mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 24.05.2024 : 00:33:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Felix Toby piše dnevnik  (Prebrano 75261 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #165 : sreda, 03.06.2009 : 11:51:50 »

Alexx, se mi zdi, da je bla tvoja predstava veliko bolj realna kot tale slikca, sploh, če vsebuje razne dlakaste trenirke in podobno.  Grin
Počohej M(j)aučija še zame.  Kiss

Pa vsem hvala. Smiley

Lp, 5ra
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #166 : sreda, 03.06.2009 : 12:02:13 »

 Cheesy Tobi ti si zakon! Kako dobro si Tvojega natreniral, da zna spati kot pravi maček Grin
Pa una oblekca - meni je fuuul lepa  Wink - mi je všeč, da se bodo vsi v družini počasi po tebi vrgli. Evo, Vixen je že dobro pogruntala, da je edina lepa barvna kombinacija na svetu črno-bela (zaradi tebe, itak Kiss ). Pa (ne bom dal ravno roke v ogenj) - ampak - sem skoraj ziher, da si bo tudi tvoj Geri enkrat kakšno belo dlako v svojem črnem kožuščku omislil Smiley
Bom še jaz Moji tele lepe slikce pokazal, mogoče jo prepričam, da se začne malo bolj v mojem, blont - oranžnem stilu oblačit  Wink

LP Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #167 : sreda, 03.06.2009 : 12:04:08 »

Ije kakšne poze  Smiley
Lušani vsi skupaj  Kiss
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #168 : sreda, 03.06.2009 : 12:07:38 »

Oooo, Geri in Timi, vajina mama se bo kmalu razpočila če bo šlo tako naprej - vama izgleda ogrooomne porcije konzervic krade!
Ni čudno, da za vaju nič ne ostane in morata reveža sedet pred akvarijem in razmišljat, kako bi bilo, če bi nekega dne hrana le poskakala na plano. Wink
Vajin ata je bil pa v prejšnjem življenju sigurno maček, ima tako avtentičnomačje poze Grin

Vixen, ne pozabit tvojega semle gor prijavit. Kdo nam bo sicer frišne novice poslal?! Tongue
Vse dobro mačje-pasje-človeški družinici & držimo pesti zate!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #169 : sreda, 03.06.2009 : 12:10:57 »

Toby, a ne, da si Tvoj ne umije zob in ne namaže obraza s petimi smrdečimi žavbami in še riti s šesto, preden gre spat? A ne, da ne? Ker jaz Moji tega za božjovolo ne dopovem, da se nobena normalna mačka, ki ima nos, ne bo ulegla zraven parfumerije  Roll Eyes Pa kolk bolj privlačna bi bila, če bi z koščkom une italjanske salamce, ki jo skriva v hladilniku, malo lička pomasirala vsak dan ene parkrat  Cheesy O konzervah pri nas pa raje ne bi, meni je te Šš celo kupila, pa mi jih ne da.  Angry

Lp, tvojemu trpljenju sočustvujoča soseda M.  Cool
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #170 : sreda, 03.06.2009 : 12:20:34 »

Ficko, ne zamerit tvoji, če ne ujame ravno ta pravega odtenka, ko bo cote kupovala. Črno-bela je ena taka klasična kombinacija, tako lep oranžen odtenek, kot si si ga ti omislil, je pa v štecunah težko najt. Wink

FŽ, po mojem bo Jana pogledala skozi prste, če pride šefe sem gor pod šifro od moje povedat, kako in kaj. Saj meni konec koncev tudi pusti pod njeno šifro pisat. Wink

Mila, ti sploh ne veš, kako je fajn, ko mojadva prideta iz službe; delata v eni okrepčevalnici in prideta domov fino dišeča po mesku, pa ribicah pa še čem. Ampak potem pod tuš skačeta, kar mi je pa v bistvu tudi všeč, ker obožujem vodo. Smiley Najlepše je sedet na robu banje in gledat koga, ki se namaka  noter. Smiley

Lp vsem, vaš Toby  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #171 : sreda, 03.06.2009 : 12:51:05 »

Potem pa bi vi lahko kandidirali za mačkom in psom najbolj prijazno dišečo familijo Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #172 : sreda, 03.06.2009 : 14:22:43 »

Toby, a ne bi ti Tvoje prepričal, da te pusti v tisto fajn službo s Tvojim, da mu ne bo dolgčas, zdaj, ko bo ona kar doma čepela in dojenčka štimala. Po mojem bi bil ti super asistent za čiščenje ribic in serviranje ravno prav velikih porcij mesa na krožnike Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #173 : sreda, 03.06.2009 : 14:50:57 »

A-a, s tem se pa ne bo strinjala, se bojim. Jaz se v bližini mesa ali kruha ( Huh) prelevim iz najnežnejšega, najprijaznejšega mucka na svetu v renčečo zver. Moja ni mogla verjet, ko sem z glasnim renčanjem danes pri kosilu 35 kg psu iz gobca ukradel kost. No, tudi Timi me je samo čudno gledal.  Roll Eyes
Če bi se tam okrog njune službe sprehajal, bi ostali gosti lačni. In potem moja dva ne bi nič zaslužila in mi ne bi mogla kupit tistih šesirjev ali kaj so že. Wink
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #174 : sreda, 03.06.2009 : 15:16:42 »

Da niso mogoče šeširji? Roll Eyes Shocked Da nisi mogoče narobe slišal?
Boš v klobukih letos naokoli hodil, pazi se Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #175 : sreda, 03.06.2009 : 16:36:49 »


Če bi se tam okrog njune službe sprehajal, bi ostali gosti lačni. In potem moja dva ne bi nič zaslužila in mi ne bi mogla kupit tistih šesirjev ali kaj so že. Wink

Kje pa! A ti ne veš, da so pred poletjem super grozno moderne razne shujševalne diete (no, ja, glede na vse lepe okrogline, ki jih vidiš pri Tvoji doma, to res ni blazno očitno Grin ) in bi bili gostje še super veseli, da Tvoja dva tako skrbita za njihovo zdravje in vitko linijo Cheesy Wink ... po mojem bi šr bolj bogate napitnine kasirala zaradi tebe Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #176 : sreda, 03.06.2009 : 16:46:38 »

danes (za spremembo, sicer sem ponavadi bolj gostobesedna, no ampak tole me je dobesedno presunilo, ko ste tako luškaniiiiiiii.... Cheesy) bom rekla samo tole ah ste fletni, res u ibr!  Cheesy Kiss

no če pogledam tele moje besede zgoraj še enkrat - ne zgleda baš redkobesedno, ipak ne, aneda ne... Wink Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #177 : sreda, 03.06.2009 : 23:39:14 »

hehe, Oaza, te imam na sumu, da si hotela napisat " fletniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii u iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibr" Grin Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #178 : sobota, 20.06.2009 : 13:26:39 »

Dragi moji garaški somučeniki, midva z Gerijem imava za vas en super nasvet. Nuuujno si nabavite kakšno nosečnico.  Cool Če imate nosečnico pri bajti, se namreč začnejo pojavljati same fine zadeve. Najprej se poveča količina blazin na postelji, kar je krasno. Lejte:
        Cool

Druga zadeva, ki nama je všeč, je to, da je naša veliko več doma zadnje čase, bolj ali manj v vodoravnem položaju, in se lahko hodiva crkljat.  Kiss


Tretja stvar je pa predvsem Geriju zelo všeč - krasen nov moder gugalnik (poln črnih in belih dlak) imamo.  Cheesy



Naju pa na polno izkoriščajo, seveda.  Angry Zadnjič sva samo par pečenih krompirčkov s kuhinjskega pulta zmaknila, vsa sestradana, pa nama naša že grozi z olimpijado v sinhronem umivanju... Evo utrinek s treninga, izvedenega takoj po tem, ko sva bila pregnana od namakanja tačk v pekaču:
   
  Tongue


Sindikat, nekaj bo treba ukrenit!!!

Vas prav lepo pozdravljava,

Geri & Toby
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #179 : sobota, 20.06.2009 : 15:54:14 »

Aja, še dve slikci sem vam pozabil pokazat:  Kiss


Meni se v resnici sploh ni treba umivat. Če me ne pere Geri, me pa Timi...  Tongue

Lp, vaš Toby
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines