mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:49:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Felix Toby piše dnevnik  (Prebrano 73898 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #15 : sreda, 26.11.2008 : 15:29:14 »

Bogi Toby  Sad kaj si pa upa tale Tvoja  Angry kar ignoriraj jo, če maš kakšn kavč pa pejt odspod, naj te kar na kolenih prosijo, da jim odpustiš  Cool

A so ti vsaj kaj za jest dali?

Lubčka, Mila  Kiss  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #16 : sreda, 26.11.2008 : 15:30:55 »

Posrečen je tale Toby  Grin. Afna je  Wink. No pa je Timi dobil svojega. Zamerijo pa itak da ne  Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #17 : sreda, 26.11.2008 : 21:52:33 »

ha, pa imamo dva jamralca na kupu - Tobyja in Milo!  ;)Jupiiiii! Cheesy Tongue
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #18 : sobota, 29.11.2008 : 13:07:28 »

Se igram, samo slikco vam pokažem, se šibam nazaj igrat!


Vaš leteči Toby  Kiss
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #19 : sobota, 29.11.2008 : 13:14:59 »

Lepotec Kiss Kiss
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #20 : ponedeljek, 08.12.2008 : 13:29:08 »

Živjo vsem!
Nekaj časa se vam nisem javil, ker slabo vidim do računalnika. Imam namreč precej vnete učke, pa kiham tudi. Drugače sem OK, jem, pijem in se igram (nič od tega si namreč ne pustim vzet; papam itak rad, voda iz ta velike Timijeve posode je krasna, brez igre pa tako ali tako noben pošten maček ne more, po mojem  Cool).
Danes pa moram malo pojamrat... So me spet strpali v tisto škatlo, ki ji rečejo transporter, in me nesli na veterino.   Undecided Ker me niso pikali, sem jim prizanesel in jim danes nisem puščal krvi.  Cool Ja, najpridnejši maček pod soncem sem.  Roll Eyes In kljub temu so me strpali v en majhen akvarij, kjer so me pol ure pustili vdihavat neke antibiotične inhalacije, karkoli že to je. In grozijo, da bodo zadevo ponovili še jutri in pojutrišnjem.
Pri čemer sploh nimajo pojma, kaj mi je, pa me vseeno MUČIJO!!!  Undecided Pravijo, da jim je zmanjkalo testov za klamidijo, ampak da je verjetno to krivec za moje vnete učke. Bljak tale klamidija, karkoli že to je (sigurno ni igrača in ne hrana, tako da... Bljak.).
Pa še neko kremo mi je moja packala v oči, ko smo prišli domov. Res ne vem, če ne bi kar tukaj, prek neta, začel iskat novih oskrbnikov, ki me bodo malo manj mučili... Ampak moja pravi, da me ne da, pa tako mehka je, ko ponoči spim na njej... Bom vseeno še malo potrpel.  Smiley

No, to je to zaenkrat. Se še kaj javim, ko se mi učki nehajo lepit skupaj.

Vaš Toby
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #21 : ponedeljek, 08.12.2008 : 14:24:21 »

O Toby, saj bo Wink ti sam glej, da se boš hitro pozdravil, ne glede na vse pa redno nagajal Smiley
Logiran

moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #22 : ponedeljek, 08.12.2008 : 18:17:24 »

Pikec, hitro se pocajtaj  Smiley. Si pa na toplem in varnem pri svoji šefici, pa bo hitro šlo na bolje   Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #23 : ponedeljek, 08.12.2008 : 21:10:56 »

Toby, kar pogumno, sej bo! Ej še dobr za tvojo, da ima olajševalno okoliščino (=da je tko lepo mehka) - boš lažje pretrpel vse skupaj, to se pa strinjam. Grin
Pozdravi se hitro! Kiss
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #24 : četrtek, 11.12.2008 : 12:59:59 »

Za vsak slučaj sem se čisto pocajtal, preden moja še na kakšno idejo pride... Že tole mazanje učkov je sitnost, ker krade čas za igro.  Cool

Vam povem, Timi je najboljša od vseh igračk.  Wink Jaz ga imam takoooo rad!

Pa tudi on se rad igra z mano. Moja pravi, da se je stari gospod čisto pootročil. 


Zdajle je pa Timi brikete dobil. Grem v skledo pogledat. Saj mi v bistvu niso všeč, samo zabavno je, ker gre Timiju na živce, če mu v skledo gledam.

Lp, vaš Toby
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #25 : četrtek, 11.12.2008 : 13:16:12 »

Ooo, kakšne fajn fotke! Pasje-mačja ljubezen! Take imam najraje. Pa je Timi vedno imel rad mačke? Ste kakšno že prej imeli? Je šibal za njimi, ko jih je zunaj videl?
Malo zbiram informacije, čisto tako, da ne bo kdo kaj mislil. Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #26 : četrtek, 11.12.2008 : 13:25:55 »

IIIiiiiiiiIIIIII, j'z tud' 'mela!  Cheesy
(he, he, he - se RES nisem mogla zadržati!)  Tongue

Koliko časa bo pa še "tribarven" feliks?
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #27 : četrtek, 11.12.2008 : 13:43:08 »

zalarjeva, sem imela srečo, ker je prva mačka, ki jo je srečal od blizu, živela z odraslima rottijem in dobijem. Je malo tekla, ko se je zapodil proti njej, potem se je pa ustavila, obrnila, usedla in mu od blizu pokazala krempeljčke.  Grin Tako se je naučil mačke spoštovat (čeprav bi po mojem zunaj še vedno tekel za mačko, če bi bežala). Potem je pa tudi doma imel svojo mačko, ki jo je imel grozno rad, ampak se jo je (upravičeno  Tongue) malo bal (jaz tudi  Lips Sealed Grin). Pred Tobyjem je imel tako zato rešpekta prvih 14 dni (dvignjena glava, da zaščiti nos in oči; drugje ga itak ščiti dlaka in se tega zaveda). No, zdaj je pogruntal, da v Tobyju ni niti ene zlobne koščice in da so vsi napadi iz zasede v igri, tako, da mu pusti vse, karkoli si mali mac zaželi.  Wink

Aja, hvala, alexx, da si me spomnila - Toby je prej pozabil povedat. Wink Dlaka je zdaj (drugič) že 14 dni na gojišču in je negativna! Tako da ga čaka še eno pošteno kopanje, pa bo na dobri poti k dvobarvnosti, upam.  Smiley

Lp, 5ra
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #28 : nedelja, 14.12.2008 : 08:22:31 »

Živjo, folk, spet jaz! Wink Sem videl, da ste navdušeni nad tem, da imam namesto ploškotov pravega kosmatega psa za igro, pa sem prosil mojo, naj naju posname, da boste videli, da vsi Peroti tega sveta (ki jih imam neskooončno rad, da ne bo pomote!) ne odtehtajo ene take zverine.  Cool Tukaj je posnetek.  Kiss

Pa še nekaj dobrega je moja naredila: včeraj zvečer je domov privlekla en tunelček, ki super zanimivo šumi, če tečem skoz ali če ga valim od strani. Zabavno!!!  Cheesy Slikce sledijo. Wink

Pa lep pozdrav zaenkrat,

Vaš Toby
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #29 : nedelja, 14.12.2008 : 09:32:50 »

Ko pa Timi kihne, pa Tobyja kar odnese!  Grin
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines