mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 23:46:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Naša Notti
Strani: 1 2 [3] 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Naša Notti  (Prebrano 18249 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #30 : sreda, 03.12.2008 : 11:01:22 »

Sej če dobro pogledat, ima Rufi kletko že ''zaklenjeno'' (s ''hakeljčkom'', ki so na tistih tadolgih obeskih za ključe za okoli vratu), ker zna on kletko odpret in nama je tako že dvakrat ven pobegnil. Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #31 : sreda, 03.12.2008 : 11:08:27 »

Aha, okej, torej so previdnostni ukrepi že na mestu. Pač mal bolj švoh vidim Roll Eyes.
Bosta pa itak imela zabavo, ko se bosta gledala skozi mrežo - ne bo jima dolgčas Wink
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #32 : četrtek, 04.12.2008 : 11:17:19 »

Danes smo bili spet pri vetu - bila je drugič cepljena, rezultatov z gojišča še ni (bodo naslednji teden), garje so odpravljene, Notti pa po uhljih in okoli oči čedalje bolj plešasta. Takole nekako je videti:





Od česa bi to lahko bilo, za zdaj še ni popolnoma jasno. Veterinarka je posumila na alergijo, zato sva čez dva tedna naročeni pri dermatologinji (če se stanje ne izboljša), ukinili smo vse priboljške, ušeska pa moram še naprej čistiti z otonazolom.

Zdaj revica mala ždi vsa zaspana pri meni v naročju:
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #33 : četrtek, 04.12.2008 : 11:39:20 »

ste naročeni k dr. Kotnik? ona Skokija super rihta Wink
Noti je pa že ful velika ratala Shocked - jo moram res enkrat prit pogledat Wink
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #34 : četrtek, 04.12.2008 : 11:41:52 »

Ja, pri dr. Kotnikovi, ampak samo v primeru, da se stanje ne izboljša oziroma se poslabša, če bo šlo na bolje, moram rezervacijo odpovedati. Kar pridi(te) na obisk, bomo veseli. Wink
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #35 : ponedeljek, 08.12.2008 : 11:34:03 »

V moje ljubljeno mače se je naselil zlodej.    Terorizira Sisi, jo grabi za ušesa in vleče, danes je mene (!) hotela zbutat - skočila mi je v naročje in se prikupno namestila v položaj za božanje, potem pa kar naenkrat vstala in mi prisolila dva šamarja. Sposobna je zaspat z mojim prstom med zobmi (saj ji sicer ne pustim, da grize, sem bila pa prav presenečena, ko je zagrabila moj prst in počasi začela zapirat učke, kot bi bila v transu ''fresh meat baby...yeah''). Skratka - zelo je poredna. Angry

Hudiček...


...in mala speča princeska...
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #36 : ponedeljek, 08.12.2008 : 15:21:05 »

Hehe, poznamo tole Roll Eyes Grin. Zelo dober recept je še ena mlada muca, bosta sproščali odvečno energijo ena na drugi in ne na tebi Wink. Obvezno jo je pa treba začet vzgajat. Če te začne med božanjem grist in praskat, jo daj dol iz naročja in jo ignoriraj. Daj ji vedet, da je to nezaželeno početje.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #37 : ponedeljek, 08.12.2008 : 15:28:31 »

Tale Notti bi bila direkt ta prava za mojo malo Sadie Grin
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #38 : ponedeljek, 08.12.2008 : 17:10:08 »

Ja, khm...jaz mam tudi 4 kandidate doma, ki iščejo nove domove Tongue.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #39 : ponedeljek, 08.12.2008 : 17:11:46 »

My cat is wilder than yours Tongue Grin
Logiran

Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #40 : ponedeljek, 08.12.2008 : 18:05:56 »

Si ziher Cheesy? Jaz imam eno tako, ki skače ob 6h zjutraj (včasih še prej Roll Eyes)na kljuko od spalnice in se zraven še obupno dere. Če jo spustim noter, se derejo ostali, ona pa skače po meni in me grize. Če spusti notri vse 4, skačejo po meni vsi Tongue. Bi se jih res rada čimprej znebila Roll Eyes Grin Cool Wink.
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #41 : ponedeljek, 08.12.2008 : 18:21:12 »

Joj ej, kakšne divje mačke imate pa vi  Grin. Pri nas so pa takooooo pridni  Roll Eyes
Ej Nottika, jaz mislim, da vsi rahlo pretiravajo in da si ti ena taka pridna muca maca  Tongue  vsaj po slikcah se tko bere. Jaz ne vidim odprtih ust  Cool
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #42 : ponedeljek, 08.12.2008 : 18:21:34 »

Sorry Notti, da ti smetimo temo Grin ampak tole za dokaz: tako mlada pa že tigra Tongue Cheesy
http://www.youtube.com/watch?v=k8z36kyQ54w
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #43 : ponedeljek, 08.12.2008 : 18:25:33 »

Skogkatt, ti pa tih bod. Sej vsi vemo kako dresiraš ti mačke pr seb  Tongue Roll Eyes  Wildcat a ne  Grin  Če ne znajo vsah prevala nazaj, ne gredo v nov dom  Wink
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #44 : ponedeljek, 08.12.2008 : 18:33:14 »

Ah, punce, sej jst vem, da imate krasne super-duper navihane mačkončke, ampak meni to nič ne pomaga, ker je moj dragi kmalu za tem, ko sva se odločila, da Notti ostane tu, postavil tri klicaje za besedo NE - kar se tiče še enega mačkončka. Sem jst kmalu začela prikrito in odkrito namigovat, da bi bilo takooo fajn za Notti, če bi imela družbo, ampak je trenutno neomajen (pravi, da mačka ja, ampak šele takrat, ko se bova preselila v večje stanovanje).
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Naša Notti
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines