mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:56:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 380511 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« : torek, 18.11.2008 : 22:36:36 »

Aha! Pa jo imam! Mojo lastno temo namreč!!  Cool

Tamle v tisti prejšnji (http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,25306.0.html) je tale Moja nekaj pisala brez nadzora  Angry no zdaj pa nič več, red mora bit, tukaj pišem jaz! Pa same resnice boste brali o moji težki usodi in vsem, kar se dogaja.

Za začetek naj vam pokažem svojo posteljo. In dekico, ki mi jo je prinesla alexx  Kiss in, ki je moj totalno najkul predmet oboževanja. Tista rdeča dekica je moja, da ne bo pomote, pa še fajn mi paše barva, a ne?  Cool



No ja, Moja tudi polaga neke pravice na tisto posteljo, čeprav se na koncu le prilagodi danim pogojem in ji milostno dovolim spati na enem kotičku. Kaj morem, ko sem tako mehkega srca  Kiss Samo na dekico jo pa ne spustim, to pa ne, če si upa samo komolec primaknit jo prec zrinem stran.

Dejansko se pa ne maram slikat in na živce mi gre, ko začne tale Moja okrog mene skakat z aparatom  Roll Eyes kaj češ, mora še ona imet neko zabavo, ne pa samo sedet ali spat  Wink Tista lila reč na repu, raje ne sprašujte  Roll Eyes ni dolgo bila tam, in ne verjamem, da bo še kdo zavijal darila s tem okrasom  Wink Če kdo slučajno vpraša, kar sama se je splazila pod hladilnik. Jaz s tem nimam aaaapsolutno nič.



Še eno res nadležno reč vam pokažem. A vidite tole barvasto bedarijo na palčki? No, temu škratu je ime Pero in je moj smrtni sovražnik. Kolk mene ta tip nervira, pa to se ne da povedat. In uničit se ga ne da, presneta reč, vsaj zaenkrat ne. Vedno preživi, avša avšasta, in nagaja še naprej. Naj si kar misli, da je nepremagljiv, bo tudi njemu prišel črni petek  Angry

 

Imam ga na sumu, da sodeluje s tole Mojo, ko nje ni doma tudi Pero da mir, ko pa ona pride domov pa štala - bom mogla malo poostrit nadzorovanje osumljencev  Cool

Okidoki, tole je to, za začetek. Bom pa tukaj bolj pogosto pisala, Moja je začela puščat prižgan računalnik dopoldne in ponoči  Wink

Prav lepo vas pozdravlja vaša uboga in trpeča reva

                                                                    Mila  Kiss  Kiss



Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1 : sreda, 19.11.2008 : 07:50:32 »

o ti uboga in trpeča reva Mila, prav res si se mi zasmilila v dno srca! Pojma nimaš, koliko mačk/onov trpi iste muke in maltretiranja od Svojih. Wink Cheesy Tongue

Tegale Perota pa zbutej, pa bo mir pred njim (saj vidim, da delaš na tem - kar tko naprej!). Grin Cheesy

Pa res se oglašaj - te je super brat in gledat!  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2 : sreda, 19.11.2008 : 08:13:56 »

Mila, Mila, Milica, ti si pa ena facica Cheesy.
Tvoja se bo pa tudi navadila, da red mora bit, pa tud če je slab Cool. Ti kar vztrajaj, jo boš že strenirala. Perota pa le malo krempljaj, kaj se pa to pravi, da ti kar takole nagaja. Pa še s tvojo se je ukompal, in zdaj je 2:1. Krivica do neba Roll Eyes Tongue...
Ful ste face, še se javite kot ste obljubili Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #3 : sreda, 19.11.2008 : 08:37:08 »

O, lepotička...  Kiss Kako lepo te je brati!
Meni je samo ZELO žal, da si ena takoooo razvajena princeska, da druge mačje družbe ne dopuščaš!  Tongue

(itak - pametna mačka!)  Grin
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #4 : sreda, 19.11.2008 : 14:42:49 »

Ooooooo moja Mila. Kiss Pa od veselja še  Cry.

Punce ne lobirajte družbe za Milo. Ona je kraljica in hoče ostati edina. Družbe nima rada (jo je imela revica preveč pri meni Grin).

Obema en lep pozdravček iz Kranja. Prav vesela sem, ko vidim da ta lepotička takole uživa. In res je, da ji rdeča dekica najbolj pristoji. Sploh pa, če je kdo spremljal njeno staro temo o njej je lahko videl, da njej pristojijo vse barve.  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #5 : sreda, 19.11.2008 : 14:56:45 »

zmagica  Kiss a ti tole slišiš, hočejo mi druge mačke uštulit  Roll Eyes in tukaj ni dosti hrane niti za eno samo, pa še totalno suho in nič zbirčno za povrh  Cry
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #6 : sreda, 19.11.2008 : 17:17:06 »

ne ne, Cats, ti se kar ne daj telim puncam  Wink - sej vem, da samo dobro hočejo, ampak če zmagica reče, da Mila ni za mačjo družbo, potem bodita srečni v duetu.  Smiley Evo za vsko enga  Kiss  Kiss
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #7 : sreda, 19.11.2008 : 17:18:38 »

Mila, ti se meni tako zelo smiliš. Pomoje je najbolje, da podpišeta pakt z mojo Inco, pa potem skupaj jamrata tule gor. Da se ti oči orosijo, res. Uboga mala frajlica  Roll Eyes Cool Wink Grin
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #8 : sreda, 19.11.2008 : 17:19:44 »

p.s. Pa še podobni sta si, samo da je Inca brez belin. Glih za skupi. Dve, ki se jima godi najhujša krivica na svetu.  Tongue
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #9 : sreda, 19.11.2008 : 17:25:20 »

Kakšno luštno poročilo Smiley Sploh od Perota Grin
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #10 : sreda, 19.11.2008 : 21:44:02 »

Mili, a veš kaj - čimvečkrat pojamrej, meni se kar usta raztegnejo do ušes, ko berem tvoje jamranje!  Grin
Pa slikovni material natrosi, da bomo imele forumašice podlago za prijavo tele tvoje človekinje, ki te tkole matra Wink Cheesy Grin ... Sej veš - dokazi so tisti, ki kaj veljajo! Tongue Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #11 : četrtek, 20.11.2008 : 00:07:44 »

Ej, sam da veste, kolk je nadležen tale Pero  Tongue zdajle je Moja nek film gledala, bil je prav neverjetno dolgočasen, ni bilo dirk formul, reševalcev z lučmi niti nobenega drugega divjanja, skratka zguba cajta - in Pero ni nehal težit dve uri!! A si to sploh lahko predstavljate?!?! Ona pa nič, sam sedi pa film gleda, mene je že direkt v luft metalo od besa. Prežvečila sem ga do ibera, cel gobec sem mela zelen in lila, pa še vedno miga, presneta reč  Angry Pravzaprav ima on podvojeno osebnost, tega še nisem čist poštekala - ne vem, če je hujše tisto perje ali pa un zli dvojček, črna palčka. Teži pa v obeh oblikah. Hudo, ej, zares.

In po vsem tem prestanem trpljenju naj vesoljno občinstvo izve, da ni nobenga v tej hiši, ki bi imel košček srca in zdajle recimo serviral še eno večerjo. Za filme mamo šoldi, za futrat poštene trpeče duše pa ne. Lepa reč, tale dvojna morala.  Roll Eyes

Inci pa sporočam, da komot pride tlele jamrat, in sicer geslo dobi takoj, ko bom prejela članarino - to je konckoncev elitni kotiček, jasno, torej je treba nekaj prispevat za pravice. Naj zračuna kolk tehta in pošlje ta znesek preračunan v mortadelo po srednjem tečaju MIPa. Brez oliv, če lahko. Sam da ne bi mislili, tudi za mortadelo ji zmanjka, tejle Moji. Sebi pa privošči, ti uboga Mila pa vohaj in trpi. In jej tiste pfej kao zdrave konzerve. Ki smrdijo po ribah in štumfih in starih gumah in bohve kaj vse not dajejo.  Roll Eyes

Evo zdaj sem še bolj lačna. Ajoj. Si bom mogla enega sponzorja omislit, ker tkole ne bo več šlo, me bo pobralo.

Lahko in lepo noč vsem, ki ste zdaj siti in tole berete in se vam smilim in prav je, da se vam smilim
                                                                                                            vaša najbolj uboga in lačna, kaj lačna, prestradana Mila  Kiss

P.S. Kaj mislite, če ji bom žvečila briketke zraven ušesa ko zaspi, a bo dojela, da je mačke treba futrat?  Wink
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #12 : četrtek, 20.11.2008 : 00:16:34 »

 Grin Grin Grin

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 20.11.2008 : 06:47:18 »

Mila, ti si pa res frajerka, si me ornk nasmejala navsezgodaj!  Cheesy Grin Cheesy Grin
Sem prav vesela, da te tvoja tkole muči, ker če bi lepo ravnala s tabo, tko, kot se sicer za takole mačjo damo spodobi, ane, ti ne bi jamrala in se forumovci ne bi zabavali nad tvojimi zgodbami! Wink Tongue

Pero pa  Angry... nimaš druge, vztrajaj - moji mačkoni so podobno mučilno napravo uničili dokaj kmalu. Zdrži, sej bo! Smiley

P.s.: JA, žveči ji briketke zraven ušesa, ko spi, tale tvoja - ampak najprej jih daj za kakšno uro ali dve blizu radiatorja, da se fajn presušijo in bojo bolj ropotali, ko jih boš žvečila! Roll Eyes

P.s.2: Minimuc in Srečko ti pošiljata  Kiss  Kiss  Kiss. Ne ne, sej ne bosta pršla k tebi na obisk - sta rekla, da že čist zadost trpiš klele pri svoji in ti ne bosta povzročala dodatnih travm!  Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #14 : četrtek, 20.11.2008 : 08:11:42 »

Hehehe Milica, tole je pa ornk poročilo. Čisto nepristransko in iz zanesljivih virov Cheesy Grin Tongue Roll Eyes.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines