mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 01:07:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 68   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čistokrvni žogar ROXY  (Prebrano 181548 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #90 : nedelja, 04.01.2009 : 21:12:30 »

Roxy - wow kako si lep, pa velik, pa sploh super-fajn pes!
Takele fotke gledat je pravi balzam za dušo, se kar topim zraven... Kiss Kiss Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #91 : ponedeljek, 05.01.2009 : 09:01:06 »

Frigga, to bi bilo super! Roxy je vedno vesel koga s katerim lahko nori  Smiley
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #92 : ponedeljek, 05.01.2009 : 09:08:15 »

Končno slikice Cheesy Cheesy Cheesy, je treba ponoviti tole, nujno Smiley. Si pozabila povedati, da sta bila naslednji dan oba tako utrujena, kot da bi pretekla tadolg maraton Grin
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #93 : ponedeljek, 05.01.2009 : 22:32:20 »

oooooo, ja, konc, fertik, morto  Cheesy

Razpisana je bila 100% bolniška, Roxy je šel še lulat s težavo  Wink

Isti večer po nekajurnih vragolijah sta izgledala takole  Tongue Najprej padec direktno tam kjer sta obstala

 


Potem predstavitev koče obiskovalcu in novemu buddy-ju  Smiley  Grin





In potrditev, da je ta koča, še bolj pa postelja reeeeeeees KUUULLL   Cheesy


 

Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #94 : ponedeljek, 05.01.2009 : 22:34:32 »

hehe - glede na to, da ima Roxy tako rad družbo se mi zdi da ne boste dolgo pri samo enem pesjanu vztrajali Roll Eyes Tongue Cheesy
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #95 : ponedeljek, 05.01.2009 : 22:41:19 »

 Roll Eyes

baje kar moramo... je "sončeva" tako rekla  Wink
Sicer je pa tale naš Sonček tako zlat, da mu res manjka samo še prava družba... ki pa si jo še vedno uspešno "sposojamo"  in vabimo na obiske, sprehode, zganjanje norčij in lovljenje žoge Tongue
Logiran
ironcat
rad pišem
****
Sporočil: 448


« Odgovor #96 : torek, 06.01.2009 : 08:12:51 »

Mi bi tudi te talepe slike Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #97 : torek, 06.01.2009 : 08:22:37 »

Hehehe, kako ste uživali. Tista, ko si ogledujeta rezidenco, je pa  Cheesy Cheesy Grin Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #98 : nedelja, 25.01.2009 : 21:14:18 »

Sem danes razmisljal... in ugotovil, da se že "taužent" let nisem pokazal in napisal kako sem  Tongue

Jah, sem slabo, matrajo me... nej kdo prijavi tole na pasjo inšpekcijo, policiji in predvsem Poloni, da me pride iskat!

Neeeeeeeeeeeeeee, no, hecam se  Cheesy

Itak, da sem fino, in da opravičujem svoje ime oz. naslov te teme - čistokrvni žogar! Samo pozabili so omeniti, da sem reeees HIPERAKTIVEN (Smetka, moja šefica jamra, da ima kokr neki za reklamirat... baje ji ni nihče povedal, da je zame 3-4 ure AKTIVNEGA laufanja dnevno ta spodnja meja rekreacije  Grin)

No, meni je fino, moja pa tarna, da je noč (tema), pa dež, pa blato, pa mraz, pa da je nekdo ugasnil barvno televizijo (to še nisem pogruntal kaj pomeni  Roll Eyes), pa... Kr neki, vam pravim.

Važno, da JAZ izkoristim tele moje osiromašene 3-4 urice. Je grozn, ne? Sploh, ko ti povejo, da jih ima dan 24! Jaz pa lahko norim na zraku samo eno malo majčkeno desetinkico dneva?!!!!  Roll Eyes
Saj vem, me podpirate, sočustvujete z mano in se vam vsem na splošno grozno smilim  Grin



Nekaj sončka smo pa le našli nekaj časa nazaj na Rakitni... Joj, to je pa bilo lušten za znort




Sonček prihajam...

   

   




In žogo smo imeli s seboj, ZAKON res, sem tekel kot ta glavni, najbolj perspektivni in neuničljivi horjulski žogar

     


In spet imam nove prijateljice  Grin Cheesy JAAA, se moram pohvalit, sedaj se gibljem v elitni družbi. Me obkrožajo same čistokrvne dame, Brina in Lara  Cheesy

Sta me skoraj ugonobili... tele babnice so ena posebna "pasma"!  Papirji gor al pa dol!!!  Roll Eyes


 

 




Reši se kdor se more!!!
Naj mi nekdo pomaga!!!!
P.S.: Po moje imata PMS (kljub temu, da sta sterilizirani  sram)



   




Nujno sem moral pozdraviti tudi mojega NAJ ta boljšejšega prijatelja Irona  Cheesy Norc mali (no, prav majhen ni več, je pa mlajši od mene kakšen mesec al pa šest  Wink  Roll Eyes) Norc je pa vseeno, se je obnašal in letal za mano, kot da bi skupaj krave pasla   Tongue

   

   

Sem mu moral takoj par vzgojnih prijemov pokazat (zdej lahko, je noga že zdrava  Wink)



Kaj bi ti?! MOJO žogo?!?!?!?!?! NE DAM!!! MOJE!!!



Maaaaamiiiiiiiii, Iron mi je pa žogo vzel!!!!

   

A dej, no. Pa če je mojaaaaa!!!!!

   

Da sva dunajska šola, sva seveda morala tudi pokazati. Obvladava lepo vedenje, vedno in povsod. Tršica bi bila ponosna na naju, 100%  Grin

P.S.: Ampak samo če "čva"
  Cheesy  Wink

   



Ufff, sem se upehal od vsega tekanja in pisanja. Grem spat. Lahko noč!

P.S.: Jooooj, še med spanjem nimam miru! SPLOH!!!!!    Angry

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #99 : nedelja, 25.01.2009 : 21:18:09 »

Hehehe... to seveda ni res, sam tvoja šefica me nekak ni hotela resno jemat, ko sem ji razlagala, da te je treba ZLAUFAT, če hoče met še kdaj kaj miru v življenju  Tongue.
Krasen pes, in en in drug  Cool.
Logiran

Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #100 : nedelja, 25.01.2009 : 21:29:55 »

sej, sej, zlaufat že zlaufat. Samo 3-4 ure aktivnega NORENJA na dan  ji ne gre v glavo. Je mislila urco, mogoče urco pa pol na polno, potem pa še kakšen na easy sprehodek al pa dva, in smo opravili.
Bo že, sej ima majhno glavo  Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #101 : nedelja, 25.01.2009 : 21:53:31 »

Joj kakšne slikce  Cheesy
Super divjanje  Smiley
Stresa se pa najbolj znebiš tako, da se zdivjaš  Cheesy
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #102 : nedelja, 25.01.2009 : 21:56:19 »

A Flip se pa ne bi enkrat pridružil temu LAUFANJUGrin Magari v Savinjski regiji  Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #103 : nedelja, 25.01.2009 : 21:57:43 »

A Flip se pa ne bi enkrat pridružil temu LAUFANJUGrin Magari v Savinjski regiji  Cool

Ja vsekakor bi se dalo kaj uredit. Ne skrbi, ga prej zdivjam preden pridemo k vam  Grin
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #104 : nedelja, 25.01.2009 : 22:05:35 »

Lepe slikice in krasna psa Smiley! Ste bili na Mengeškem polju?

Sej Flip je že enkrat laufal tam Wink.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 68   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines