mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 00:07:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Felix Toby piše dnevnik  (Prebrano 74757 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #60 : petek, 06.02.2009 : 14:48:31 »

Toby, takoj za Milo (veš, da mora bit prva na vrsti, ker je punca) [Wink] si ti moj tadrugi vzornik. Wauuu, kako  znaš ti bit priden. Dej mi povej, kolk salamce rabi en pameten maček na dan, da je takole priden? Upam da čim več [Cheesy].....bom takoj moji MF povedal za tale "recept za pridnost" Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #61 : petek, 06.02.2009 : 15:04:27 »

Hm, takole bi rekel: količine salamce so neomejene (čeprav moja nekaj jamra o soli in E-jih - pojma nimam, kaj je to, ampak če jo lahko ona je, ne vem, zakaj je jaz ne bi smel  Roll Eyes).
Ti kar pokaži tole mamiF - ti povem, ni nič težje od navadnega fehtanja, je pa veliko bolj učinkovito.  Cool

Lp, Toby
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #62 : petek, 06.02.2009 : 15:28:19 »

Aha, še tole za vse mačke in mačkone, ki se boste učili od mene.  Cool Skoraj sem vam pozabil povedat nekaj zeloooo pomembnega. Ne uči samo moja mene, ampak tudi jaz njo (in njenega). V zadnjih dneh sem namreč ugotovil, da je voda daleč najboljša, če je postrežena na zelo specifičen način, in od takrat je ne pijem nikjer drugje več (ne le iz pasje sklede, celo iz WC-ja ne več  Roll Eyes).

Takole izgleda to:


Ker pa ta voda žal ne teče ves čas, sem moja dva naučil, da samo skočim na umivalnik in ju pogledam (če ne pomaga, pa še malo zamijavkam) in - voila! Že teče sveža, hladna voda v primernem curku za moj jeziček.  Cool
Moram priznati, da sta kar učljiva - in to brez klikerja.  Tongue

Vaš Toby
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #63 : petek, 06.02.2009 : 16:02:05 »

Moram priznati, da sta kar učljiva - in to brez klikerja.  Tongue
đizus krajst, Toby - a si predstavljaš, kva bi šele naredu iz njiju, če bi ju mal poklikal! Cheesy Grin Tongue
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #64 : petek, 06.02.2009 : 16:05:03 »

hehe nisem videla še tako naučenega muca!  Grin Cheesy Superca!  Kiss Kiss
Logiran
Mateja4
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 141


« Odgovor #65 : petek, 06.02.2009 : 16:15:31 »

Toby, a mi izdaš skrivnost, kako dolgo mora en nadpovprečno inteligenten muc vaditi, preden obvlada tale dva trikca?

Te pozdravlja muca Lili, ki je bila enako uspešna kot ti pri poučevanju Svoje, kako in kdaj se odpre pipa, v obratni smeri pa trening ne gre tako gladko.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #66 : petek, 06.02.2009 : 16:29:43 »

nezzek, hvala!  Smiley

Oaza88, se bojim, da bi opazila, da ju treniram, če bi jima klikat začel.  Huh Veš, se mi zdi, da sta tako... hm, nočem reči "butasta", ampak bom Wink, da sploh nista opazila, da sem ju streniral. Zdaj ju učim še, da mijavkanje pred določeno omaro pomeni, da bi namesto briketkov rajši Hillsovo vrečko (mmmmm, koščki v omakci Smiley). To jima gre težje, samo zvečer ponavadi deluje.  Roll Eyes Ampak razumem, sta pač bolj počasna. Veliko ponovitev, pa bo.  Cool

Mateja4, za "sedi" 2 dni, da je tako siguren, za "mijav" pa... Kaj pa vem, 5 minut. Itak se veliko pogovarjam z mojo, in sem hitro ugotovil, da njen "mijav" pomeni, da moram tudi jaz zamijavkat, pa pade salamca.  Roll Eyes Samo ti pa povem - tale moja je čisto brez občutka za tuje jezike. Njen mijav ni ničemur podoben, še dobro, da sem inteligenten muc in sem pogruntal, kaj hoče povedat.  Cool

Pa dober trening! (Skrbnikov, jasno, ne vas).

Vaš Toby
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #67 : petek, 06.02.2009 : 16:33:53 »

eh Toby, sej mački ste itak že po defaultu take žverce, da vam ni treba klikat pa nč, prou res ne - nas maste, svoje dvonožce, za sužnje itak že samo s tem, da ste. Wink
 No če pade kšn buc ali dva ali aleluja sedem na dan Cheesy, smo vam pa še sploh podložni.
Ejej, je to eno sladko suženjstvo, ga ne zamenjam za nč! Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #68 : petek, 06.02.2009 : 23:07:34 »

Hm, takole bi rekel: količine salamce so neomejene (čeprav moja nekaj jamra o soli in E-jih - pojma nimam, kaj je to, ampak če jo lahko ona je, ne vem, zakaj je jaz ne bi smel  Roll Eyes).
Ti kar pokaži tole mamiF - ti povem, ni nič težje od navadnega fehtanja, je pa veliko bolj učinkovito.  Cool

Lp, Toby

Ti Toby, ampak tale Tvoja pa tud nima pojma, no. A ni nč v šolo hodila, za abecedo pa to? Saj Poli pa ja nima nobenega E v sebi Cheesy P-O- L- I....kje je tu kakšen E???
Bom pokazu moji. Upam, da še ni pozabla vse abecede Smiley Smiley Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #69 : nedelja, 08.02.2009 : 13:28:55 »

 Grin Grin Grin
Pa res, nobenega E-ja. Tako študiozen maček, pa tega nisem opazil.  Huh Jo bom opozoril, tole mojo.  Wink
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #70 : petek, 13.02.2009 : 20:24:06 »

Moja kar še vztraja s tem klikerjem.  Huh
OK, sedi in mijav, ampak zdaj si je izmislila še nekaj, čemur pravi "tačko"...  Shocked Saj sem pameten muc, ampak toliko trikov v tako kratkem času? Hmmmm...

Naj ji bo. Tole še, v zameno za veliko priboljškov. Ampak - to je to. Nobenega trika več, upam, da ji je to jasno.  Cool

TAKOLE me pa matra...

Lp, vaš zapiflani Toby
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #71 : petek, 13.02.2009 : 20:48:12 »

hehe ne morem vrjet!!  Cheesy Cheesy

Potem bosta pa lahko odprla mačjo šolo!!  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #72 : petek, 13.02.2009 : 21:00:27 »

Toby, ti pa res obvladaš Cheesy Cheesy

Posluši, če je bila Tvoja v dvigalu okrog sedmih zvečer z enim črnim flisom v roki, potem ti povem, da je Moja cel čas gruntala, kdo hudiča je že to, in ji je šele zdaj kapnilo - kokoš, kaj naj ti rečem  Roll Eyes Roll Eyes

Ampak si pa priden, pa še kužija si lepo naučil  Cool

Soseda M.  Kiss Kiss
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #73 : petek, 13.02.2009 : 21:20:39 »

Hehe, Mila, ja, moja je bila v liftu. Se ji je zdelo, da jo Tvoja nekaj debelo gleda, ampak pravi, da ne more vsake, ki jo v bajti sreča, spraševat, če je Cats...  Cheesy Baje bi čudno zgledalo.  Roll Eyes

Ja, Timija pa počasi učim. Wink Sicer pravi, da je že prej vse znal, ampak to sigurno ni res (jaz ga namreč poznam že celo večnost, od oktobra približno, tako da sem ziher, da se uči od mene Wink).

Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #74 : četrtek, 19.03.2009 : 10:02:32 »

Danes sem pa nesrečen... Kar nekaj dni je zdaj sijalo sonce in pri nas so vsa okna obrnjena na jug, tako da sije noter od jutra do večera (razen kadar sta moja dva nesramna in spustita kakšno od rolet, ker pravita, da je tako vroče, da se ne da dihat - japajade; potem moram najti drugo okno in prostorček pred njim, da se lahko sončim).

No, danes sem skrbno preveril vsa okna in vse prostorčke pred njimi, pa SONCA NI!!!   Cry Kdo ve, kam je šlo in kdaj pride nazaj???  Undecided

Če ima kdo veze, naj se zmeni in mi ga vrne, prosim. Saj bom čisto priden, obljubim!!!  Kiss

Zaenkrat pa lahko samo spomine obujam... Lepo je bilo, celo popoldne sem bil takole negiben:


Vaš zmrznjeni, užaljeni Toby
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines