mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 02:51:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Felix Toby piše dnevnik  (Prebrano 74763 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #75 : četrtek, 19.03.2009 : 10:54:22 »

Ubogi ubogi ubogi premraženi muc Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #76 : četrtek, 19.03.2009 : 12:58:12 »

Tobi, pa ti si pravi majster - še spat znaš tako perfektno, da se drugi mački lahko samo učimo od tebe Cheesy
Veš kaj, preden oblaki tudi pri nas pokvarijo idilo, ti pošiljam en debel kos sončka s Krasa  Wink Upam, da bo hitra pošta delala, kot je treba.....
Logiran

Unikatne tablice in portretki
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #77 : četrtek, 19.03.2009 : 19:02:41 »

Oh Toby.. bi ti poslala sončka pa imamo dež..  Sad
Upam, da se čim prej nariše na tvojem oknu, da se boš spet tako sončil.. pa naroči si kakšno kremo, da te ne opeče.. Wink
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #78 : četrtek, 19.03.2009 : 21:55:01 »

Toby, ti bi pa mojemu Bučku pasal  Wink lep si  Kiss
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #79 : petek, 20.03.2009 : 08:57:56 »

Hvala vsem za sočustvovanje in komplimente. Mi je bilo včeraj vsaj pri srčku toplo, če že sončka ni bilo.

Posebna zahvala pa tistemu, ki dela na sončni upravi in se je zmenil, da je danes spet SONČEK!!!  Cool Sicer se zdajle eni grdi oblaki zbirajo, ampak eno urico sončenja za baterije napolnit sem pa že dobil.  Smiley Hvala!  Kiss


Vaš Toby
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #80 : petek, 20.03.2009 : 09:15:42 »

O, tole si ti, Tobi!
Tvoj dnevnik sem pa odkrila šele pred kratkim (kaj vse človek zamuja, pa sploh ne ve!). Si se pohvalil v temi od Pici, da si ene par spor pustil za enim grmom, da zdaj na naše prežijo! Angry

Smo rekli, hitro pogledat, kdo je ta barabin Tongue Pa je poredna samo mama, ki take izmišljene trosi okrog, Tobija pa sama pridnost skup drži. Lušten fantek, no ja, pa tud potrpežljiva mama, ki razkužuje in kopa, pa nič se ne pritožuje zraven! Zihr vadi za čez par mesecev, ko bo treba kopat, pa vstajat, pa futrat, pa nič se pritoževat, čeprav bo podočnjake že v karjoli vozila pred sabo, da se ji ne bodo med noge zapletali Grin
Face ste, Tobi ima pa luštno pasjo družbo! Smiley
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #81 : sobota, 21.03.2009 : 20:23:59 »

FŽ, hvala od mame in od mene. Smiley Na srečo smo z razkuževanjem in Zonitonanjem že končali; edina posledica je, da je moj lepi beli slinček grdo rumen... Se čistim in matram, ampak ne gre stran.  Undecided No, saj sem itak najlepejši; če bi bil še lepejši, bi bil kičast.  Cool

Moj pes je pa super. Ne poznam nobenega mačka, ki bi imel tako finega psa za osebno uporabo, kot ga imam jaz. Ga lahko umivam, pretepam, se mu obešam za rep... On je pa še vedno navdušen nad mano (itak, kdo pa ne bi bil  Cool).

Za sredo mi pa nekaj z "jajčka stran" grozijo, ampak baje dobim "mačjo družbo" potem. Kaj od obojega je dobro in kaj ni, vam pa še javim...  Huh

Vaš najlepejši in najpridnejši Toby
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #82 : nedelja, 22.03.2009 : 08:41:27 »

Ooo, juhu-juhej, čestitke! A je skrivnost kdo vam pride družbo delat? Cheesy
Ste se pomojem zelo fajn odločili, da mu zdaj najdete družbo, dokler je mlad. K zrelim nosit mlade in divje pobaline =  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Tobi, zdaj ko te ne šampončkajo več, jim pa lahko uslugo narediš in si priden fant pri stričku zdravniku - boš za nagrado tako fejst lepo lučko okrog vratu dobil Wink!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #83 : nedelja, 22.03.2009 : 09:26:17 »

Tole pravi pa šefica, da ti bo odgovorila. Od mene samo tole: Jaz sem itak vedno priden (in veterinarjem puščam kri samo takrat, ko jo tudi oni meni).

Mamo enega črnuhca s tegale foruma ogledanega...  Cool No ja, dva, ampak mi rabimo takega, ki se bo z mojim pasjim starčkom igral, ne mu spraskal oči. Wink Refleksi niso več, kar so bili...  Roll Eyes To je ena od zahtev, druga, ki jo imam, je pa, da je mazica. Vedno smo imeli mačke, ki so bili zelo... hmmm... "samosvoji".  Roll Eyes Čohat, kadar njemu paše, če mu kaj ne paše, puščat kri šefom,... Jaz bi pa mačka, ki hodi za mano, mi skače v naročje, ponoči spi ob/na meni (ali ob/na mojem ali ob/na psu).  Smiley Zdaj, ko enega takega imam, bi pa še enega, jasno... (Ne, sej jst sm pasja, ne mačja, veš).  Grin
Upam, da Šnapi ne bo huda, če ti prišepnem, katerega lepotca grem pogledat. Wink Lej: KLIK Kiss


Lp, 5ra & Toby
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #84 : nedelja, 22.03.2009 : 09:35:49 »

No, če slučajno kaj od tega ne bi šlo, je tu še Maco (ga najdeš med mucki, ki iščejo dom).
Ves čas bi bil v naročju, rad ima mačke in pse.
In ne uničuje po stanovanju.
Sam tako malo, če bi slučajno...
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #85 : nedelja, 22.03.2009 : 09:37:48 »

Hihi, saj vem, kaj sledi... En kup ljudi, ki me bodo prepričevali, da eden ni nobeden, imeti dva mačka je pa čisto isto kot imeti tri.  Roll Eyes Grin
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #86 : nedelja, 22.03.2009 : 09:43:44 »

Hihi, saj vem, kaj sledi... En kup ljudi, ki me bodo prepričevali, da eden ni nobeden, imeti dva mačka je pa čisto isto kot imeti tri.  Roll Eyes Grin

Ja sej jaz imam tri  Grin Grin Grin

No, kakorkoli se boš odločila, vam želim, da se boste imeli nadsuper!
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #87 : nedelja, 22.03.2009 : 09:47:06 »

Hvala.  Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #88 : nedelja, 22.03.2009 : 10:08:07 »

Vixen, super!!!!  Cheesy
Tisti drugi, ki ti je pa v oči padel, je pa že...  Roll Eyes
(no, malce bom še raje počakala, potem ti pa za 100% napišem!)
Saj me razumeš, kajne?!?  Kiss

Ful vesela! Upam, da se vam vse super izteče!  Wink
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #89 : nedelja, 22.03.2009 : 10:11:10 »

Hvala.  Smiley
Jaz ti pa itak še vedno držim pesti za Maučija, da ga opazi pravi - tak z veliko časa in volje za čohat, pa brez psa. Wink
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines