mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 04:39:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 68   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čistokrvni žogar ROXY  (Prebrano 181345 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« : četrtek, 20.11.2008 : 16:08:38 »

Uf, pa smo skupaj Cheesy
Smetka, Majas... ncncnc  Wink sta mogle, anede!?  Tongue

Saj še vendno nihče od nas ne dojame kaj se je danes pravzaprav zgodilo. Kuža  Grin Roxy (moram te malo dražiti Smetka  Cool) se spoznava z novim domom... po tem, ko je spoznal Šmarno goro, en kup psov s katermi se nikakor noče spoprijateljiti... ker ima svojo žogo. Tako, da je pravzaprav čisto vseeno kje je, samo da je njegova ta najboljšejša prijateljica igrača zraven. Toooooooooooooooolk je bil priden, da kar čakam kdaj bo kaj ušpičil... saj veste: Too good to be true  Wink
Na najvišjem hribu Ljubljane je navdušil vsakega, ki smo ga srečali. Eden nas je še vprašal, če je čistokrvni, ker je tako lep  Grin JAAAA, itak, čistokrvni žogar.

Pa da začnem na začetku...
Najprej je dobil novo ovratnico (ki se sveti ponoči), ki mu je za komaj prav... kupili smo namreč tisto ta največjo... za telete. Heh, pa bi lahko kar navadno za "normalno" velike pse  Roll Eyes
V avto je šel ... pravzaprav niti ni šel sam, je morala kar Smetka pomagati tej naši kosmati riti  sram Ampak vožja je pa ruls! Na trenutke je sicer malo žalostno pogledal, češ: "Kam me peljete, kaj mi hočete, sej bom priden, obljuuubiiiiim!" Joka se je pa vzdržal  Wink Je moral čutiti super pozitivne vibracije s prvih dveh sedežev  Grin
Stanovanje... nov dom... ga niti ni zanimalo  Huh Valda, če so pa igrače ZAKON!!!  Tongue Teh imamo pa za izvažat  Grin

Ta "taf" člana družine sva spodila nazaj v službo (jaz sem namreč tista, ki jo bo Roxy imel za "špaget" ali elastiko, kot želite, moj dragi bo pa komando držal  - hehe, yea right  Cool

Hmm, pa sedaj??? "Roxy, a gremo na Šmarno goro?" "Pa saj je vseeno... samo tisto žogo vzemi, ki nama jo je Smetka dala za popotnico", so govorile njegove očke. Prideva do mojega avta... odprem prtljažnik v katerem je že vse pripravljeno za prevoz psa... no skoraj vse. Samo mreža, ki ločuje prtljažnik, je manjkala. In TO je najbolj pomembno!!!! Ker je rabil točno 3,2 sekunde in je bil že na voznikovem sedežu  Angry Smetka, zakaj mi pa nisi povedala, da bo ON mene okrog vozil in ne obratno?! Pa sva se le zmenila, da VOZIM JAZ, on pa lahko prevzame navigacijo. Ne v prtljažniku, da ne bo pomote. Tam je namreč čisto predeleš stran od mene, pa nič ga ne omejuje,da ne bi priplezal naprej  Cool Pa sva šla. Ja, kolk je bilo pa to fino... Avtomobili, pa kolesarji, pa kužki, pa drevesa, hiše, ... polno vsega... Evo, pa nam je uspelo pozabiti na žogo  Cheesy

Pot na Šmarno goro... a kdo ve koliko je visoka? Pa koliko potrebuješ do vrha? No, kolikor sem jaz na ta hribček plezala, sem porabila 25 do 40 min, odvisno od trenutne kondicije. Jaaa  Huh, danes sem ugotovila, da so morali biti neki tektonski premiki v zadnjih mesecih. Ker je višje!!! Prisežem!

Priznam pa tudi  sram, da sem kot ta prava blonda pozabila na gravitacijo. Zakaj? A zakaj? Ker naš Roxy ne more???  Huh ves čas nosit žoge. In, ker je žoga okrogla. In, ker se kotalika navzdol in ne navzgor. In, ker se ta hiper aktiven pes lepo uleže pa čaka, da grem jaz 100 m nižje (NAZAJ DOL po hribu!!!) po luknjah, listju, koreninah, kanalih po njegovo igračo!!!  Angry In sem veselo potem JAZ nosila žogo in že razmišljala katero NEKOTALEČO stvar bomo naslednjič vzeli s seboj.

Tukaj bi pa dala "apel" na lastnike psov, ki svoje ljubljenčke prosto sprehajajo po frekventnih poteh.
Namreč, do naju je pritekla mlada psička?, ki je bila vsaj 5-10 cm večja od Roxy-ja. Spominjala na nemčko dogo v barvah bernca. Lastnike sem komaj slišala z drugega hriba (300? m stran). Pa niti se niso kaj pretirano ukvarjali s tem, da bi svojega psa priklicali nazaj. Roxy ji je bil itak izjemno zanimiv (komu pa ni  Cool). Skakala je na njega, pa v igri renčala. Roxy na Flexiju, zanimala ga je itak samo žoga. Ampak... Ljudje božji! Kaj če bi bil popadljiv ali pa, če bi bil to nekaj letni otrok, ki ga tele od psa z lahko podre po tleh?!?!? Kdo bi potem odgovarjal za poškodbe otroka ali njihovega psa? Jaz, ker imam popadljivo zverino (govorim hipotetično, Roxy je totalna maza), ki ne prenese drugih psov, ki mu težijo?! No, lastniki se po nekaj minutah niso prikazali (mogoče bolje za njih), psa pa mi je uspelo spoditi "domov".
Tole je samo za intermeco in morda "dano v razmislek" (tisti, ki se ga to tiče tega tako ali tako verjetno ne bere), sicer je pa tole ROXY-jeva TEMA.

Na tako imenovani gori sva morala oba nujno najrej nekaj zlit vase. Saj ne vem kdo je bil bolj zmatran. A veste kdo ima najdaljši jezik na svetu? Ja kdo, Roxy, valda. Je revež pol ta velike flaše Costelle spil na dušek. Sva bila pridna in sva sabo prinesla, da ne bo pil iz "javne" sklede  Cheesy

Ampak, hmmm, koliko je bil pri miru? Hmmm, 2 sekundi? Tam nekje, potem smo pa že žogo brcal. Sem ga hotla malo ignorirati, pa se ni pustil. Mi jo je v naročje vrgel, faca  Roll Eyes

Zdaj smo pa doma. Roxy v svoji novi bivalni hiši (ga testiramo koliko joka) s svojo igračo. In posluša radio. Jaz pa pesnim v sosedni sobi tale prva doživetja, vtise in občutke. Pa to ni res kolk je priden, nič ne cvili! Čisto nič! Sem šla prejle preverit, če sploh še diha, ker je tak mir  Roll Eyes
JA, je tako živ, da bolj ne bi mogel biti. Po prstih sem se pritihotapila za vogal, pa je že gledal  Grin Hehe

Faconar je res.
Zdele gremo pa lulat... verjetno je tista voda s Šmarne gore že prišla do mehurja Huh

Pol pa v banjo!!!! Da bo lepo duhal Grin Jao, to bo šele dogodek.

p.s.: fotke bodo tudi, nič bat
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1 : četrtek, 20.11.2008 : 16:14:21 »

Wink
Roxy, me veseli, da si dočakal.
Pa fino vas je brat.

LP
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #2 : četrtek, 20.11.2008 : 16:15:13 »

Krasno poročilce Smiley A dol ste tud brcal žogo? Vsaj v to smer je šlo verjetno gladko Wink
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #3 : četrtek, 20.11.2008 : 16:29:26 »

Jeeee Roxy  Grin. Zdej bo pa nekdo drug pel Roxy mir  Grin. Smetka si pa lahko glasilke odpocije  Roll Eyes. Pa slikce bi  Cheesy
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 20.11.2008 : 16:36:38 »

Roxy je v arhivu, Roxy se javlja iz novega doma  Kiss Jupijajajajupijupija  Grin

Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #5 : četrtek, 20.11.2008 : 17:26:21 »

Krasno vas je brati  Cheesy Grin.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 20.11.2008 : 17:38:26 »

A ste še živi  Huh?
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #7 : četrtek, 20.11.2008 : 17:49:39 »

Hihihi... še vedno ni glasu...Zemlja kliče Roxijevo familijoooo...A ste še pri življenjuuu?  Tongue
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #8 : četrtek, 20.11.2008 : 17:51:17 »

Ja, se kopajo najbrž.
Kako lepo je brat take mega zgodbe  Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #9 : četrtek, 20.11.2008 : 18:08:38 »

evo nas, evo nas  Cheesy

Smetka, tko da veš: vzojila si salonskega psa!!! Kopanje BP, pol smo še počesali - več kot BP   Grin
Potem sem pa samo omenila, res samo omenila, naj gre v "kočo", ker se je valda revček moral stresti in je poškropil vse v radiju 3 m  Smiley In veš kaj je frajar naredil? Šel v kletko in tam počakal, da sem pomila!!!! In da so se tla posušila!!! V šoku sem, prisežem!

Potem sem si pa rekla: "Na tem testu boš pa 100 % pogrnil in sem šla kuhat večerjo. Mmmmmmmmmmm je dišal, mesek dober, dober. Pa nič, še žogo je pustil čisto pri miru in lepo čičal pa čakal. Nakar postavim večerjo na mizo in čakam: "Zdele bo pa sigurno od blizu povohal." Sem imela "NE, FUJ" že na koncu jezika. Tale rita kosmata pa naju oba pogleda in gre.... v KOČO!?!?!? Vam pravim, v ŠOKU sem od vse te pridnosti, pa poslušnosti, pa dojemljivosti.

Ampak je začutil očitno, da tukajle teče beseda o njem in mi je prišel gret noge  Grin

Takega cukra od psa, pa v življenju še ne. Me kar malo skrbi, ker je tooooooooooooooooolk priden  Huh
Smetka HVALA milijomtaužentkrat za mojo srečo na vrvici!
Moonbeam: jaz sem tudi klopa fasala  Wink




Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #10 : četrtek, 20.11.2008 : 18:09:44 »

p.s.: zdej pa že enkrat res dajte v arhiv... je še vedno med Iščejo dom  Wink
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #11 : četrtek, 20.11.2008 : 18:11:16 »

Soul, sej veš, da se v Horjulu sam salonske riti vzgajajo  Grin Super vas je brat in trikrat hura za Roxyja, ker je tako priden! Kiss
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #12 : četrtek, 20.11.2008 : 18:30:55 »

Roxyyyyyyyyyyyyyy Kiss, čistokrvni žogar, malo jim pa le ponagajaj, da ne bo šefici žal, da je dopust jemala Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #13 : četrtek, 20.11.2008 : 18:41:50 »

 Grin Smetka, ocitno je to, da si se cepila proti klopom pomagalo, ker klopi kr odhajajo od tebe  Grin  A ni to super? Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 20.11.2008 : 20:02:01 »

Sem presrečna, da je, kjer je. To, da je pameten in lep in krasen in sploh fajn kuža  Tongue, pa itak vemo  Smiley.
Logiran

Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 68   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines