Ohooo, Mila po novem dobiva pisma oboževalcev  Grin
Kaj praviš na to, Mila?  Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #92 : četrtek, 22.01.2009 : 21:24:16 »

Skuiki, nisem čist prepričana, da ni Mila postala mogoče prevzetna in se bomo morali vnaprej dogovorit z njeno osebno tajnico, če oz. kdaj ji sploh smemo kej napisat... Shocked Wink Tongue Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #93 : četrtek, 22.01.2009 : 22:06:25 »

Ja kako naj pišem, ljuba duša, če sem lačna??  Angry Če me zvija in krotoviči in motovili in centrifugira od pomanjkanja??  Cry

Danes zjutraj je bila za fruštuk neka konzervica buhpomagi Roll Eyes mal sem polizala omakco in pojedla ene par unih gravžastih koščkov in to je bilo to. Celi dan N-Č  Angry, ko je prišla domov, sem pa dobila na krožnik nekakšnega total neužitnega purana - ne vem, kje je to dobila, po moje ga je povozila zimska služba še lani, okus ima po bljak in niti za fuzbal špilat ni dober, ker se lima po parketih in moraš fejst udarit, da odleti za omarco  Angry pa sam hotla mal briketkov vsaj za prvo silo, v skledici pa le uni tastari, tistih pisanih pa niks  Angry Angry

Jaz pa laaaaačnaaaaa!! In huda in poživinčena k Missy!!!!!!!!!!  Angry Angry Angry Angry

Še sem slišala, da je suhe ribice v službi menjala za eno miš - eno, pazte, eno, ne pa vsaj štiri ali pet različnih, to pa ne, Moja gre in menja celo smrdečo škatlo za eno!! pa če to ne pove, kolk je butasta tale Moja, zraven Nje je še Buš akademik, majkemimile  Roll Eyes  Cry

Iz protesta si grem rit lišpat na sveže oprano svetlo deko. Pozdravlja vas zanemarjena, shirana in na splošno skorajda od lakote prozorna
                                                                Mila  Kiss Kiss

MojPees. Mladinec Fifi, tkole pa naredi. Intelektualc boš tkointko ratal le, če ti bo teletino kupovala. In, ker voham, da je tud ta Tvoja skopuška, se lahko slikaš s tem. Ampak vedno si lahko nogometaš, tam ti je od izobraževanja dovolj, če se kdaj pa kdaj na kakšno knjigo vsedeš  Wink Pa po svoji temi piši čimbolj pridno, da bomo iz vseh strani zagnali en hud ekspanzijonizem in s časom prevzeli forum - nobenmu N-Č povedat o načrtu, jasno?  Cool
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #94 : petek, 23.01.2009 : 06:35:18 »

jžš, a tko hudo je - sori Mila, res se nisem zavedla, da so razmere pri tebi doma do take mere....no katastrofalne pač.
 Angry Undecided
Mislim, da je skrajni čas, da naredimo eno nabirko, mi obiskovalci tvojega jamralnega kotička, sicer boš od lakote še preč pršla in kdo nas bo pol zabaval?  Huh Sicer imaš enga učenca, onega mušnisa od mameF, ampak je še ves zelen in se šele razvija, tko da... Roll Eyes

Skratka, če sem prav razbrala, smrdljive ribice bi  Smiley  pa buhnedej purana (še posebej lanski niso OK) Angry, teletina je kul Smiley, piščanček tudi Smiley, še posebej pa uni tapisani briketi Cheesy.
Če sem kaj spustila, pomešala, zbiksala - me plz popravi; razlog bo pa zagotovo v tem, da ne jem teletine in zato nisem prav hud intlektuvalc  (al kuko se že reče Wink).
Pol pa v akcijo - nabirka pa transparenti pa na ulice! Cool
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #95 : petek, 23.01.2009 : 08:13:07 »

Neee oaza ribic Mila NE mara Angry. Zato pa jih je Njena zamenjala za miš.
A miši pa ješ, Mila? Khm, no tudi prav, saj baje jih že generacije mačk lovijo po skednjih in poljih. In Mila, ti imaš srečo, da je Tvoja tako skrbna in ti je miš za kosilo preskrbela, glede na to, da si notranja mačka in si je sama ne morš ujet... Roll Eyes Tongue
Kva?? A da ni tista za pojest živa zadeva, s katero se je fajn tudi mal poigrat, ko vsa ošamučena leta naokoli Shocked, ampak tista igrača Undecided?
No ja, bolje išta nego ništa Wink
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #96 : petek, 23.01.2009 : 10:06:41 »

Točno tako! "Skrajni čas, da naredimo eno nabirko, mi obiskovalci tvojega jamralnega kotička". Predlagam po en cent za vsak klik na tole stran. Po mojem sem že samo jaz kakšnih 5 evrov zapravila. odkar se Mila ukvarja s pisateljevanjem!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #97 : petek, 23.01.2009 : 15:31:50 »

Dejte, no dejte, če bi Njena zamenjala suhe ribice za miš kot se šika (tisto z diamantki iz mojega linka),bi se še dalo razumet, ampak tole.......nimam besed. To je pa navadna provokacija, da ne rečem kaj hujšega Cheesy .

Ja, res bo treba eno nabirko naredit, ker tale naša MIla je v hudi stiski. Ker če bi Njena (kljub recesiji) malo preračunala, bi videla, da stane 1kg tanajbolj zdrave hrane za mačke, TELETINE al pa ROSTBIFA, dosti manj kot kilo tistih eko-bio-kao superzdravih konzervic. Madonca, a je že kdo videl tigre pa geparde konzervico odpirat, a??? Pa jim mogoče kaj manjka?
No, vidite, tudi svizec zavija čokolado samo na TV. Naj se gre mal slikat tale Tvoja, veš Mila.
MI ti bomo stali ob strani. Za revolucijo - s teletino naprej!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #98 : nedelja, 25.01.2009 : 17:14:01 »

No ja, življenje zna bit pestro  Roll Eyes

V petek, na primer. V petek naju je z Mojo ob nečloveški zgodnji uri zbudil Potres  Shocked pravzaprav nisva vedeli, da je to bil prav Potres, ampak zbudilo naju je vseeno. V spalnici je omara rekla Pok!!  Shocked nakar je Moja poskočila v postelji, pogledala na uro, pogledala vame (saj je jasno, kdo je v tej hiši dežurni krivec, a ne  Roll Eyes ), nekaj momljala, šla na wc, prišla nazaj... Kakšen totalno nepotreben manever, ni za verjet, namesto, da me je takoj po trebuhu počohcala, pa tako lepo sem se ji nastavila, milina me je bila videt Roll Eyes No, potem sva šli nazaj spat, in to je bilo to. Ampak, Potres, ej!! Hudo!!  Shocked

Ali pa včeraj. Včeraj je Moja šla drsat. Meni je kar na smeh šlo, kar predstavljala sem si jo, kako je štorasta  Tongue In res je, bolje bi ji bilo, da je doma ostala in kaj pametnega počela. Prišla je nazaj k prebita mačka  Roll Eyes stokala in jokala, da jo boli koleno, pa komolec, pa rit  Roll Eyes Vsaj to zadnje je moglo bit ogromna bolečina, glede na dimenzije  Tongue Pa sem si mislila, če bi šla drsat v četrtek, bi vsaj vedeli, odkod je un Potres prišel, a ne  Tongue Ne vem, zakaj se ne sprijazni, da je zanjo bolj primeren šport sedenje na kavču  Roll Eyes No, in kot posledica tega celo noč ni mogla spat in je stokala in se premetavala in vstajala in hodila okoli in cvilila k tečen kuža in me zbujala in...  Angry Pa mi je zmagica rekla, da me bo dala eni mirni osebi  Angry Mirni, pajade, minute miru nisem mela celo noč, podočnjaki se mi po tleh vlečejo  Angry Angry

Ali pa danes. Danes se ni zgodilo še N-Č. Pa cel dan čakam, kakšen šok ima zame na sporedu, in še nula. Živci so mi na koncu, kakšno življenje pa je to, ko ne veš, kdaj in odkod bo udarilo?  Angry

En prav uživčnen pozdrav od vaše uboge trpeče in od vsega hudega naveličane
                                                                    Mile  Kiss Kiss
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #99 : nedelja, 25.01.2009 : 17:41:34 »

Mila nič se sekirat. Tale Tvoja je verjetno malce pod vplivom evropskega prvenstva, boš imela do marca, ko je na sporedu svetovno mir Wink Grin
lp od še ene drsajoče štrorkle
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #100 : nedelja, 25.01.2009 : 18:09:21 »

Halo, tole je pa že višek, da mačke ne morejo spat, ko "ona" takole rogovili. Mila, Muri te čisto razume. Priporoča ti, da se ji upreš in začneš pet. Potem bo pa plesala okrog tebe in ti dajala buce  Tongue. Nardila bo vse kar rečeš, samo da utihneš  Wink. Pa srečno  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #101 : torek, 27.01.2009 : 09:51:14 »

Mila, srečnica Kiss
Očitno si Tvojo uspela nekoliko zdresirat Cool in te je začela kar preveč razvajat, saj že polna dva dni nisi nič pojamrala Roll Eyes Tongue Cheesy Grin
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #102 : sreda, 28.01.2009 : 20:41:02 »

Mila, glej, kaj si naredila iz nas bralcev! Ene privoščljivce, ki komaj čakamo, da ti kaj ne bo prav in se boš tule pritožila Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #103 : četrtek, 29.01.2009 : 06:40:49 »

Mila, glej, kaj si naredila iz nas bralcev! Ene privoščljivce, ki komaj čakamo, da ti kaj ne bo prav in se boš tule pritožila Smiley
ojoj, pa še res je...  Huh
Mila - sej nam ne zameriš, kenede ne? Wink Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #104 : petek, 30.01.2009 : 22:25:12 »

Mmphmp  Angry Angry

Pravijo, da je januar najbolj depresiven mesec. Kaj naj bi to pomenilo, ne vem natančno, da je pa to mesec, ko svojih domačih skorajda ne srečaš, to pa vem. Moja je čist znorela. Zadnje čase... no ja, kot, da bi to pri njej bilo kaj novega  Angry

Skratka, ni je doma, pol pa le prileti, napolni mi skledico in zopet laufenzi auf  Angry Pride domov, pade v posteljo, in tako naprej. Pol pa domov privleče neke čudnogovoreče tete  Roll Eyes ki same ne vedo, kaj bi z mano počele  Roll Eyes večerjat pa znajo, o da, pa še kako se oblizujejo, ti uboga Mila pa mir daj in ne teži in po možnosti še dlak ne puščaj po oblačilih gostov  Angry

Danes se je priklatila domov iz službe še kar zgodaj, se preoblekla, zrušila na kavč iz zamijavkala da ona tkolele ne more več in, da jo bo od hudega napora pobralo  Roll Eyes In pol - to je pa višek!! - zaspala  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

Lepo prosim forumske strukture, naj obvestijo vlado in NATO, da se jaz ne grem več  Angry Sama mišk ne bom več preganjala in sama skrbela za enakomerno posipavanje stanovanja protidrsečim peskom, ne ne in ne!!  Angry Angry Angry Če hoče klele živet, naj se še ona mal potrudi, ne pa samo drnjohat teh par uric in zrezek narezat in to je to. DOST MAM!!

Kljub vsemu hudemu vas z zadnjimi močmi lepo pozdravlja vaša prehudo zanemarjena in preobremenjena in na splošno uboga uboga da bolj ne more bit
                                                         Mila  Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines