mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 12:32:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čistokrvni žogar ROXY  (Prebrano 181578 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #930 : sreda, 11.01.2012 : 16:48:20 »

Ne vem ali se mi samo dozdeva ali pa je temu atletu poležavanje pobralo res precej mišic  Shocked Undecided

Tako "drobčken" mi deluje na fotkah  Grin

 Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #931 : sreda, 11.01.2012 : 22:17:30 »

O, Roxy, lepotko ljubezen Bomo držali pesti še naprej, da bo zdravje na tvoji strani Kiss In ko boš fit, vaju pa s Šefico resno povabim na mafine, pico pa žogarske inštrukcije Smiley

Za tanovo zdravljenje kroničnega artritisa z matičnimi celicami ste že slišali, verjetno?
http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,1087.msg795118.html#msg795118
Bi to bila opcija tudi pri Roxiju?

Z največjim veseljem pridemo! Cheesy

Na matične celice smo bili že naročeni, pa se naknadno izkazalo, da žal za nas ne pridejo v poštev Undecided Roxy ima namreč zelo redek primer "nepravilnega prepoznavanja dobrih in slabih celic", tako da se na poškodbe/posege/zdravljenja odziva precej neobičajno oz. telo ne reagira tako kot naj bi. So pa matične celice sicer super zadeva, kolikor sem povzela iz informacij v "doktorski dizertaciji", ki sem jo naredila v tem času Smiley


Ne vem ali se mi samo dozdeva ali pa je temu atletu poležavanje pobralo res precej mišic  Shocked Undecided
Tako "drobčken" mi deluje na fotkah  Grin

 Kiss

Ja, bo kar držalo. Mišički so odstopili prostor špehcu Wink Sploh ne morem verjet, da jih tako hitro pobere.  Undecided Zdaj se trudiva ohranjat to kilažo, da ne obremenjujeva sklepov z odvečno težo.
Kako se lahko stvari obrnejo; prej sem ga dobesedno pitala, da sva ohranjala težo, ker je z laufanjem vse pokuril in je bil res sama mišica, sedaj pa sva zmanjšala prehrano za 2/3, pa nama komaj ratuje, da se ne rediva Lips Sealed Jedel bi pa skoz Tongue Laufal pa še bolj. Takoj bi zamenjal najboljšo kuhinjo na svetu z norenjem.  Smiley Zadnjič sem ga po dooolgem času spet spustila s povodca in je samo tekel... Brez cilja... Z nasmehom. Sem ga v isti sekundi, ko je startal, hotela ustavit, ker ne sme, ampak, ko sem videla izraz na njegovam obrazu, nisem mogla spravit niti glasu iz sebe. Prisežem, da se je smejal. Samo da lahko laufa...
M'š moj zlati ljubezen

Hvala vsem za vso podporo in dobre želje Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #932 : sreda, 11.01.2012 : 22:39:51 »

Miško zlati ljubezen Sem kar solzna ratala zdajle, ko sem prebrala tole, kako je z veseljem laufal Kiss Joj, to mora biti huda muka, da moraš nekaj preprečevati, ker točno veš, da bi sicer škodilo, pes (ali maček ali kdorkoli) pa si tistega tako želi ...

Bom še bolj držala pesti za naprej, ker pri nas skoraj ni pasje igre brez laufanja v krogih do onemoglosti Smiley (to je pa verjetno malo zasluga "tršice" borderke in pa genov - bratec Bor je isti)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #933 : četrtek, 12.01.2012 : 07:37:26 »

Sem kar solzna ratala zdajle, ko sem prebrala tole, kako je z veseljem laufal ...
Tudi jaz....  sram Roxy, daj veš...  ljubezen  Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #934 : četrtek, 12.01.2012 : 07:49:24 »

Zadnjič sem ga po dooolgem času spet spustila s povodca in je samo tekel... Brez cilja... Z nasmehom. Sem ga v isti sekundi, ko je startal, hotela ustavit, ker ne sme, ampak, ko sem videla izraz na njegovam obrazu, nisem mogla spravit niti glasu iz sebe. Prisežem, da se je smejal. Samo da lahko laufa...
Pa to je tako grozno ...  Cry Lips Sealed Če se postavim v njegovo kožo, se že kar vidim v Polju, pa še koga z mano (če bi me mogel poslušat Lips Sealed), pa jaz bi si lahko vsaj dopovedovala, zakaj mora tako bit, zakaj ne smem "v life", zakaj moram biti na miru. On si pa še to ne more razložit sram. Pa da se ti sfuzla, no. Roll Eyes
Roxy, pa če si še tako edinstven primer za vete, še vedno trdno upam, da boš čimprej lahko kolikor se da sproščeno laufal oz. vsaj normalno hodil, če že ne dirkal za žogico. Pa se smejal zraven. Kiss
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #935 : četrtek, 12.01.2012 : 08:51:32 »

Roxy, mi držimo s tabo in vemo, da boš zmagal Kiss
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #936 : četrtek, 12.01.2012 : 09:18:47 »

Roxy držimo pesti in tačke, da boš kmalu lahko ponovno tekel naokoli s polno paro. Marši pa ti sporoča, da je čakanje na dir res mukotrpno, ampak ko ti je pa enkrat dovoljeno tekati, potem pa se ovinki komaj polagajo.

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #937 : četrtek, 12.01.2012 : 10:11:15 »

 Kiss Kiss Kiss Saj bo, mora biti!
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #938 : četrtek, 12.01.2012 : 21:03:26 »

 objem
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #939 : nedelja, 22.01.2012 : 20:36:07 »

Z andahtjo ampak... Back in the track Smiley

Sicer še vedno bolj kot ne "kofetkamo", vendar sedaj to počnemo z družbo

Gorenjski pr'jatu Don in njegova bejba, Horjulčica Tara.



Moja bo, ne moja, nee, ne, neee, moja... Roll Eyes



Lover boya se morata seveda mal spričkat. Ipak je ena fletna pupa v igri predaja



Nadpridni kužki



Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #940 : nedelja, 22.01.2012 : 20:36:47 »

Sonček se je počasi poslavljal, obiskati pa smo morali še eno Horjulčico v frišnem domu - lubico Boni veselje

Takoj sta se poštekala Kot da se že od vedno poznata Cheesy






Uuuu, raca, raca, glej raaco! Prec me spust s štrika! Evil



A si morte mislit, že na prvem zmenku, me je povabila domov Azn Samo ni povedala, da živi s tremi cimri... tremi... MAČKI



Ampak sem preživel Tongue

Fajn sem se imel veselje

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #941 : nedelja, 22.01.2012 : 20:39:53 »

IIIII, Roxy, lepo te je videti spet nasmejanega do ušes ljubezen To, da si lepotico Boni lahko prelupčkal, ti pa kar malo zavidam Wink A Tači (saj je bil on na omarici, ane) ti je hotel kaj na uho povedat? Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #942 : nedelja, 22.01.2012 : 20:41:14 »

Ooooo Roxy, fajn dan si si naredil  Cheesy
Pa Boni te je na lov peljala  Roll Eyes 
Ma, tolk te je super videt zunaj, v družbi  ljubezen
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #943 : nedelja, 22.01.2012 : 20:43:55 »

Krasno! Res super te je videt tkole v lajfu, Roxy! Kiss Cheesy
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #944 : nedelja, 22.01.2012 : 20:58:01 »

A Tači (saj je bil on na omarici, ane) ti je hotel kaj na uho povedat? Tongue

Tači je fenomenalen, kok kul maček, no Cheesy Totalno flegma je maširal okrog Roxa, on pa se je pa delal, da maček ne obstaja Xenca je pa na postelji steljala s pogledi...
Logiran
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines