mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 11:14:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 68   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čistokrvni žogar ROXY  (Prebrano 181663 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #105 : nedelja, 25.01.2009 : 22:06:46 »

hehe, you wish  Grin

Potem nam Flip NIKOLI ne bo mogel parirati  Cheesy

Pomoje  sram
Kdaj probamo?  Roll Eyes Obljubim, da bo Roxy tudi prej dobro zlaufan  Wink
Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #106 : nedelja, 25.01.2009 : 22:11:26 »

Roxy, največji sonček Kiss Kiss Kiss
Kako se tabi fajn godi, pa še za zdravje svoje familije skrbiš in paziš, da imajo dovolj gibanja na svežem zraku. Priden, priden Wink.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #107 : nedelja, 25.01.2009 : 22:16:20 »

Lepe slikice in krasna psa Smiley! Ste bili na Mengeškem polju?

Aha Cheesy, in je bilo superca, kljub oblačnemu vremenu in poplavi sprehajalcev. Tako, kot je rekla Smetka: "žoga je glavni fokus, na glede na dogajanje okoli njega. Tudi po Čopovi brez povodca... le žoga naj bo v njegovem vidnem polju." In še kako je res  Grin

Res je pridna tale naša zverinica!!!
Cuker mali "kokr" bullovski.
Je eno majčkeno komica po današnjem lovljenju, podenju, laufanju, izogibanju, norenju,... skratka urah svežega zraka in druženja z vsemi pasjimi prijatelji  Cheesy



Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #108 : nedelja, 25.01.2009 : 22:18:04 »

Na tistih slikicah se pa res vidi njegov dolgi rep Cheesy !
Logiran
tinaopeka
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #109 : nedelja, 25.01.2009 : 22:33:11 »

Kake fajne slike!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #110 : nedelja, 25.01.2009 : 22:40:05 »

Ajaaaa se mi je zdelo znano po eni slikci  Smiley
Ja tam smo pa že bli pripeljani  Roll Eyes

Roxy, se slišimo in zmenimo za divjanje. Bomo videli kakšen bo vikend  Roll Eyes. Vreme ni za nikamor. V Ljubljano se pa res ne bomo vozili dež gledat  Grin
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #111 : nedelja, 25.01.2009 : 23:56:14 »

Neee, LJ ni fajn, ves čas imamo tisto "žabje" vreme; megla, dež, mokrota, pa tko   Sad
Rajši mi pridemo na SONČKA k vam!
In prinesemo eno veliko vrečo, kamor bomo skrili vsaj en njegov žarek in ga brezcarinsko uvozili v centralno Slovenijo Cool


Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #112 : ponedeljek, 26.01.2009 : 08:06:28 »

Suuuper slikice. Mengeško polje je zakooon. Vidi se uiber daleč, sama ravnina, samo kdaj ti kakšne njive polite z gnojnico lahko prekrižajo pot Roll Eyes
Al pa kakšen mega traktor uleti na polno izza koruze Shocked

Nore fotke (btw. sem vesela, da je Iron OK) Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #113 : ponedeljek, 26.01.2009 : 09:12:48 »

Neee, LJ ni fajn, ves čas imamo tisto "žabje" vreme; megla, dež, mokrota, pa tko   Sad
Rajši mi pridemo na SONČKA k vam!
In prinesemo eno veliko vrečo, kamor bomo skrili vsaj en njegov žarek in ga brezcarinsko uvozili v centralno Slovenijo Cool

He he. Mi imamo tle eno velikoooo letališče za divjat. Skor tko k v ograjenem. Zdaj je malo namočeno, ampak se ne konča  Smiley
Kar se pa sončka tiče, ga te dni tudi ni veliko, kljub temu, da smo Štajerci tooolk pridni  Roll Eyes
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #114 : ponedeljek, 26.01.2009 : 14:24:59 »

Danes je tudi v LJ sonček Cheesy Cheesy
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #115 : ponedeljek, 26.01.2009 : 22:25:44 »

za en vzorec ga je pa res bilo. A kdo ve, če imajo tisti "tam zgoraj" tudi recesijo pa finančno krizo, da na sončku šparajo  sram
Logiran
alfa
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #116 : ponedeljek, 26.01.2009 : 23:38:26 »

He he. Mi imamo tle eno velikoooo letališče za divjat. Skor tko k v ograjenem. Zdaj je malo namočeno, ampak se ne konča  Smiley
Kar se pa sončka tiče, ga te dni tudi ni veliko, kljub temu, da smo Štajerci tooolk pridni  Roll Eyes

A v Levcu Roll Eyes Wink

Lp
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #117 : ponedeljek, 26.01.2009 : 23:39:57 »

A v Levcu Roll Eyes Wink

Lp

Jp  Smiley
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #118 : torek, 27.01.2009 : 22:17:44 »

A v Levcu Roll Eyes Wink

Lp

Potem je pa najbolje, da se tam dobimo... ob prvi priliki... in ob bolj natančnihn navodilih, kako najti to mikrolokacijo  sram
Naša nabolj  prijazna in pridna "ZVERINICA" sploh, je namreč trenutno na bolniški...  Undecided


"Ta krempelj pa fejst boli"  Cry Reees! Sem ga zlomil  Cry Moram imeti tačko v luftu...tolk me boli...  še dobr, da imam 4, in so 3 še vedno uporabne  Roll Eyes
Ga moram (sesut krempeljček, namreč) nekaj dni šparat... če sem pa "bik" ali pa "kreten" norčavi, kot so me ožigosali  Wink

Pa tako fino je za žogicami letat, no!  Grin A, da bi moral z občutkom bremzat?!? Jst?!? NEEEEE, to pa ne gre, je žoga vedno hitrejša od mene Cheesy Ja, sej, potem me pa nogica buba  Undecided

Sej bo, samo še malo, pa bomo spet lahko letal, kot mi srce poželi Cheesy Šefico sem danes slišal, ko je rekla, da vsaj še dva/tri dni nič norenja... da vidi kako bo krempeljček.... pa sej jih imam več kot 90% celih!!!  ::)Zdej jo pa en sam, samcat skrbi, kot da je prvi in zadnji  Huh

Ampak moram priznati; bolniška nega je VRHUNSKA!!!  Cheesy Me cortajo, pa ta najboljšejšo hrano dajejo, pa sprašujejo, če sem OK, pa dve deki sem dobil (da je še bolj mehko),...  Cheesy
He, he, se splača bit "kokr" bolan. " Grin




"Mal se delam, da sem bogi, mal je pa res"
  Cheesy Wink Cool sram







"Ampak ni panike, je rekel Švejk, in si zavezal čevelj z glisto." Roll Eyes
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #119 : torek, 27.01.2009 : 22:21:07 »

ajoj, roxy - res si reeeeevčeeeek....
 Kiss

 Wink
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 68   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines