mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 23:42:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Felix Toby piše dnevnik  (Prebrano 74755 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #30 : nedelja, 14.12.2008 : 09:59:54 »

Ja, jaz sem se tako smejala, ko sem snemala, da sem komaj posnela do konca brez tresenja.  Grin
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #31 : nedelja, 14.12.2008 : 10:14:47 »

hehehehe Grin

Kako dober posnetek Cheesy
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #32 : nedelja, 14.12.2008 : 10:15:57 »

Timijevi trikci so še boljši. Sploh tisti trikec, kako da Timi gor ovratnik/satelit. Gledam in se čudim. Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #33 : nedelja, 14.12.2008 : 10:18:01 »

Ja ubogi Toby  Grin  Grin Grin
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #34 : nedelja, 14.12.2008 : 11:09:08 »

Ja, ja, Mila, ti se kar smej...  Angry

 Wink Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #35 : nedelja, 14.12.2008 : 11:37:07 »

 Grin Grin  A je alergičen na mačke, da kiha?  Roll Eyes Wink
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #36 : nedelja, 14.12.2008 : 12:06:28 »

Hehehe, samo včasih, ko mu sredi noči na glavo skočim...  Grin
Drugače pa kiha vedno, ko hoče - recimo pri "renčanju" v igri - pokazat zobe. Čim potegne brke gor in zguba kožo okrog nosa, kiha.  Grin Torej tudi slučajno ne more "resno renčat", tudi, če bi hotel.  Grin Grin Grin

Lp, Toby
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #37 : ponedeljek, 15.12.2008 : 18:24:14 »

Jao Vixen, koooolk sta luškana skupaj, tale dva tvoja kosmatinčka!  Cheesy Tko se mi zdi lepo, da je Timi, sicer tak veeeelik kuža, tako zelo nežen z malim vragcem Tobyjem. Gledat ju v živo mora bit pravi balzam za dušo, še posebej, kadar je kakšen od "tistih" dni, aneda?... Srečno, dragi moji, meni ste tko luškani, da vam ne morem povedat, kolk! Kiss
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #38 : petek, 19.12.2008 : 16:04:53 »

Pri nas doma je moja zadolžena za slikanja, snemanja in podobne zadeve, skratka zato, da ovekoveči življenje najlepšega in najboljšega mačka na svetu in njegovih podložnikov. Ampak je bila zadnjič v službi, pa sem opazil, da je začel njen nekaj s fotkičem mahat.  Huh Je rekel, da sva luštna (ja haloooo - itak). In naju je slikal:



Ampak jaz sem šel tja spat zato, ker je mehko in toplo, ne zato, da mi bliskajo v oči s tistim zoprnim flešem. Sem mislil, da bo mir, ker moje ni bilo doma, pa vidim, da je svojega tudi okužila s tem...  Lips Sealed

Pa lep pozdrav od ubogega zaspanega Tobyja, ki mu ne privoščijo njegovih minimalnih 20 ur lepotnega spanca na dan.  Undecided

P.S. Aja, še to: potem je pa ura polnoči ali malo čez, ko se je treba vsaj dve uri igrat in telovadit za zdrav duh v zdravem telesu, takrat me pa spat naganjajo. Mislim - res so malo čez les.

P.P.S. Oaza88, hvala za kompliment. Wink
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #39 : nedelja, 28.12.2008 : 22:01:54 »

Kok sta dobra skupaj Kiss . Pri njiju pa ne velja, da sta kot "pes in mačka" Grin Grin
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #40 : ponedeljek, 29.12.2008 : 13:17:29 »

Kok sta dobra skupaj Kiss . Pri njiju pa ne velja, da sta kot "pes in mačka" Grin Grin

Pod tole se pa podpišem.

In ti si še razmišljala, če bi Tobyja obdržala  Grin Cheesy Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #41 : ponedeljek, 29.12.2008 : 17:53:53 »

Toby, a ti lah neki povem...ti si tkooooo luškan, da te kr ne morem nehat gledat.  Roll Eyes Bo tvoja še mislna, da sem mačkofil... Wink
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #42 : torek, 13.01.2009 : 19:11:09 »

Danes se pa javljam kar jaz, šefla (in se ob tem globoko opravičujem Tobyju, ker mu kradem dnevnik). Wink

No, Toby še kar kiha. Drugo cepljenje je bilo planirano že pred prazniki, pa je kihal. No, prazniki so mimo, leto se je zamenjalo, Toby pa še kar kiha. Učki so se čisto pozdravili, vročine nikoli niti ni imel, živahen je že ves čas, je normalno, ostale telesne funkcije delajo... Ampak kiha.  Undecided
Torej ni bilo druge, kot da smo se spet odpravili na kliniko. Bezgavke so povečane, pa kiha. To je vse. Kri je OK, kar gre skupaj s tem, da nima temperature, ne pa tudi s povečanimi bezgavkami.  Huh No, zaenkrat so ga dali nazaj še na tri antibiotske inhalacije (eno je imel danes, pa še jutri in pojutrišnjem gremo tja).
Upam, da bo pomagalo, ker me jezi, da ga ne moremo niti cepit, kaj šele kastrirat.

Pa da ga še malo pohvalim, da ne bomo samo jamrali. To je edini maček, ki sem ga kdaj videla, ki ima 100% izdelan odpoklic. Še od polne sklede pride, če ga pokličem.  Cheesy
Spi vedno tako, da ima vsaj obe prednji tački in glavo na meni, ponavadi na desni roki. Če ležim na hrbtu, mi leži na prsnem košu, če ležim na trebuhu, pa na mojem hrbtu. Ima že dobri dve kili in pol in zadeva ni ravno udobna, sploh če čez njega poskušam gledat TV. Slišim je itak ne, ker ves čas prede.  Cool Ampak je tako zlat, da ga ne mečem dol; nimam srca.  Kiss Grin Grin Grin

No, to bo to za danes. Poročam, kaj bodo naredile inhalacije; držite pesti.

Lp, 5ra
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #43 : torek, 13.01.2009 : 20:46:07 »

ajoj, Vixen - Toby je pa res ena tvoja zlata rita, kenede!  Cheesy
Držimo pesti in tačke, da bo čimprej popolnoma zdrav. Smiley Kiss
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #44 : torek, 13.01.2009 : 20:48:50 »

Ja, zlata scrkljana mamina ritka je, ja.  Cool
Se zahvaljuje za pesti in tačke.   Kiss
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines