mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 30.04.2024 : 17:18:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 68   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čistokrvni žogar ROXY  (Prebrano 181727 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #180 : sobota, 23.05.2009 : 22:03:59 »

Blagor vam, da ne zna jagat Grin

O, zna, zna. Je zadnjič pokazal, da pali na spomladanske gozdne vonjave Undecided Ampak se je izkazalo, da zna odpoklic, še preden smo ga v šoli vzeli  Roll Eyes Danes se je pa pokazala izjemna prilika, da mu obrazložimo, da so srnice čisto fajn živalce in se res nima smisla preganjat za njimi tam, kjer se to ne sme. Torej nikjer, sploh  Wink Kar pa posledično pomeni, da je bolje biti z njimi prijatelj  Cool


A bomo gledali Roxyja v balerinkah okrog skakat, ko je taka nezna dusica Wink


Sej zna bit tut hud, no  sram
Recimo na balkonu, če gre mimo kakšen kuža. Al' pa, če srečamo labode  Grin



ps.de neus furmica prevc gnala, kr bo se res bambi ratal Tongue

 Angry

Ne pa ne bo  Tongue



Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #181 : petek, 05.06.2009 : 15:18:03 »

Res ga ne maram!!! Angry


Dežja namreč. Turobnost, sivina, vlaga, hlad, … Mimoidoči se skrivajo pod dežniki in namrgodenih obrazov hitijo… po opravkih, na suho in toplo, verjetno. Nikomur na čelu ne piše: PETEK!!! kot običajno lahko razbereš na ta dan tedna.
Pravzaprav je popolnoma navaden dan…

Prva stvar, ko zjutraj odprem oči, je še zalepljen pogled skozi okno. Na dan, kot je današnji in lahko uzrem le pusto sivino, ki jo parajo dežne kapljice, se mi običajno iz grla poklapano priplazi zamolkel: »Bljak«. Dokler ne spijem vsaj dveh kav, v mislih premlevam kreativne ideje o morebitnem javnem razpisu bolniške. Hkrati pa izpod čela pogledujem proti topli in nadvse vabljivi postelji. Tretja kava uspe zatreti patetičen poizkus nastanka lenobnega dne, vendar se do takrat tudi moja dnevna kvota energije že nevarno približa rdečemu polju na »rezervoarju«. Ponovno žalostno ugotovim, da niso samo rastline tiste, ki delajo na fotosintezo.

Ampak ne danes… Babica me je učila, da se vse, dobro in slabo, slej ko prej, vrne. Očitno sem nekoč v preteklosti naredila nekaj dobrega, naredila nekaj prav. Drugače ga ne bi spoznala. Njega, ki je izjemen. Edinstven. Njega, ki mu danes sije sonce. Ki mu sonce sije pravzaprav vsak dan. Ki mi vsak sleherni dan pokloni najlepši, najtoplejši in najbolj čaroben in z energijo nabit sončni žarek.

Danes mineva 1 leto od rojstva sončnega žarka. Veličastnega žarka! V toplih, rjavih očeh mojega ljubega prijatelja Roxy-ja.

Je že kdo videl to rojstvo? Je to sploh mogoče?
O ja, še kako je mogoče. Imam celo dokaz.
 
KLIK: Rojstvo sončnega žarka v OČEH Roxy-ja


Koliko življenj ima pes? Nimam pojma. Enega, ali kako? Prepričana sem, da jih je Roxy vsaj ducat že izkoristil pred prihodom v Horjul. Še eno mu je bilo podarjeno po 30 dneh preživetih v zavetišču. Ali pa morda vsak dan po 30-ih dneh eno?
Je zato hvaležen? Hja, naj povem po resnici ali pravici? Nima veze, ker ne, ni hvaležen. Resnica včasih ni taka, kot bi si želeli. Lahko pa rečem, da je zadovoljen, ker mu je bilo omogočeno tisto malo za normalno pasje življenje.

Ja, jaz pa sem hvaležna. Ker delam na fotosintezo in imam čisto svoj sončni žarek, pa čeprav zunaj dežuje.
Hvaležna sem »porodničarki«, vzgojiteljici, zdravnici, kuharici, »dojilji«… Hvala Smetka, da hočeš, zmoreš. Da podariš vsakemu kosmatinčku predalček v svojem srcu. Da preprosto si.

Naši zverinici pa bomo še naprej omogočali vse najboljše. Kot se za rojstni dan in vse ostale dni leta, življenja tudi spodobi.
Pa ne zato, ker si zasluži. Tudi zato ne, da nam bo hvaležen. Enostavno zato, ker je. Naše sončece zlato kosmato  Kiss








Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #182 : petek, 05.06.2009 : 15:39:25 »

Ej, Soul, prosim, da v prihodnje daješ take stvari gor v poznih večernih urah, ker se ne spodobi na šihtu cmerat.  Wink

Roxy  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #183 : petek, 05.06.2009 : 15:56:21 »

Ah no   Kiss
Roxy soncek, sem prav hvalezna, da sem te imela priloznost malo bolj spoznat, pa tvojo tudi. Zelim vama se mnogo soncnih zarkov  Wink
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #184 : petek, 05.06.2009 : 16:03:54 »

Ej, Soul, prosim, da v prihodnje daješ take stvari gor v poznih večernih urah Wink

Me peče vest, ampak ne preveč  Wink
Službeni čas sem izkoristila samo zato, ker nas zvečer ni doma - Roxy nas namreč pelje na piknik Grin


Ah no Kiss
Roxy soncek, sem prav hvalezna, da sem te imela priloznost malo bolj spoznat, pa tvojo tudi. Zelim vama se mnogo soncnih zarkov Wink

A to pomeni, da se ne bomo nič več videvali sram Neeeee, no Moon Sad
Imamo še vaše letališče/igrišče (tisti vaš ograjeni travnik Undecided ) v dobrem  Cheesy



Logiran
majas
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #185 : petek, 05.06.2009 : 16:30:52 »

Roxy... enkrat v nalivu, sem ti na uho zašepetala, da bo tudi tebi ratalo. Kot dva kretena sva se stiskala pod drevesom. Edini si bil, ki se ti je dalo po dežju hodit okrog z mano...  Roll Eyes pa sva se smejala in čofotala po lužah, oba usrana od - do!  Cheesy

In ti je ratalo, ampak to tako ratalo, da jaz še zdaj cmizdim ko kaka sentimentalna mo**...  Roll Eyes, ko tole tvojo temo berem.  sram

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #186 : petek, 05.06.2009 : 16:54:13 »

Roxy, seveda se bomo se videli. Za letalisce se pa s tvojo se pred koncem sole zmeniva  Wink. Ker rad lizes, te po divjanju Flipi se na en super duper sladoled povabi  Cool, pa se kaj se bo naslo...
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #187 : petek, 05.06.2009 : 17:34:27 »

Roxy... enkrat v nalivu, sem ti na uho zašepetala, da bo tudi tebi ratalo. Kot dva kretena sva se stiskala pod drevesom. Edini si bil, ki se ti je dalo po dežju hodit okrog z mano...  Roll Eyes pa sva se smejala in čofotala po lužah, oba usrana od - do!  Cheesy

In ti je ratalo, ampak to tako ratalo, da jaz še zdaj cmizdim ko kaka sentimentalna mo**...  Roll Eyes, ko tole tvojo temo berem.  sram

 Kiss Kiss Kiss
 

Zdaj se pa jaz posmrkujem, ko si vaju plastično predstavljam...  Kiss
A ni fajn, ko skoraj ne moreš reči, da si nekaj naredil, počutiš se pa fenomenalno!  Grin In imaš ob enem občutek, da je ves svet tvoj. Kapljice dežja pa padajo samo zato, da lahko plešeš med njimi. In to z nasmeškom na obrazu  Wink


Roxy, seveda se bomo se videli. Za letalisce se pa s tvojo se pred koncem sole zmeniva Wink. Ker rad lizes, te po divjanju Flipi se na en super duper sladoled povabi Cool, pa se kaj se bo naslo...

Sladoled definitivno časti Roxy! Je takoj protestiral in pristavil svoj piskerček (beri: pujska)  Cheesy
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #188 : petek, 05.06.2009 : 17:35:51 »

Ful lepo napisano. Pa še lepše, da ste se našli Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #189 : petek, 05.06.2009 : 17:39:24 »

V zares zanič in grdem dnevu ste mi polepšali dan. Roxy, vse naj naj  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #190 : petek, 05.06.2009 : 21:24:14 »

Sonček lepi, vse najboljše! Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #191 : petek, 05.06.2009 : 21:50:17 »

Sladoled definitivno časti Roxy! Je takoj protestiral in pristavil svoj piskerček (beri: pujska)  Cheesy

Oooo Roxy ima tudi svojega pujska  Smiley
Flipov je skoraj prazen, ker si je Comfort kupil, pa za pomurčke je nakazal, zdaj je pa broke  Wink
Še dobr, da mora malo za agility shujšati, bo pri briketih prišparal  Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #192 : sobota, 06.06.2009 : 09:21:39 »

Kako lepo napisano! Smiley
Roxy, tebi pa vse najboljše za eno leto sončnih žarkov, pa še veliiiiko takih let! Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #193 : sobota, 06.06.2009 : 11:48:49 »

Res lepo napisano Smiley

Roxy, vse naj naj Kiss
Logiran
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #194 : nedelja, 07.06.2009 : 14:40:38 »

Tale žogar Roxy je pa konkuriral naši Bri na "lestvici mojih najljubših", ko sta bila oba še v Horjulu Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 68   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines