mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:03:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Heli, grška lepotica
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Heli, grška lepotica  (Prebrano 60229 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #345 : sreda, 14.10.2009 : 13:57:36 »

In bilo je lepo leto!

In še veliko takšnih vam želimo  Kiss
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #346 : sreda, 14.10.2009 : 14:02:27 »

Morda bi se pa za obletnico spodobilo, da Heli končno enkrat dovolim spati na zakonski postelji ... Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #347 : sreda, 14.10.2009 : 14:43:10 »

Vesela, da ste okej. Kdaj pridete po drugega  Grin Grin?
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #348 : sreda, 14.10.2009 : 14:44:28 »

Če ne prebereš ne verjameš, al pa tudi  Grin Grin Grin
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #349 : četrtek, 15.10.2009 : 06:55:26 »

Smetka, kje pa upam! Še Heli me zna "okrog prinašat", kaj šele, da bi imel še enega ...
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #350 : četrtek, 15.10.2009 : 06:59:18 »

39. Tisti čas v letu

Vem, da imajo psi ponavadi dvakrat v letu "tisti čas", ko jih daje nagon in samo iščejo, kje bi naredili nove kužke. Pa se jim potem meša, delajo oslarije itd. Skratka - se "gonijo". Ampak, a ni tako, da sterilizacija to odpravi?

Našo Heli zadnji teden dni zunaj hiše namreč dobro "meče", vleče kot nora, bezlja sem in tja, samo voha, ignorira ukaze ... Taka je, kot bi se "gonila". V hiši je vse v redu, ko zavoha svež zrak, se ji pa "trga". Ampak, saj tega ne more delati, ker je sterilizirana, kajne? Je možno, da jo kljub temu dajejo hormoni?
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #351 : četrtek, 15.10.2009 : 07:56:19 »

Čestitke za prvo obletnico!

Žal ti na tvoje vprašanje ne znam odgovoriti. Moja polarka pač zaradi ljubezni do mraza v takih mesecih prav tako oživi Smiley.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #352 : četrtek, 15.10.2009 : 08:10:20 »

Čestitke, Heli in Helini!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #353 : sreda, 21.10.2009 : 13:55:35 »

RIs, kot sem dejala že na FB - na konferenci boš pogrešan Smiley Kajti - če nisi opazil!!!! - je minilo tudi leto dni odkar sva midva po predolgem času spila v miru en kofe!!!!

Ampak, sem taaaaaako vesela zate in tvoje in Heli, da oprostim Tongue

Imejte se lepo vsi skupaj, crkljajte se in razvajajte ... še vedno pravim - najboljše crkljanje in najboljša tolažba je topel pasji kožuh. Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #354 : sreda, 21.10.2009 : 18:11:50 »

Smetka, kje pa upam! Še Heli me zna "okrog prinašat", kaj šele, da bi imel še enega ...

deeeeej no nehej, RIs - lej tkole je: Heli te "okrog prinese", tadrugi te takisto, samo na drugo stran - pa si spet tam, kjer si bil! Grin
(btw...tole flancam zgolj teoretično; tudi jaz imam (žal samo) eno lepotico horjulsko...)
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #355 : ponedeljek, 26.10.2009 : 07:47:37 »

Ja, saj vem, "oaza88", minus in minus se spremenita v en lep plus Smiley
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #356 : ponedeljek, 23.11.2009 : 17:42:44 »

40. Pasji spomini
 
Danes sem šel malo brskat po forumu Zavetišča Horjul in našel objave o naši Heli. Prvi opis njenega karakterja iz zavetišča je tak:

"Postala je prava lumpa, kot se spodobi za njeno starost. Tujcev se še boji, ampak ne beži, pač pa se plazi in lula, kadar je v stiski. Sicer je glasna, za v blok najbrž malo preveč. Je v uničevalni fazi, navajamo jo na kletko. Pesjak seveda odpade. S psi in mački se razume, je pa karakter in ne pusti, da bi kdo pometal z njo - zna pošteno vrnit, če komu kaj takega na misel pade."

Primerjava danes: Še vedno zna biti prava lumpa, a na simpatičen način, da ji ne moreš zameriti za dlje kot za par minut. Tujcev se sploh ne boji, ljudi ima rada, strah pa ohranja pred neznanim prostorom in neznanimi psi. Potrebuje svoj čas, nato se novega prostora ali psa navadi. Še vedno se plazi in lula, kadar je v stiski - a je k sreči stisk zelo malo. Res zna biti glasna, za v blok najbrž malo preveč. Uničevalne faze pri nas doma sploh ni imela, na kletko je popolnoma navajena že od prvega dne prihoda k nam. Pesjak seveda odpade, ker je to pes za na navč. No, ali pa vsaj za ob kavč. S psi in mački se razume, če ji daš dovolj časa, da se z njimi spozna.

Potem sem bral naprej po forumu dopisovanje o Heli, razmišljanje o njej ... Zgodba se je razvijala, dokler se ni na forumu v četrtek, 20. 11. 2008, pojavil zadnji zapis šefice zavetišča. Besede so bile kratke, a tople: "Heli gre jutri v nov dom Smiley"

Ja, eno leto je, kar je Heli prvič stopila na naš vrt!
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #357 : ponedeljek, 23.11.2009 : 18:40:58 »

 Kiss Super, čestitke za 1. obletnico. Želim vam še mnogo skupnih, srečnih in zdravih let. Pa čim večkrat se javite.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #358 : ponedeljek, 23.11.2009 : 19:02:34 »

In, ko pogledaš nazaj, RIs, bi tole leto uvrstil med najboljša v tvojem življenju, a ne?

Poznam občutek Wink

Čestitke za obletnico in imejte se še naprej tako radi Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #359 : ponedeljek, 23.11.2009 : 21:50:26 »

Čestitke za obletnico. Take pridobitve je vredno praznovat Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Heli, grška lepotica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines