mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 19:55:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Heli, grška lepotica
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Heli, grška lepotica  (Prebrano 60353 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #30 : nedelja, 23.11.2008 : 13:58:46 »

Heeeeeli, pa RIskotoviiiiii!

Priznam, da sem se komaj vzdržala, da ne bi poslala 15 mejlov in poizvedovanj v facebook, sedela na svojih prstih, da nisem klicala in pisala sms-ov, pogrizla se nohte od groooooozne radovednosti, kako se imate ... In ste se javili Smiley
 Kiss vsem vam, reeeeees sem vesela, da se je zgodba zasukala kot si zapisal v uvodu Smiley
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #31 : nedelja, 23.11.2008 : 13:59:37 »

Ja, Kranjčani smo, in bi bilo super, če bi se Horjulci kdaj našli na kakšnem sprehodu Smiley

Mi tud, mi tud, smo tud iz Kranja Smiley
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #32 : nedelja, 23.11.2008 : 14:04:21 »

 Grin
kranjska sekcija Horjulštajna  Cheesy
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #33 : nedelja, 23.11.2008 : 14:07:05 »

Hehe Smiley Samo če se Heli boji psov, verjetno ne bi bilo pametno da se cela sekcija naenkrat dobi. No, saj naša tud ni preveč navdušena nad gužvo Roll Eyes
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #34 : nedelja, 23.11.2008 : 14:10:02 »

Zala, Heli se bo gotovo, tako kot večina navadila na pse, avte, tujce ... počasi in z andahtjo, pa bo ... zdaj je bil itak šok u nulo tale selitev, ko pa se bo navadila na RIskotove, pa jo bodo še malo "matrali" v to smer.
Če prav poznam Roka, bodo itak šli v šolo - sem jim predlagala Xeno, ki take drame pozna in zna dobro svetovati.
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #35 : nedelja, 23.11.2008 : 14:11:48 »

No, sej to sem mislila - ne takoj vsi naenkrat. Sčasoma, da se punca privadi Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : nedelja, 23.11.2008 : 14:25:55 »

Ojej Glujči sem pozabila! Sori  sram.
Logiran

Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #37 : nedelja, 23.11.2008 : 14:31:23 »

Ni panike, sej je itak zadnje čase bolj Ljubljančanka kot Gorenjka Wink
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #38 : nedelja, 23.11.2008 : 14:42:22 »

Lepe zgodbe  Smiley.
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #39 : nedelja, 23.11.2008 : 15:18:01 »

Ko berem take zgodbe, mi je toplo pri srcu (in malo vlažno v očeh). Super za Heli in še bolj super za vas  - čez nekaj časa boš točno vedel, kaj sem s tem mislila.  Wink

Uživajte, kolikor se da! Heli pa sigurno vsak večer pred spanjem najprej po grško reče "Evharistó", da vas je našla. Potem pa še po slovensko. Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #40 : nedelja, 23.11.2008 : 15:54:41 »

Vesela sem, da je tale plašna rita našla svoje ljudi. Lepo se imejte in veliko veselje z novim družinskim članom.
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #41 : nedelja, 23.11.2008 : 21:04:02 »

Hej, kranjska sekcija Horjulčanov! Heli bo zagotovo sčasoma pridobila zaupanje, tako da nam srečanje ne uide! Smetka, tebi pa res hvala, v našo družino si poslala pravi blagoslov!
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #42 : nedelja, 23.11.2008 : 21:11:24 »

5. Nedelja. Kičasta.

Danes je bilo sicer mrzlo, a z razlogom. Nebo je bilo brez oblačka, videlo se je daleč, hribi so bili kot narisani. Narava je šla na nedeljski sprehod v svoji najlepši obleki.

Torej smo šli na sprehod tudi mi. Prvič tako, kot to delajo družine s psom. Na bližnja polja, do katerih imamo od doma samo dobrih 5 minut peš hoje. Tam duša zadiha, saj je prostora veliko, pogled ustavijo šele beli vrhovi gorenjskih hribov.

Tu smo se sprehajali že velikokrat. A nikoli s Heli. Ta nam je letos dala še piko na i k vsej lepoti. Tako je bil nedeljski sprehod ne samo lep, ampak že prav kičast. In bil je naš prvi nedeljski sprehod z njo. Srce je vriskalo, ko smo raziskovali polja, vrhunec pa je bil, ko smo se prvič z njo spustili v dir. Kako lepo in hitro teče! Res je lovski pes, to se je videlo v lahkotnosti njenega teka. Dobra novica zame, saj bova lahko očitno športna in hitra na najinih sprehodih.

Slaba novica je, da ima tudi Heli rada vonj svežega gnoja. Še posebej, če je ta vonj na njej. Z užitkom se je pesjanka valjala po gnoju, prej bela je hitro spremenila barvo v drekasto, vonj pa zamenjala s smradom. A kaj, ko jo je to delalo takoooo srečno ... Sicer pa, a sploh obstajajo psi, ki ne marajo valjanja po dreku?!

Zahvaljujoč temu njenemu smrdečemu veselju smo morali danes preizkusiti tudi njeno dovzetnost za umivanje. Zanimivo, nobenega strahu, nobenega odpora, mirno je stala in čakala, da je zanjo tako privlačen smrad odplaknilo z rjavo vodo nekam proti kranjski čistilni napravi.

Zanimiv je bil danes njen odnos do psov. Dokler je bil dan, si je dajala pogum z glasnim lajanjem na vsakega štirinožca, ki je prišel mimo. Ko se je zvečerilo, pa jo je pogum zapustil in mimoidočih psov se je bala in se jim želela umakniti. Noč ima pač svojo moč ...

Na sliki naju je moja najdražja ujela med igro na domačem vrtu:

http://picasaweb.google.com/lh/photo/Cx0TXoAQrSqSzi2BmCrC9A

Med sprehodom pa so me neznanci ujeli z nenehno ponavljajočim se vprašanjem, kakšne pasme je. Ima kdo kakšno dobro idejo? Danes sem razlagal, da je čistokrvna horjulska mešanka ...

P.S. Zdajle, ko tole pišem, spet mirno spi ob mojih nogah. Kako prijeten občutek je to!!! Zunaj mraz, neznani tuji svet, tule pa prijetno toplo, varno in mirno. Meni paše vsaj toliko kot njej!

Škoda, da je nedelje konec. Jutri Heli čaka nova preizkušnja - samota, ko bomo v službi. Drži se, Heli!
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #43 : nedelja, 23.11.2008 : 21:31:50 »

Heli - portret:

http://picasaweb.google.com/lh/photo/eIDFFSASfhl8uQToF1rVTQ
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #44 : nedelja, 23.11.2008 : 21:40:04 »

Jaz tipkam, ona pa ob meni pod mizo takole mirno spi:

http://picasaweb.google.com/lh/photo/VZ_JUJ0sCFFFgiUjNjh_1g
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Heli, grška lepotica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines