mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 11:19:32

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Heli, grška lepotica
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Heli, grška lepotica  (Prebrano 60371 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #45 : nedelja, 23.11.2008 : 21:44:19 »

In vsi strahovi so se razblinili..........se ful vesela za vse vas,posebej za sončiko Heli Smiley Kiss

Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #46 : nedelja, 23.11.2008 : 21:45:11 »

Čudoviti ste!! Cheesy Kiss
Radi vas bomo brali še naprej in morda se celo kdaj srečamo Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #47 : nedelja, 23.11.2008 : 22:02:16 »

ah ja, še en ubogi horjulc Undecided... Smetka - a boš kej kontrole nardila klele pri kranjskih posvojiteljih, a? Sami mučitelji živali... Wink Cheesy Grin
Heli, tebi je tudi sekira padla v med.  :)Me RES veseli, veš, RIs. Wink Cheesy
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #48 : nedelja, 23.11.2008 : 22:06:43 »

Srčika je. Lepo, da ste se našli Smiley
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #49 : ponedeljek, 24.11.2008 : 07:24:15 »

Oaza88, ne mi tega delat  Shocked  Mi je kar kri zledenela ob prvem delu tvojega odgovora, sem že videl Smetko, kakšo šiba nad mene z božjim bičem v roki  Cry   Mi je odleglo, ko sem potem odkril, da gre za šalo ...  Smiley
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #50 : ponedeljek, 24.11.2008 : 08:45:14 »

Hja, RIsko, boš se moral še navaditi na horjulštajnski humor Cheesy

Helči, ti bi pa lahko imela kar svoj blogec Smiley, tvoj ata dobr pišejo Smiley
T
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #51 : ponedeljek, 24.11.2008 : 09:00:17 »

Jup prav veselje je brati novičke. na zadnji fotki je pa kot crkovinca  Cheesy Grin Cheesy Grin.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #52 : ponedeljek, 24.11.2008 : 18:41:06 »

Oaza88, ne mi tega delat Shocked Mi je kar kri zledenela ob prvem delu tvojega odgovora, sem že videl Smetko, kakšo šiba nad mene z božjim bičem v roki Cry Mi je odleglo, ko sem potem odkril, da gre za šalo ... Smiley

hja, RIs - TinkaraC je ful dobro napisala, kam pec taco moli pri takihle postih.  Grin Wink Saj se boš navadil...! Tongue
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #53 : ponedeljek, 24.11.2008 : 19:15:06 »

RIs, kaj pa pravi Grkinja kaj na sneg? A ga je prej sploh poznala?

uzivajte vsi skupaj. Vas je prav fino brat Smiley
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #54 : ponedeljek, 24.11.2008 : 21:11:33 »

6. Kaj počne Grkinja na snegu?

Vprašanje sem si zastavljal ves dan. V pisarni sem gledal padajoči sneg in razmišljal o psici, katere starša najbrž nista nikoli videla snega, kaj šele ona. Rojena v Grčiji, najbrž ustvarjena za sprehode ob vroči morski obali, bo danes stopila na mrzel sneg. Le kako se bo to izšlo?

Drug razlog, da so mi misli uhajale k njej, je bilo dejstvo, da je danes prvič ostala sama doma, zaprta v veliki pasji kletki devet ur. Kaj počne? V iskanju odgovora na to vprašanje se mi je mudilo domov, kot že dolgo ne. Doma pa olajšanje. Heli v kletki povsem mirna, nič kakcev ali luž. Skratka, vse v redu.

Torej je prišel čas za lulanje ... na snegu! Ko je stopila skozi vhodna vrata ven, se je ob pogledu na padajoči sneg in zasneženo dvorišče seveda ustavila. Gledala je v to belo čudo in potem previdno stopila na dvorišče - vendar tja, kjer zaradi strehe snega ni bilo. Od tam je še naprej gledala belino, potem previdno povohala, stopila na mrzlo zadevščino s prednjo desno tačko, nato pa - hop! - že vsa razigrana skakala po snegu, se lovila in veselo lajala.

Kaj torej počne Grkinja na snegu, tudi prvič? Uživa, definitivno:

http://picasaweb.google.com/lh/photo/R2guU2vIMnRQ2FQaCTyoYw

Aja, zdajle, ko tole tipkam, spet spi ob meni pod mizo. Kot kaže, je to postal njen prostor za večerno dremanje.

P.S. Da ne boste mislili, da je vse popolno. Še vedno se v stiski parkrat na dan polula v hiši, seveda vedno tam, kjer je na tleh preproga ali tapison  Roll Eyes A ni panike, bo minilo, zato se ne sekiramo glede tega.
 
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #55 : ponedeljek, 24.11.2008 : 21:57:28 »

RIs, mi smo tepih kar spravli v arhiv, pa je mir - topli pod al pa kaj podobnega se lažje puca, če se ravno kakšna nesrečica (ali lužica srečice) zgodi. Smiley
Pa še dobro, da ima Heli temnejše lise - sicer je ne bi našel v snegu! Grin
Tudi naša kužica je danes videla in okusila svoj prvi sneg - je bilo tole branje zgornjega posta, kot bi jaz opisovala (no samo jaz bi z malce manj izbranimi besedami, se razume Wink)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #56 : torek, 25.11.2008 : 08:11:36 »

Ja RIs, daj tepih stran (no, razen če te ne moti da je polulan) in ga vrni, ko jo bo tole ˝lužanje˝ minilo. Sicer bo samo še za v smeti.
Je pa super brat, da je Heli OK in da je postala prava Gorenjka. Še sneg ima rada Kiss Kiss
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #57 : torek, 25.11.2008 : 08:13:16 »

Tudi jaz predlagam tepih stran, ker je lažje popucati, pa na tla brez tepiha mogoče sploh ne bo lulala.

Se ji pa dogaja.

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #58 : torek, 25.11.2008 : 08:26:04 »

pa na tla brez tepiha mogoče sploh ne bo lulala.
Ja, naša je potem, ko smo odstranili tepih in nekam drugam nastavili časopis, samo še nekajkrat naredila lužico na papir in potem je z lulanjem v stanovanju zelo kmalu prenehala Smiley.
Logiran
jadrankaj
rad pišem
****
Sporočil: 426


« Odgovor #59 : torek, 25.11.2008 : 20:38:45 »

No pa še ena izmed tistih, ki ni mogla prebrati do konca od silne zameglitve (beri vodnega potocka) na oceh...ko bi le bilo več takih ljudi...sem si ogledala še ostale slikice, ena fejst srečna družina zgledate. Čestitke! Pa tista pajk torta čist hudo zgleda Wink
Heli  je pa čudovita, res lepotica! Pa ja no, to so pa itak vsi Wink
Srečno! Smiley
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Heli, grška lepotica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines